Sayfa 4150 / 4325 İlkİlk ... 3150365040504100414041484149415041514152416042004250 ... SonSon
124,471 ile 124,500 arası toplam 129744 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Cristiano Ronaldo'nun Knuckleball teknigini çözmüş arkadaş. Top nasıl yalpalıyor, dikkatlice izleyin ve evde denemeyin

http://www.youtube.com/watch?v=lRB0tyKT9qQ

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    Cristiano Ronaldo'nun Knuckleball teknigini çözmüş arkadaş. Top nasıl yalpalıyor, dikkatlice izleyin ve evde denemeyin

felaket bi şey bi halı saha maçında deniyim bi ara, top felaket gidiyor çünkü
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by davidvilla View Post

PES 2013'te yapması daha kolaylaşsa keşke,YAPAMIYORUM ARKİDİŞ.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Selam beyler 2-3 gündür yoktum ortalıkta geri döndüm.

Yaz gelmiş resmen gömlekle dolaşıyorum, mont devri bitti artık. Nasılsınız bu arada ?

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Twitter’da dün gece 1 Nisan krizi yaşandı...
    01 Nisan 2013 Pazartesi 10:43

Mersin İdmanyurdu resmi taraftar sitesi, şu anda kadro dışı olan oyuncuları Mustafa Keçeli’nin öldüğü mesajını geçti. Bu haberle ortalık karıştı. Ancak çok geçmeden bunun 1 Nisan şakası olduğu anlaşıldı. Ölümü şaka malzemesi yapanlara büyük tepki gösterildi

Boyle 1 Nisanmi olur arkadas ?

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by erdem344 View Post
    Beyler amerikalı basketçinin sakatlığını gördünüz mü ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by OrcunFB View Post

[YOUTUBE="y7JeKO-GDa0"]!!![/YOUTUBE]

Kenardakilerin haraketlere bak, onlar gormeye dayanamadi yerde yatan napsin

Görünüş çok berbat ama kemik kırığı sadece. 3-4 aya zaten tertemiz kaynar. Sonra da yavas yavas antrenmanlara başlar hayatına devam eder. Sadece görünüşü çok kötü. Diz veya bilek eklemi,aşil tendon sakatlıkları mesela hiçbişey gozukmez ama hiç de iyileşmez. Sakat kalmaya kadar gider.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Arkadaşlar iyi günler, birşey soracağım sizlere ?

Bosna Hersek'in para birimi, bizimkinden daha mı değerli ? Öyle ufak bir hesaplama yapabilir misiniz ?
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

11. Default

1 Euro = 1,95583 KM (KM = Convertible Mark, değiştirilebilir mark) Euro'ya göre sabit bir değeri var.

1 TL = 0.8445 KM

http://tr.thetimenow.com/ sitesinden baktım ikinciye.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Teşekkür ederim, dostum. Yani daha değerli olmasa bile aynı ayarda diyebiliriz. Hatta ufakta olsa bizim lira daha değerli o zaman.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şöyle şeyler koymayın gözünü seveyim. En azından gizli olarak paylaşın. Yapmayın etmeyin
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Hayır,onların ki biraz daha değerli oluyor.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

15. Default

Bizim 1 lira onlarda 85 kuruş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir sorum olacak,

aldığım bir duyuma göre artık üniversite bile okumuş olsak da kısa dönem askerlik yapmak için sınava giriliyormuş doğru mu?
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Bir sorum olacak,

aldığım bir duyuma göre artık üniversite bile okumuş olsak da kısa dönem askerlik yapmak için sınava giriliyormuş doğru mu?
    Abi benim bildiğim yedek subay olmak istiyosan var sınav öbür türlü direk 6 ay
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben de öyle biliyorum ama arkadaşımdan o şekilde bir söylem aldım. Şaşırdım falan..
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Bizim 1 lira onlarda 85 kuruş
    Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Hayır,onların ki biraz daha değerli oluyor.
    Evet evet haklısınız. Ben eşleştirmede karıştırmışım.

Ben de öyle biliyorum ama arkadaşımdan o şekilde bir söylem aldım. Şaşırdım falan..
    Her türlü sınava giriyorsun kardeşim.
    Sınavdaki başarı seni as tegmen yapıyor diye bir soylenti var. O yuzden ne cok kotu ne de cok iyi yapma soruları. Ortalama bişeler tuttur, derler.
    Ben sınava girdim ardından da kısa donem 6 ay yaptım.
    Yani bir 4 senelik mezunun kısa donem ya da astegmen olarak uzun yapmasını kişi belirlemiyor, askeriye belirliyor.
    Sen tabi kısa donem işaretliyorsun ama uzun donem de cıkabilir tabi rutbeli olarak.
    Hea as tegmenlik çıkarsa da hiç korkma 3 aylık zor bir egitim var ama onu spor olarak gör ne de olsa cevrende senin gibi insanlar olacak adam gibi yerlerde soyunup giyinecek yemek yiyeceksin. Subay gibi. 3 ayın sonunda da atandıgın yerde saat 9dan 5 e kadar askeriyede olacaksın mesaili ayrıca maaş da alacaksın. (nöbetler hariç-gerçi nöbetlerde diğer subaylar gibi sen de uyursun). Dışarıdaki karizman için hiç bir şey söylemiyorum zaten. ben 6 ay yaptım ama keşke rütbeli, yedek subay (as tegmen) olarak yapsaymışım dedim. öbür türlü 6 ay da olsa normal askersin. Rütbeliysen subaysın, bambaşka bir dünya o. Astsubaylarla başın derde girer o kadar ama hiçbişey yapamazlar. Cunku onlar senin astın, üstün değil.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şimdi ben yıllardır ne mat, ne türkçe ne de sosyal görüyorum. Konservatuar okuduğum için matematiğin m'si kalmadı aklımda. Muhtemelen ortanın da altında kalacağım.

Senin anlattıklarından çıkardıklarım şu, doğru mudur?

Her türlü ben bir sınava gireceğim, eğer kazanırsam kısa dönem, kazanamazsam ya kısa ya uzun çıkma olasılığı var. Ama uzun çıkarsa maaş alacağım ve rütbeli olacağım. Doğru anlamış mıyım?
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

televizyonda haberi duydum, gormeyim diye kanali degistirdim ama gozumuze sokmussunuz masallah olayi. o kirigin ustune iyilesip spora devam edebilir mi gercekten? oylesini gormedim ben cunku, cok fena.

@ralf
    bu arada askerlikte kisa ya da uzun donem icin yapacak birseyiniz yok, tamamen sans. sinavlar falan formalite...

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Suan yürüyebiliyor değneklerle resmini görmüştüm. Okuduğuma göre de 8 ay sahalardan uzak kalıcak 1 yıla felan antremanlara başlar geri döner yani.
    Mayıslar sizin olsun biz Nisan'da şampiyonuz

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Evet doktorlar dönebileceğini öngörüyor. Şuan linkini bulamıyorum ancak başka bir yerde okuduğum habere göre eski seviyesine dönme şansı %60 civarlarında deniyordu. Fizikselden ayrı olarak psikolojik boyutu da var tabi olayın.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Adamın kariyeri bitti be olm ne 8 ayı. Şaka bir yana çok kötü bir durum, Allah kimseye yaşatmasın.
    Canım FEDA olsun sana !

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu tarz kırıkların düzelmesi uzun sürse de bir daha aynı yerden sorun çıkarmıyor ancak eklem yerlerinde olan kırıklar hayat boyu nüksediyor.Eski oyununu oynama şansı var ancak 1 veya 1,5 yıldan önce döneceğini sanmam çünkü hayatımda öyle bir şey görmedim ben.İçim acıyor hala.Allah kimselere vermesin.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Şimdi ben yıllardır ne mat, ne türkçe ne de sosyal görüyorum. Konservatuar okuduğum için matematiğin m'si kalmadı aklımda. Muhtemelen ortanın da altında kalacağım.

Senin anlattıklarından çıkardıklarım şu, doğru mudur?

Her türlü ben bir sınava gireceğim, eğer kazanırsam kısa dönem, kazanamazsam ya kısa ya uzun çıkma olasılığı var. Ama uzun çıkarsa maaş alacağım ve rütbeli olacağım. Doğru anlamış mıyım?
    Evet her türlü gireceksin ve sonucunu bilemeyeceksin. Öyle net bir sonucu yok, net bakıyorlar mıdır o bile belli değil. Ancak uzun ya da kısa yapacagını askeriye belirler şans işi.

Uzun çıkarsa normal asker değilsin zaten, subay olarak yapıyorsun. Tabi ki maaş alacaksın. 3 aylık bir egitimi oluyor subay okulunda. O eğitimde çok çok berbat etmezsen durumu as tegmen çıkar ve maaşlı yola devam edersin. Ev tutarsın gittiğin yerde yatar-kalkarsın. Koğuş rezaleti falan çekmezsin. Bambaşka bir şey as-tegmenlik. 6 ay ise kısa dönem de olsa düz asker.

Maaş hakkında;
    batıda tazminatsız bir asteğmen 2300-2400 arası alır.
    doğuda tazminatla birlikte yaklaşık 500 ila 1000 lira arası ekle. Bizim arkadaş Tunceli'de deydi 3600TL alıyordu.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Beyler, dün balık -Çupra- aldım. Biraz fazla alınca hepsini kızartamadım.

5-6 tanesi duruyor ve buzluğa koydum. Donunca bozulmuyormuş öyle yazıyordu nette bişey olmaz demi şimdi kızartacağım ama ?

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Petersburg

Bişey olmaz Ceko afiyetle götür.
    Fatih Terim: Real Madrid maçında savunmaya fazla önem verebilirdik. Ama yürekli kayıplar, korkak zaferlerden daha önemlidir.

30. Default

"Hepsini yiyemedim gelin paylaşalım" dicen zannettim. Bi heves okumaya devam ettim...

Mesaj Yetkileri