Sayfa 5 / 9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 244 sonuç

Konu: FM 2012 İçin Takım Önerileriniz

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Beyler ben Beşiktaş ile Türkiye'yi aynı anda yönetmek istiyorum ancak oyuna başlarken aynı anda başlamak istiyorum. Böyle bir şey de bildiğim kadarıyla mümkün değil. Şimdi Türkiye'yi seçsem oyunda sezon başındaki yetenekleri kaçıracağım Beşiktaş için, Beşiktaş'la başlasam Hiddink bırakmıyor. Ben ne yapayım ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hile'den başka yapacağın birşey yok.

Bjk'nin başına geçtin mi 2. bir kullanıcı'dan milli takımı seçip ardından istifa edeceksin. Bjk'de ki kullanıcından da Milli takımda görev almak için istekte buluncaksın sürekli böyle böyle kabul edilene kadar.

bana bir takım önerin. böyle ekonomi çok iyi olmasın, kötü olmasın. alt yapısını kullanmaya ihtiyacım olsun. hemen şampiyonluğa oynamayım eğer 1.ligdeyse. 2. ligdeyse de kolay kolay şampiyon olamayım ama ligin favorilerinden olayım. çok kolay büyük transfer yapmayım, yani itibarı fazla olmasın. yabancı sınırı kafamı bozmasın. avrupada başarı en erken 3-4-5 yıl içinde gelsin. zevkli dişe diş bir kariyer olsun yani acil önerilenizi bekliyorum beyler saat 22.20-22.25-22.30 civarına kadar

Geç oldu ama Livorno'yu öneririm.

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Elbette BLYTH SPARTANS.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by malpince View Post
    bana bir takım önerin. böyle ekonomi çok iyi olmasın, kötü olmasın. alt yapısını kullanmaya ihtiyacım olsun. hemen şampiyonluğa oynamayım eğer 1.ligdeyse. 2. ligdeyse de kolay kolay şampiyon olamayım ama ligin favorilerinden olayım. çok kolay büyük transfer yapmayım, yani itibarı fazla olmasın. yabancı sınırı kafamı bozmasın. avrupada başarı en erken 3-4-5 yıl içinde gelsin. zevkli dişe diş bir kariyer olsun yani acil önerilenizi bekliyorum beyler saat 22.20-22.25-22.30 civarına kadar
    La Liga'dan Levante..

bristol city'yi aldım. transfer dönemi serbestle iyi geçti hayırlısı

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Birkirkara F.C. from B.O.V. Premier League (Malta)
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Tabi ki Ajax, serinin en zevkli kariyerini geçiriyorum şu an.

FC Sochaux-Montbéliard

FK Sarajevo efsane yazmak için birebir

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Lazio diyorum , yakında başlayacağım
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Bana alt liglerden Ankara takımı önerirseniz sevinirim birazda takım hakkında bilgi verirseniz iyi olur.

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Bana alt liglerden Ankara takımı önerirseniz sevinirim birazda takım hakkında bilgi verirseniz iyi olur.
    E dolu Ankara takımı Bugsas, Şeker vs falan.

Bence al Cebecispor'u amatörden taşı 19 Mayıs stadına onlarıda

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    E dolu Ankara takımı Bugsas, Şeker vs falan.

Bence al Cebecispor'u amatörden taşı 19 Mayıs stadına onlarıda
    Olabilir de benim 2 sezon içinde süperligde olmam gerek kendime güveniyorum ilk sezonda 1.lik falan kazanırım.Sportoto 2.Lig beyaz'dan Bugsaş'ı düşünüyorum.Takım kadrosu falan nasıl acaba ?

Ligde şampiyonluğu 2-3 sezonda tekele bağlamayacağım, avrupa kupalarında gruplara kalmak bile zor olan bir lig seviyesinden takım arıyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Macaristan Honved.

Daha batıdan olsa güzel olur

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Norveç Rosenborg dışında herhangi bir takım.
    Malta Hasan Hüseyin Çoşkun Sıtayla
    İskoçya Hearts

Macaristan > Honved , Ferencvaros
    Bosna > Siroki Brijeg , Sarajevo
    Norveç > Aalesund

Bunlardan biriyle başlayacam gibi ama öneriniz varsa beklerim daha

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

La Liga'dan Barcelona Rela Madrid devrine son vermeye çalışacaksın aslında ne kadar zor olsada.

Bu seride en uzun kariyerim Hoffenheim ile oldu. 3 sezon oynadım ve 3. sene şampiyon yapıp bıraktım takımı. İtalya'da Napoli , Rusya'da Spartak Moskova ile oynadım şampiyon yapıp bıraktım.

Bu aralar yine takım arıyorum. Hollanda ligi düşünülebilir aslında ama takımlar Finansal açıdan çok kötü.

Ama Spartak Moskova'yı çok sevdiğim için tekrar oynayabilirim. Son kariyerim 2. sezon parayı gördük cıvıttık biraz baya gereksiz transferler yaptık.
    Last edited by COLMAN20 : 02.Şubat.2012 at 15:55

Notts County FC, İngiltere'nin Nottingham şehrinin takımı olan ve şu an futbol yaşamını devam ettiren kulüpler arasında dünyanın en eski profesyonel futbol kulübüdür. Notts County 1862 yılında kurulmuştur.
    Maçlarını 20.000 kisilik Meadow Lane Stadyumu'nda oynar. Magpies (Saksağanlar) lakaplı Notts County, futbolun gelişmesine büyük katkıda bulunmuştur.
    Notts County, İngiltere'nin Nottingham şehrindeki iki profesyonel takımdan biridir. Diğeri dünyaca ünlü Nottingham Forest'tir. İki takım da 2006-2007 sezonunda İngiltere'nin 4. düzey ligi olan League Two'da oynayacaklar.
    Notts County'nin tarihindeki en büyük başarısı 31 Mart 1894'te FA Cup'ı kazanmasıdır. Bu, kulübün tarihindeki ilk ve tek büyük başarısıdır. Takım, FA Cup finalinde Bolton Wanderers'ı 4-1 ile geçti.

Ayrıca Juventus takımına renklerini veren kulüptürki Juventus kuruldugunda o kulüp icin forma aranmaktaydı ve Notts County taraftarı birisi Juventusa Notts County forması yolladı o gun bugundur Juventus siyah beyaz forma giyer.

Taraftarların en buyuk hayalide Nottingham Forestla aynı ligte oynayarak onları yenmektir ki iki kulüpte birbirine aşırı derecede düşmandır.

Kesinlikle herkeze önerebileceğim bir kariyerdir cunku benim secip oynadıgım tek takımdır sanırım bende Notts County'nin fanatik bir taraftarıyım

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Endop Ukranya'dan Karparty veya Dnipro'yu al derim.
    eto'o bitmiş.

Ahmet abi onlar biraz güçlü kalıyo benim istediğim seviyeye göre Aalesund ile başladım.

Bosna'yı alırsan başta Huseinovic'i al.Özellikle Sırp takımlarından oyuncu kiralayabilirsin.Siroki ve Sarajevo oradaki favori takımlarım Zeleznik ile ligi domine etmek çok kolay.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Konyaspor'u önerebilirim.

Takımda sadece 12 tane futbolcunuz var. Alt yapıdaki oyuncularınızı A takıma çıkartıp ve free transferden alabileceğiniz adamlarla kadro kurup savaşmak çok zevkli .

Şuan Konyaspor ile oynuyorum çok zevkli geçiyor. Alvaro Meija, Marcin Robak, Badou Kere, Pawelek gibi kilit oyuncular var.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

beyler bi yardım edin söyle alt liglerde finansı iyi bir takım önerebilecek varmı ?

Siirt Jetpa? Jet Fadıl

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    beyler bi yardım edin söyle alt liglerde finansı iyi bir takım önerebilecek varmı ?
    eklenti yüklersen bir futbol akademisi vardı fransada onu al geleceğin wonderkidleri altyapından gelsni

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Ahmet abi onlar biraz güçlü kalıyo benim istediğim seviyeye göre Aalesund ile başladım.
    Mardinspor'la Başla da Zorluk Neymiş Gör FM'i

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Sayfa 5 / 9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri