Sayfa 4248 / 4325 İlkİlk ... 324837484148419842384246424742484249425042584298 ... SonSon
127,411 ile 127,440 arası toplam 129743 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bir şey soracağım, Steam cüzdanı ile Steam'den oyun satın alabiliyor muyuz ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Steam Cüzdanı dediğin şey zaten para Orç. Cüzdandaki miktar oyuna yetiyorsa alabilirsin. Yetmiyorsa cüzdandaki kadarını kesiyor kalanını kredi kartından çekiyor.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by E.Cartman View Post
    Steam Cüzdanı dediğin şey zaten para Orç. Cüzdandaki miktar oyuna yetiyorsa alabilirsin. Yetmiyorsa cüzdandaki kadarını kesiyor kalanını kredi kartından çekiyor.
    Anladım, sağol. Keşke 1.19 usd'ye Dota kuryesi almasaydım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bugün Gezi Direnişi'nin 1. yıldönümü. Olaylardan nemalanmaya çalışıp suçsuz insanları galeyana getiren provakatörler dışında baskılara karşı direnip , hak ve özgürlük arayışı içerisinde mücadele veren herkesin emeğine sağlık. Bu uğurda faşistlerin kalleşçe kıydıkları canların ruhları şad olsun.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bugün Açık Lise sınavları vardı.5 sınava girdim 4 tanesini verdiğimden eminim,yarın da Coğrafya'yı verip Lise'den mezun oluyorum hayırlısıyla.Üniversite seneye olmayacak gibi ama çalışmaya devam bakalım.1. oturum da 60 küsür yaşında ki bir teyze ile 2. oturumda da 55-60 yaşlarında ki bir dayıyla aynı sınıftaydım,enteresandı,güzel bir deneyimdi

Yarın da hangi ninemle,dedemle sınava gireceğim bakalım hayırlısı
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Bugün Gezi Direnişi'nin 1. yıldönümü. Olaylardan nemalanmaya çalışıp suçsuz insanları galeyana getiren provakatörler dışında baskılara karşı direnip , hak ve özgürlük arayışı içerisinde mücadele veren herkesin emeğine sağlık. Bu uğurda faşistlerin kalleşçe kıydıkları canların ruhları şad olsun.
    Bugün bir gazetede okudum, sanırım 'Bugün'de; 64 yaşında Elif adlı bir teyzemiz de gezi olayları sırasında yediği biber gazı yüzünden geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiş. 5 ay boyunca komadaydı, çıkamadı komadan. Allah rahmet eylesin.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Şu an İzmir'de müdahale yok; fakat Türkiye'nin geri kalanında devlet terörü sürüyor. Kitap okuyanlar, flüt çalanlar, slogan atanlar, oturanlar, sessiz çığlık eylemi yapanlar var. Hepsi çok güzel insanlar... Bir yanda da katiller var, hırsızlar var, onursuzlar var. Sanmasınlar faşistten hesap sorulmayacak. Gün gelecek, devran dönecek katiller halka hesap verecek!

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bugün AŞTİ'deydim.Orada olanlar tam bir insanlık dramı.O ''sahip çıkılan'' Suriyeliler evsiz,beş parasız bir halde orada A4 kağıtlara yazılmış ''Suriyeliyim,Allah rızası için yardım edin.'' yazısıyla dileniyorlar.Üstelik çoğu küçük çocuk dilenenlerin.Hayatımda bu kadar kötü bir manzara yaşamadım.Evinden kaç gel savaştan,Türk devleti sana sözde sahip çıksın.İşte sonun Suriye'de ki halinden beter oluyor işte.

Aklı olan,o iktidar partisini desteklemez,aklı olup destekleyende onlardan rant sağlıyordur.Birazcık vicdan sahibi,akıl sahibi bir insan bu kadar şeyi görüpte oy vermez.Allah ıslah etsin,ben artık bir şey diyemiyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Bugün AŞTİ'deydim.Orada olanlar tam bir insanlık dramı.O ''sahip çıkılan'' Suriyeliler evsiz,beş parasız bir halde orada A4 kağıtlara yazılmış ''Suriyeliyim,Allah rızası için yardım edin.'' yazısıyla dileniyorlar.Üstelik çoğu küçük çocuk dilenenlerin.Hayatımda bu kadar kötü bir manzara yaşamadım.Evinden kaç gel savaştan,Türk devleti sana sözde sahip çıksın.İşte sonun Suriye'de ki halinden beter oluyor işte.

Aklı olan,o iktidar partisini desteklemez,aklı olup destekleyende onlardan rant sağlıyordur.Birazcık vicdan sahibi,akıl sahibi bir insan bu kadar şeyi görüpte oy vermez.Allah ıslah etsin,ben artık bir şey diyemiyorum.
    Denizli'deki Suriyeliler de tam aksine ev sahibine kira ödemezler esnafa traş olur para vermezler millet kan kusuyor burada .

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

http://instagram.com/p/oqzVXEiich/

Şu görüntünün üzerine savunma yapabilecek varsa ben de daha bi şey demiyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by MoisHaLe View Post
    Denizli'deki Suriyeliler de tam aksine ev sahibine kira ödemezler esnafa traş olur para vermezler millet kan kusuyor burada .
    İşte her türlü memlekete zararlar,her türlü sahip çıkılmıyor.Sahip çıkmak illa ki ev sahibi yapmak değil ki o evin kirasını da sen vereceksin,temel ihtiyaçları neyse onu karşılayacaksın.Madem ülkene o insanları alıyorsun,bütün temel ihtiyaçlarını karşılayacaksın.

Doğru ya unutmuşum kendileri zor doyuyor

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    http://instagram.com/p/oqzVXEiich/

Şu görüntünün üzerine savunma yapabilecek varsa ben de daha bi şey demiyorum.
    Ayıp ediyorsun ama.Polis emir kulu.Ona adamın kafasını kır emri geldi onu uyguluyor.

Bu arada bu benim bir dusuncem ama özellikle izinli olan polisler bu eylemlere gönderiliyor.Adamlar eylem yapanları tatillerini baltayan adamlar olarak görüyorlar bütün hırslarıyla iyice saldırıyor.Bunun bilerek yapıldıgını düsünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kimseye en ufak zararı olmadan , kendi halinde , yasal bir hak olan gösteri hakkımızı kullanmak üzere toplanıp , şarkılarla marşlarla 1. yıldönümüne eriştiğimiz geziyi; pek tabii canlarını kaybedenlerin hüznünü de en derinden yaşayıp anarken katil polisin vahşi saldırısına maruz kalıp saatlerce karanlık sokaklarda koşuşturma yaşadıktan sonra soluğu "buyrun çocuklar ayakkabılarınızı çıkarmanıza gerek yok" diyerek kapısını açacak kadar melek gibi bir teyzenin evinde aldığımız kadıköy gününün sonunda yazıyorum..
    Bunca olayın sorumlusunun sokağa çıkan insanlar olduğu martavalı ; kendini mutlak biyad zihniyetine adayıp peşinden gittiği insanın yanlışlarına gözlerini tamamen kapatanların uydurmaları olmaktan bir adım öteye gidemeyecektir. Olaylardan nemalanmak isteyen, fırsatçı, provakatör sülükler olduğu gibi çok değil daha birkaç saat önce "tayyip baba vur desin vururum" diyen katillerin varlığı da su götürmez bir gerçektir.
    Varsın kendinden önce sokaktaki köpeğin gözlerini korumayı düşünen insanlara "bunlar terörist" desinler , varsın "devletin malına zarar veriyorlar" derken halktan aldığı vergiyle halka zulmetsinler.. Ben daha önce de şahit olduğum ve yukarıda da bahsettiğim gibi o ; "devlet malına zarar veren sülüklerden" biri olmadığım , beraber yürüdüğüm güzel insanların yanında o yezidlerin denizde kum olduklarını ve bu ruhu asla ama asla yansıtmadıklarını bildiğim için içim çok ama çok rahat..
    Gün gelip devran döndüğünde , hesap vakti geldiğinde uykuları kıydıkları canların rüyalarıyla bölünecek olanlar düşünsün..

Kendim yazdım diye söylemiyorum , olay bundan ibaret..

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Neyse ki, demokrasiyle yönetiliyoruz, özgürlükler ülkesiyiz! Ya diktatörlük olsaydı başımızda, neler olurdu kimbilir!!!

[YOUTUBE="o6W9bjhdf-4"]Koyun Olmayın![/YOUTUBE]

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Gezi terörizminin yıldönümü kutlu olsun umarım bu sefer can kaybı yaşamayız

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    Siz zaten yaşamıyorsunuz , biz yaşıyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Onu bi zahmet bize değil de katillere söyleyeceksin zira biz dün Kızılayda, Taksimde, Güvenparkta, Gündoğduda kimseyi öldürmeye çalışmadık. A'dan Z'ye müdahale eden maaşlı katiller vardı. Patronları da çok tanıdık üstelik

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Yav he hee

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Tam da sizin yapabileceğiniz cinsten bi savunmaydı, çizginizi bozmadığınız için teşekkür ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yav he hee
    Normalde bu mesajı silerdim ama verecek cevabınızın olmadığı gerçeği her seferinde yüzünüze tokat gibi çarpsın diye silmiyorum.

Gerçi bu konuda derin şüphelerim var ama o işin ayrı boyutu.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Benim her soruya verecek cevabım var da mevlananın dediği gibi ne kadar anlatırsan anlat söylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır o yüzden artık he diyip geçiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başbakanın seçmen taktiği , nasıl olsa anlamıyorlar diye bol keseden sallama durumu. Güzel.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Yalova'da secimler yine basa bas gidiyor.Birazdan belli olur son durum.Benim bildigim Hdp , Bdp filan Chp'ye destek icin cekildi secimlerden ama secmenleri Akp'ye oy vermis.Kürtlerin cogunlukta oldugu bölgelerden Akp oyları cıkıyormus.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yalova'yı aldık gibi çok şükür. İşler düzgün yürüdüğünde sonuç normale döndü.

Yalova "Vefa" sını gösterdi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

30 Mart seçimlerinde CHP'nin 2 oy farkla kazandığı ancak sonrasında nasıl olduysa AKP'ye geçen Mahmudiye'de yenilenen seçimle CHP'ye geçti.

Hayırlı olsun.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Melih Gökçek üstüne vazife gibi gidip miting yapmıstı orada. Adamların verecegi varsa da vermemistir Melih'i görünce.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Yalova'yı hak eden taraf aldı çok şükür, hayırlı olsun. Muharrem İnce'ye de mücadelesi için teşekkür etmek lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

bugun ankarada da secim yapilmaliydi aslinda. hala inanamiyorum, chp oylarinin gasp edilisi gun gibi ortadayken olay hasir alti edildi resmen. hile hurda yine koltukta i.gokcek.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Aynen Aytaç hocam CHP'nin Ankara'da kazandığına inanıyorum ben de ama Gökçek işte adam Yalova'da bile miting yapmış kim bilir Ankara için neler yaptı.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Mesaj Yetkileri