Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 235 sonuç

Konu: Fenerbahçe 2009/2010 Sezonu Forma Tasarımları

Formalara alıcı gözüyle bir daha baktım.Bence o hac olayını abartıyorsunuz.Hepsi çok güzel olmuş formalarımızın

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sarı beyaz formalar süperler.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Sarı beyaz ve turkuaz forma süper sarı lacivert bildiğimiz klasik zaten
    I'm back...

Arkadaşlar bnce formalar çok güzel tam beklediğim gibi 3 ünü de alıcam ayrıca formanın ortasında haç olsa ne olur ki kimsenin onu oraya haç olsun diye koyduğunu zannetmiyorum da formaların fiyatlarını ve ne zaman satışta olacağını bilen war mı

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Quote Originally Posted by Saruhanyan View Post
    Arkadaşlar bnce formalar çok güzel tam beklediğim gibi 3 ünü de alıcam ayrıca formanın ortasında haç olsa ne olur ki kimsenin onu oraya haç olsun diye koyduğunu zannetmiyorum da formaların fiyatlarını ve ne zaman satışta olacağını bilen war mı
    Butun formalar 77.50 ytl tarafta fomasi 49.50 ytl

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

tamam işte dolmuş parasıyla beraber 50 ytl ye sarı beyaz bir taraftar forması alırız

taraftar forması sadece sarı lacivert klasik çubuklu da var
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaşlar ferk ettiniz mi bilmiyorum ama bu sene 3 forma 3 şorttan oluşan forma koleksiyonun da lacivert şort yok iki çubuklunun şortuda aynı bu da demek ki ne sar laci çubukluyu ne de sarı beyaz çubukluyu bu sene lacivert şortla giyemiyicez

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

İlk sayfada 4. Resimdeki formayı güzel hazırlamışlar ama o açık maviyi hiç sevmedim doğrusu

Nesil
    2006
    Yer
    akçaabat

fenerin çubuklu sarı lacivert ve ilk forması beyaz sarı çok hoşuma gitti turkuaz formayı beğenmedim açıkcası.
    fenerbahçeninde beyaz sarı tarihinin ilk forma renkleriymiş onuda kullanması çok ince bir fikir gerçekten kutluyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sarı beyaz süperde.Turkuazı ne yapmışlar öyle .Çok kötü.Soluk bir renk.Marsilya forması gibi olsaydı keşke.

Formalar güzel ama.Su Avea yazısını degilde Vodafone koysalar harika olur dimi. Hadi arkadaslar fenerbahce resmi sitesini e-mail yagmuruna tutalımda su reklam anlasmasını vodafone ile yapsınlar:..

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by gfbyn View Post
    Formalar güzel ama.Su Avea yazısını degilde Vodafone koysalar harika olur dimi. Hadi arkadaslar fenerbahce resmi sitesini e-mail yagmuruna tutalımda su reklam anlasmasını vodafone ile yapsınlar:..
    Onun için e-mail atacağınıza, enerjinizi Deivid'in gönderilmesini için harcayın bence..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayatımda gördüğüm en iğrenç formalar.Hele Turkuaz bu sene formaları batırmışlar.Hepsi iğrenç

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Sarı-beyaz çubuklunun altına lacivert şort çok güzel olur.Ama lacivert şort yok

Nesil
    2005
    Yer
    Almanya/Nürnberg

Ya Arkadaslar Formalar süper olmus acaba bunlari biri Creased olarak FM 2007 icin yapabilir mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Böyle bakınca daha hoş geliyor göze.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Armalar nerdeyse koltuk altında kalmış.Ben beğenmedim pek.Turkuaz forma da güzel durmuyor

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

3 ünü de beğenmedim..

Armalar tam rezalet olmuş..

Kötünün iyisi; Sarı Beyaz Çubuklu..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Juventus Arena-Turin

formalar güzel de o armalar niye o kadar dışarda kalmıs?

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

O sarı beyaz formadaki sarı rengi aşağıdaki altın sarısı gibi olsa daha güzel olurdu.Bu sarı çok kötü durmuş bence.Geçen sene kullanılmıştı 100. yıl formasında altın sarısı.Bu sene neden kullanılmadı anlamadım doğrusu.

So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Çünki o altın sarısı 100. yılı simgeliyodu da ondan

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ama altın sarısı kullanılsa daha hoş olmazmıydı?
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

tabii ki olabilirdi.. Ama altın sarısının özel bi anlam taşıması için normal sarı kullanılmıştır diye tahmin ediyorum..

Ama bu sarı-beyaz forması benim çok hoşuma gitti.. Siparişimi de vedim aldım hemen bi tane.. İlerleyen zamanlarda türk mavisi renkli formayıda alırım..

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Bende bugün Fenerium'a gidip bu altın sarısı daha iyi olmazmı diye sordum özellikle bu rengin seçildiğini söylediler papatya sarısıymış Fenerbahçenin ilk kurulduğu yıllarda papatyadan esinlenerek verilmiş renklerimiz tarihi bir anlamı olduğu için seçilmiş bu renkler.

Bu arada Fenerium'da en büyük ilgi sarı beyaz formalara vardı ben saat 4 gibi gittiğimde büyük bedenler kalmamıştı sadece medium ve small bedenler kalmıştı. En az ilgi turkuaz formaya oldu aslında rengi bu fenerium.com'daki kadar kötü değil o resimle çok oynamışlar resmen yeşil yapmışlar rengini ilerleyen zamanda bir tane turkuaz forma alabilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by MeMo View Post

.

Bu 2 formanın orta kısmı benim yaptığım gibi olmalıydı..Hem HAÇ İŞARETİ polemiğide olmazdı

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

26. Default

hepside mükammel vallah.

ben bi galatasaraylı olarak fenerin bu seneki formalarına aşık oldum.bugün alsancak feneriumda çıplak gözle gördüm gerçekten hepsi süper formalar.fenerli olsam 3ünüde alırdım.

sarı lacivert çubuklu=2 sene öncesinin formasına benzer bi şekilde olmuş pek bi fark yok.

sarı beyaz çubuklu=düşünce güzel forma güzel ama daha güzel olabilirdi.formada beyaz renkler daha hakim durumda.sarıyla beyazın yerleri değiştirilirse daha güzel olabilirdi.birde sarı papatya rengi gibi olmuş altın sarısı olsaydı daha iyi olurdu.ama ilk renkler böyle olduğu için özellikle bu renkler seçilmiş diyorlar.bide altına beyaz şort yerine lacivert şort çok daha şık durur.kol ve yakalarda lacivert olsaydı formaya daha bi bütünlük yakalanabilirdi.

turkuaz=kaç sene fenerbahçe turkuaz giyse nasıl olurdu diye düşünürdüm bu sene oldu.sade güzel farklı bi tasarım.turkuazın türk rengi olarak bilindiğini düşünürsek tam bir avrupa forması.

birde logolar çok kenarda onlar biraz kötü durmuş.birde KOCAMAN!! avea yazısı çubukları haç gibi bölmüş diyorlar.bence saçma bi düşünce.göz görmek istediğini görür.

son olarak bugün alsancak feneriumada gs store ada girdim.gerçekten arada büyük fark var.ilk olarak gs store a siyah formayı almak için gittim formalar 1 ay öncesinde çıkmasına rağmen siyah forma yok dediler.feneriumda formalar daha dün piyasaya çıkmasına rağmen hepsi askılardaydı.gerçketende galatasaraylı olarak fenerbahçeyi burdan alkışlıyorum.merchandisingde galatasaraya ürün olarakta kalite olarakta fark atmış durumdalar.ha diğer kulvarları tartışırım

Nesil
    2006
    Yer
    -

Sarı forma dizaynı süper...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Haç olayını da nerden çıkardınız valla anlamadım ona bakarsanız balkon kapılarında da çoğu çıtalar hac şeklinde.. Öküz altında buzağı aramayın yahu..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Formalar hoş. Avea bu sene yazısını büyültmüş, GS formalarında da büyük yazıyordu çünkü.

Sarı lacivert çubuklu klasiğimiz zaten, sarı beyaz da ilk kuruluş rengi olduğu için, bunun düşünülüp kullanılması ve bir Türk rengi olan Turkuaz'ın forma rengi olarak kullanılması hoşuma giden noktalar.

Sarı-beyaz çizgili ya da turkuaz formayı almayı düşünüyorum...
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri