Sayfa 4 / 13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 361 sonuç

Konu: FM' de karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

fener maçları 2 tane türkiye kupası,2 tane uefa,1 lig,ts lig,bjk lig...

rezalet yaa...

Del Piero_10 Misafir

Buffon'un İtalya milli takımında falsolu bir frikik ile gol attığını görünce daha ilginç bir olay olmaz diye düşündüm ama alt yapı kaleciside aynı şeyi tekrarladı.

Default hayaletin golü!!!...

dakika 90+2 galatasray-beşiktaş:2-1 pancu serbest vuruş kullanıyo
    vurdu auta gideceği belli
    ama top kale önüne geldi birden yön değiştirdi ve goool
    önce biri vurdu sandım ama tekrar tekrar izlediğimde gördüm topun yakının da kimse yok anlıyacağınız gölü hayaletlerrrrrrr attııııııııı

Default üç tam bir tane de yarım sakat

ispanya kupası çeyrek final rövanş maçı. Anladığım kadarıyla FM benim elenmemi kafaya koymuş en önemli oyuncularımı bir bir sakatlıyor, beni on kişi bırakıyor ama unuttuğu bir şey var: Kezman(119'da golü attı ve turu getirdi)

ben inter takımıyla 1 sezon geçirdim.2.sezonda takımımın başkanı klübün parasını kullanıp transfer yaptı..carvalho'yu aldı diğer sezon önce yıldız bir oyuncunun alınmasını istedi.oyuncu aldım ama yine gitti kendi transfer yaptı bu sefer riise'yi aldı liverpooldan.defans kemik ama hala defansa oyuncu alıp duruyor gereksiz başkan

2. ilginç olayım ise inter takımını 3.sezondan beri yönetirken genç yetenek bir oyuncu almak için imza attırmak için teklif yaptım ve futbolcu 16 yaşındaydı.ben teklif götürüp imzayı attırdım fakat bu dingil ertesi gün futbolu bıraktığını açıkladı..( ne bahtsızım yaa )

Nesil
    2006
    Yer
    Orası,Burası,Şurası...

Quote Originally Posted by dpacali
    2. ilginç olayım ise inter takımını 3.sezondan beri yönetirken genç yetenek bir oyuncu almak için imza attırmak için teklif yaptım ve futbolcu 16 yaşındaydı.ben teklif götürüp imzayı attırdım fakat bu dingil ertesi gün futbolu bıraktığını açıkladı..( ne bahtsızım yaa )
    abi bu şaka diil dimi??

dunya kupası yarı fınalınde 9 kısı kalan ıspanya bana 2 gol attı 2 2 den uzatmada bozulmayan beraberlıkle kupaya 3 lukle veda ettım

bırde fm2005 te nasılsa ronaldo 29 30 yaslarında erzuruma geldı
    muthıstı normalde almam 29 u gecen adam ama ronaldo baska efsane o

sevilla yı 5-0 yenerken 1. yarının sonu + 2. yarıda 2 kırmızı 5-7 yenildim aglıcaktım uefa finalde

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Belli ki Oyuncular Yeniyoz Diye 2. Yarıda Salmış Kendilerini - Yazık OLDU

benim başıma gelen ilginç olay şuydu... Galatasardayım. Kısa listemde leo messi vardı. Değeri yaklaşık 3.5 $ falandı. Ben bu adama artıra artıra 10$ kadar çıktım.Barça gene kabul etmedi.Bende dedim zaten kulüp kabul etse oyun gelmez dedim. Transferden vazgeçtim. 2,3 gün sonra bir sürü takım teker teker teklif yapmaya başladı. Dedim fırsat bu fırsat.Herkes 2,5$ 3$ verirken ben direk 5$ verdim. Ne oldu sanarsınız?!.... Barça onların teklifinin hepsini kabul etti beni reddetti. Kafam beynim durma noktasına geldi. Ekrana boş boş bakıyorum. Leo messi nin personeline girdim. Diğer takımların sözleşme tekliflerini düşünüyormuş. Yani şaka değil. Harbiden doğruymuş. Tabi benim şartel attı. Barçaya manager ekleyip messi bedavaya aldım. Pişman değilim. Gene olsa gene yaparım!...

istanbulsporla türkiye kupası yarı final maçı 1-0 yeniliyorum elnmek üzereyim son dakikalar kalede ramazan kurşunlu var kornerde ileri çıkıyor ve gelip kafa golü atıyor 1-1 le finale yükseliyorum. udinese ile sampdorya karşısında oynuyorum maçın başı sampdorya kalecisi taç atışında benim kaleme geliyor ve bizimkilerde affetmiyor. bu iki defa oluyor 70 metreden iki gol ve 3-1 yeniyorum.

spaın cup'da ben atletıco madrid rakıbım valencia'dı penaltılara kaldık penaltılarda yendıgım halde mactan sonrakı haber de atletıco cup veda ettı dedı :S elımde resımlerde war en yakın zaman da resımlerı sızlere ulastıracagım arkadaslar

benim fm oynarken bana en ilginc gelen ve cok zevk yaptigim liverpoolu 11-1 maglup etmemdi

ECC yarı finalinde arsenalle eslesmiştim
    ilk maç samiyende GS 0-2 Arsenal
    ikinci maçı 5-2 kazanmıştım finalde maN utd ile eslestim normal sure 3-3 bitti uzatmada one geçtim skor 3-4 oldu dakika 120ydi ben tamam maç bitti dedim ama hakem 18 dakka daha uzattı ama man utd baska gol atamadı bende ecc yi aldım ama toplam 140 dakka maç oynandı
    bide ispanya super kupası maçıyy ben barca ydım ilk maç betise 4-0 yenildim ikinci maçı 7-0 kazanmıstım lucio ve Rosicky hat trick yapmıştı ve osezon lucio sadece kornerlerde olmak üzere 40 maçta 20 gol falan atmıstı bunların hepsi fm2005 deoldu tabii daha 2006da ilginç bişey yasamadım

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by notformoney
    ECC yarı finalinde arsenalle eslesmiştim
    ilk maç samiyende GS 0-2 Arsenal
    ikinci maçı 5-2 kazanmıştım finalde maN utd ile eslestim normal sure 3-3 bitti uzatmada one geçtim skor 3-4 oldu dakika 120ydi ben tamam maç bitti dedim ama hakem 18 dakka daha uzattı ama man utd baska gol atamadı bende ecc yi aldım ama toplam 140 dakka maç oynandı
    güsel olmuş ingilizlere.

R.Madrid-Deportivo ben Deportivo yum ilk sene şampiyon oldum 2. sene R.Madrid ile 1. için kapışıyoz dk 29 da Crespo'dan gol geldi sewindim.2. yarının başında 47. dk da Zidane attı dedim nese en azından real karşısında 1 puan kurtarcam. Dk 90 Crespo real in filelerini havalandırdı 2-1 oldu ben sewinirken bilgisayara baktım skor 3-1 yeniyorum valeron 3. golu 90 dk da çakmış manyak bir duygu 90 dk da 2 gol atmak

BİR TANE DAHA AKLIMA GELDİ

BJK YE *****ROZZİ Yİ ALDIM BU ADAM MANYAK WURUYO AMA ÇALIMI BERBAT.YANİ 2 FORVET OYNATIP YANİNA ÇALIM ATAN ADAM ALMANIZ LAZIM.NEYSE KONUYA DÖNELİM.SOL KANATTAN SERGEN İLE BİNDİRİYORUM ORDA SERGEN *****ROZZİ'YE ara pas attı we Pezzarozzi korner çizgisinin orda.1 koydu top falsolu 90 a girdi o golü unutamıyorum yılın göl oldu

Thumbs down

Quote Originally Posted by EjderLefLef
    bu bana ilginc geldi hepsi 10 cıkmıs
    bencede ilging 11 gol yiyen kaleci asla ve asla 3 le oynamaz HILE var

Quote Originally Posted by OLCAY
    benim başıma gelen ilginç olay şuydu... Galatasardayım. Kısa listemde leo messi vardı. Değeri yaklaşık 3.5 $ falandı. Ben bu adama artıra artıra 10$ kadar çıktım.Barça gene kabul etmedi.Bende dedim zaten kulüp kabul etse oyun gelmez dedim. Transferden vazgeçtim. 2,3 gün sonra bir sürü takım teker teker teklif yapmaya başladı. Dedim fırsat bu fırsat.Herkes 2,5$ 3$ verirken ben direk 5$ verdim. Ne oldu sanarsınız?!.... Barça onların teklifinin hepsini kabul etti beni reddetti. Kafam beynim durma noktasına geldi. Ekrana boş boş bakıyorum. Leo messi nin personeline girdim. Diğer takımların sözleşme tekliflerini düşünüyormuş. Yani şaka değil. Harbiden doğruymuş. Tabi benim şartel attı. Barçaya manager ekleyip messi bedavaya aldım. Pişman değilim. Gene olsa gene yaparım!...
    bazen banada bu şekil oluyooo

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

Quote Originally Posted by obiwan kenobi
    bencede ilging 11 gol yiyen kaleci asla ve asla 3 le oynamaz HILE var
    kaçla oynar peki hilesiz bir ss hatta takımın başında ben değilim

Quote Originally Posted by askmeloveman
    Hasan Sas 2 defa Europen player of year ve altin krampon aldi hepsi yunus babanin eseri dedi... ayrica Favori personeli olarak beni 1st gosteriyo bana tapiyo (ovunmek gibin olmasin )

Hasan ayrica AML cok super oynuyo her mac 3 asist 1 gol tafsiye ederim ama dusgun bir antreman lazim...
    ark. kendini oyuncuya nasıl sevdiriyosun yani bana tapmasını nasıl sağlayabilirim

yedek futbolculardan biri başka takıma transfer oldugunda menagerden kurtulmanın başka çaresı yok demesıne cok gulmusdum

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

maçta top tam benim defans oyuncusuna geliyordu adam birden yirmi metre geriye uçtu çok şaşırdım üstelik topu rakip kaptı ve gol attı ama gülmekten yediğim gole üzülmeye fırsat olmadı

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

herkez anlatmis bari bizde anlatalim
    Fenerbahce ile yeni kariyere basladim ilk sezonda 1 puan farkla sampiyonlugu bjk ye kaptirdim daha sonra ikinci sezonda cl ön elemesi oynamak mecburiyetindeydim 2. ön elemeyi rahatlikla gectim dinamo kiev gelmisti galiba.
    3. ön elemede real madrid geldi santiago bernabeu da iyi basladim ama 2 tane gol yedim ilk yarida ikinci yariya basladik anelkayi cikardim fatih tekkeyi soktum oyuna 3. golu yedim daha sonra fatih tekke geldi guzel bir gol atti sonra son dakikalara dogru Salamoun Kalou kaleciyi calimlayarak guzel bir gol atti mac 3-2 bitti neyse sonra real madrid saracogluna geldi defansif oynuyorum ama real madrid süper oynadi diyebilirim özellikle son dakikalarda manyak oynadi dakika 90 larda kontra ataga ciktim sonra d.beckham faul yapti penalti kazandim alex geldi koydu ve gol acayip sevindim sevincten havaya firladim reali eledim

the end

omersek Misafir

Angry mavi saha

birkeresinde liverpool ile oynarken yaptığım maçlardan birinde rakibimin sahası maviydi...
    bu arada yeni üyeyim ...

Quote Originally Posted by BIG__fox
    alın size fikstür kapı gibi...

ben böyle olay göremdim şahsen...

bu üstüste gelen fener darbelerine eminim cevap vermişsindir...
    nede olsa cimbomlular her işin üstesinden gelir
    bide bu arada fenerliler şikecilerle eşdeğerdedir demek oyunda bile şike yapıyorlar

Default Gol rekoru!

Fenerbahçe de,türkiye kupasında maltepespor ile maç yapıyorum.
    Maçı 20-0 kazandım(hilesiz).
    Anelka tam 12 gol attı.

benimde başıma ilginç bişiy geldi. Brezilyada Cruzeiro takımını yönetiyorum. Maçım Santos ve kendi sahamda. Nese maç detaylarında hava 34 derece ve dry olmasına ragmen maçta pozisyon olunca sahaya bi baktım.. Her yer bembeyaz ve maç turuncu topla oynanıyor. Bu bana çok ilginç gelmişti =D

Nesil
    2006
    Yer
    eskişehir

beyler ben şu anda lyon u kasıyorum. en ilginç olayım 9 kişi olmama rağmen ajaccio yu 8-0 yendim. Bende anlamadım valla

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kalecim degajla gol attı..

Rakip cezasahasının önünde sekti top, kaleci açılmıştı müdahale edemedi içeri girdi..

Quote Originally Posted by omersek
    birkeresinde liverpool ile oynarken yaptığım maçlardan birinde
    bu arada yeni üyeyim ...
    bide bu arada fenerliler şikecilerle eşdeğerdedir demek oyunda bile şike yapıyorlar
    hoşgeldin iyi ettin geldin de.bu forumda şikeci gibi aslı olmayan ağır bir kelimenin kulllanılmasına modların izin vereceğini sanmıyorum.hakan şüküre torino şabanı dedim diye bi konu kapanmıştı.o yüzden mesajlarına dikkat et.

Sayfa 4 / 13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri