Sayfa 40 / 43 İlkİlk ... 303839404142 ... SonSon
1,171 ile 1,200 arası toplam 1272 sonuç

Konu: FM 2010 Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by ozaniel View Post

Sakatlık krizi olması normal ama bütün sakatlıkların(ve cezaların) aynı bölgede olması ekstra bir şanssızlık gerektiriyor herhalde. Mecburen İbrahim Kaş ile John Fleck ortasahanın ortasında oynayacaklar. Neyseki rakip Antalya.
    Onur Bayramoğlu var ya işte. Ya da paf takımdan iyi bir oyuncuyu çekebilirdin.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Onur'un savunması yok gibi bir şey, paftan da düzgün olan bir tek Cumali var, o da cezalı.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Ne kadar genç olursa olsun oyuncularınıza güvenin Pozisyon bilgisi o pozisyon için yeterli zaten . Kaş tan daha fazla yarar sağlayacaktır...
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ya da Toraman'ı orada oynatsaydın daha iyi oynardı. Çünkü Toraman'ın yetersiz bir DMF yeteneği var

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Hiç bir fayda görmüyor ne demk ya

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Yani İspanya'da yabancı vatandaş olmasının bir sakıncası yok. İspanyol olabilir ama geçmese de bir şey farketmez. (Emin değilim o ayrı konu )

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Adam kimseden fayda görememiş ispanya da onu söylüyor

Adam bi milli takımda oynuyor. Ayrıca avrupa birliği üyesi bir ülkeninde pasaportunu almış durumda. İspanyol pasaportu bi işine yaramaz

9. Default

" En büyük başkan RÜŞTÜ REÇBER BAŞKAN ! "

Türkiye Brezilya'yı Brezilya'da yendi

Last edited by iam1superman : 14.Eylül.2010 at 14:30 Reason: Daha fazla resim

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    O da genel olarak normal bir şey, mesela Porto, iki sene art arda UEFA Kupası'nı ve Şampiyonlar Ligi'ni aldı. Dünyanın en büyük kulübu müydü? Hayır, değildi. Çok garip değil yani böyle şeyler, kusura bakma.
    Gönderdiklerini beğenmediğim için özür dilerim. (!)
    sorun değil ayrıca ben 2 değil 6-7 kez almıştım üst üste.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by 20_kral_20 View Post
    korner taktiği var ama ronaldo hiç ıskalamıyor nerdeyse öyle olunca ispanyada bir numara ama yinede başka liglerde bu kadar başarı yakalamadım bu taktikle
    ama yani!kornerdo!

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by hakan769 View Post
    Lukaku Hamile Kalırsa ..

hatan var 9 ay 10 gün ayrı kalacak demen lazımdı.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by iam1superman View Post
    " En büyük başkan RÜŞTÜ REÇBER BAŞKAN ! "

Ben de ss koyucam ama unutuyorum hep. Rüştü bende Beylerbeyispor'un başkanı oldu

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Valla Pek İlginç Gelmedi Açıkcası Hocam Hepsini Tek Tek Değerlendireyim.
    1.-35.
    Cevaplar:
    1.ye cevabı kendin verdin zaten bana gerek kalmadı.
    2.3.de durum şu ben devam dedim mesajlar üst üste geldi üsttekini okudum önce sonra alttaki tabi komik oldu yani sakat yok! dersem de inanma!yani oyunun sakat yoksa hemen bişey uydurması!bu ilginç değilmi yani?
    4.de elektrik gitmedi ben alt f9 a bastığımda oyunu ben görüyorum ama resimde gözükmüyor neden olduğunu bilmiyorum yoksa oyun var da resme çıkmıyor yani ben sağ köşeye yorum beklemiştim.
    5.de o zamana kadar personel arandığı mart ayı gelince herkesin (kediler gibi) coştuğunu demek istemiştim yani o zamana kadar kimse alınmıyor mart ayı personel alma ayı oluyor onu demek istedim.
    6.da hayır demek istediğimi anlamamışın orada espri yapmıştım iste galata-SA-ray SAbancı diye
    7.ve8.de durum şu 8 nisan da 26 hafta falan diyelim ligde 23 puan farkla öndeyim sağlam! farkediyorsan 7.de tarih 9 nisan yani 27.hafta olsun şampiyonluğu garantiliyorum ertesi gün o gün güvenli 10 nisan çok güvenli varmı böyle bişey
    yani 23 puan öndeyken sağlam! henüz garantilenmedi çünkü!
    ertesi gün maç kazanınca güvenli!
    şampiyon olduk çok güvenli!
    ama 23 puan öndeyken sağlam!
    bunu demek istiyorum.
    9.a ne diyim ki 1-0 memnun değiller bende değilim tamam ama süper ne ki?
    10.da bende sonra alttakini dedim zaten onu seçme nedenim göstermek içindi satılık değil ama kabul et nasıl oluyor yani diye demek istemiştim ama cevabını da bulmuştum. altta hayır seçeneği var reddetmek istediğinizde şu an satılık değil hayır diyonuz manası o olsa gerek en azından ben öyle anladım.
    11.de aslında ilginç değil oyun öyle zaten farketttiysen sakat olanlar zaten oynamayan isimler ben orada cinlik yaparak resmi koydum yoksa durum normal.
    12. hayır anlamamışsın rakip takım t.d. deyince s.youla çıkıyor ama bu da çokça olan bişey oyunda sizde de olmuştur.eğer tsl varsa.sadece isim yanlış girilmiş menajer çıkacağına oyuncu ismi verilmiş.
    13.de hezimet denmiyor yalnız birkaç deniyor
    benim favorim bu belki 6-0 olduğu içindir belki de başka işler de var ondan ama 6-0 fb
    günah keçisi derken her maç oluyor bunlar bu maça has değil ama yorumları okursan anlarsın.
    14.de maç öncesi?! yenilgi! ve güvenmiyorum! o halde iyi! durumu mevcut
    oluyor!
    15.de gerçekte süperlige çıkan buca sporun oyunda düşmesi(ben bucada oturuyorumda)
    en iyilerin bedava alınması,gsnin gerçekte yanlış yere gönderdiği necati'nin oyunda da hak ettiği yere gelmesi,leo ve elanonun durumu zaten yazılı,makukula hakkaten en iyi idi oyunun bunu da bilmesi var.
    16.da madem ayrılcan niye gitmek istemiyon durumu var. oyuncu da bıkmış herhalde gitmek istemiyor ama gitmek istiyor!
    17.de ben konsantre olmak istiyorum diyorum konsantre olamıyor diyorlar ya böyle çok var.
    18.de menager youla'nın tamamen tersi menager menager'e kontrat öneriyor gibi olmuş doğrusu makukula'ya olacak
    (böyle çok var mesela u20 diyarbakır diyorsa altta u20 maçları demek istiyor örneğin!)
    19.da jayce'nin milli takımı olan Bahreyn'in iyi formunu devam ettirdiği ve maçın 1-2 bittiği! yazıyor.bi daha bak.
    20.eyvallah sağol.ama gene de ilginç tabii.
    21.de de şu anda da bolca tekrarlanan durum mevcut şu anda da muhammet demir sercan yıldırım ve daha ilgilenmediğim bir sürü adama talipmişim yazılanların hiçbirisine de talip değilim hayır listemi boşaltıyorum ondan mı dedim 40-50 kişi ekledim 1 tek feghouli yi dediler onu da ilk onlar demişti zaten kontrat yenileyince klübüyle de vazgeçtim zira bedava ise alacaktım sonra satma amacıyla.hayır bi adam da dedi ki evet size gelmek isterim yok öyle bişey(reputation 10000 bu arada birçokları gelmek istiyor bana şu oyunumda fm 2006 da 0 dan çektiğimden bunda uçuşa geçme amacıyla böyle yaptım)
    22.Yorumsuz!
    23.öyle oldu.bi türlü yenemiyordum.bende tatile çıkıp asistana bıraktım sonuç:0-0 oh be! dedim ama onlar beğenmedi.olsun Şampiyonum!
    24.aslında az gol yiyerek demek istemiş ama gole de bakınca az da değil yani!
    25.yaa ne demeli ki bu yazıya maç sonu personel yoktu dese yada arda kendi defansına iş düşürmedi dese eyvallah ama kalitesini gösterdi ama hiçbir tehlike yaratamadı ne demek
    26.bana değil ben rakibi değilim zira, mesele şu: ankaraspor menageri zor kazanırız diyor iyi diyor yönetim. bunu evveldende yazmıştım benzer bi resim vardı ama ek olarak bu resimde ankaraspor menagerinin ANKAGÜCÜne bi kıyağı da var ankaraspor başkanı a.güçlü ya anladınmı şimdi?
    27.evet var.ben sadece ilginç diye yazdım.durumu biliyorum yani.
    28.elektrik kesintisine cevap yazmıştım.ama hem defans hem ofans! defansı sıklaştır diyor jo nun yerine g.zanı alıyorum o zaman da forveti sıklaştır diyor.en sonunda oyundan çıkmıştım zaten
    29.dar oynayanlara karşı çırpınıyor ne demek dar oynayanlara karşı yerlerde mi yoksa daha iyi mi demek anlaşılmıyor gene çeviri yani.ben gene bildiğimi okuyorum zaten çünkü bu yorumda hayat yok!
    30.aslında normal ama anormal olan o kadar isim.yani fm 2006 da ben 3+1 e alışığım.bu fazla geliyor ama fm 2010 da hep böyle aslında.
    31.bursa ergiçe önlem alsın ki biz almayalım gibi olmuş ama demek istediği bursa yerine galatasaray oyuncuları olunca anlaşılıyor.
    32.mesele o değil.mesele o sırada gerçek yaşamda gsde sakatlıktan bi türlü kurtulamayan kewell ın aklıma gelmesi.
    33.3 oyuncu almam gerek!
    34.30la aynı.
    35.m.topal yerine elano yazmalıydım! zira elano mc! ama benim mantığımda doğruydu aslında.
    36.ağır yenilgi:1-2 neresi ağırsa!
    37.13 günle 2 hafta arası! yaa 2 hafta kaç gün 14! bende dedim ki 14 fazla olur 13 günde düzelsin uzatmasın! tamamen şaka yani!
    sen 35 yazmışın ama 37 resim vardı son 2sini de ekledim yoruma.hadi by.iyi oyunlarr...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

