Anket Sonuçlarını Görüntüle: Küçük ülkenin yürekli gençleri devler liginde devlere karşı akibeti ne olur ?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Devler ligi devlerindir. Küçük ülkelerinde başarılar

3 23.08%
  • Bi dev olmasa da 3. olup Avrupa ligine kalabilirler

3 23.08%
  • Devlere kafa tutmak yürek işidir ve San Marinoda fazlasıyla mevcuttur fakat çeyrek finali göremezler

5 38.46%
  • Çeyrek Final

0 0%
  • Yarı Final

0 0%
  • Final

0 0%
  • Devlerin Devi

2 15.38%
Sayfa 4 / 17 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 510 sonuç

Konu: San Marino Devler Liginde Devlere Karşı |7.Sezon|

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Bu arada sözleşmemizi de uzattık kafamız da rahat artık (: Fakat dünya sıralamasında 1 basamak geriliyoruz

Dünya Kupası Elemeleri
    6.Maç

Genç takımı komple milli takıma çağırdım ve takımıın hepsini gençlerden oluşturdum. Şöyle ki Ukrayna maçı öncesi basın toplantısında gelen bir soruyla öğrendim yaş ortalamasını. ortalama 17 Ama bizim zavolli ukrayna maçı sabahı uyuyakalmış. Polligati ve bir iki genç oyuncum ise evlerinin uzak olması sebebiyle gelip gittikleri otobüsü kacırınca ukrayna karşısında oynatamadık. Önümüzde bir hazırlık maçı var. Rakip daha önce bizi 3 şutla deviren ERİTRE. Rövanşı almak istiyoruz. Hem sıralamada sıçrama yapmak için hemde gençleri görmek için bir fırsat.

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Olacak olacak.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

ZAVOLİ SIRALI OTOGOL SİSTEMLERİ SAN MARİNO ERİTRE MAÇINI SUNAR

Maç esnasında alınan bir görüntü. Taraftar takıma inanıyor tribünler tıklım tıklım

Milli Takımın prestiji önemli ölcüde artırmayı başardık. ve buda bizim koltuğu güvence altına aldı

Bu seneden itibaren üzerine titreyeceğim 2 genç

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 53Erdogan View Post
    Olacak olacak.
    6 maç ve 21 gol önümüzdeki yıllar için ışık saçıyor

Eritre 171. bu arada takım iyi yolda hayırlısı bakalım

Gençler baya iyimiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

İyi yolda ilerliyoruz. Gelecek turnuva elemelerinde en azından puan alabileceğimizi düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Lecce ve Alto yenilgileri acı olmuş. Bu sene güzel bir tecrübe oldu. Olsun yinede gelecek sezon için elimizde güzel bir örnek var. bir aksilik olmaz ise gelecek sezon alırız bu ligi

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    geliyor geliyor dünya yıldızı olucak poggiali ve zavoli inanıyorum Anlamadığım bi olay var normalde 2 yıldız gözüken adamlar sözleşme imzalayınca 4,5 5 yıldıza çıktılar :/
    şöyle bir durum var. ilk çıktıklarında oyuncuların tam değerleri belli olmuyor. İyi bir asistan ile 1-3, vasat bi asistan ile 4-5 maç sonra netleşiyor potansiyelleri. Tabi sendeki tam durum nasıldı bilemiyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by RequiemS View Post
    Gençler baya iyimiş.
    2 yıldız falan gösteriliyordu bizim gençlik gelişim sorumlusu sözleşme önerdim en yeteneklileri şunlar dedi bi baktım 4er 5 er yıldız olmus. Antrenmanlarda sıkı çalışıyorlar. Ama poggiali biraz hayta kulagını cekmek lazım zibidinin

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    İyi yolda ilerliyoruz. Gelecek turnuva elemelerinde en azından puan alabileceğimizi düşünüyorum.
    Alırız alırız savunmaya bir iki genc bulsam iyi olacak. Tüm golleri hava topundan yiyoruz. Defansa gömülüyoruz rakip nefes alamıyor ama hava toplarımız cok zayıf

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Lecce ve Alto yenilgileri acı olmuş. Bu sene güzel bir tecrübe oldu. Olsun yinede gelecek sezon için elimizde güzel bir örnek var. bir aksilik olmaz ise gelecek sezon alırız bu ligi
    Bizde öyle umuyoruz. zaten en dipteyiz bu sene epey gence yönelecem birkaç gencimiz var iki tane de altyapıdan gelen var. Bir iki de transfer edip harmanlayacaz kadroyu.
    Quote Originally Posted by trinitrotloen
    şöyle bir durum var. ilk çıktıklarında oyuncuların tam değerleri belli olmuyor. İyi bir asistan ile 1-3, vasat bi asistan ile 4-5 maç sonra netleşiyor potansiyelleri. Tabi sendeki tam durum nasıldı bilemiyorum.
    sanırım öyle oldu. birde şöyle bi konu var adam san marino uyruklu ama ben milli takıma çağıramıyorum. Yaşı daha 20 mesela milli olmamış ama çağıramıyorum :/

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Hocam kariyerinde başarılar , işin hiç kolay değil Allah yardımcın olsun

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by entolik View Post
    Hocam kariyerinde başarılar , işin hiç kolay değil Allah yardımcın olsun
    Eyv kardeşim Her sene 2-3 genc çıksa 6-7 seneye iddalı konuma geliriz

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Takımdan tüm yaşlı oyuncuları ayıkladık.

Zavoli ve poggialciden sonra güvendiğim diğer gencimiz

3 genç ve belmonte ile sezona merhaba diyoruz. Yoğun bir transfer dönemi bizi bekler

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Hocam Başarılar Hem Lig Hemde Milli Takım İçin

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Hocam Başarılar Hem Lig Hemde Milli Takım İçin
    eyv kardeşim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar Andy Selva nerde oynuyor mu hala

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Default San Marino Gençleşiyor

Bu sene başarılı olmamız lazım

San Marino geleceğini sağlamlaştırıyor

Partizan-Caen gibi ülke olarak ve klüp olarak bi nebze geride olan ama altyapısı sağlam klüplerin kapısında yatıyoruz. 1-2 tane oyuncu kaptık. Kaleciyi ise burnumuzun dibinde alto adigede bulduk. Meğer 1 senedir muazzam bir kaleciyi gözden kaçırmışız. Tüm oyuncularun bonservisinin büyük böümü 48 ay taksitle alınmıştır.

Kadromuza yeterince genç kattık. Şimdi gözler serbest oyuncularda. Dengeyi kurup lig hazırlıkları başlamadan transferi noktalamak istiyoruz. Ayrıca klüpte antrenör konusunda çıkmaza girince herşeyi başkana devrettim şuan personel kontrolü onda. istediklerim bana gelmeyince gözlemcilik ağımızda düşük adam bulamadık başkana attık topu

Engellenemez yükselişimiz devam ediyor

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by sukass53 View Post
    Başarılar Andy Selva nerde oynuyor mu hala
    Selva şuan ülkenin en yetenekli oyuncusu fakat yaş kemale erdi. Artık genç oyunculara şans veriyorum. Son ukrayna maçında yaş ortalamamız 17 idi Genç ve dinamik kadro oluşturuyoruz. Malum maçta deli gibi koşuyoruz az fark yemek icin

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Takımda fazla revizyon sorun oluşturmaz mı hocam ?

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 53Erdogan View Post
    Takımda fazla revizyon sorun oluşturmaz mı hocam ?
    Oluşturur ama geçen sene hep yaşlılarla oynuyorduk bu sene gençleşelim zaten alt ligdeyiz bari oyuncularımız gelişsin dedik. Maçlar zor olacak ama gençlere güvenimiz tam

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

sanırım öyle oldu. birde şöyle bi konu var adam san marino uyruklu ama ben milli takıma çağıramıyorum. Yaşı daha 20 mesela milli olmamış ama çağıramıyorum :/
    Hmm. Kötü olmuş bu. San Marino'da oynamanın ne büyük bi onur olduğunu anlatamamışsın demekki İtalya vs gibi başka bir uyruğu yok değil mi adamın ? Bazı oyuncular kaprisli oluyor. Benimde başıma geliyordu bu tarz şeyler. Senegal ile oynarken gelmişti hatta başıma. Adamın Fransız uyruğuda vardı. Tercihini Fransa milli takımından yana kullanıyordu

2. Sezonda umarım başarılı olursun. San Marino başarıyı fazlasıyl hakediyor

Hocam bu alt yapıdan San Marinolu oyuncular çıkıyor ama acaba takımda uzun süre oynattığın adam italyanmı oluyor San Marinolumu

Bu sene başarılı olmamız lazım

San Marino geleceğini sağlamlaştırıyor

Partizan-Caen gibi ülke olarak ve klüp olarak bi nebze geride olan ama altyapısı sağlam klüplerin kapısında yatıyoruz. 1-2 tane oyuncu kaptık. Kaleciyi ise burnumuzun dibinde alto adigede bulduk. Meğer 1 senedir muazzam bir kaleciyi gözden kaçırmışız. Tüm oyuncularun bonservisinin büyük böümü 48 ay taksitle alınmıştır.

Kadromuza yeterince genç kattık. Şimdi gözler serbest oyuncularda. Dengeyi kurup lig hazırlıkları başlamadan transferi noktalamak istiyoruz. Ayrıca klüpte antrenör konusunda çıkmaza girince herşeyi başkana devrettim şuan personel kontrolü onda. istediklerim bana gelmeyince gözlemcilik ağımızda düşük adam bulamadık başkana attık topu

Engellenemez yükselişimiz devam ediyor

Çok değişik bir kariyer hocam Zevkle takip ediyorum hele engellenemiyen yükselişimiz yokmu Bu gün günlerden san marino dedirtecek cinsten

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Hocam Öncellikle Başarılar

Gaza getirmek Singapur kariyerime bakmanı öneririm KOlay gelsin takipteyim..

Forza San Marino !

http://forum.turksportal.net/vb/show....php?p=2383916

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

"engellenemeyen yükselişimiz" çok güzel kariyer oluyor

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

İtalya vs gibi başka bir uyruğu yok değil mi adamın ? Bazı oyuncular kaprisli oluyor. Benimde başıma geliyordu bu tarz şeyler
    2. Sezonda umarım başarılı olursun. San Marino başarıyı fazlasıyl hakediyor
    öncelikle eyv (: Adamın diğer uyrugu olup olmaması önemli mi ki devsirme oynatabilrim diye düşünmüştüm. milli takımda oynamadıysa diye ama zaten pek san marino uyruklu oyuncuda yok
    Quote Originally Posted by RequiemS View Post
    Hocam bu alt yapıdan San Marinolu oyuncular çıkıyor ama acaba takımda uzun süre oynattığın adam italyanmı oluyor San Marinolumu
    Olmaması lazım çünkü biz italya buyrugu altında degiliz direk san marinoya bağlıyız ama italyada oynuyoruz öz be öz SAn Marinolu cocuklar

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by akuli View Post
    Çok değişik bir kariyer hocam Zevkle takip ediyorum hele engellenemiyen yükselişimiz yokmu Bu gün günlerden san marino dedirtecek cinsten
    Eyv kardeşim (:
    Quote Originally Posted by petrol_fb12 View Post
    Hocam Öncellikle Başarılar
    Gaza getirmek Singapur kariyerime bakmanı öneririm KOlay gelsin takipteyim..
    Forza San Marino !
    Teşekkürler kardeşim Sen aşmışsın her kupada şampiyon mu olunurmuş bizim öyle bir hedefimiz yok açıkcası
    Quote Originally Posted by 3842 View Post
    "engellenemeyen yükselişimiz" çok güzel kariyer oluyor
    3. sezon konu başlığımızı da bulduk saolasın

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

San Marino kariyeri ben de yaptım. Ama son zamanalrda hiç oynamıyorum. Sıkıldığımdan değil de pek vaktim olmuyor. İnanılmaz keyifli kariyerler oluyor gerçekten San Marino kariyerleri. Takımı ben sahiplenmiştim resmen. Son olarak San Marino bir AŞKdır diyorum, başarılar.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Maalesef çok hoşumuza gitmeyen bir iki olay olsa da kadromuzu tamamdaık ve sezon öncesi hazırlıklarımıza başladık. Kadromuz oldukça genç arkadaşlardan oluşmakta.

İtalya Kupası
    1.Ön Eleme Turu

İtalya Kupası
    2.Ön Eleme Turu

Sezon başlamadan federasyona bi ayar verelim ki ayaklarını denk alsınlar

Hazırlık Kampımız

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by OrcunFB View Post
    San Marino kariyeri ben de yaptım. Ama son zamanalrda hiç oynamıyorum. Sıkıldığımdan değil de pek vaktim olmuyor. İnanılmaz keyifli kariyerler oluyor gerçekten San Marino kariyerleri. Takımı ben sahiplenmiştim resmen. Son olarak San Marino bir AŞKdır diyorum, başarılar.
    Eyv kardeşim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Lig başlamadan Milli Takımımızın çok önemli bir sınavı vardı Lihteynştayn
    Tarihimiz boyunca aldığımız ilk galibiyet lihtenştayna karşıydı ve onların bu maça çok iyi bilendiğini biliyorduk

Dünyaca ünlü ne ya ?? Esas dünyaca ünlü olan biziz be yea

Durdurabilene aşk olsun Geliyoruz gümbür gümbür

Sayfa 4 / 17 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri