Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon
121 ile 150 arası toplam 205 sonuç

Konu: FM 12.2.2 Update Çıktı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Nerde kaldı yahu bu artık çıksın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Biraz önce yazmış.

Hatta bir de şöyle bir şey yazmış;

FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tek anladığım korsana hayır ve çıkacağı zaman için tarih veremem. Boş konuşuyor

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

twitter sayfasını açıp bir bakın adam neler yazmış.

kamuoyu oluşturup adama baskı yapayım derken niyeti varsa da caydıracaklar adamı.

Love kebabs. And other Turkish food. And Turkey as a country. And lots of Turkish people I know. But getting bombarded.

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Twitterde bu haftada çıkmaz gibilerinden yazmış of Jacop of.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Miles Jacobson'ının üzerine gitmeyin, baskı kurarak yama çıkarttıramazsınız.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Biz Türk milleti olarak ne kadar aceleciyiz yahu

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

SI'ye de Miles'a da gıcık olmaya başladım, altı üstü bir yama çıkartacaklar uzattıkça uzatıyorlar, forumlarında patch üzerine silinen başlıların sayısı yok.
    Orjinal fm olayını da bu seneyle bitirmiş oluyorum sıktılar iyice.

miles dayı forumlarda kı mesajları copy paste edıp paso yazmanızın bır anlamı yok sormak ıstedıgınız bısey varsa burdan sorun cevaplamaya calısacagım dıyor kısmetse hazıran ayına yetıstırırler artık yamayı 2013 de turkce dılı eklendı eklendı bundan sonra hıcbır sekılde orjinal almam...

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

1 aydan fazla oldu transfer sezonu biteli. Anlamıyorum zor olan ne bu kadar. Şİmdi bazılarınız sandığınız kadar kolay değil dicek. Görücez yama çıkınca ne yenilik yapmışlar Yine her seneki işe yaramayan yenilikler ve transferlerle bir güncelleme gelecek. Ve bu dandik güncelleme tam 1.5 ayda hazırlanıyor. Yazıklar olsun
    turksportal...

Nesil
    2005

Yahu adamın canını sıkmayın inat olsun diye geciktirmesin yamayı

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Yeni kariyer acacagim halen bekliyorum

Nesil
    2007

Yamayı vizeler öncesi çıkarırlar, tam olur

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Niye bu kadar asabisiniz anlayamıyorum.Ödevini yapmayan öğrencisine kızan öğretmenlere benziyorsunuz.Yani bu oyun sonuçta SI çıkardığı bir şey güncelleme içinde bir tarih verildimi ?Sabırsızsınız anlıyorum ama Miles Jacobson ve Sport Interactive'e kızmak ne yarar sağlar ki ?
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Tam finaller,bütler bitmiş rahat rahat oynancak zaman ama ben transfer dönemi bittiği günden beri yani 1 aydan fazla süredir bu oyunu oynayamıyorum 1 hafta sonra çıkarsa başladığım kariyere devam edemem diye.Yarı yıl tatili ve sonrasında okulun ilk haftaları dersler ağır değilken ben bu oyunu oynayamadıktan sonra ne anladım ben bu işten.Transfer dönemi biteli 30 küsür gün oldu hala bir gelişme yok.O zaman de ki kardeşim yama Mart'tan önce çıkmayacak biz de şubatı değerlendirelim.Bu yamayı oyunu oynayanların %80'i oyuna devam etmeden bekliyor hala anlayış bekleniyor bizden.Muhtemelen seneye almayacağım orjinal,sıktı çünkü her sene aynı şeyler.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

8 Mart'a kadar zaman tanıyorum. Çıkmazsa daha da orjinal oyun almam .

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Al benden de o kadar

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Yamayı vizeler öncesi çıkarırlar, tam olur
    Aynen tam vize moduna girmemiz gerekirken patch çıkartacaklar. Zaten oyunun çıkış tarihi de 2 senedir vizelerin 1 hafta öncesine denk geliyor.

Transfer dönemi bitena kadar hataları düzeltseler, transfer sezonu bitince de 10 gün datayı güncelleseler çoktan çıkardı sanki ne iş yapıyorlar da bu yama haftalarca çıkmıyor.

sonra da orjinal oyun alin diyorlar

1 ay once cikmasi gereken patch hala cikmadi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Rusya'da transfer 24 Şubat'ta bitti.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Aslnda şurda yazdıklarımız Football Manager bağımlılığı diye bir şeyin varlığını kanıtlar nitelikte. Hepimiz dört gözle patch çıkmasını bekliyoruz ve bağımlılığın verdiği etkiyle agresifleşiyoruz

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

SI nin patch cikarma gibi bir zorunlulugu yokki siz burda cikmazsa söyla yaparim, gec kaldi vs gibi sözler diyorsunuz. SI bize oyunun en iyi hale gelebilmesi icin yaptigi bir özeliliktir patch cikarmak. Kac tane baaska oyun yapimcisi bukadar titiz sekilde calisiyor ki bir kere sattiklari oyunu daha da iyi olmasi icin. Adamlar paralarini almis, isterlerse oturup dururlar, ama SI buna ragmen bizim icin calismaya devam ediyor ve oyun ciktiktan 6 ay sonra bile patch cikariyor ki daha fazla zevkle oynayalim oyunu. Buna sukredin, ve patch da kisa bir sure icinde cikacaktir. Simarik olmayin. Emege saygi lutfen.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Yazdıklarınızı bir an için Sİ yerine koyp okurmusunuz ?

Benim çok tuhafıma gidiyor. Bir süre belirtmediler şu zamanda çıkacak diye yanlış bilmiyorsam.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

24. Default

O Değilde Patch'in Çıkıp Çıkmaması veya Geç Olması Önemli Değil İsterse Nisan'da Çıksın Beklerim. Ama Benim Tahammül Edemediğim Türk Olduğumuz İçin mi Bilmiyorum, Si Forumlarına Açtığımız Her Konuda Cevaplarda Bir Aşağılama Oluyor Bu Hiç Hoş Bir Durum Değil

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Yazdıklarınızı bir an için Sİ yerine koyp okurmusunuz ?

Benim çok tuhafıma gidiyor. Bir süre belirtmediler şu zamanda çıkacak diye yanlış bilmiyorsam.

hocam niye koyup okuyalım ya da niye kendimizi Sİ yerine koyma ihtiyacı hissedelim?
    benim de tuhafıma giden sey boyle kalın yazılarla ismi yazılı mod ya da admin olan kisilerin si games goygoy culugu yapması

adamlara toz kondurmuyosunuz yahu bırakın da ınsanlar ıstedıgı gıbı kımı elestırmek ıstıyolarsa elestirsinler...

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Rusya'da transfer 24 Şubat'ta bitti.
    Sırf o yüzden bu tarihe kadar beklediler yani ? Hadi diyelim Rusya beklendi,24 Şubat'ta transfer dönemi kapandı,transferlerin(data değişikliklerinin) işlenmesi 1 günlerini almaz 2 gün de test ettiler desem 27-28 Şubat'ta yayınlarlardı.Rusya'yı beklediler demek bir o kadar saçma o yüzden.

27. Default

1 Gün mü ?

O Kadar Kolay Değil Yahu Editörle Uğraşmak Uğraştırır İnsanı Birde Sadece Transferleri Girmekle Kalmıyorlar Data'yı Hazırladıktan Sonra Kendi Aralarında Test Yapıyorlar Hataları En Aza İndirmek İçin

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Şöyle düşünmemiz gerekiyor. 12.2.0 ve 12.2.X için Türkiye datası ne zaman teslim edildi ? Şubat ayının başlarında olması lazım. Transfer dönemi bittiğinde en geç 7'sinde teslim edildi desek tam 1 aydır Türkiye datası ellerinde, Rusya'da transfer dönemi 24'ünde bitti; diyelim ki 29 Şubat ya da 1 Mart gibi Rusya datası da teslim edildi. Test aşaması uzun bir dönem çünkü sadece data üzerinde çalışılmıyor ama Mart'ın ikinci haftasını da aşacağını sanmıyorum.

Eski oyunlara bakarsak;

Football Manager 2005 için 5.0.5 - 2 Mart 2005
    Football Manager 2006 için 6.0.3 - 20 Şubat 2006
    Football Manager 2007 için 7.0.2 - 21 Şubat 2007
    Football Manager 2008 için 8.0.2 - 14 Şubat 2008
    Football Manager 2009 için 9.3.0 - 26 Şubat 2009
    Football Manager 2010 için 10.3.0 - 1 Mart 2010
    Football Manager 2011 için 11.3.0 - 8 Mart 2011

tarihinde çıkmışlar. Yani Mart'ın ikinci haftasına sarkan bir yama hiç olmamış.

Bu sene gecikmeyi Polonya, Bulgaristan(28 Şubat'ta) ve Ukrayna (1 Mart'ta bitti) yaptı. Ancak İsveç, Norveç ve Finlandiya'da yaz transfer dönemi halen devam ediyor.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Biz onların yerine kendimizi koyup yorum yapıcaz tamam da onlar oyunu satarken bizim yerimize kendilerini koymuyorlar. Bu adamların ingilizcesi yok bir şey anlamadan oynuyorlar, 80 tl para veriyorlar demiyolar. Her zamanki gibi aynı durum işte. Ocak 15 gibi ben Fm oynamayı bırakırım. Biliyorum gerçi yamanın taa martta çıkacağını ama işte istek gelmiyor. Yeni yamayla oynarım diyorum. İşte tam 1.5 ay oldu oyunu oynamıyorum. Şimdi başlıcam iki gün sonra şak yeni yama çıkacak. Transfer güncellemeri hariç bütün yenilikleri Şubat gelmeden halletseler, Şubatta veritabanları gelince 2 günlük işte yeni transferleri eklemek. Her ihtimalla Mart 1de çıkmış olmalıydı. Şunu farkediyorum da 2006dan itibaren hep tarihler ileri sarkmaya başlamış. Bize şımarmayın diyenler var ya aranızda onlar o kadar şımartmışlar ki bu oyunu her zaman suçlu biziz Orjinal alınca da biziz almayınca da, Türkçe deyince de demeyince de...
    turksportal...

Tez elden vurun SI kellesini.

Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon

Mesaj Yetkileri