Sayfa 5 / 8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 237 sonuç

Konu: Football Manager 2015 | Galatasaray

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bruma'ya bitiricilik çalıştırıp fırsatçı golcü yaratmanızı önerebilirim bende. naçizane.

brumaya yetenek kartı yani oyuniçi tercihleri ne ekliyorsunuz ?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Güncellemeden sonra sanki FM 2015 gitti, 2014 geldi. Eskisi gibi uyguladığımız taktiğin etkisini sahada göremiyoruz. Sadece oyun biraz hızlandı, bazı hatalar giderilmiş ama tıkır tıkır işleyen taktiklerim işe yaramaz oldu.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Yani 32 milyonu balantaya baglamak mi mantikli yoksa 3-4 tane genc yetenek mi alayim? Eskiden olsa oyuncu satardim sattigim oyuncularin parasiyla bir suru genc alirdim.

Size 2. sezon basinda ne kadar butce verdi yonetim? Benim 37 m TL ama daha Amrabat falan kiradan donmedi, bir de Balanta'yi alirsam Chedjeu'yu satacagim.
    Ragnar Nattestad alabilirsin.
    32 milyonu bir oyuncuya bağlamak zaten pahalı,bir de daha farklı oyunculara yönelmek oyuna tad katacaktır eminim ki.
    Çeju'yu sat yine de sen.

brumaya oyuniçi tercihleri ne ekliyorsunuz ?

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Burak Yılmaz golü.
    bence çok oluyor böyle goller.

http://www.youtube.com/watch?v=wxk97...7CC2cyCIs2FLzg

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ben Türk olma sınırını 1 yıla düşürüp yeni bir Galatasaray kariyeri açacağım. Şu andaki kariyerim kolay oldu.

Şampiyonlar Ligi gruplarını 2. yılımızda da lider bitirdik ama bu kez namağlup 14 puanla. Atletico Madrid, Porto, Bratislava gruptaki diğer takımlardı ama şimdi Barcelona ile eşleştik. Bu sezon çok iyi değil Barcelona ama mucizeyi gerçekleştirmek istiyoruz!
    Last edited by Flawless Victory : 08.Kasım.2014 at 18:42

beyler hazırlık maçlarına yardımcı antrenör cıksın istiyorum nereden yapıyoruz bulamadım bir türlü.

Bu oyunu uzun yıllardır oynarım. Sonunda vizelerden sonra kaliteli bir kariyer yazayım diyorum. Böyle uzun soluklu ve heyecan veren.

Merhaba. Oyun nihayet çıktığı için çok heyecanlı ve mutluyum. Soruma gelince, Galatasaray taktiği çift forvetli mi olmalıdır tek forvetli mi ?
    Ya da iki kanat bir merkezden oluşan üç ofansif orta sahanın kullanılması konusunda fikriniz nedir ? Teşekkür ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Şampiyonlar Ligi 2. turunda deplasmanda 3-1 yenildiğim Barcelona'yı kendi sahamda tek kale oynayarak, tek pozisyon verip, 3-0 yenerek an itibariyle eledim. Çiçekleri klübe gönderebilirsiniz. Sırada çeyrek finalde Arsenal var. Onlarla da görülmesi gereken bir hesap var.

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Merhaba. Oyun nihayet çıktığı için çok heyecanlı ve mutluyum. Soruma gelince, Galatasaray taktiği çift forvetli mi olmalıdır tek forvetli mi ?
    Ya da iki kanat bir merkezden oluşan üç ofansif orta sahanın kullanılması konusunda fikriniz nedir ? Teşekkür ederim
    Galatasarayda forvet almayacaksan kesinlikle çift forvet çünkü burak yılmaz ligde yeterli olur tek forvet olarak avrupada olamaz bi omuzla devriliyor

arkadaşlar merhaba oyunu demo sürümden beri oynuyorum 1.5 sezon geçti üzerinden ve şimdiye kadar tüm kupaları aldığım taktiğimi sizinle paylaşmak istiyorum oyunda hiçbir şekilde hile yoktur gerekli ss leri ekliyorum, umarım işinize yarayacaktır
    http://i.hizliresim.com/gLQRBR.png
    http://i.hizliresim.com/9pjlO3.png
    http://i.hizliresim.com/q2znrD.png
    http://i.hizliresim.com/Mlj4rQ.png
    http://i.hizliresim.com/QgjG93.png
    http://i.hizliresim.com/XYZp5R.png

http://s3.dosya.tc/server28/0gjReU/-...B8FA2.zip.html

Şahsen be 4-5-1 düşünüyorum lig için. Bu sistem ile kontrollü ve hücüma dayalı oyun ile ligde affetmem hiç bir takımı. Avrupa'da ise daha atak ve rakibi daha fazla boğan bir taktik olan 4-4-2 düşünüyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sneijder varken 4-2-3-1 den başka taktik deneyenlere hayret ediyorum açıkçası.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Galatasaray'da en cok tutan 3 taktik su an elimde, sezonu bitirince paylasacagim. M. United ve Roma ile ilk sezon sonunda gorusme yaptim. Manchester olmadi ama Roma'ya gitmeli miyim sizce?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Galatasaray'da en cok tutan 3 taktik su an elimde, sezonu bitirince paylasacagim. M. United ve Roma ile ilk sezon sonunda gorusme yaptim. Manchester olmadi ama Roma'ya gitmeli miyim sizce?
    Bence git Roma çok zevkli geçiyor.

Quote Originally Posted by mutmanb View Post
    Galatasarayda forvet almayacaksan kesinlikle çift forvet çünkü burak yılmaz ligde yeterli olur tek forvet olarak avrupada olamaz bi omuzla devriliyor
    Quote Originally Posted by Dargan View Post
    Şahsen be 4-5-1 düşünüyorum lig için. Bu sistem ile kontrollü ve hücüma dayalı oyun ile ligde affetmem hiç bir takımı. Avrupa'da ise daha atak ve rakibi daha fazla boğan bir taktik olan 4-4-2 düşünüyorum.
    Cevaplar için teşekkür ederim.

19. Default

Birde Prandelli başkanı beğenmezsiniz

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Hahaha Burak hat-trick yapacakta Fener'e karşı biz göreceğiz
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

21. Default

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Hahaha Burak hat-trick yapacakta Fener'e karşı biz göreceğiz
    Birde penaltı kaçırmış hergele

Nihayet vizelerin hemen hemen bitmiş olması ile birlikte bugün oyunu aldım şimdi kuruyorum,yapılan yorumların ışığında Galatasaray ile oyunun ilk kariyerine adım atacağım .

Vizeler bitti. Oyunu alması kaldı geriye.

Sinan Gümüş" ü mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bayağı gelişiyor.

Sinan Gümüş" ü mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bayağı gelişiyor.
    Hiç adam olmaz dediğin adamlar bile bir tık bile olsa umut varsa ölüsünü 5M satarsın Türkiye'de zaten. Türk oyuncu çıkartıp aynı anda Türkiye'yi yönetiyorsan eğer ve amacın Türk futbolunu klüp ve ülke bazında ileri götürmek olursa oyun bir bakmışsın 15 sezon bitmiş.

Sinan Gümüş gelişmeye çok açık mutlaka değerlendirilmesi gerekiyor. Aynı zamanda Emre Can'da öyle. ilk sezon üzerine düşüp iyi bir antreman programı uygulanırsa 2. sezonda güzel bir rotasyon oyuncusu olarak kadroda yer alabilir. Hem UEFA listesinde de alt yapıdan yetişen olarak eklenmeside büyük avantaj

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu sezonun en zor kariyerlerinden biri bence Galatasaray.Cidden taktik bulamıyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Biz daha iyisini yaparız. Prandelli de kimmiş

Ben ileri üçlü'de Bruma-Olcan-Burak'ı oynatıyorum fakat hücumda bütün işi Bruma ile Olcan yapıyorlar.Burak'ı hiç kullanamıyorum(fırsatçı golcü görevinde) sizce nasıl bir verim alabilirim ?

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Satarak çok iyi verim alabilirsin
    Quote Originally Posted by Viola26 View Post
    Ben ileri üçlü'de Bruma-Olcan-Burak'ı oynatıyorum fakat hücumda bütün işi Bruma ile Olcan yapıyorlar.Burak'ı hiç kullanamıyorum(fırsatçı golcü görevinde) sizce nasıl bir verim alabilirim ?

Sayfa 5 / 8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri