Sayfa 51 / 220 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
1,501 ile 1,530 arası toplam 6579 sonuç

Konu: Beşiktaş Sohbet Alanı

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by Ahmet Göktaş View Post
    Şuan herkes acı çekeceğiz falan diyor ama şuraya yazıyorum , Fikret Orman başkan olsun , Q7 , Fernandes falan da satılırsa 6 ay sonra başarısızlıkta taraftar homurdanmaya başlar , ertesi sene de F.Orman ve yönetimi istifaya çağrılır. Şuan böyle düşünüyor herks ama bence taraftar sportif başarısızlığı kaldıramaz borcu falan da unutur. Ha zaten 10 senede 1 şampiyon olabilirsek oluyoruz kabul etmek lazım , o yüzden sportif başarısızlık ne olur ne olursa sportif açıdan başarısız sayılırız o da önemli tabi.
    F.Orman sözünün eri olursa ve katılığı programlarda çıkıp söylediklerini yaparsa homurdanma olacağını düşünmüyorum. Açıklamalarında da sürekli söylüyor zaten; radikal kararlar alacağız, kemerleri sıkacağız, kimse güllük gülistanlık şeyler beklemesin, mali durum düşündüğümüzden de beter durumda falan diye. O yüzden 2 sene bile sürmeyecek ilk başkanlık dönemi için istifa seslerini duyacağımızı düşünmüyorum. Bunu duyarsam da işin altında başka şeyler ararım. Farklı güçlerin sesi olduğuna inanırım. Seçildiği ilk dönemde başarılı olursa da zaten bir sonraki seçime de adaylığını koyduğu taktirde seçilmesi kesinleşir. Bana kalırsa 3 aday içinde en iyisi ve en mantıklı konuşanı F.Orman. Onun seçilmesini diliyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Lyon 4-5 sene şampiyonlar ligine katılıp bu seviyeye gelmek için Lyon gibi 5-6 yıl hazırlık evresinde geçmeliyiz. Yanlış bilmiyorsam 1996'den itibaren hazırlık devresine girdiler ve ilk tohumlarını 2002 yılında toplamaya başladılar. Ve son 3 yıldır sistemlerini değiştirdiler. Biraz daha marka peşinde koştular ve başarıları düşüşe geçti. Senin dediğin gibi Avrupa kupalarını açacak ve istikrar sağlayacak hızlı bir yapılanma anca Arap multi milyonerlerle oluyor futbolda ne yazık ki.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bana kalırsa 3 aday içinde en iyisi ve en mantıklı konuşanı F.Orman. Onun seçilmesini diliyorum.
    Ben diğer başkan adaylarını dinlemeye değer bile bulmuyorum.Fikret Orman mantıklı şeyler söylüyor ama bunları hayata geçirebilecek mi orasını göreceğiz.İşi çok zor.Normal bir durumda olsa kulüp,bu mantaliteyle söylediklerini yapması daha kolay olurdu ve YD'den sonra kulübümüze çağ atlatırlardı ama önümüzdeki mali tablo işlerini zorlaştıracak.Umarım başarabilirler.En azından umudumuz olacak.Yalçın Karadeniz veya diğer adaylara kalsaydı umuda da sahip olamayacaktık.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Levent Erdoğan'ı listesine alana kadar benim de kötünün iyisi gördüğüm isimdi Fikret Orman ama artık benim için diğer 2 adaydan pek farkı kalmadı.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Zaten, Fikret Orman'ın tek ve en büyük eksisi de Levent Erdoğan oldu şu ana kadar. Ama Levent Erdoğan'ın nasıl bir karaktere sahip olduğu da ortada. Önce başkan adayı oldu, sonra Serdal Adalı'nın çekilmesine sebep olacak sözler sarf etti, daha sonra Yalçın Karadenizle yola başladı ve en sonunda, O da çekilince kendisini Fikret Orman'a yamadı. Kendisi, camiada boş işler ve boş konuşmalar sorumlusu olarak görev alacağı için pek önemsemiyorum varlığını. Düşüncem, seçimden önce istifa edip gideceği yönünde. Umarım görev aldığı süre içerisinde, F.Orman'ı da yemez, sindirmez.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Fikret Orman bu kadar alt yapı dedikten sonra Levent Erdoğan yerine Sinan Vardar'ı alsa listesine daha iyiydi. Bide Sinan Vardar seçilemesem bile altyapının masrafları benden demişti, adaylıktan çekildi yine de sözünü tutacak mı bakalım.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ben Levent Erdoğan'ın önceki yöneticiliğindeki gibi her fırsatta basına demeç veren yönetici tipi performansı sergilemesine izin verilmeyeceğini düşünüyorum.Fikret Orman bunu net bir şekilde söyledi Ntv'de.Benim mantaliteme uygun hareket edecek herkes dedi.Kongre yapımızda Beşiktaş'tan çok menfaatlerini düşünen bir kitle söz konusu malesef.Diğer adayların kazanmasındansa Fikret Orman'ın işini garantiye almak için LE'yi yönetime almasını ben çok yadırgamıyorum şahsen.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Antalyalı arkadaş varsa daha iyi bilir de Antalya Beşiktaşlılar Derneğinde sözü geçiyor diye duydum Levent Erdoğanın. Antalya Beşiktaşlılar Derneğinin de diğer derneklerde sözü geçiyormuymuş neymiş. Doğruluk payı var mıdır ?
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Önceki yöneticilik görevinde derneklerden sorumlu yöneticiydi.Bütün derneklerle içli dışlı birisi yani.Bunlara iyi de para yediriyormuş.Sadece Antalya ile sınırlı değildir yani muhabbeti.O yüzden zaten bu kadar adı geçiyor.Yoksa LE kim ki yani.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Benim düşüncem bu derneklerin gücünü arkasına alarak adaylara baskı yaptığı. Fikret Orman'ın seçileceğini bildiğinden onun listesine girmek istemiş olabilir diğer türlü diğer adayların listesine girme ihtimali Fikret Orman'a sıkıntı çıkartabilirdi. 2 aday birleşse ve arkasında dernekler olan Levent Erdoğan'ı listelerine alsalar seçim kızışabilirdi.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

L.E kongrede o kadar güçlüdür ki , geçen sene canlı yayına bağlanıp Y.D yönetiminde oldugu halde Y.D'ye posta koymuştu , bu derece güçlüdür yoksa sıradan bir avukat bildiğim kadarıyla. Ama ben min. 1500 oyu olduğunu düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Şu videoyu seyredip Levent Erdoğan'ın Bülent Deriş ile birlikte seçime girdiğini düşünsene Ahmet.

http://www.youtube.com/watch?v=YUj5c9jsFWs
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Videonun başı yeter. Taht nedir yahu

Eğer doğruluk payı varsa ki belgelerle açıklamışlar bu adam usulsüzlükle topladığı üyeleri getirirse ciddi bir oy alır. Levent Erdoğan nasıl farkedememiş bunu

Bu arada Seyit Ateş Mami'nin manevi babam dediği şahıs değil mi ?
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Video sanki 2.Dünya savaşı belgeseli gib müzikler , konuşan adam falan ürktüm

Evet Seyit Ateş o kişi. Günahım kadar sevmem kendisi Muhammed'i resmen malı gibi kullanan biridir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ı kurtaramayacaklar. Yüzüne gözüne bulaştıracak yeni başkan. İçimde öyle bir his var..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

16. Default

109 yıllık kulüp Beşiktaş, bir şey olmaz, elbet çıkar bu kaostan ama bu süreci hızlandırabilecek bir ekip çıkabilir mi şu dönemde? O konuda benimde tereddütlerim var senin gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ta bugün başkan seçiliyomuş.Şimdi ntvsporda alt yazıda gördüm.Hiç heyecan yok sanırım seçimlerde.Yoksa canlı yayınlar felan olması lazımdı.Koskoca Beşiktaş başkanını seçiyor tvler niye böyle duyarsız kaldı acaba.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Haber kanallarında ve NTVSpor'da veriliyor güncel olarak sürekli. Bunun dışında normal kanallar hiç bir zaman vermiyor bu tip şeyleri zaten. Akşam haberleri haricinde.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Valla ben bizim seçimlerde felan hatırlıyom ntvspor kongreden hep canlı yayın yapardı.Alt yazı ile seçim sonucu veriliyor.Garibime gitti.He belki Beşiktaş basına kapamıştır seçimi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben 2-3 kere denk geldim bugün bağlanıldı merkeze. Ama öyle detaylı bilmiyorum. Sürekli izlemedim.
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Fikret Orman başkan seçilmiş ha. Listesinde Levent Erdoğan vardı sanırım. Haydi bakalım.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Hayırlı olsun. İnşallah iyi işlere imza atar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayırlı uğurlu olsun. Çok hayalim var çok! Yıllardır hasret olduğum, diğer takımları izlerken "keşke benim takımımda böyle oynasa, böyle rahat izleyebilsem" dediğim şeylere kavuşmak istiyorum artık. Fikret orman artık tek umudumuz. Umarım adam gibi adam, futbol bilgisi yüksek, becerikli, marifetli ve başarı dolu yıllar geçirir.
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

bildiğim kadarıyla fikret orman bazı gruplara, oluşumlara biat etmiş değil...

bu yüzden beşiktaş'a başkan olmasına sevindim.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Hayırlı olsun yeni yönetim kurulumuz ve başkanımız.İnşallah başarılı olurlar.
    So what?
    Saike

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Beşiktaşa ve Türk futboluna hayırlı olsun

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Fikret Orman, Beşiktaş'ımıza hayırlı olsun. Bundan sonra yeni trend, F.Ormanda ter olmaya geldik.

Umarım kendisinin dediği gibi güneşli, güzel günler görürüz pek yakında. İlk icraat olarak da, yarın saat 12.00'de kulübün kurucularından Şeref Bey ile Yahya Efendi'nin mezarını ziyaret edecekmiş. Bravo!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayırlı uğurlu olsun , kazanan Beşiktaşım olsun .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Fikret Orman reçeteyi açıkladı!

Beşiktaş'ın yeni başkanı Fikret Orman, ilk önce durum tespiti yapacaklarını ve sonra seri olarak icraatlara başlayacaklarını belirtirken, yapılması gerekenleri bir bir sıraladı. İşte Orman'ın çıkardığı reçete...

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ın, Beşiktaşlıların istediği şekilde yönetileceğini söyledi.
    Siyah-beyazlı kulübün dün yapılan olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa seçilen Fikret Orman, bugün yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, kulübün futbol şubesinin kurucularından Şeref Bey'in Yahya Efendi Türbesi'ndeki mezarını ziyaret edip, dua okudu.
    Orman, daha sonra yaptığı açıklamada, kulübün bu kadar taraftarının olmasına, bu kadar insanın gönlünde yer etmesine sebep olan ve kulübün kuruluşunda harcı olan insanların bulunduğunu belirterek, "Biz bugün buradaysak, bu kadar itibar görüyorsak onların sayesinde. Onların çizmiş olduğu vizyon sayesinde. Beşiktaşlılığımızdan gurur duyuyorsak her şeyi onlara borçluyuz. Şeref Bey bizim için önemli bir insan. Ondan sonra gelen Baba Hakkı gibi bütün büyüklerimiz de çok önemli. Bu işe ilk harcı koyan Şeref Bey'i ziyaret etmek istedik, arkadaşlarımızla birlikte hayır duamızla işimize başlayalım istedik" diye konuştu.

"BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞLILARIN İSTEDİĞİ ŞEKİLDE YÖNETİLECEK"

Beşiktaş'ın, Beşiktaşlıların istediği şekilde yönetileceğini anlatan Orman, "Bir tek çizgimiz var, o da Beşiktaşlılık çizgisidir. Bunun haricinde hiçbir konuyla ilgilenmiyoruz" dedi.
    Teknik direktör Carlos Carvalhal ve Portekizli futbolcuların gönderileceği yönünde spekülasyonlar yapıldığının hatırlatılması üzerine Orman, "Oyuncularla alakalı olarak, sezon sonuna kadar takımın halini görmek istiyorum. Biz daha mazbatamızı almadık. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımla tartışmadan bir konuda karar vermem. Paylaşımcı bir yönetim anlayışım var. Şu anda yönetimdeki hiçbir arkadaşımla bu konuyu konuşmadık. Yarın saat 16.00'da mazbatamızı alacağız, daha sonra da yönetim kurulunda konuşur, fikrimizi beyan ederiz" ifadelerini kullandı.

"ÖNCE MALİ DİSİPLİNE İHTİYACIMIZ VAR"

Beşiktaş Kulübü'nün eski başkanlarından Serdar Bilgili'nin "Yeni yönetimden 2-3 yıl sportif başarı beklenmesin, mali başarı beklensin" dediğinin hatırlatılması üzerine Fikret Orman, "Aday olduğumdan bu yana benzer ifadeleri kullanıyorum. Beşiktaş'ın her zaman hedefi şampiyonluktur ama, Beşiktaş'ın mali sıkıntı içinde olduğunu herkes kabul ediyor. Önce biraz mali disipline ihtiyacımız var. Beşiktaş'ı ekonomik olarak bir çizgiye getirmemiz lazım. İlk hedefimiz bu. 'Çok yıldız transferler yapacağız, seneye şampiyon olacağız' gibi arkası dolu olmayan iddialı laflar etmenin manası yok. Mevcut borçları ödemek için kaynak yaratmak lazım. Yeni transferler için konuşmak çok erken. Önümüzde 2 aylık bir süreç var. Çok aceleci olmayın, bizden çok acele hareketler beklemeyin. İlk önce durum tespiti yapacağız, planlama yapacağız, sonra seri olarak icraatlara başlayacağız" şeklinde konuştu.

"YAPILMASI GEREKEN ÇOK İŞ VAR"

"Beşiktaş'ta yapılması gereken çok iş var, biz de bunun için buradayız" diyen Orman, "Ağlanıp sızlanacak bir durum yok. Geriye dönüp, 'Şöyleydi' demenin de manası yok. Biz artık çözüm bulmak, yeni bir sayfa açmak için buradayız, elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.
    Orman, transferle ilgili bir soruya, "Transfer döneminde değiliz. Benim işim transfer yapmak değil. İlk etapta teknik kadroyla konuşacağım. Play-off var önümüzde ve bu takımla oynayacağız. Şu anda gündemimiz transfer değil, önümüzde play-off var" yanıtını verdi.
    Play-off'ta hangi takımı şanslı gördüğü sorusuna ise Fikret Orman, "Ben Beşiktaş'ın başkanıyım, herhalde Beşiktaş'ı avantajlı görürüm" cevabını verdi.

"NE STAT PROJESİ GÖRDÜM, NE DE İZİN"

Fikret Orman, stadın durumuyla ilgili bir soru üzerine de, "Ne bir stat projesi gördüm, ne de bir stat izni gördüm. Çarşamba günü gündemlerimizden biri odur. Eski yöneticimiz, değerli büyüğümüz Orhan Saka'dan bilgi alacağız. Beşiktaş'ta devamlılık esastır. Bilgileri alalım, sonra paylaşırız" diye konuştu.
    Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in kutlama mesajlarının olduğunun hatırlatılması üzerine dez Orman, "Sağ olsunlar. Netice itibariyle Beşiktaş'ı temsil ediyorum. Onlar da Beşiktaş'a gönül vermiş insanlar, sağ olsunlar" dedi.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ertuğrul Günay isimli bakanlık vasıflarından yoksun şahsın yaptığı açıklamayla ilgili hiçbir şey olmaması beni çok şaşırttı burda. Adam kültürel miras kisvesi altında stadı yıkmaktan bahsediyor. Varsa yoksa Beşiktaş'a zarar verelim. Sen Hasankeyf'i koruyamadın , Karadeniz'in eşsiz güzelliğine HES Projeleri düzdün şimdi gelmiş tarihsel dokudan , kültürel mirastan bahsedip İnönü'yü yıkalım diyorsun. Git önce stadın arkasındaki koskoca GÖKKAFES'i yıksana sen.

O stadın tek taşına dokunanı üstüne benzin döküp yakar bu taraftar haberiniz olsun.

Hee unutmadan #inonuBizimdirBizimKalacak !!!!!

Mesaj Yetkileri