Sayfa 5 / 15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 435 sonuç

Konu: "Eskişehirspor - Hayaller gerçek oldu, Şampiyonluk Sinan'a ve Ediz'e hediyemizdir."

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

GOOOLL GOOOLLL GOOOOOLLLL EFE HALİL ÖZARSLAN SKORU 3-0'A GETİRİYOR, SERBEST VURUŞU ÖZGÜR ÇEK ORTALADI, SEZGİN COŞKUN KAFAYLA İNDİRDİ, EFE HALİL ÖZARSLAN ARKA DİREKTE RESMEN FIRSATÇI GOLCÜ EDASIYLA GOL VURUŞUNU YAPTI! ESKİŞEHİRSPOR HOLLANDA'DA GOL OLUP YAĞIYOR!

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

GOOOOLLL GOOOOLLL GOOOOOLLL ÖZGÜR ÇEK, SERBEST VURUŞTAN YAZIYOR, SKOR 4-0 OLUYOR, TOPLAM GOL SAYISI 7-2'YE GELİYOR, ESKİŞEHİRSPOR HOLLANDA'DA RAKİBİNİ SAHADAN SİLİYOR!

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

GOOOOOLL GOOOOOOLLL GOOOOLLL ESKİŞEHİRSPOR FRENİ PATLAMIŞ KAMYON GİBİ! AKAMİNKO'NUN KENDİ YARI SAHASININ SAĞ TARAFINDAN İLERİYE ŞİŞİRDİĞİ TOP KELVİN'İN ÖNÜNDE KALDI, KELVİN KALECİDEN DE SIYRILDI, BOŞ KALEYE TOPU YUVARLADI!

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

VE MAÇ SONA ERİYOR, ESKİŞEHİRSPOR HOLLANDA'DA YAĞMUR OLDU YAĞDI! GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI! ESKİŞEHİRSPOR TARİH YAZDI, ESKİŞEHİRSPOR BU TURU GEÇTİ! TOPLAMDA 8-2 KAZANIYOR ES ES LER!

NOT: Sezgin'in kafayla indirdiği topu oyun saymamış, asisti Özgür Çek'e yazmış.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Hollanda temsilcilerinin yıkıldığı tur oluyor bu. Galatasaray'ın elenmesine üzüldüm.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Peri masalı sürüyor!

Dinamo Kiev ile eşleştik. Ne düşünüyorsunuz?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aslnda 3-2 yi görünce tur gitti diye düşünmüştüm ama deplasmanda iyi iş
    çıkarmışsın. Bu turdaki rakibin iyi gelmiş. Tahminimce feyenoord sayesinde o çıkmıştır. Dinamonun kimi elediğini göremedim. Ama çeyrek finalde sağlam bir takım gelebilir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Ajax'ı elediler hocam. 2-1'in rövanşında 4-3 yendiler. 5-5'lik eşitlik olsa da deplasman avantajı ile. Attığım listede gözükmemiş, dikkat etmemiştim. 3 Hollanda takımı da elendi yani.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Bu arada, 2015'te Beşiktaş UEFA'yı almış O.o

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ozaman ilk maç evinde olduğunda dikkatli oynamalısın. Adamlar deplasmanda farklı oynuyor demekki. Birde soğuk ikşime gideceğinden dolayı işi evinde bitirmelisin. Nir çnceki maçında gençlerle oyna sakatlık yorgunluk olmasın
    Beşiktaşın kadrosu kaliteli ama yinede zorlanmışlardır

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Biz de kendi sahamızda zorlanıp deplasmanda işi bitirdik. Kaldı ki biz de soğuk iklim takımı sayılırız. Tek sorun Ukrayna'da bizim topçular rahat duracak mı acaba.
    Takıma böyle fikstürün sıkıştığı zamanlar antrenman yaptırmıyorum. Aksi takdirde takım dayanmıyor. Rotasyon konusunda tek sıkıntım defansta. Haricinde her şey güzel.
    Elensek de koyacağını zannetmiyorum, sonuçta beklentileri bir hayli aştık.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Müthiş bir skorla üst tura çıkmışsın tebrikler hocam daha üst yerler bekliyoruz.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Azofeifa'dan beri takımı hala toparlayamadım. Her ne kadar maçlarda iyi skorlar almaya devam etsek de, bazı oyuncular sızlanmaya başladılar "Takım uyumu eksikliği" dolayısıyla. Alınan galibiyetler moralleri düzeltmiyor. Azofeifa'yı daha fazla bu takımda tutmayacağım, sezon sonu yolcu.

Serzenish hocam, inşallah.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bence bedelsiz bile gönder derim. Bonservisli dene alan olmazsa bedavadan yolla yoksa dediğim gibi takım uyumu eksikliği başa bela oluyor. Hatta bir kaç kişi hala diyebilir hazırlıklı ol.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Bana kalsa sözleşmesini fesh edeceğim de, yönetim yanaşmıyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

24. Hafta

3-2 kazandık ama oyuncular mutsuz. Sadece bireysel çabalarla gol bulabiliyoruz. 600 pası zorlayan takım, kendi sahasında 300 lü rakamlara düştü. Şu sezon bitsin diye bakıyorum artık. Avrupa'da Feyenoord'a 5 atmak da düzeltmedi moralleri.

25. HAFTA

Yine istediğimiz pasları yapamadık, pozisyon bulmakta ve gol atmakta sıkıntı çekmesek de, oyuna eskisi gibi hükmedemiyoruz. İşin garibi, taktiğimiz çözülmedi, hala takım istediğim gibi yayılabiliyor sahaya ama, çok basit pas hataları yapıyoruz.

ZTK Çeyrek Final

Benim yönetimim döneminde ilk defa Trabzonspor'u yenemedik. İlk maçta 3-0'ın avantajı ile çıktık. Yalnız takım çok isteksizdi. Trabzon bu kadar bonkörce pozisyonları harcamasa, 3-0'dan turu verebilirdik. Son dakikalarda Boffin Rüştü'ye bağladı.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Avrupa Ligi serüvenimiz buraya kadarmış. Her şey Azofeifa'nın sorun çıkarmasıyla başladı. Eğer işler bu kadar büyümeseydi ve takımdaki oyuncular Azofeifa'ya haksızlık yaptığımın acısını takıma ve formaya ihanet ederek çıkarmak istemeselerdi şu anda bu turu bile geçerdik. Buraya kadar çok iyi idare ettik ama basit pas hataları, rakibi bu kadar rahat kaçırmalar ve kendi sahamızda en basit rakiplere karşı sirküle olmalar en sonunda güçlü bir rakibe karşı patlak verdi.

Evet oyuncuları suçluyorum. Azofeifa'ya haksızlık yaptım diye formaya ihanet etmek mi gerekiyor? 600 leri zorlayan isabetli pas sayılarını 300'lere kadar düşürdük. Hem de sadece Avrupa Ligi'nde değil, ligde bile pas isabetleri yerlerde ama, Avrupa arenasında bu rezil oyun kabul edilemez. Sezon sonu gelsin, Azofeifa takımdan bi gitsin, o zaman göreceğiz...

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Evet sezon sonuna kalmadık, Zafer Tüzün benim yapamadığımı yaptı ve yönetimi Azofeifa'nın sözleşmesini sonlandırmaya ikna etti. Kurtulduk nihayet. Üstümden bir yük kalktı resmen.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

randall azofeifa için geçmiş olsun bakalım 2. feyenoord olacak mı kiev maçı.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Teşekkürler hocam. Şimdi ligde Beşiktaş maçım var ve 5 maçtır kendilerini yenemiyorum. O yüzden ona ağırlık vereceğim. Dinamo maçından umut yok. Hazır Azofefia gitmişken Beşiktaş'ı yenebilmek harika bir moral kaynağı olur.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

26. HAFTA

Sonunda hem Beşiktaş'ı yendik, hem çok güzel bir oyun ortaya koyduk (Mutlak Şans, Yarı şans ve direk sayılarına bakın), hem de moralleri düzeltme konusunda iyi bir adım yakaladık. Artık Dinamo ile prestij maçına çıkarız. Kadro yorgun malum.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

2. Feyenoord olabilirdi ama, savunma zaafiyetleri izin vermedi. Aslında Boffin'i yetersiz buldum. Yediği goller hakkında, hani nasıl diyeyim, kurtardığı golleri herkes kurtarırdı, yediği goller ise maçın kaderini değiştirecek gollerdi. Yani nasıl izah edeyim, onları kurtarsaydı maçın kahramanı olurdu, kurtaramadı. Aslında kurtarabilirdi. Bir de Azofeifa sıkıntısı olmasaydı bu turu geçmiştim. Önümüzdeki sene inşallah.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

27. HAFTA

Karabük'de resmen bozguna uğradık. Kadromuz çok yorgundu, Karabükspor karşısında hiç oynayamadık. Biraz rotasyon yapmaya çalıştım ama olmadı. Aslında denk oynadık ama, şut vurmayı daha iyi becerdiler. Netice itibari ile 5-1 gibi bir hezimet yaşadık.

ZTK

Aynı yorgun oyuncuları, tam kadro sahaya sürdüm. Öne de geçtik ancak fazla direnemedik. 2. Golü çok aradık ama bir süre sonra yorulduk. Kalemize çekilip defansa yoğunlaşsak da yiyecektik golü, saldırmayı denedik ancak yorulana kadar bulamadık. Onlar da bunu iyi kullandı.

28. HAFTA

Lige verilen ara bize ilaç gibi geldi. Tüm kadro dinlendi ve Gaziantep karşısında resmen patladık. Canberk sakatlandı ancak durumu ciddi değil. Gel gelelim 5-0'lık net bir galibiyet aldık. Takımda bir bahar havası oluştu. Sonunda moralsiz günler geride kaldı. İnanın ben stres yapıyordum.

29. HAFTA

Aynı moralle çıktığımız Orduspor maçında, ilk yarıda vasat bir oyun sergiledik. Maçı geç kopardık ama sağlam kopardık. Canberk yine ve yine harikaydı. Son dakikalarda gol yesek de, açıkçası 4-1'den sonra bile atak yapmaya devam ettiğim için kontra ataktan golü yedim. Takım gayet iyi gidiyor şu anda.

Ligde ilk 4 takım koptu gidiyor. Bir aralar Fenerbahçe ensemdeydi ancak onlar da koptular.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu kadar az zararla atlatabileceğini tahmin etmemiştim ama sonunda kurtulmuşsun. Sorun değil ilerleyen yıllarda daha ilerilere gidebilirsin. Ligde Avrupa bileti almaya çok yakınsın.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Hakikaten ben de beklediğimden az zararla atlattım ama, oyuncuların moralsiz olmaları, takım uyumunun kaybı, sahada sadece bireysel becerilerle gol atabilmek ve onun verdiği sıkıntı, nasıl diyeyim, ciddi ciddi strese giriyordum. Sanki bir oyun oynuyor gibi değil de, vizeye hiç çalışmadan girmiş ve bomboş bir sınav verip çıkmış olmanın stresi gibi bir stres. Neyse ki ucuz atlattık. Bu zorlu süreçte bana cephe almayan Hürriyet Güçer, Orhan Gülle, Fran Merida, Erman Kılıç, Canberk Aydın ve her ne kadar kiralık da olsa Kelvin'e teşekkür ediyorum. Onlar en kötü koşulda dahi yüreklerini sahaya koydular. Sezgin Coşkun ise bu süreçte beni hayal kırıklığına uğrattı. Herkesten beklerdim de ondan beklemezdim.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

ZTK Yarı Final 2. Ayak:

İlk maçta kötü şekilde yenildiğimiz Gençlerbirliği'ni dinç kadro ile sahaya çıkınca yenmeyi başardık. 3-1'lik galibiyet bizi finale taşıdı.

Finalde rakibimiz bize ligde 5 atan Karabükspor. Hadi hayırlısı. Giresunspor'u da tebrik etmek lazım. Buraya kadar çok iyi gelmişler.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Maç zamanı pek yorgun olacağını sanmıyorum buda zaferi getirir.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Bakalım, Canberk Aydın sakatlandı ben de genç oyunculardan birisini koyacağım bir süre yerine. Zaten 4 puan daha alsam Avrupa Ligi'ni garantiliyorum. Önümde de 15 puanlık bir havuz mevcut. Alternatif isimler şans bulsun azıcık.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

30. HAFTA

Kasımpaşa küme düşme hattından kurtulmak için resmen ölümüne oynadı ama biz kazandık. İleride Canberk Aydın yoktu ama genç Enver Elmas iyi bir görüntü sergiledi ve ilk maçında asist yaptı. Bir puan daha alırsak Avrupa Ligi garanti oluyor. Efe Halil Özarslan atılınca da genç stoperim Emre Sarıtaş'ı sürdüm oyuna. Yüzümü kara çıkartmadı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu saatten sonra gençleri sür sahaya tecrübe kazansınlar

Sayfa 5 / 15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri