Anket Sonuçlarını Görüntüle: FM 06 yı orijinal almayı dusunuyor musunuz?

Voters
71. You may not vote on this poll
  • Kesinlikle Evet

21 29.58%
  • Magazalarda satılırsa evet

17 23.94%
  • Kesinlikle Hayır

33 46.48%
Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 97 arası toplam 97 sonuç

Konu: FM 2006 - Orjinal almayı dusunuyor musunuz?

Ben şu anda orijinalden oynuyorum ama eğer almasaydım turksportaldan alırdım. çünkü adamlar emek vermişler korsan almamız ayıp olur diye düşünüyorum...

Bende arkadaşlarla konuştum,ama fiyat biraz pahalı gibi.Almaya çalışacağız,ama fiyat bizi biraz aşabilir.Maddi durumlar pek iyi değil.Sizden ricam,fiyatın biraz daha düşürülmesidir.Eğer böyle bir imkan yoksa,canınız sağolsun.

Böyle bir uygulama başlattığınız için çok teşekkürler...

turksportal a tesekkürler keske oyun cıktıgında böyle bir karar alınsaydı orjinal diye inm inim inlemiştim ama bu uygulama seneye olursa alacagım yer turksportaldır düşündügünüz için tesekkürler ....

2006 orjinali ne yaptım ettim buldum ama almasaydımda bu oyun için değer orjinal almaya

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Türkçe'si olsa orjinal alırım.Ama onlarda alan olmadığı için türkçe yapmıyorlar
    esas almamız lazım ama fiyat yüksek.kırk milyon civarı bir rakam olsa takır takır satılır bence.

Quote Originally Posted by Vieri
    açıkçası düşününce hak vermek elde değil. yani ülkemizdeki kazançlar gerçekten düşük herkesten bekleyemezsin zaten orjinal gidip almasını haliyle.

fakat benim dikkatimi çeken gidip milyonları kota, gömleğe, ayakkabıya harcayanların o kıyafetleri satın alırken cebini düşünmemesi ve sonrada o kişilere orjinal oyun al dediğimizde kopya alırım diyerek birden pintileşmesi. Adama deseler o giydigin kıyafetinde kopyası satılıyor ucuza, niye onlardan almıyorsun bak kopya oyun oynuyorsun.. yok kardeşim ben orjinalden başka giymem der eh çok bir fark yok olayı nereye taşıdım baksanıza
    biri kıyafet giyilir.Biri oyun oynanır ayrıca annene babana baba pantolon gömlek alacam 100 ytl ver desen sorun olmaz ama hadi oyun alacam desene??Bide bukadar yıldır bu millet alışmış 2-3 YTL ye oyun almaya.Alışmamış bişeyde don durmaz

Ama yinede ben 50-60 veririm orjinale...

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by SeriousAlfaManiac
    biri kıyafet giyilir.Biri oyun oynanır ayrıca annene babana baba pantolon gömlek alacam 100 ytl ver desen sorun olmaz ama hadi oyun alacam desene??
    Hiçbir anne baba evladının hırsızlık yapmasını istemez öyle değil mi??

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri