Sayfa 4 / 21 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 607 sonuç

Konu: FM 2006'daki en büyük TRANSFER başarılarınız?

1. Default

Adu,Falcao,Sezer Öztürk,Polat Keser i aldim bjk ye acaba Adu iyi bir transfer mi??Aldim ama korkuyorum satamam diye.Sizce almakla iyi yapmismiyim??

Nesil
    2005
    Yer
    ankara

tevez - fred - emre belözoğlu - nihat - nuri şahin
    2. sezonumda Beşiktaş'a transferlerim.

bi önerim var bjk ile oynayanlara:
    youla ve pancu'yu ilk sene oynatın. sezon sonu büyük paralara satabilirsiniz.

3. Default

Nasil aldin ya nihat la emre yi kolay kolay gelmiyolar.Bir hile yoktur umarim.Yanlis anlama sana hileci demiyorum ama yöntemini sölede biz de alalim onlari

Nesil
    2005
    Yer
    ankara

emreye sezonun ikinci yarısı teklif götürdüm kabul etti. nihat'ı ise 2 sezonun başında aldım. ağustos ayında. şampiyonlar ligine kadroları vermeden hemen önceydi.

nihat'ı 23 milyon dolara. emreyi 11 milyon dolara aldım.

olivier kapo,hugo viana,nuri şahin,mokoena,chris eagles,sezer öztürk,ali öztürk gs de 2.sezon transferlerim.

arkadaş herkes transfer fırtınası estiriyor ben hala yerimde sayıyorum; eyüpspor'la bu işi yapmak biraz zor yada işin içine biraz hilemi karıştırsak ne yapsak; ama bana ters geliyor hile yapmak neyse bende sonuna kadar eyüpsporlayım 10 sene sonra falan (oyun içinde) transfer bombaları patlatırım artık.

haklısıın hileli oyun hiç zevkli olmuyor.ama eyupsporla da transfer yapabilirdin.en azından kiralama.

8. Default

Yok kardes bence hilesiz devam et.Sonucta hilesiz aldigin tek oyuncu bile hile ile aldigin yildizlardan daha cok keyif veriyo güven bana.Herkesin fikrine saygi duyarim ama bence fm gibi güzel bir oyunu hile ile rezil etmeyin.Tabi bu sirf benim görüsüm zevkler ve renklere karisilmaz

ben de ugur yıldırım ve nuri sahin i aldım,tawsiye ederim cok süper

Quote Originally Posted by jamboo77
    haklısıın hileli oyun hiç zevkli olmuyor.ama eyupsporla da transfer yapabilirdin.en azından kiralama.
    şimdilik beklemedeyim hele bi elimdeki oyuncular en üst seviyeye gelsin sonra transfer olayına derinden giricem çünkü hepsine tam zaman kontrat imzalattım.

CAnım sıkılmaya basladı cunku her mevkide cok iyi oyuncularım var 3 sene oynadıktan sonra Ronaldinhoyu alabildim oda 40 milyon dolara yıllık 3 milyon dolardapara veriom.As kadrom Volkan Babacan Mehmet polat-orhan ak-mustafa dogan-hamit altıntop-ronaldinho-alex-kleberson-okan koc-anelka-ugur yıldırım yaslı olanlarını gondercem yerine 20 yas altından futbolcu takviye edecem cunku alt yapıdaki kocları cok guclu tuttum dunyanın en iyi kocları bende diyebilirim oooof of almadıgım kupa kalmadı yaw

ben mokoena,nuri şahin,chris eagle,adem dursun,hitzlspieger,hugo viana,ömer çatkiç,emre belözoğlu,olivier kapo.bu oyuncuları gs ye 1,5 yıl içerisinde hilesiz şekilde getirdim.

toldo...Fenerbahçeye ilk sezonumda almıştım.

Quote Originally Posted by besiktasli
    arkadaş herkes transfer fırtınası estiriyor ben hala yerimde sayıyorum; eyüpspor'la bu işi yapmak biraz zor yada işin içine biraz hilemi karıştırsak ne yapsak; ama bana ters geliyor hile yapmak neyse bende sonuna kadar eyüpsporlayım 10 sene sonra falan (oyun içinde) transfer bombaları patlatırım artık.

waaayyy aga eyüplümüsün bende Şu anda 3 tane oyunu oynuyorum biri Fenerle biri Milanla biride Eyüple ama en çok eyüple oynuyorum günde eyüpte oynarken transfer yapman hakikaten çok güç en az bi 6-7 sene gözden çıkarman lazım takımı büyük yapabilşmen için benim 9.snem we ilk defa ilk şamiyon oldm 3 senede 3. olmştum.şampiyonlar lihginde aman aman hiç sorma.

şu anda en büyük yıldızlarım Nuri şahin,Rivaldo,Sezer Öztürk Vucivic ve Kerlon

ama zaten çoğunu çok büyük paralara almadım çünkü çoğu sözleşmelerinin son zamanlarında direk imzayla alaldim ama en büyük başarım Nuri nin Milan yerine beni tercih etmesi ama en garibide Sezeri leverkusen in bana 4 milyona satması artık kadrom çok iyi durumda ve yawaş yawaş varupaya yerleşiyorum en büyük başarım İnter Toto kupası Ve UEFA da 2.tur

Nesil
    2006
    Yer
    Beşiktaş / İstanbul

bn Galatasaray'la ilk transfer sezonumda hm psv li farfan ı hem de yıldıray ı aldım farfan ı aldıktan sonra param kalmamıştı ama kulüp ek transfer kaynağı istedim öbür günü 17 milyon YTL transfer bütçem oldu bnde anlamadım nası oldu ama o parayı da bitirdim yıldıray ı alarak
    ayrıca ek pakete genç Tevfik Köse yi de koymuşlar tavsiye ederim iyi bir oyuncu sayılır yaşına göre

Nesil
    2006
    Yer
    Beşiktaş / İstanbul

ayrıca iki ek paketi de öneririm çok şeyi değiştirmişler bu ek paketlerle oyundan daha çok zevk alıyorum
    ayrıca ek pakette man utd ın 520 milyon$ borcu var her ay 4 milyon $ ödüyolar nie diyecek olursanız ABD li malcolm grazer man utd ı satın almak için 400 milyon pound civarında borç almış nedense gerçekte de
    malcolm grazer bu parayı kulübün kasasından ödücekmiş...

su ana kadar aldığım en iyi oyuncu olarak podolski yi gösterebilirim . Çünkü adam coq genc ve super bhi yetenek ... Herkese öneririm !!!

su an bayern in menajeriyim . Ronaldinho , Kaka ve Ballack süper bir üclü , onların önünde ise süper bi yetenek olan podolski var ve forvet tabi ki ZLATAN İBRAHİMOVİC harika bi forvet 3 yıldır altın ayakkabı alıyor ...

Cool 23,5 $

hugo viana yı 23,5 $ verdim . İçime oturdu.
    son ra dehşet oynadı parasını çıkardı..

fenere leo messi'yi aldım 6,25€ ama kontrat imzalayana kadar en az 10 kez oyunu yeniden başlattım nası geldi bende şaşırdım

hile olabilir fazla başarılı bir sezon geçirmemiş

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Talking

koca sezonu sıfır transferle bitirdim. ikinci sezonumdada sürekli gözlemledigim del hornoya teklifler gelmeye baslayınca olaya el koyup 12 milyon dolar+1,7 imza parası+100.000 dolar haftalıkla bilbaoya getirdim. daha cazip tekliflerde vardı ama favori takımı oldugu icin athletici kıramadı tabi.
    her nekadar beklerden fazla verim alamasamda hastasıyım del horno ile iraolanın

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

Kariyer yaparken,Seri B'de Bari'ye İsvirçe'li genç sağ bek Marco Padalino'yu Catania'dan 1,100 milyon dolara transfer ettim,Bari'den ayrıldığım da 3 ay boşta kaldım ve
    3 ay sonra yine bir Serie B ekibi Catanzaro ile anlaştım,sezon sonu takımı küme de tutmayı başardım.Sezon bittiğinde maddi imkanlardan dolayı sadece 2 transfer yaptım ve bu 2 transfer nokta transferler oldu.

Kaizer Chiefs'ten Kongo'lu Santrafor Kabamba Musasa (gerçekte bir ara Gençlerbirliği denemişti beğenmedi daha sonra İstanbulspor almıştı,şimdi sanırım Sakaryaspor'da oynuyor) ve benim Bari'de tek kesmediğim adam olan Marco Padalino'yu takas+para karşılığı 6 ay vadeli ödeme planı ile bu kez 1,750 milyon dolara Catanzaro'ya aldım.Bari'de ben gittikten sonra yedek kalıyordu ve mutsuzdu ama yine de ucuza vermediler.Sezon başladığında Musasa,Miceli,Siviglia,Scurto,Myrtaj,Dal Canto ve Padalino'nun müthiş performansları sayesinde play offlara kalarak Seria A'ya çıkmayı başardım.Sezon başlamadan en değerli oyuncum Padalino idi çünkü 22 yaşındaydı.Seria A'da birkaç bosman transfer yapark çıkış yapmayı planlıyordm ama sezonun ilk yarısını 2 galibyet,7 beraberlik 8 mağlubiyet alarak 14. tamamladık ama Padalino'da ki çıkış hala sürüyordu.Lazio,Fiorentina,Aston Villa,Roma,Bologna ve Parma oyuncumu izlemeye başladılar ama tek teklif veren Fiorentina oldu.Mali açıdan kötü değildi takım ama transfer yapmam gerekiyordu ve para yoktu.Ayrıca Catanzaro'dan bir başka klübe zıplamayı ve Padalino'yu yine yanıma almayı düşünüyordum ,Fiorentina ise çok iyi gidiyordu ve menejerin yeri sağlamdı.16,750 milyon dolarlık teklifi bu yüzden reddettim ...

Şuan oyunum hala devam ediyor vakit buldukça oynuyorum ama Padalino'yu ben gitmeden yollamaya da pek niyetim yok.Size de bu oyuncuyu şiddetle tavsiye ediyorum.

Marco Padalino/İsviçre

Kabamba Musasa/Kongo

aslına bakarsanız iyi bir antreman programıyla transfere fazla gerek kalmıyor...
    özellikle Galatasaray'da Volkan, Özgürcan, Zafer, Cafercan, İrfan, Emre ve Oğuz mükemmel futbolcu oluyorlar...
    bence en iyi transfer kendi yetiştirdiğin futbolcudur

25. Default

pablo vitti,juan pablo rodriguez,leandro romagnoli,cesar delgado galatasaraydaaaa

Yeovili seçmiştim ingiltere alt liglerinden ilk sezon 6. tamamlamış 2. sezon kadroyu güçlendirip şampiyon olup 1. lige çıkmıştım sonra 1. ligte 2. olmayı başarmış ve playoff ile championshipe çıkmıştım daha sonra championshipte ilk sezon 10. bitirdim çünkü artık tek hedefim vardı para biriktirmeliydim transfer yapmamalıydım Ronaldinhoyu almak. Neyse bi sonraki sezon şampiyon olup Premier lige çıktım param hala çok azdı premier ligteki ilk sezonumda 4. oldum. uefada çeyrek finale kadar geldim 2. sezonumda 2. bitirdim şampiyonluk kılpayı kaçtı sadece 1 puanla. sonra şampiyonlar liginde yarı final ilk maçını werder bremene karşı 1-0 evimde kazandım ama 2 maçı 3-1 maaledef kaybettim ordan da paralar geldi. O da ne ronaldinho satılık listesindeydi kasamda 28 pound civarı bütçe vardı tabi bu bütçeyi yapabilmek için çok az harcamalar yaptım. Hemen baktım 21 pounda veriyolar tabi kaptım. Artık yeovil gibi bir takımın dünyaca ünlü yıldızı vardı. Aynı oyuna devam ediyorum hala ve şu an hedefim kadroyu daha güçlendirip şampiyonlar ligi kupasını almak.

biraz hikaye gibi oldu ama en baştan anlatsam yani ne sıkıntılarla getirdim bu duruma takımı. İlk başlarda tekniği 5-6 olan adamlarla uğraşırken şimdi 15-20 arası oyuncularla şampiyonluk kovalıyorum hemde premier ligte

kayserispor

bi saat kadar önce furkan baştan'ı aldım. adam süper oynuyo, hiçbir maçı boş geçmiyo (ama gel görki galip gelemiyorum)

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Feneri yönetirken--yıldıray,adu,messiyi(tuncaya messi +14 milyon euro önerdiler)
    sonra ingiltere conferance liginden hereforda federico giovanni diye bi adam aldım bi bakın görün
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    Beşiktaş / İstanbul

manchester united tayken gerrard ı tüm paramı ve heinze yi vererek aldım ama süper oynuyo

Sayfa 4 / 21 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri