Sayfa 4156 / 4325 İlkİlk ... 3156365640564106414641544155415641574158416642064256 ... SonSon
124,651 ile 124,680 arası toplam 129741 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Olay insanların haksız olup olmaması veya olay çıkartıp çıkartmaması değil.

Haberlerde izlediğim kadarıyla terör örgütü militanları sözde ''baharın gelişini'' kutlama bahanesiyle hem örgütlerinin propagandasını yapıyor hem de İmralı'da ki bebek katiline sevgi gösterisinde bulunuyor.Yapmadıkları şey kalmıyor.

Bu sırada polis ne yapıyor ? Hiç bir şey.

Ortada böyle bir rezillik varken ne kadar yanlış da olsa vatanını korumak,sesini duyurmak amaçlı protesto yapan kişilere karşı polisin yaptığı müdahaleden sonra kimse bana adalet demesin,kimse bana hak hukuk demesin.Kendimi bildim bileli böyle bu işler.Sadece 1 Mayıs değil.

19 Mayıs,30 Ağustos,29 Ekim vb. mitingler de hep böyle oluyor.Bunda art niyet ararım ben,hem de çok kötü bir art niyet ancak bundan sonrası forum kurallarını aşıyor.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Her işçi bayramında aynı terane Türkiye'nin çoğu yerinde kutlama yapılıyor ama büyükşehirde olaylar had saffada, Peki bunu işçiler mi çıkarıyor ? Hayır. Polisler mi çıkarıyor ? Hayır. Kim çıkarıyor size söyleyeyim mi ?

Bu gibi olaylara yanında maskesiyle, monotof kokteyliyle, taşlarıyla, döner bıçakları ve diğer teçizatlarıyla eksiksiz giden gruplar çıkarıyor, çünkü kaos onların ekmeğine yağ sürüyor. Hak aranan yerde bu hakkı sonuna kadar süistimal edenler bayram ediyor.

Polisin her türlü müdahalesi yanlıştır ama hırsızın hiç mi suçu yok ? Sen orda adama bira şişesi atacaksın, monotof kokteyli atacaksın, taş vb eline ne geçerse fırlatacaksın adamlarda karşılık verince suçlu.

Dediğim gibi bu olayların sorumlusu ne polistir ne de bayramını hakkıyla kutlayan işçi. Bu gibi toplumsal olaylarda kene gibi ortaya çıkan fırsatçı grupların ve provakatörlerin işi. İşin kötü tarafı da onlar yapıyor ancak kör gözler ya polisi suçluyor ya da işçiyi. Yazık.
    Abi herşeyi geçtim. Taksimde kutlamaya izin verildiği günleri de gördük yaşadık yani. Bir sürü esnafın/kuruluşun camını cercevesini indiriyorlar. Bunlar bir kaç kendini bilmez olsa gözaltına alır kapatırsın olayı ama çoğunluk böyle. Taksim'in kapatılmasının bir sebebi var yani tamamen olası vandalism hareketlerini önlemek.
    Hea sendikalarla bazı sol tandanslı örgütlerle devlet çatışma halinde mi ? gövde gösterisi yapmak istiyor mu? Tabi ki evet. Ama ben 1 Mayıs'ta dayımın amcamın dukkanının camı inerse bunu devletten bilirim vergi veriyorum ve malımın/benim güvenliğimi sağlamak zorunda. Onlar da bunu yapıyorlar zaten.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

konuyu dagitalim biraz.

http://inciswf.com/justinalbeni.swf

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Elin 19 yaşında sidikli bebesi ülkeye geliyor , normalde milletin karşısında kasım kasım kasıldığı pasaport polisi beyefendinin arabasına gidiyor. Ben mi abartıyorum yoksa cidden eziklikte üstümüze mi yok ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by erdem344 View Post
    Beyler sizlere bir sorum olacak.

Ben sürücü kursundan sertifikamı aldım bununla araba kullanabiliyormuyum ?
    Kullanamazsin ama cevrilirsen sinavdan gectim pratik yapiyorum evim yakin belgeler bunlar dersen belki polis sinavlardan gectigin vs belgeli diye ceza vermeyebilir. Polise bagli yani

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Elin 19 yaşında sidikli bebesi ülkeye geliyor , normalde milletin karşısında kasım kasım kasıldığı pasaport polisi beyefendinin arabasına gidiyor. Ben mi abartıyorum yoksa cidden eziklikte üstümüze mi yok ?
    Yok maalesef. Yok şöyle güçlüyüz, böyle güçlüyüz yok şu kadar ekonomimiz oldu yok kendi gemisini üreten sayılı ülkeden bilmem ne. Biz bu yabancıları abartmaktan vazgeçmedikçe bir halt olmaz bizden.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Aman Belieber'lar duymasın Para ve ün kimleri nerelere getiriyor hayran kitlesi -13 olan adamı bile, embriyolar, zigotlar hayranı bu bebenin ama durumuna bak
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Sormayın ya ayar oldum bende hele hayranı olucak akıllılar adam bunları tınmıyor korumaların arkasından egilerek kacıyor -neyden kaçıyorsa- bunlar hala yandan gördük diye seviniyorlar aptal sürüsü valla.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Şu Justin Bieber konusuna hiç girmeseydiniz keşke. Haberlerde, o ergen kızların hallerini, tiplerini falan görünce yeterince gerilmiştim. Hatırladım şimdi, yine sinirlendim.

Çok antipatik geliyor bana, bir şarkıcı için ağlamalar veya kendini paralamalar. Bir tanesi tam abartmış, 'bir daha Justin'i dinlemeyeceğim, bize bir hi (merhaba) bile demedi' diye ağlıyor. Oradaki görüntüyü izleyince, o kızın benim kız kardeşim olmadığına şükrettim sadece.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by byariff View Post
    konuyu dagitalim biraz.

Alın bunu burdan
    Hayır bu kızı alanın 3. sayfa haberlerine düşmesi kaçınılmaz (:
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Orta yasli adamlar koruma engelli asmaya calisiyor, hadi vardin Bieberin yanina ne yapacan ?

Bu cocuk Turkiyeye pasaportsuz giris yapabiliyor, bak bakalim bizimkiler oyle rahat giris yapabilirmi Amerikaya

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

[YOUTUBE="sgLUHnyIZT0"]!![/YOUTUBE]

Su bastaki bogurmeyi duyan her hangi bir insan o arabadan cikmak istermi.

Bide gazetecenin yorumu guzel

"neyden kaciyorsunki , anlamadim arkadas ya"

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Konserde de sahneye birşey atılmıs sanırım beyefendi sahneyi terk etmis bir daha olursa cıkmam demis.Ne artist bir adammıs bu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Justin Bieber'in bu kadar meşhur olmasını sağlayan en büyük etken reklamını sağlayan marketing şirketinin dünyaca ünlü olması. Benim bildiğim kadarıyla bu şirket Disney. Eğer böyle bir menajerlik ve tanıtım şirketiniz varsa başınızda, sizi kısa sürede milyonlar tanır. Bakınız Koreli Psy. Müzikte en önemli etkenlerden biridir menajerlik şirketleri. Ben gram haz almıyorum bu çocuktan ama işte illa ki seven birileri var. Hele ki veletlerin o girdikleri tripler öldürüyor beni.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Ahahahaha.

Justin ; " Turk Kizlari Ter Kokuyor "

[YOUTUBE="CGJZHaKYins"]Justin Turk Kizlari Ter Kokuyor[/YOUTUBE]

Hadi bu lavuk e bunu ciddiye alıp dinleyen ne ? Açıklar mısınız bana arkadaşım
    Ralf'in dediği gibi olay pazarlama. Bebe pazarlama harikası. Tıpkı Britney vb gibi.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

konuyu dagitalim biraz.

Bu şekilde gelen bir kızı kim alır ki?

Al beni Lan, Allah'înı seversen al beni

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ben diyodum bu kızdan böyle ses çıkmaz, ses montajmış : )

[YOUTUBE="flV25Uf9yxg"]Al Beni[/YOUTUBE]
    ...

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Metin Uca ‏@MetinUca
    Bieber'in kızlarınız kokuyor zevzekliğine gösterdiğin tepkiyi sana sıkışan toplam 62 ton biber gazına gösterseydin farklı bir Türkiye olurdu

adam doğru demiş
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yalnız bu Bieber-Ter mevzusu İncicilerin oltası : )
    http://inci.sozlukspot.com/w/konser-...-sazan-avi-si/
    Last edited by ReaList : 04.Mayıs.2013 at 15:08
    ...

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Yalnız bu Bieber-Ter mevzusu İncicilerin oltası : )
    http://inci.sozlukspot.com/w/konser-...-sazan-avi-si/
    "Sazan.avi" mi yapmışlar yine

Nesil
    2011
    Yer
    Petersburg

Şükür namazı kaç rekattı beyler ?
    Fatih Terim: Real Madrid maçında savunmaya fazla önem verebilirdik. Ama yürekli kayıplar, korkak zaferlerden daha önemlidir.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by Oceanus View Post
    Şükür namazı kaç rekattı beyleİr ?
    İki rekattır.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    "Sazan.avi" mi yapmışlar yine
    Hem de nasıl, Ajanslardan, Büyük gazetelerin web sitelerine kadar atlamayan kalmadı. Twitter'da bu konu hakkında görüş bildiren ünlüleri geçtim bile : )
    ...

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

beyler parfum alcam bizim yan tarafa yeni bi parfumcu açildida su listeden onerceginiz guzel parfum varmi yada kullandiginiz iste guzel kokulu varsa onerin alacam

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

115 Rochas iyidir, bi test et : )
    ...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bleu de chanel yok mu yahu ben kullanıyorum . Tavsiye ederim eğer varsa.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

var 149 numara ozman ikisinde alirim tabi orjinal degilde bunlar selman beyin sattigi gibi orjinale benzer galiba

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bende Sirkeci'den almıştım ancak benim aldığım yerde kendi dükkanını işleten bir kimyager kadın vardı ve lisanslı Fransa'dan getirttiği parfüm esanslarını karıştırarak parfüm yapıyordu. Çok etkili parfümleri var. 50cc 10 TL idi. 2 şişe aldım. Birisi Bleu de chanel diğeri ise Lacoste essential. İkiside güzel. bir kaç gün gideri var

Aldığım yerin ismini unuttum. Bişey Han'dı ama karışık dükkanlar var içeride. Plaketçi, saatçi, çakmakçı vs.

Nesil
    2011
    Yer
    Petersburg

var 149 numara ozman ikisinde alirim tabi orjinal degilde bunlar selman beyin sattigi gibi orjinale benzer galiba
    Selman bey mi ?
    Fatih Terim: Real Madrid maçında savunmaya fazla önem verebilirdik. Ama yürekli kayıplar, korkak zaferlerden daha önemlidir.

Mesaj Yetkileri