Sayfa 6 / 10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
151 ile 180 arası toplam 287 sonuç

Konu: Nannar ve eXcitinG`den TotaL Dominasyon [9.03]

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Oscar Trejo ve Arango gibi bu sisteme uyuyan oyuncuLarınız var. Umarım başarınız devam eder
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Oscar Trejo ve Arango gibi bu sisteme uyuyan oyuncuLarınız var. Umarım başarınız devam eder
    cok tesekkur ederim sizin gibi basarılı insanların ve saygılı insanların taktigini kullanmak bile bana onur verio macları yaptıkca koyucam

İlk maçıma çıktım.Gerçi hazırlık maçı ve rakip biraz yazıftı ama iyi bir maç çıkardığımı söyleyebilirim.

Özellikle topa sahip olma yüzdem beni tatmin etti.Rakibe de pek önemli pozisyon vermedim.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

ikinci macım gimnasticleydi tek kale geçti maç
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu arada trejo muthis oynamaya basladı mcnin solunda bazen arango bazen russottoyu gorevlendiriyorum amlde ochirosii mcnin sagında ise schneiderlin
    Last edited by dlyn1907 : 15.Nisan.2009 at 18:24 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

bunlarda tek tek oyuncularım
    ochirosii

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    trejo

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    russotto
    Last edited by dlyn1907 : 15.Nisan.2009 at 18:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

3. Hazırlık maçım.Rakip yine güçsüz ama güzel bir sonuç.Kanatlar çok güzel çalışıyor bu taktikte.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

MaLLorca dediğim gibi oyuncu yapısı İLe bu sisteme uyan bir takım, zamanLa daha da iyi oLAcaktır.

Dortmund ise HazırLık maçLarın da iyi sonuçLar eLde etmiş. Tabi bunu birde Ligde görmek gerek

İlk üç maçım ;

Gördüğünüz gibi üç maçta sadece 1 puan alabildim.Bu kesinlikle kötü bir taktik olduğunu göstermiyor.Bu maçların hepsinde iyi oynadım.Hem kalecim hem de forvet oyuncularım sakat.Kaleye gelen neredeyse her top gol oluyor.Ayrıca fotvette kazma Nelson Valdez'i oynatmak zorunda kaldım.Sakatlar iyileşince durum deyişecektir sanırım.

Taktik hakkında hala kötü bir yorumda bulunmuyorum ancak 7 maçta sadece 1 galibiyetim ve 5 puanım var.Sadece 4 gol atabildim.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bence buLunmaLısın Sanırım senin oyuncu yapına uymamış oLabiLir bu sistem, BeLki ALmanya da ki futboL yapısınada uymamışta oLabiLir.

DClerin tacklinglerinin easy olması bence pek iyi değil.Ben normal olarak değiştirdim onları.Aslına bakarsanız iyi top oynuyorum ama gol olmuyor.Kadrom yetersiz kalıyor olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

sizce defans ve bek oyuncuları biraz daha kısa pas oynayabilirlermi cunku cogu zaman hem bek hem stoperler topa karavana vuruyolar

Çok istikrarsız sonuçlar alıyorum. Nasıl oynamalıyım sizce bu taktikle?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

ALmanya Liginin yapısındanmıdır biLmem ama bende Hannover i yönetiyorum ve bu sistemi kuLLanmıyorum. ALmanya Liginde açıkcası bende bu sistemden pek verim aLamadım

Daha direk pas stiLini tercih edip, oyunu iki kanat a yığarak oynamayı deneyebiLirsin. Ben en azından şimdiLik böyLe iyi verim aLıyorum.

Sağol abi güzel önerin için.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Birkaç sorum olacak.
    1-Forvet oyuncusunun verimliliğini nasıl artırabilirim?(Örn: Dzeko ,Grafite)
    2-Zorlu deplasmanlarda taktik üzerinde ne gibi değişiklikler yapabilirim?
    Last edited by ozguraktas55 : 18.Nisan.2009 at 22:32 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Dzeko ve Grafite tarzı oyuncuLarın varsa atak oyuncuya pas stiLini değiştirmen gerek. Bunu karışığa getirmeLisin.

DepLasmanLarda soL ve sağ bek oyuncuLarının hücuma katıLmasını düşürebiLir, tempo da da biraz yavaşLama yapabiLirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

sizce defans ve bek oyuncuları biraz daha kısa pas oynayabilirlermi cunku cogu zaman hem bek hem stoperler topa karavana vuruyolar

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

soL ve sağ bek te ki oyuncuLarın pas stiLLeri kısa oLması gerek zaten. Savunmanın ortasında ki oyuncuLara kısa pas vermek riskLidir. Önde oLduğunuz maçLarda rakip takım size baskı uyguLamaya başLadığında savunmanın ortasında ki oyuncuLarın hata yapma oLasıLığı yükseLecektir.

Skor avantajı bizdeyken ne gibi önlemler alabiliriz?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Skor avantajı sizde iken zaman geçirmeyi arttırıp, Takım mentaLitesini normaLe aLabiLirsiniz.

pardon yaa ben bunu indiremedim başka upload varmı yaa

deplasman içinde bir taktik yapacak mısınız ya da öneriniz var mıdır?. taktik üst düzey takımlarda(chelsea gibi) mükemmel işliyor ama atletico madrid gibi biraz daha zorluk derecesi yüksek takımlarda deplasmanda yokları oynuyoruz.

bu arada verdiğiniz emek için çok teşekkürler.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

GüçLü takımLar daha çok kanat hücumLarını kuLLandığı için bekLerinizin mentaLitesini daha defansif yapın ve takım komutLarından da normaL düzende oynayın. ZorLuk derecesi maçLarda bu şekiLde rakibiniz iLe kafa kafaya oynayabiLirsiniz.

Şu an için ayrı bir taktik yayınLamayı düşünmüyoruz. Ama değerLendirebiLiriz

çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. 9 ya da 10 yıldır fm(cm) oynuyorum bu yıl ki kadar zorlandığımı hatırlamıyorum

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Evet FM tarihinin en zor serisi diyebiLiriz zaten.

Zorluk derecesi yüksek maçlarda manteliteyi defansif yaparak alan daralıyor ve rakibin atakları başarısızlıkla sonuçlanıyor. FM 09'da beğendiğim taktiklerin başında geliyor. Emeği geçenlere teşekkürler. . .

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Galatasaray'daki ilk yılımda taktiğinizi denedim ve bundan daha iyisi olamayacağına karar verdim.

Baros'u forvette target man yaparak, Lincoln'u de mc'lerden soldakini amc'ye çekerek oynattım ve inanılmaz istatistikler elde ettim.

Bu da 9.3.0 ın korner kralı: Servet Çetin

7

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Sistemin en önemLi 3 parçasına uyuyan tam nokta 3 isim ve geLen başarı. AnLatmak istediğimizde bir bakıma buydu zaten. Doğru oyuncuLar, kendinize göre uyarLamaLar ve ondan sonra başarı zaten geLir.Denediğin için teşekkürLer.

kardeş başka link verr turksportala bş olmuş hiç bi link inmio taktiklerin hepside

taktiği turksportaldan indiremedim alternatif link verebilirmisiniz

Sayfa 6 / 10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Mesaj Yetkileri