Sayfa 4289 / 4325 İlkİlk ... 32893789418942394279428742884289429042914299 ... SonSon
128,641 ile 128,670 arası toplam 129744 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Beyler bir rehber vardı forumda taktik hazırlama rehberi gibi bir şey böyle Rigid'in Fluid'in ne olduğunu falan anlatıyordu. Bir türlü bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

Buldum sağolun.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by Sadixx View Post
    Beyler bütün liglerin şampiyonlar ligi vs dahil bütün geniş özetleri veren bir site varmı bildiğiniz. (birkaç ligle sınırlı kalmasın -yabancı,yerli farketmez - lig tv ntvspor gibi demiyorum)
    burada fena degil
    Maç Özetleri İzle | Futbol Videoları | Maç Özeti | Video | Goller

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bütün Lig Olmasa da Bayağı Bir Maç Özetleri Mevcut Burada;

http://www.matchhighlight.com/
    Quote Originally Posted by byariff View Post
    çok sağolun ,çok makbule geçti.

Nesil
    2007
    Yer
    34

Selamlar, nasılsınız?

Günaydın Arkadaşlar. Oyumu Erkenden Verip Mesai Saatime Başladım.

Oy Çağındaki Herkes Mutlaka Oy Versin. Oy Kullanmayan Kim Olursa Olsun Malum Partinin Barajı Geçmesi Anlamına Geliyor.

Kime Verirseniz Verin Malum Partiye Vermeyin Katılım Ne Kadar Yüksek Olursa %10 Barajını Geçme Şansı Azalacaktır. Örn; 50 Milyon Katılım Olursa Malum Partiye 5M Oy Yetiyor. 60M Olursa Gerekli Oy 6M Oluyor.

Tapatalk 2 ile gönderildi

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Adamlar Barajı Geçti Ya La!

Ak Parti Tarihinde İlk Defa Koalisyon İçin Arayışlara Başlayacak Ama Muhtemelen Erken Seçim Olacak.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

bunlarda bizim sonuclar.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

koalisyon olmaz abi, erken seçime kadarda güzel bir kaos ortamı, olan gene millete olacak

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Dün ilk kez oy kullandım,malum 1. parti tek başına iktidar olamadığı için mutluyum ama malum 2. parti barajı geçtiği için üzgünüm,aslında ülkenin çıkarları adına 1-2 yıl üçlü koalisyon olabilir ama olmasın arkadaş ya,teröristle koalisyon falan yapılmasın,gidilsin erken seçime,artık nereye kadar gidiyorsa.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Günaydın beyler

,Seçin sonuçları korkunç erken seçim çok bariz bizleri bekliyor

Ben erken seçimde malum partinin barajı aşamayacağını düşünüyorum ek olarak da 2. ve 3. partilerin oylarında 1. partiye kaymalar olacak bence

Vatana millete hayırlı olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Ben erken seçimin faydalı olacağını düşünmüyorum
    Muhalefet birleşip kualisyon hükümeti kurmalı iktidar paryisi de kendini gözden geçirmeli
    İktidar partisi olarak ıyların düşmesine zerre üzülmedim hatta hakettiler biraz da
    Ama pkknın bu kadar oy toplaması anımı çok sıktı izmir sokaklarında apo apo diye bağırttılar ya

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Malum parti tek basina iktidar olamadigi icin cok mutluyum. Zaten padisahin sessizliginden hersey daha da belli oldu. Saatlerdir yüzünü sesini görmüyoruz yillar sonra cok sükür

bir kac yil önce habur sinir kapisinda ayaklarina hakim savci gönderilen teröristlerin, diyarbakir sokaklarinda otobüsler üstünde kahramanca gezmelerini saglayan iktidara laf etmeyenlerin simdi burada teröristler meclise girdi falan demeleri biraz komik biri de cikmis secim korkunc diyor tabi her yasayi istedikleri gibi geciremeyecekler o hükümdarlik sona erdi

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Malum parti diye bahsettiğiniz HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ barajı geçti, AKP tek başına iktidar olamıyor. HDP'yi kutluyorum!

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

HDP dediğiniz parti PKK adlı silahlı terör örgütünün bir oluşumudur ve hep öyle olacaktır.HDP'yi destekleyenler dolaylı yoldan PKK'yı destekliyorlardır.

Bunun ötesinde başka bir yorumum yoktur benim.

Bunların dışında HDP barajı geçemese,AKP tek başına iktidar olacaktı yine,şahsen iki durumda beni pek memnun etmedi,her iki ucu sivri değnek.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

HDP'li değilim, sol görüşlü bir insanım. Kendimi bildim bileli iç savaş var. Yıkın artık bu kalıplarınızı, yıllarca dağlarda insanlar öldü, Kürtler öldü, Türkler öldü. Dağlar, insanlar ve hatta ölüm bile yorulduysa, şimdi en güzel şiir barıştır... Benim de yorumum budur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Uzun zaman sonra tekrardan selamlar saygilar.

Secim sonucu kotunun iyisidir fikrimce. Ayrica bu ulke demokratik bir ulkedir. Belli sartlar dogrultusunda aday olan her parti secilebilir. Hdp = terorist yargilarinizdan bencede kurtulun. Ulkenin boyle bir secime ve sonuca ihtiyaci vardi. Ancak chp ve mhp baskanlari istifa etmeliler. Yillardir oylarda bir gelisme yok. Akp ise artik kendine bir oz elestiri yapmali, sadece secmenlerinin degil tum Turkiye'nin iktidari olmaya calismalisir. Sene olmus 2015, ayrim olaylari bitsin artik.

uzun zaman sonra ilk defa huzurlu bir sabaha uyandim. Umutluyum, huzurluyum. Benimde yorumum budur.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

[MENTION=221739]Homer J.S[/MENTION]
    HDP'li olmadığını biliyorum ve ben ortada bir yaptırım görmüyorum,dağlarda hala eli silahlı teröristler
    var,eğitildikleri kamplar var,bunlar barış değil,huzur değil.Ben zaten Türk öldü,Kürt öldü diye ayırım yapacak değilim.Benim ayrımım askerler,siviller ve teröristlerden ibaret.

Bana sorsalar CHP-MHP koalisyon yapıyor,HDP dışarıdan destekleyecek deseler,karşı çıkmam ama Devlet Bahçeli'de dün gece söküp attı o ihtimali,erken seçim olacak.Neyse bizim görevimiz oy kullanmak,gider yine basarız halkın partisine,halklarınkine değil.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

HDP meclise girdi artık her şehitten oy verenler suclu tarzı yorumlar gördüm sosyal medyada ama tam tersine HDP meclise girmeseydi hem içte hem sınırda bir sürü polis ve asker şehit olurdu.Madem HDP'nin PKK'yı yönlendirdigi düsünülüyor isteklerine ulastıklarına göre terör olayları bitmistir.Eger olursa zaten HDP ile PKK'nın gönül bagı dısında somut bir iliskisi olmadıgı ortaya cıkar.Bir diger konu ise CHP'liler HDP'ye bu kadar oy aldırdı algısı.CHP'den verenler çok oldu ancak HDP asıl darbeyi AKP'ye yaptı.Milliyetçi oyları almak isteyen AKP aylardır oy vermese bile birçok Kürt vatandaşın saygı duydugu partiye agzına geleni söylüyor mitinglerde ve dogunun bu kadar sorunları varken hala dillerde baskanlık sistemi dolanıp gidiyordu.Kürtler gereken cevabı verdi bana göre bu secimde.Ben HDP'nin meclise girmesinden cok memnunum cünkü baska hiçbir partinin Kürtlerin sorunlarıyla ilgilendigini düsünmüyorum.Ülkemizde yogunluk bakımından 2. sırada olan ırkın elbet mecliste temsilcileri olması gerekir.Kabul edersiniz yada etmezsiniz ama bu ülkede Kürtlerin inandıkları parti HDP o yüzden herkesin saygı göstermesi lazım.HDP'ye yapılan her saldırı Kürtlere yapılan saldırıdır bence ve bu saldırılar iyice Türk ve Kürt halklarının arasını açar herkesin dikkatli olması lazım.Ha ama hayatta HDP'ye hükümet teslim etmem tabiki sadece mecliste olsunlar ve secmenlerinin hakkını savunsunlar.

Bana göre secimin en büyük kaybedeni MHP'dir.maalesef bizim secmenimiz çok katı oldugu icin CHP ne yaparsa yapsın AKP'den %1den fazla oy alamaz.Ama MHP AKP'den oy calması gereken parti olarak çok basarısız olmustur.AKP'nin bu kadar çok falsosu varken ilk defa bir secime bu kadar gücsüz giriyorken sağ secmenden oy filan alamamıstır ve bana göre MHP'nin kesinlikle degisiklige gitmesi gerektiginin en büyük göstergesidir bu.
    Last edited by attirson : 09.Haziran.2015 at 11:14

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Oy kullanmadım iyiki kullanmamışım.

Yanlız şu ülkede şu şerefsize kim yüz verdiyse kim barajı aştırmak için uğraştıysa yazıklar olsun...

https://www.youtube.com/watch?v=ANNbBoVClhc

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

''Sayın'' Öcalan'da mecliste olacak, ne kadar da güzel.

Hiç kimse kusura bakmasın, bal gibi de terörist partisi.Artık Apo'nun heykelini dikerler.

Not:Alıntılayıp cevap vermeyin, kimseyle bu konuda tartışmaya girmem.

Benim anlamadığım olay AKP'liler %40 dışındakileri terörist olarak tanımlıyor. Biz miydik onları Haburda davul zurnayla karşılayan, teröriste sayın diyen.

İşine gelince milli irade gelmeyince hain. Milleti salak yerine koymayı bıraksın.

Birde HDP barajı gecti diye üzülenlere soruyorum. Gecmeseydi de AKP tek basına iktidar olsa daha iyi mi olurdu?

Yine hic yokdan umudumuz var. Bahçeli de şov yapmayı bıraksında ülkeye hizmet etsin. Adam ben muhalefet olurum diyo en kötü. Saygı duyarım ama iktidar gibi bi düşüncesi yok.

Tüm ailem MHP li olmasına ragmen akp iktidar olmasın diye HDP ye oy verdim. Birazda böyle düsünmek gerek

VSP355s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Başta HDP'nin isminde yamuk var zaten,burada çoğumuz oy kullanan,reşit insanız,kimimiz çok daha tecrübeli kimimiz daha toy benim gibi ama hepimizin belli bir bilgi birikimi,fikri var.Halk kelimesinin anlamını biliyoruz ama görmezden geliniyor sanırım,partinin adı Halkların Demokratik Partisi.

Yine de tanımını yazalım buraya ;

Halk, bir milleti oluşturan çeşitli toplumsal kesimlerden veya meslek gruplarından oluşan insan topluluğuna denir.

Halk zaten çoğul bir anlam taşır bunun yanına bir çoğul daha eklemenin amacı nedir ? Ben söylemeyeyim,zaten siz biliyorsunuz veya görmezden geliyorsunuz.

Bende bir CHP'li olarak ortamı izliyorum,çok keyifliyim valla.''Terör bitti,AKP terörü bitirdi,AKP şöyle sorunu bitirdi,çözüm süreci çok kral erereöreöreöröeröeör'' diye ortada dolaşanlar şimdi kuyruklarına basıldı ya bağırışıyor ''Teröristleri soktunuz meclise,size yazıklar olsun,vatan hainleri,dinsizler vb.'' diye.

Bende diyorum ki oyların dağılımına,partilere verilen oylara,yüzdelere bir bakın bakayım hangi partinin oyları en çok HDP'ye kaymış,bir bakın diyorum.

Valla ilk genel seçimim benim,şimdiden çok hareketli başladı Bizim nesil sanki biraz daha sorgulayıcı,biraz daha özgür gibi geliyor bana.Neyse ülkemize hayırlı olsun bu seçim,umarım ne olursa olur,ülkemizin yararına olur.En büyük sorunlardan adaletsiz gelir dağılımı düzelir umarım,en büyük temennim o benim.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    HDP'li değilim, sol görüşlü bir insanım. Kendimi bildim bileli iç savaş var. Yıkın artık bu kalıplarınızı, yıllarca dağlarda insanlar öldü, Kürtler öldü, Türkler öldü. Dağlar, insanlar ve hatta ölüm bile yorulduysa, şimdi en güzel şiir barıştır... Benim de yorumum budur.
    klavye basindan yazmak kolay bir yakinini askerde kallesler oldursunde gorelim.

bizim turk insaninada yaziklar olsun hicmi iciniz sizlamadi o kansizlara oy atarken.. hak ediyoruz herseyin en kotusunu hak ediyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Hiç içim sızlamadı, bi daha olsa bi daha da basarım. Demokrasidir, laf edemezsiniz, ortada bir katil varsa o da AKP ve zihniyetidir.

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Hiç içim sızlamadı, bi daha olsa bi daha da basarım. Demokrasidir, laf edemezsiniz, ortada bir katil varsa o da AKP ve zihniyetidir.
    Uğraşma milliyetçi kafaya bir şey anlatamazsın.

Madem bu kadar şikayetçiydiniz akp diktatörlüğü altında ezilmeyi seçseydiniz halk uyandı artık bırakın bu düşmanlığı akp fazişmine karşı bir olup bunlardan kurtulma zamanı geldi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu milliyetçilik değil,en azından benim görüşüm o değil,ben humanist(felsefi görüş olanından değil tam ) bir insanım,ırk ayrımı yapacak birisi değilim.

Olay onların meclise girmesi de değil,halkın %13'ü oy vermiş tabi ki de girecekler,en doğal hakları ama bu PKK yanlısı bir parti oldukları gerçeğini,geçmişte yaptıklarını,açıklamalarını değiştirmiyor.Belki şimdi ülkemiz için doğru adımlar atacaklar ama bu kesin değil,ülkemizin yararına bir şey yapacaklarını garanti edebilir misiniz ? Durup dururken ön yargı ile yaklaşmıyoruz,yaşanmışlıklar var.

AKP'yi ise hiç konuşmuyorum onların bu ülkeye verdiği zararı kimse veremedi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

[MENTION=1532]BaGa TaRKaN[/MENTION] nerde getirin onu bana dedecim nerdesin

Nasılsınız beyler

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sınavlar sona erdi,iyi kötü bir üniversiteye yerleşeceğim,geleceğim net değil ama bu yaz çok netim,çok rahatım,o yeee.

Artık şu forum da aktifleşsin ya ne işleri var acaba yazın ve Ramazan'da ? Girin foruma goy goy yapalım ya,gerçi forumdan yazınca kime gidecek bu mesaj onuda bilemiyorum

Mesaj Yetkileri