kardeş bu kadar kasmana gerek yok diye düşünüyorum
    Sentugo.

Mehmet abi karşısında Mehmet abi döktürmüş

Aslında Unutulup Gitti Sanıyordum Cevap Gelmez Diyodum Artık Ama Unutulmamışım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Amc için gelen öneriler oldukça tanıdık

Fm gerçekçiliği(Kuzey Kore - Portekiz maçı)

Haha, 7-0

Sen onu bırakta İngiltere'ye nasıl fark attın onu söyle

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Haha, 7-0

Sen onu bırakta İngiltere'ye nasıl fark attın onu söyle
    3 maç yenilgi, 3 tane load game, 1 galibiyet

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hiç load game yapmadım ama bayağı ballıydım maçta. Ortasahada iyi kapanınca İngiltere içeri sokulamadı, tek gollerini kornerden attılar. İngiltere'de kalede Almunia oynadı(İngiltere vatandaşı oldu), ilk golde topu elinden kaçırdı, son golde de top sırtına çarpıp girdi. 3. gol de penaltıydı. Herkes rakip kalecilerin coşmasından şikayet ediyor ama ben tam tersi bir durum yaşıyorum.

Kardemir Demir-Çelik Revirspor

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Hiç load game yapmadım ama bayağı ballıydım maçta. Ortasahada iyi kapanınca İngiltere içeri sokulamadı, tek gollerini kornerden attılar. İngiltere'de kalede Almunia oynadı(İngiltere vatandaşı oldu), ilk golde topu elinden kaçırdı, son golde de top sırtına çarpıp girdi. 3. gol de penaltıydı. Herkes rakip kalecilerin coşmasından şikayet ediyor ama ben tam tersi bir durum yaşıyorum.
    Almunia ise normal

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Senin kalecin Copa mı öyle biri vardı orda bendede çoşmuştu

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Anlamadım ben

Topu Topu 5 Sakat Var Yahu Bende Sandımki 15-20 Adam Öldü Sandım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Nihat bitmiş diyenlere

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Rakip de Ordu yalnız.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Tesadüfe bak. Bende de Gignac Ordu'ya 5 gol attı. Tek fark benim maç 9-0 bitti

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

7 Günde 3 Eskişehir maçı yaptık epey ilginç geldi

Sayfa 40 / 43 İlkİlk ... 303839404142 ... SonSon

Mesaj Yetkileri