Sayfa 5 / 8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 214 sonuç

Konu: Takımımız Ne Durumda?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Mükemmel bir sezon geçirdim diyebilirim.Sezonu 2 kupayla kapattık.Şampiyonluğu son haftalarda kaçırdığımız geçen yılın ardından bu yıl nihayet kupaya uzanmayı başardık.Sezon sonuna doğru Harmony bir ara 92'leri gördü ki benim hayatımda gördüğüm en yüksek rakam bu.Attığım gol sayısından memnunum.Ama yediğim gol sayısı fazla.Kalemi ve stoperimi daha kaliteli oyuncularla takviye etmeme rağmen geçen yılda 37 gol yemiştim.Yine aynı golü gördük kalemizde.

Şampiyonlar Ligi'nde Barça-Zenit-Twente ile aynı grupta yer aldık.Grubu beklemediğim bir şekilde 8 puanla 3. bitirdim ve UEFA Avrupa Ligi'ne düştüm.AZ maçları hariç çekişmeli maçlar sonunda finale kadar geldik.Özellikle Sevilla-Arsenal maçları çok tempoluydu.Sevilla çok iyi bir takım kurmuş.

Bu yıl transferde 2 hedefim var: Hamsik-M'vila.

Sezon içi bazı önemli maçlardan ssler:

UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final ilk maçı.Pizjuan'da 22'de 10, 50. dakikada 9 kişi kalmamıza rağmen galibiyeti alan taraf olduk.

Yorumsuz:

Genel olarak sorarsanız galibiyeti hak etmedim.Galibiyet City'nin hakkıydı.Sezon içinde 5-6 tane maç veriyorum en az böyle.Buda bizim şanslı olduğumuz bir maç oldu.Ki şampiyonluk yolunda çok kritik bir maçtı.İlk yarı City oyunu müthiş sürklase etti.Ama yaptığımız taktik ve oyuncu değişiklikleriyle ikinci yarı maçı çevirmesini bildik yinede.

36. haftada çok kritik bir mağlubiyet aldım.Yine Blackburn.Yine 3-0.Çok etkisizdik bu maçta.

Last edited by Lim10 : 19.Ocak.2011 at 02:57

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Abi en sonunda toplamışsın takımı .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Beyler Adanasporu yönetiyorum.ligde 6. sıradayım ama oyuncularımın oynadığı futbol çok kötü.Rakip hep üstün oynuyor benden.Tamam kadro olarak eksiklerimiz var ama bu kadar kötü de futbol oynamak sinirlerimi bozuyor.rakip takımlar defansımı çok kolay geçiyorlar.Defanstaki adamlarım öylece izliyor.Top kapma yı sert yapmama rağmen hiç müdahale etmiyorlar.tam saha Pres seçmeme rağmen yapmıyorlar.Golcü oyuncularım çok kolay golleri bile atamıyorlar.Acaba sorun bende mi?taktiğim mi yanlış anlamadım.bir yardım edin lütfen.bu arada versiyonum 11.1.0

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

2012-2013 sezonu

şl.

Uploaded with ImageShack.us

yarı final

porto ve man utd maclarından..

ispanya kupası

barça maçı

ispanya ligi

ligden 1 maç

genel anlamda olumlu bir lig oldu bu sezon şampiyonluk yaşamamız bir hayli mutluluk verdi taraftara.bu kadar başarılı bir yılın ardından kulüp pek gelir elde edemedi ve bende kulübü zora sokmamak için takıma büyük transferler yapmadım ama 1-2 sağlam isim takımda yerini aldı.

buda yeni sezon için transferlerimiz.

Guardado'yu 13 m € karşılığında Fiorentinaya yolladık.buda benim transferden en çok kazandığım para oldu.

Roma ve Chelsea kulüplerinden teklif aldım ama buradaki hedeflerime ulaşamadığım için kabul etmedim.

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Lokomotiv Moscow'a ile başladım oyuna. Müthiş transferler ile ligin yarısında aldığım takımı 2. olarak bitirdim. İkinci sezon baya güzel transferler yaptım ama takım 8. falan olunca bıraktım. Fener'e başvurdum teklif geldi kabul ettim ama aynı gün takımdan istifa ettim. Başvurmadan Rubin'den teklif geldi şimdilik düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    2012-2013 sezonu

şl.

yarı final

porto ve man utd maclarından..

ispanya kupası

barça maçı

ispanya ligi

ligden 1 maç

genel anlamda olumlu bir lig oldu bu sezon şampiyonluk yaşamamız bir hayli mutluluk verdi taraftara.bu kadar başarılı bir yılın ardından kulüp pek gelir elde edemedi ve bende kulübü zora sokmamak için takıma büyük transferler yapmadım ama 1-2 sağlam isim takımda yerini aldı.

buda yeni sezon için transferlerimiz.

Guardado'yu 13 m € karşılığında Fiorentinaya yolladık.buda benim transferden en çok kazandığım para oldu.

Roma ve Chelsea kulüplerinden teklif aldım ama buradaki hedeflerime ulaşamadığım için kabul etmedim.

Valla kardeşim sayende bi Sociedad kariyeri açıcaz heralde Nufc'den sonra

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

4.Sezonunu biraz önce tamamladığım Newcastle kariyerimde mükemmel bir sezon geride bıraktım diyebilirim.Bana göre Ş.Ligi şampiyonluğundan bile zor olan Premier Lig Şampiyonluğunu sonunda kazandıkGeçen sene kadroyu sıfırdan kurmuş ve 4.olmuştum.Yükselişim bu sene yine devam etti.Oturmuş kadronun üstüne iyi transferler yaparak şampiyonluğa uzandık.Bunda kadromdaki yıldızların çok büyük payı oldu diyebilirim.
    Avrupa'da işler istediğim gibi gitmedi bu sezon.Öce Milan-Lyon ve Zürih'li grupta Milan'ın Zürih'e attığı son dakika golü ile Avrupa Ligine kaldık ki gruptan çıkıyorduk.Daha sonra St.Etienne'e inanılmaz şanssızlıklar sonucu elendik ve yine Avrupa'da kupa alamadık.Yerel kupalarda ise Carling Cup'ta deplasman gol kuralı ile yarı finalde elenirken Fa Cup çok erken bitti.İşte birkaç ss

Lig Sonunda Puan Durumu
    Attığım gol ve yediğim gol sayısından çok memnunum.İlk defa bu kadar düzgün bi sezon geçiriyoruzHedef seri şampiyonluklar kazanmak artık

Şampiyon Olan Kadromuz.Hedef birkaç yıl içinde rüya bir 11 kurmak

Dzeko'nun Harika Performansı
    Müthiş bi performans gösterdi ve şampiyonluktaki en büyük pay sahibi oldu diyebilirim.Eğer Van Persie insanlıktan çıkıp 35 gol atmasaydı gol kralı Dzeko olacaktı

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Mükemmel bi sezon daha geride kaldı uzun yolculukta.Ligte ve Şampiyonlar liginde şampiyonluk parolasıyla başladığımız sezonda ligte önce kötü başlayarak rakiplere fırsat verdik.Hatta bi ara ManU farkı 7 puana kadar çıkarmıştı.Ancak hem rakiplerin sonlara doğru fazla puan kayıpları,hemde bizim seri galibiyetlerimiz ligte şampiyonluğu getirdi.

Avrupa'da ise işler önce karıştı sonra çok iyi bir başarı geldi.Son maça kadar iddiası bulunmayan Madrid Lyon'un bizi son maç evimizde yenmesi ile gruptan çıkarken lider çıkmak üzere olan biz Lyon'a yenilince 2 sezon Lyon'un sayesinde Uefa'ya katıldık.Ardından kupaya uzanan yolda Cagliari,Zaragoza,Milan,Cska Moskova ve finalde M.City'i devirerek ilk Avrupa kupamızı almış olduk

Ve Uefa Finali

Ve Duble Yapan Kadromuz

Yorumları Bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Mükemmel bi sezon daha geride kaldı uzun yolculukta.Ligte ve Şampiyonlar liginde şampiyonluk parolasıyla başladığımız sezonda ligte önce kötü başlayarak rakiplere fırsat verdik.Hatta bi ara ManU farkı 7 puana kadar çıkarmıştı.Ancak hem rakiplerin sonlara doğru fazla puan kayıpları,hemde bizim seri galibiyetlerimiz ligte şampiyonluğu getirdi.

Avrupa'da ise işler önce karıştı sonra çok iyi bir başarı geldi.Son maça kadar iddiası bulunmayan Madrid Lyon'un bizi son maç evimizde yenmesi ile gruptan çıkarken lider çıkmak üzere olan biz Lyon'a yenilince 2 sezon Lyon'un sayesinde Uefa'ya katıldık.Ardından kupaya uzanan yolda Cagliari,Zaragoza,Milan,Cska Moskova ve finalde M.City'i devirerek ilk Avrupa kupamızı almış olduk

Ve Uefa Finali

Ve Duble Yapan Kadromuz

Yorumları Bekliyorum
    guzel 2 sene geçırmıssın sadece bısı soracam bu kadroyu yaparken oyuncuları taksıtle mı aldın yoksa normal mı birde NFC senden sana ne kadar transfer bütçesi verdi. Başarılarının devamını dilerim ...

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by ancar View Post
    guzel 2 sene geçırmıssın sadece bısı soracam bu kadroyu yaparken oyuncuları taksıtle mı aldın yoksa normal mı birde NFC senden sana ne kadar transfer bütçesi verdi. Başarılarının devamını dilerim ...
    Öncelikle yorumun için teşekkür ederimŞu an 6.sezona başladım.6.sezon da dahil daha 1k bile taksit kullanmadım.Biraz şansım yaver gitti o kadar.Yönetim fena bütçeler vermiyo ama beklentilerimin altında kalıyo.Örneğin üst üste 2 senedir şampiyon oluyorum,üst üste 3.sezon Ş.Ligine katılıyorum,Uefa Avrupa Ligini aldım ancak verdikleri bütçe 25-30 Mn € arası oluyo.Bu kadroda Dzeko bedavaya geldi mesela ya da Reginiussen.Balotelli,Zhirkov,Boateng gibi isimler transfer listesinden çok ucuz fiyatlara geldi.Fırsatları değerlendiriyorum o kadar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Öncelikle yorumun için teşekkür ederimŞu an 6.sezona başladım.6.sezon da dahil daha 1k bile taksit kullanmadım.Biraz şansım yaver gitti o kadar.Yönetim fena bütçeler vermiyo ama beklentilerimin altında kalıyo.Örneğin üst üste 2 senedir şampiyon oluyorum,üst üste 3.sezon Ş.Ligine katılıyorum,Uefa Avrupa Ligini aldım ancak verdikleri bütçe 25-30 Mn € arası oluyo.Bu kadroda Dzeko bedavaya geldi mesela ya da Reginiussen.Balotelli,Zhirkov,Boateng gibi isimler transfer listesinden çok ucuz fiyatlara geldi.Fırsatları değerlendiriyorum o kadar
    benim Lazıo karıyerımı bılıyorsundur. Bana maaş butcesı verıorlar normal butce vermedıler dogru durust hala ılk sezon 11. olarak gosterılen takımı 2 puan farkla 3. bıtırdı lıgı CL ye katıldık gercı senn 6. senen bnım ıse 2. sezonum bakalım bızde aynı skılde yapabılecek mıyız

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by ancar View Post
    benim Lazıo karıyerımı bılıyorsundur. Bana maaş butcesı verıorlar normal butce vermedıler dogru durust hala ılk sezon 11. olarak gosterılen takımı 2 puan farkla 3. bıtırdı lıgı CL ye katıldık gercı senn 6. senen bnım ıse 2. sezonum bakalım bızde aynı skılde yapabılecek mıyız
    Yaparsın ya başarı geldikçe para da geliyo

Kartalsporla ilk sezondayım. Ligde 21 maçta 14 galibiyet 4 mağlubiyetle ilk sıradayım. Devre arasında Yiğit Gökoğlan'ı ve Galatasaray'dan bir regen sağbek kiraladım. Sene başında Emre Çolak, Ali Kuçik ve Muhammet Demir'i kiralamıştım. Yıldıray Baştürk ve Celal diye anadoludan bir yerden bulduğum bir sağ bek aldım. Ayrıca devre arasında 19 yaşında genç Arap bir stoper bulup 50bin Euroya aldım. Birkaç oyuncu satabildim.
    Türkiye Kupasında ölüm grubundaydım. Galatasaray, Beşiktaş, Denizli ve Buca vardı grubumda. İlk maçta GS ile 1-1 berabere kaldım. Denizli ve Buca'yı yenip Beşiktaş maçına geldim. Bu maçta ofansif oynadım çünkü gol yiyeceğim kesindi. Ben de madem yiyoruz arada atalım da dedim. Öyle de oldu ve 3-3lük mucizevi bir skor elde ettim Gruptan çıkıp çeyrek finalde Bursaya rakip oldum. Tam bu iş bitti derken ilk maçı 1-0 kazandım. Kalemize çkeilen 123568 şuttan hiçbirinin gol olmaması bize verilen bir işaretti sanki Allah yürü ya kulum demişti. Rövanşta 1-1lik beraberlik aldık. Anti futbolun bütün gereklerini yerine getirdik.
    Yarı final
    kuraları çekildi ve rakibimiz Karabükspor oldu. Diğer maçta ise Beşiktaş Manisa ile eşleşti. Karabük'le sezon başı kötü kadromuzla oynayıp 2-0lık bir galibiyet almıştık. Onu tekrar edebileceğimi düşünüyorum. Finalde de Beşiktaşa karşı Manisanın bir sürpriz yapıp karşımıza gelmesini ümit ediyorum.

Football Manager 2011 biraz kolay olmuş ya bence en güzeli 2009'du başarı öyle kolay kolay gelmiyordu Beşiktaş'la 1 kezcik Şampiyon olmak için 40 takla atmıştım tabi hilesiz bir şekilde...

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

PSV ile 3.sezonuma girdim .Oyun stilim bu kariyerle beraber regen avıcısına döndü @DaveJones .
    Geçen yılın Lig Tablosu ;

Geçen yılın transferleri , ilk yılınkileri vermiyorum çünkü sadece Fazio ve Ortigoza'yı aldım .

Ve bu yılın transferleri , Nolan Roux gelecek onu da belirteyim ;

Kadrom ve taktiğim , Oliver ve Rojas regendir.Oliver'i en iyi regenler konusunda paylaşmıştım , Rojas'ıda paylaşayım .

Rojas.

Çok zevkli bir kariyer oluyor , en baştan en sona gençlere önem verdiğimden Amrabat, Marcelo,Toivonen gibi isimleri yüksek fiyatlara gönderebildim.İrlanda milli takımınında başındayım aynı zamanda .48 Ay taksit hiç kullanılmamıştır.

Rojas çok iyi bir regene benziyor Ozzy iyi bak ona.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Takımdaki bütün gereksiz adamları yollayarak gençleştirme yoluna gittim. Torres'in sakatlığında biraz sıkıntı çektim ama Nolan Roux o boşluğu iyi doldurdu. Boudebouz alışamadı İngiltere'ye, 1 ay onu tatile yolladım derken ilk yarıyı bitirdim. Genel olarak iyi geçti ama ligin dibinde olan takımlara hep puan kaybettim, zorlandım. Üst sırada yer alan bütün takımları çok rahat geçtim. En çok korktuğum maçlarda fark attım. İlginç lig İngiltere. Kadro sınırlaması beni zorlayan etkenlerin başında geliyo. Allahtan altyapım sağlamda oradan oyuncu çıkarıyorum.

Kartalspor'la süper lige çıktım ve başkanın verdiği 1milyon euroluk bütçeyle har vurup harman savurdum.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Takım çok iyi olmuş reyiz.En kahraman kahraman beleşe oyuncu alsaydın keşke .

Ligde ilk maçlara beraberlikle başlamamıza rağmen taktiği oturttuktan sonra seri galibiyetler almaya başladık.

İlk Yarı sonucu puan durumumuz şöyle:

ve ilk yarı sonunda Afrikadan 3 tane oyuncu kaçırdık (Regen)

Fernandes'i geri göndermeyi düşünüyorum çünkü Necip çok iyi bir sezon geçiriyor. Bu performansı devam eder ise Necip formayı Guti dahil kimseye vermez. Zaten Guti dikiş tutturamadı nedenini bilmiyorum. 35m. bir çok gol attı Necip. Simao çok iyi oynuyor. Euro CUP'ta 11 asist ile 1. sırada şu anda. Son maçımda Aston Villa ile 2-0 yeniyorken 2-2 berabere kaldığımdan dolayı 2. olarak bitirdim grupları ve Porto ile eşleştim. Yeni aldığım regenlerde dikiş tutturursa Boboyu da satmayı düşünüyorum. Sürekli çok yüksek sözleşme istiyor. Ayrıca Almeida'da kupa golcüsü oldu

Bu da kariyerimde oha dememe sebep olan görüntü:

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Takım çok iyi olmuş reyiz.En kahraman kahraman beleşe oyuncu alsaydın keşke .
    Parayı maaşa aktardım. Sadece Daniel Carvalho'yu parayla aldım

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

ibb'de tam herşeyler yerine oturmuştu. gelecek sezon için istediğim transferleri yapıyordum ki. bir baktım juventus menajersiz duruyor. hemen iş başvurusu yaptım. birde ne göreyim ibb'den kovulmuşum. sonrasında ise a.gücü'nden teklif geldi. takım 14.sırada ligde kalmak için can çekişiyordu. onları kıramadım ve başlarına geçtim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2019 yılındayım..Real Madrid'e karşı bir türlü üstünlük kurabilmiş değilim. Takımım Atd. Madrid ,
    9 yıllık kariyerimde 3 şampiyonluk 1 şampiyonlar ligi ve bir ispanya kupası sahibiyim.
    Başarılı olduğumu düşünsem de , ard arda şampiyonluk yaşayamadım.Hala Real madrid zirvenin en önemli takipçisi..Sanırım bu sene de şampiyon olacaklar , zaten sezon bittiğinde yeni yama da çıkar. Sonra İngiltere'ye uçuyorum..

Nesil
    2006

Daha iyisini yapamadım. Boluya deplasmanda 3-2 kaybettim, son hafta Sivas ile 0-0 berabere kaldım.

Kadrom ise budur listede gözükmeyen Sercan Yıldırım ve iki regen oyuncu.

Man Utd ile sıfırdan yeni bir lige başladım 2 gün önce..

2 Önemli transfer yaptım;

1. si Yann M'Villa
    2. si Sergio Leonel Agüero

Sezonun başındaki Community Shield maçında Chelsea'yi 1-0'la geçtim.

Ligin ilk 7 haftasında 7 galibiyetim var. Çok gol atıyorum ama çokta gol yiyorum bu sıkıntıyı nasıl halledicem henüz bir şey bulamadım. 4-2-4 taktiğiyle oynuyorum..

Şimdilik takımın gidişatından memnunum ama bu gol yeme olayını halletmem gerekecek..

Post Maç Bitmiyecek Sandım :D

Benim Dinamo Kariyerimde UEFA Maçında bakın neler oldu

yorumu olan

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Mesaj yanlış yerde. http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92042 Buraya eklemen gerekiyordu.

Yinede sana cevap vereyim. 10 gol atan takım normalde 11 gol atan futbolcu gördünmü sen hiç

http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=540

sizce emiliano insua'nın bonservisini alayım mı?

29. Default

Fenerbahçe ile Süper Lig'de şampiyonluğu almak için az zaman kaldı 23 maçta 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldık.Niang'ın performansı harika.ŞL'de Man U'ya deplasmanda 5-0 yenildik kendi evimizde Niang'ın attığı 2 golün de etkisiyle 3-2 kazandık.Ama elendik.Olsun.Gelecek sezon için Selçuk İnan ve Giray Kaçar ile anlaştık.Büyük başarı için kadronun oturması gerekiyor.

Ilk once Belcika Pro Leauge Lierse takimiyla basladim, 2 sezon sonra Psv ye gittim, 2.5 sezon sonra Man City ye gittim.

City de dunya karmasi gibi birsey kurdum, ama en fazla 25m Phil jones a verdim, kucukken aldim cok oyuncuyu. 4 sezonda 3 Premier Leauge sampiyonlugu, 1 Sampiyonlar ligi 1 Super kupa ve kitalar arasi kupa aldim.
    2016 da 29 yasinda L. Messi Barca ile sozlesme imzalamadi, bende Barca ninda verdigi rakam olan yillik 17m euro nun yaninda, 420 bin euro mac basina ve 170 bin euro gol bonusu verince kabul etti.

Simdilerde oyundan keyif almamaya basladim, Real Madrid hoca ariyordu, istifa ettim (eder etmez favori personellikten silindim) basvuru yaptim, ama kabul etmediler.

Genclerin hocasi insecure idi ona declare interest yaptim, onlarda Samet Aybaba yi aldilar, ortada kaldim. ! senedir teklif yok, Ntv de Ridvan Dilmen ve Guntekin Onay ile yorumculuga baslicam galiba...

Sayfa 5 / 8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri