Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 150 arası toplam 150 sonuç

Konu: FM 2007'de Türkiye Ligi'nden beklentileriniz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

en iyi oyuncu bence marcelinho olmus ..

Nesil
    2006
    Yer
    ÇARŞI

Quote Originally Posted by tentenboy
    kardes oyunu daha oynamadım tek tek yorumları okuyodum.. bi cok sacma yorum var. herkes takımı hakkında o super bu super demis. ama senin su lugano hakkında soyledigine baya guldum. "tsl en kaliteli yabancı olacak" yani bunu fanatiklikten mi soyledin, oyun da mı böyle yoksa senin hayallerin mi?
    lugano da edu da lucaiano nun eline su dokemezler.. adamlar da ustun bi ozellik olarak hicbisey yok. onder'le luciano'ya yazık edildi..
    oyun için de tek temennim dogruların koyulması abartılmadan kucumsenmeden..
    SEN DE BİRAZ ABARTMIŞSIN LUGANO GÜNEY AMRİKANIN EN İYİ DEFANSI SEÇİLDİ VE EDU DE MİLANIN ALACKLARI LİSTESİNDEYDİ LUCİANO İSE SADECE KAFA TOPLARINDA VARDI GERİSİ YOK ZATEN ÇOK AĞIR KOŞUYODU
    Yöneticilerimize ve kurallarımıza saygılı olmayı bilmeyenler forumdan atılır

arkadaslar bu turkiye liginin hali ne boyle
    bu full versiyonda duzelirmi fb ve gs disinda butun takimlarin kadrosu bi garip
    bi cok adam eksik

Quote Originally Posted by fatih öksüz
    SEN DE BİRAZ ABARTMIŞSIN LUGANO GÜNEY AMRİKANIN EN İYİ DEFANSI SEÇİLDİ VE EDU DE MİLANIN ALACKLARI LİSTESİNDEYDİ LUCİANO İSE SADECE KAFA TOPLARINDA VARDI GERİSİ YOK ZATEN ÇOK AĞIR KOŞUYODU
    ya o orda seçildi bu bunun listesinde beni ilgilendirmiyo.. ben şu geldiklerinden beri oynadıkları futboldan bahsediyorum.. tamam dersin ki daha alışamadılar. ama bi adamın kumaşında varsa daha kafadan belli eder.. arda gibi burak gibi..
    mesela önder geldiğinde ben dedim mükemmel bi defans ve hala öle düşünüyorum.
    ama bu adamlarla fener daha çok gol yemeye başladılar..
    e ama dogru biri g.amerikanın en iyi defansı diğeri de milan'ın listesinde..

Kezman arda

FenerBahce & Manisa & Kayseri Diyorum.
    Önder,Alex,Zelenka,Mariano,Gökhan,Kavianpour !. . .

trabzon vestel kayseri
    gökdeniz arda gokhan ünal ersen

9 sayfayı tek tek okudum ve yazdıklarınızın (3-5 tanesi dışında) gerçeklik payı yok
    a:"tabiki gassaraya çünkü son şampiyon çünkü ..."
    b:"febe en iyi olcak bakın yıldızlara alex appiah kezman tuncay norwich kuyruklu yıldızı ......."
    c:"bejeke gerçekteki gibi en iyi olucak ...."
    d:"trabzonsipor iyi olmalı sonuçta kiki muşamba marselinyo gibi isimler aldık ....."

yani herkes tuttuğu takımı en iyi biziz diye adlandırmış oysaki ben ne zaman oyuna başlasam bir bjk bir ts erkenden havlu atıyorlar hatta ts düşme potasında geziyor bu en son cm 4de iyiydi o oyunda herkes yarışın içinde idi ama sonra bozuldu falan değil....
    şunu unutmayalım türkiye süper ligi dünya ligleri içinde ilk 10da bile değil ve şöyle bir takım yapsak :
    kalede:
    jefferson,(mondragon,runje,rüştü yada bunlardan biri)
    defans:
    serkan balcı song ibrahim t. mehmet sedef
    ortasaha:
    yattara(burak yılmaz,mehmet topuz) alex(delgado,marcelinho) kleberson(appiah) arda t.(kiki musampa,hasan şaş)
    forvet:
    kezman ümit karan ve yedeklerle birlikte ki bir kısmını da yazdım 25 kişilik bir karma kadro kurulsa bu takım ingiltere italya ispanya liglerinde öle şampiyonluğa falan oynamaz en fazla 3-6 arası bir hedef belki biraz realist olur belki almanyada 2-4e oynar yani demek istediğim şudur türkiyeden çıkacak en iyiler karması bile bir barcelona chelsea arsenal man utd real madrid valenia milan fiorentina lyon inter newcastle shalke werder bayern ile aynı kapasitede olamıyor yani biraz gerçekçi olalım tsl ligi aynen eskisi gibi olacaktır tabikide genç yıldızlara biraz önem verilmeli örneğin :arda,ferhat,özgürcan,oguz sabankay,aydın yılmaz,kerim zengin,olcan adın,gürhan gürsoy,serdar kurtuluş,burak yılmaz,m.sedef,aydın(soy ismini bilmiyorum ama paf maçlarında bjk de en göze batan çoçuk)eminim trabzonda da bunlar gibi niceleri vardır
    yani ben bunların dışında türkiye liginden pek bişey beklemiyorum ayrıca oyunda çok kötü olan tomas iliç ve oyunda çok iyi olanda gerçekte tam bir soru işareti olan deivid düzeltilmeli diyorum bunların dışında yine en iyi takım kadro/fiyat bakımından fenerbahçe başı çekecek arkasından galatasaray onun arkasından trabzon onun arkasındanda bjk gelicek bunları kafamdan yazmadım resmi bir menejerlik sitesinden aldım ve tsldeki takım sıralaması su şekilde geçiyor (bu fiyat listesidir)

Fenerbahce Istanbul 89.285.000
    Galatasaray Istanbul 71.965.000
    Trabzonspor 65.160.000
    Besiktas Istanbul 61.985.000
    Sakaryaspor 23.950.000
    Ankaraspor 21.775.000
    Kayserispor 21.450.000
    Vestel Manisaspor 21.120.000
    Sivasspor 20.795.000
    Bursaspor 20.475.000
    Kayseri Erciyespor 18.925.000
    Konyaspor 18.720.000
    Gaziantepspor 18.150.000
    Denizlispor 17.925.000
    Genclerbirligi Ankara 16.975.000
    MKE Ankaragücü 16.875.000
    Caykur Rizespor 15.175.000
    Antalyaspor 11,495,000

evet sitedeki takım değerleri böyle yani eşitsizlik tüm ihtişamı ile göze çarpıyor bir anektod daha fenerbahçenin en pahalı oyuncusu olarak gösterilen appiahı fenerbahçe eğer satarsa rahatlıkla antalya sporu satın alabiliyor ve barca ronaldinhoyu satarsa ve galatasarayı alabiliyor yani hiç boşuna tsl kaliteli falan demeyin yine şampiyonluk için (eğer siz oynamıyorsanız)fb ve gs kapışır belki iki üç sezon sonrada başka bir şampiyon çıkar eğer biz yönetmezsek herkese iyi oyunlar

notformoney sen de cok realist konusmamıssın sen listeyi vermissin ama o listeye gercekten inanıyosan sen fm oynamamalısın besiktas 61milyon trabzon 65 gs ise 75 verilmis bak sadece sunu soliyim gercekte gs ile bjk kadrosunu takaslamak istsen ustune atlar vede 50 milyon daha verirsin gercekci ol bi delgado nuz yok bir riconuz yok bi kleberson unuz hic yok olmıcak olamazda senin verdigin sitede musampa 7.5 milyon iken kleberson 6.3 miyon ise bu siteye guvenipte listesini buraya koyma aslında sende inanmıyosun ama kendini avutmak icin o listeyi buraya koymak istedin cunku galatasarayın kadroyla bi anadolu takımı arasında artık bir kalite farkı yok kardesim vede besiktasın kadrosu nun gercek degerine bakacagına o sayfaya tıklar burak yılmazın degerinede bir bakardın 50000 euro yapmıslar sana bu site gercekci geliomu kardesim

Quote Originally Posted by klebinho
    notformoney sen de cok realist konusmamıssın sen listeyi vermissin ama o listeye gercekten inanıyosan sen fm oynamamalısın besiktas 61milyon trabzon 65 gs ise 75 verilmis bak sadece sunu soliyim gercekte gs ile bjk kadrosunu takaslamak istsen ustune atlar vede 50 milyon daha verirsin gercekci ol bi delgado nuz yok bir riconuz yok bi kleberson unuz hic yok olmıcak olamazda senin verdigin sitede musampa 7.5 milyon iken kleberson 6.3 miyon ise bu siteye guvenipte listesini buraya koyma aslında sende inanmıyosun ama kendini avutmak icin o listeyi buraya koymak istedin cunku galatasarayın kadroyla bi anadolu takımı arasında artık bir kalite farkı yok kardesim vede besiktasın kadrosu nun gercek degerine bakacagına o sayfaya tıklar burak yılmazın degerinede bir bakardın 50000 euro yapmıslar sana bu site gercekci geliomu kardesim
    o listeyi ben yapmadım ne yazıkki avrupa da profesyonel futbolcu menejerlerinin kullandıkları bir oyuncu arama sitesinden aldım yani anlıyacağın bu oyun değil ilk önce bunu anlamalısın o liste tamamen menejerlerin ve uefanın belirlediği değerlerdir madem bu işi biliyorum diyosun o zaman sunuda bilmelisin o değerlere oyuncu alınıp satılmıyor tabiki ama burak yılmazıda milyonlara almadınız kelberson dediğin şahsı muhterem 2003de yaşadığı düşüsten sonra old trafforddan ayrılıp inönüye geldi ricardinho dediğin kişilik ise 29 yaşında olmasına rağmen sadece 13milli maçta oynadı burak yılmaz ne yaptıda fiyatının artmasını bekliyorsun bazı kişisel kompleksleri anlayabilirim ama biraz abartmışsın örneğin ibrahim toraman 5mn euro olarak geçiyo yani değerlerin yanlışlığına inanmıyorum yada appiah 11mn olması lazım yani fiyatların artması oyuncunun performansı ile doğru orantılı demekki avrupa arenasında ricardinho yada kleberson o kadar da iyi futbolcular değilmiş zaten şunu aklından çıkar türkiyede hiç bi takımda 1. sınıf futbolcu bulunmuyor (belki fenerbahçede appiah ve kezman) ama 2. sınıf futbolcular kategorisininde en iyileri bizde değil bizim ligimize genelde isim yapmış ve performansında "gözle görülen bi düşüş" yaşayan 2. sınıf yabancı futbolcular geliyor ayrıca senin realiten "gs ile takasa girelim bakam kim kimden pahalı biz geçmek için 50melyon daha vermeniz lazım" ise zaten bu realite değil fanatizmdir bazı oyuncu değerleri klüp ismi ve başarıları ile doğru orantılıdır ve son olarak demişsinki bi şununuız bi bununuz yok bende şunu söyliyebilirim ki bu nitel bi gözlem olur "galatasaray onlara gerek duymadan bu ligde şampiyon olmuştur ama bu şampiyonluğu daha çok fenerbahçenin büyük hataları kazndırmıştır"
    ve biraz bende fanatiklik yapıyım sizin gruptan nasıl çıkarız(yada çıkabilirmiyiz) planı yaptığınız turnuvayı biz na mağlup kaldırdık bunu unutma
    ayrıca oyun dediğimiz fm serilerinde bile ilk kıtasal itibarı kazanan türk takımı galatasaray olmuştur ardından fenerbahçe almıştır ve ne yazık ki oyunu yapan insanlar başka bir türk takımının kıtasal anlamda isim yaptığını düşünmemektedir....

-manisa en az bir büyük takim kadar kaliteli olmasi (tek eksikleri ekonomi)
    -genellikle yabancilarin kücümsenilmemesi. fm2005´de mesela yurt disinda oynayip baya özellikleri olan bi futbolcunun türkiyeye geldiginde (fm2006´da) daha kötü bi oyuncu olmasini hic anlamadim... ne yazikki gercek de cogu zaman onu yansitiyo...

Nesil
    2006
    Yer
    ÇARŞI

hala uefa kupasındalar inanamıyorum yaa o kupadan sonra futbolda değişmeyen ne var bi söylesene sizin zamanınızda futbol bugünkü kadar organize oynanmıyodu o zaman çık tekrar yen hadi arsenali şu anda beşiktaş belki gruptan çıkmanın hesaplarını yapıyo ama bu günümüz futbolunun ne kadar zorlaştığını gösterir o
    Yöneticilerimize ve kurallarımıza saygılı olmayı bilmeyenler forumdan atılır

notformoney kardes ben zaten o rakamları sen attın demedim aldıgın sitedeki adamların tutarsızlıgına senin dahi aldanıp seni her acıdan avuttugu ve en azından gs nin isim degerinin yerlerde surundugu su donemde seni sevindirdigi icin buraya koydugunu soledim sen anlamadın heralde konuyu bayagı bir saptırmıssın ben diyorumki galatasarayın kadrosu degil 75 milyon euro 30 milyon euroyu gecmez hele besiktasın 61 olupta trabzonun 65 gs nin 71 oldugu listeye ben degil senin bile icinden inanmadıgına adım gibi eminim bugun umit karana 6 milyon euro deger bicilmis bugun o dama 3 milyon onersinler ben hic bis ibilmiom o yuzden bir internet sitesinin yanlıs bilgilerini buraya tasıyıp sonrada oyun da bu dogrultuda olacaktır demen sanki biraz komik oldu

ben notformaney e katiliyom o degerler oyun acisindan onemli olur
    ve su anda demo oynuyorum sadece fb ve gs nin kadrolari dogru
    digerlerin kadrolari sacma sapan
    klebinho da degerler konusunda akli bi necati hakan umit e o paralar verilmez ama deger bicilirken su andaki oyunlarina bakilmiyo sadece gecmiste yaptiklarinada bakiliyo bu yuzden o futbolcular oyle deger bicilmesi cok dogal

Quote Originally Posted by hinatakun
    klebinho da degerler konusunda akli bi necati hakan umit e o paralar verilmez ama deger bicilirken su andaki oyunlarina bakilmiyo sadece gecmiste yaptiklarinada bakiliyo bu yuzden o futbolcular oyle deger bicilmesi cok dogal
    hayır o değerler verilirken su anda da ne yaptıklarına bakılıyor bir ümite bir necatiye o para verilmez demişsin ama ümit dediğin adam geçen sene toplam (lig kupa uefa) 24 maçta 17 gol atmış geçen sene 1 milli maçta oynayıp 2 de gol atmış necati de 30 küsür maçta oynayıp yine 16nın üstünde gol kaydetmiş ve ümitin geçen sezonlarda fiyatı 3milyonlarda gezerken şimdi 5 e çıkmış yani bu değerler güncelleniyor arkadaşım appiah dünya kupasından sonra çok normal bir şekilde fiyatını arttırdı aynı şekilde bütün futbolcular performansları ile zaten orda artırılıp indiliyorlar eğer geçmişte ne yaptıklarına bakılsa idi sadece emin ol o fiyatlar çok değişik olurdu yani iyi oynayan futbolcu fiyatını artıracaktır yada düşürecektir

notformoney kardes ben zaten o rakamları sen attın demedim aldıgın sitedeki adamların tutarsızlıgına senin dahi aldanıp seni her acıdan avuttugu ve en azından gs nin isim degerinin yerlerde surundugu su donemde seni sevindirdigi icin buraya koydugunu soledim sen anlamadın heralde konuyu bayagı bir saptırmıssın ben diyorumki galatasarayın kadrosu degil 75 milyon euro 30 milyon euroyu gecmez hele besiktasın 61 olupta trabzonun 65 gs nin 71 oldugu listeye ben degil senin bile icinden inanmadıgına adım gibi eminim bugun umit karana 6 milyon euro deger bicilmis bugun o dama 3 milyon onersinler ben hic bis ibilmiom o yuzden bir internet sitesinin yanlıs bilgilerini buraya tasıyıp sonrada oyun da bu dogrultuda olacaktır demen sanki biraz komik oldu
    evet birincisi galatasarayın adı yerlerde geziyor yada gezmiyorsa buna biz karar vermeyiz borç konusunu söylüyorsanız geçen sene final oynamış arsenalin açıkladığı borcunu bulup bi bakmanızı öneririm ki benim dudağım uçukladı yanılmıyorsam 200küsür mlyon pound(ki daha fazlaydı) gs fanatiği değilim yada bu tür komplekslerim yok ama galiba biraz sende var bjk kötü bi klüp değil dedim ama fakat sen gs nin yerlerde sürünen bi takım olduğunu söyledin ama bu kötü takım bjk yi her seferinde yeniyor niyeyse bükemediğin eli öpüceksin öncelikle buda bi büyüklüktür!!!!
    Quote Originally Posted by hinatakun
    hayır o değerler verilirken su anda da ne yaptıklarına bakılıyor bir ümite bir necatiye o para verilmez demişsin ama ümit dediğin adam geçen sene toplam (lig kupa uefa) 24 maçta 17 gol atmış geçen sene 1 milli maçta oynayıp 2 de gol atmış necati de 30 küsür maçta oynayıp yine 16nın üstünde gol kaydetmiş ve ümitin geçen sezonlarda fiyatı 3milyonlarda gezerken şimdi 5 e çıkmış yani bu değerler güncelleniyor arkadaşım appiah dünya kupasından sonra çok normal bir şekilde fiyatını arttırdı aynı şekilde bütün futbolcular performansları ile zaten orda artırılıp indiliyorlar eminimki eğer geçmişte ne yaptıklarına bakılsa idi sadece emin ol o fiyatlar çok değişik olurdu yani iyi oynayan futbolcu fiyatını artıracaktır yada düşürecektir

ve fatih öksüz kardeş hemen atlamışsın bakıyorum öncelikle şunu bi öğren türkiyede 3lü savunmadan 4 lü savunmaya ilk geçen takım galatsaraydır yani buda total futbolu türkiyede ilk uygulamaya başlayan takımın galatasaray olduğunu az da olsa gösterir eğer galatasaray takım oyunu oynamıyo olsaydı (zaten olmayan) yıldızlardan medet umardı değilmi! ama futbol takım oyunudur. besiktas fener trabzon ve diğer verilen bütün maçları izleyen biri olarak sunu söliyebilirim bjk son iki maçında pekde takım görüntüsü vermiyor (tabi bunda yediğiniz talihsiz gollerde var) yani iğneyi başkasına çuvaldızı kendine batır demişler önce kendimize bakalım sonra başkası hakkında yorum yapalım yanlış anlaşılmasın ben avrupada mücadele eden 3 takımımızında başarılı olmasını istiyorum

Veritabanında bir çok Türk oyuncu boşta duruyor. tff.org'dan yararlanarak yaptığım güncellemelerde 2B ve 3. Lig takımlarının kadrolarına hiç dokunulmadığını gördüm. Yalnızca Süper Lig ve 2A takımlarından alt liglere gitmiş oyuncuların geçmişleri işlenmiş, yani 2B ve 3. Lig kadrolarındaki oyuncularda geçmişler hiç güncellenmemiş.

Ayrıca boşta bulunan bazı futbolcuların kabiliyetlerine de senelerdir dokunulmamış. Çoğu Süper Lig takımının sezon başı, saçma gördüğümüz transferleri yapmasının sebebi de budur.

Bunun yanında çok sayıda da 66-67-68 doğumlu oyuncu var veritabanında. Bu oyuncuların hepsini teker teker kontrol ettim ve sadece 3 oyuncunun geçen sene sözleşme imzalamış olduğunu gördüm. Bu sezon ise hiç biri profesyonel bir kulüple anlaşmamış.

Kısacası SI Games, Türkiye Ligleri veritabanı çalışmasında açıkçası çağ dışı kalmış, "Türkler orjinal oyun almıyor demek" de tembelliğe kılıf değildir. Umarım bundan sonraki oyunlarda daha itinalı davranırlar.

notformoney cumlemi biraz yamuk kurmusum
    dedigim sedece simdiye bakilmadigi
    elbette simdiyede bakilacak

Bence Kayserispor,Gençlerbirliğ ve vestalmanisa spor ii olur.Çünkü kadrodaki oyuncular çok kaliteli.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by pessy
    en iyisi delgado ve ricardinho olur en güçlü takımda beşiktaş ve en zevkli liglerden biride tsl olur..
    cok atımıssın kardes bence ben cimbomluyum ama dogrusunu söylemek gerekirse en iyi oyuncu
    alex
    kezman
    lugano
    yani fenerli oyuncular olur

Quote Originally Posted by anakonda52
    cok atımıssın kardes bence ben cimbomluyum ama dogrusunu söylemek gerekirse en iyi oyuncu
    alex
    kezman
    lugano
    yani fenerli oyuncular olur
    luganoyu cikar oradan.
    türkiye liginde en iyi ilk 10 oyuncu
    1-)alex
    2-)delgado
    3-)hasan sas
    4-)ümit karan
    5-)kezman
    6-)marcelinho
    7-)ilic
    8-)ricardinho
    9-)gökdeniz
    10-)song

en iyi kalecide
    1-)mondi
    2-)rüstü
    3-)runje
    4-)volkan demirel
    5-)jefferson
    6-)aykut
    10-)

arda ultraslan sendehasan sasla ilic i cıkar oradanda appiah la nobre yi koy gercegi bu o kadroya gsden sadece umit karanla song girebilir hatta su kadroyu duzgun yapalım
    1-)alex
    2-)delgado
    3-)appiah
    4-)nobre
    5-)kezman
    6-)marcelinho
    7-)burak yılmaz
    8-)ricardinho
    9-)gokhan zan (song lugano ve edu dan cokdaha saglam bir defans bana gore)
    10-)song

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

turkiye liginin en iyi 10 oyuncusu bence;
    1.appiah
    2.marcelinho
    3.delgado
    4.kezman
    5.gokhan zan
    6.arda
    7.gokdeniz
    8.alex
    9.gokhan unal
    10.tuncay

siralama degildir sadece bi liste

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

walla benim tr ligindeki tek beklentim birazcık itibarın yükselmesi we genç yeteneklerin biraz daha fazla çkması (ilerde tbiiki)

Default turkiye ligi

bu sezon uzerinde durulmasi gereken takimlar vestel manisa ve kayserispor olmali...zelenka holosko rafael caner selcuk sezer ozturk ve nizamettinin iyi yapilmasindan yanayim...ligde de delgado ricardinho burak koray ilic umit karan song arda sabri appiah kezman onder alex tuncay gokdeniz yattara ersen hasan marcelinho gokhan unal mehmet topuz bulent bolukbasi diawara mehmet cakir gibi oyuncularin ozellikler iyi tutulmali..ama vestelin gencleriyle ve yabancilariyla bu oyuna damga vuracagina inaniyorum...umarim her takim guclu olurda zevkli rekabetli oyunlar oynariz

Quote Originally Posted by ibig61
    turkiye liginin en iyi 10 oyuncusu bence;
    1.appiah
    2.marcelinho
    3.delgado
    4.kezman
    5.gokhan zan
    6.arda
    7.gokdeniz
    8.alex
    9.gokhan unal
    10.tuncay

siralama degildir sadece bi liste
    arkadasim sen ne diyon ya o listede kezman ve hatta tuncay var ve türkiyenin en iyi golcüsü ümit karan yok,hasan yok,song gökhan zandan iyi am song da yok.allah allah.futboldan anlamadigin burdan belli.

arda ultraslan sendehasan sasla ilic i cıkar oradanda appiah la nobre yi koy gercegi bu o kadroya gsden sadece umit karanla song girebilir hatta su kadroyu duzgun yapalım
    1-)alex
    2-)delgado
    3-)appiah
    4-)nobre
    5-)kezman
    6-)marcelinho
    7-)burak yılmaz
    8-)ricardinho
    9-)gokhan zan (song lugano ve edu dan cokdaha saglam bir defans bana gore)
    10-)song
    ne nobreasi daha ligde 1 gol atmis kazma futbolcuyumu listeye alcam,arda buraga 1000 basar hatta aydin yilmaz bile buraktan iyidir.bakiyorum listeni besiktastan kurmussun,hasan sas yok,ümit yok,arda yok,yerlerine burak,nobre ve ricardinho var sacmaliga bak.

en iyi oyuncular şöyledir herhalde.henüz oynamadım ama öyle olmalı:
    alex
    tuncay
    appiah
    kezman
    ricardinho
    delgado
    marcelinho
    hasan şaş
    ümit karan
    iliç
    arda
    gökhan ünal
    zelenka
    mehmet topuz
    gökdeniz

not:belli bir sıralama veya sayı yoktur.

turkiye liginin arti ve eksileri
    (eksileri)
    Kulup finans bilgileri(tsl nin en iyi finansi ve maas odenegi gs de)
    Oyuncu profilleri berbat (resmen avrupanin en kotu ligi yapi lmis)
    Turk Milli takimi (resmen kafadan sallanmis onder turaci milli takimda)
    Oyuncu degerleri (arda ile appiah in fiyati ayni delgado en ucuz futbolcu)
    (artilar)
    oldugunumu zannediyosunuz bu oyunu biraz bilenler oyunun fm 2006 ya gore hicbir artisi olmadigina adi gibi eminler
    Acikcasi bu oyun tsl uzerine hicbir emek harcanmamis bir oyun olarak piyasaya cikti

takım olarak gs ve fb başabaş mücadele verir
    anadalu klüplerdende 4-5 tane iyi olur

futbolcularda kezman-- gökhan ünal-- volkan demirel--necati--ümit karan--appiah

Unhappy

Quote Originally Posted by erdi.22@ View Post
    takım olarak gs ve fb başabaş mücadele verir
    anadalu klüplerdende 4-5 tane iyi olur

futbolcularda kezman-- gökhan ünal-- volkan demirel--necati--ümit karan--appiah
    birde bazı 2.ligdeki takımların futbolcuların profili türkiye 1.liginden çok yüksek hersene dandik yapıyolar bizim ligi

Unhappy kötü şehirde yaşamanın olumsuzlukları

kötü şehirde yaşamanın olumsuzlukları olduğu için daha oyunu alamadım. daha gelmedi ama güzel ve sorunlu bir oyuna benziyor. ne olursa olsun biz fm hastasıyız onu bırakmayız.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri