Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
151 ile 180 arası toplam 255 sonuç

Konu: Total Dominasyon [Taktik ve Antreman Paketi]

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Yelkovan View Post
    Tam 2 hafta oldu bazılarında yükseliş var bazı oyuncularda hem yükseliş hem düşüş var heralde alışma dönemindeyiz ama kalecim çok kötü düşüş yaşıyor
    İyi de, kaleci için antreman programı vermedim ki Yükselişler olması gereken özelliklerdir sen rahat ol. Bir de, nasıl anlattıysam öyle yükledin inşallah?
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Quote Originally Posted by peluk View Post
    İyi de, kaleci için antreman programı vermedim ki Yükselişler olması gereken özelliklerdir sen rahat ol. Bir de, nasıl anlattıysam öyle yükledin inşallah?

Doğru yükledim sanırım ss koyarım doğrumu değilmi diye

vede bundan bir önceki v2 taktiği ile müthiş gidiyorum avrupa maçlarından sonra oyuncular çok yoruluyo nedense

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yorulmaları doğal, haftada iki maç kolay değil sonuçta..
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Biraz da skorlar konuşsun. İşte Şampiyonlar Ligi maçında Arsenal zaferim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Biraz da skorlar konuşsun. İşte Şampiyonlar Ligi maçında Arsenal zaferim.

Henry kimdi ya? Sonuç harika. Başarılara devam

Taktik süper işliyor, ilk sezon Fenerbahçe ile 3 kupa aldım: TURKCELL SüperLig, FORTIS Türkiye Kupası ve TFF Süper Kupa.

Bu sezon lige bomba gibi başladım, 11 maçta 9 galibiyet 2 beraberlikle lider konumdayım. Şampiyonlar Ligi'nde de durumum iyi, Arsenal gibi bir devi yendim.

Eddie Johnson'ın sakatlığından dolayı pivot santrafor arayışına girdim, Nikola Zigiç ve Alan Smith ile her konuda anlaştım, fakat kontenjanda boşluk olmamasından dolayı iki transfer de suya düştü. Eddie'yi de bir türlü gönderemedim, 3 ay daha sakat, ara transferde göndermeyi düşünüyorum bir şekilde. Pivot santrafor sıkıntımı çözmek için Gökhan Ünal ile görüştüm ama fiyatta anlaşamayınca, Azar Karadas isimli Türk pasaportuna sahip Norveçli bir santrafor ile anlaştım, jumping ve heading 18, gerçekten süper bir oyuncu, herkese öneririm. Bir de Türk pasaportu olan Rafael Marques'i kiraladım V.Manisaspor'dan, iki pivot santraforum var şu an hali hazırda, ikisinden de çok memnunum.

Azar Karadas'ın istatistikleri: 13 maç 8 gol 3 asist 4 maçın adamı, 7.79 ortalama
    Rafael Marques'in istatistikleri: 3 maç 4 gol 3 asist 2 maçın adamı, 7.29 ortalama

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Chelsea ile spartak moscovayı ezici bir oyunla 5-1 yendim

beyler slm öncelikle .benim sorunum her zaman ilk golü ben atıorum.ve hemen ardından yiyiorum.benim takımım rizespor iyi bi kadrom war taktigim 4-1-2-1-2 yani abi ilk golü ben atıorum hemen golü yiyiorum hatta 3-0 dan bile çeviorlar ..yani benim sıkıntım
    ilk golü ben atıorum ama hemen yiyorum
    golü attıktan sonra yememek istiorum bunun gol attıktan sonra gol yememe taktigini biliorsanız ve buraya benimle paylaşırsanız sevinirin lütfen şimdiden saolun

::::::::::::::::::::::SAYGILAR:::::::::::::::::::: ::

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Deplasman taktiği var ilk sayfada o taktik aynı zamanda defansif taktiktir onu kullanıp gol yemeyebilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Taktik süper işliyor, ilk sezon Fenerbahçe ile 3 kupa aldım: TURKCELL SüperLig, FORTIS Türkiye Kupası ve TFF Süper Kupa.

Bu sezon lige bomba gibi başladım, 11 maçta 9 galibiyet 2 beraberlikle lider konumdayım. Şampiyonlar Ligi'nde de durumum iyi, Arsenal gibi bir devi yendim.

Eddie Johnson'ın sakatlığından dolayı pivot santrafor arayışına girdim, Nikola Zigiç ve Alan Smith ile her konuda anlaştım, fakat kontenjanda boşluk olmamasından dolayı iki transfer de suya düştü. Eddie'yi de bir türlü gönderemedim, 3 ay daha sakat, ara transferde göndermeyi düşünüyorum bir şekilde. Pivot santrafor sıkıntımı çözmek için Gökhan Ünal ile görüştüm ama fiyatta anlaşamayınca, Azar Karadas isimli Türk pasaportuna sahip Norveçli bir santrafor ile anlaştım, jumping ve heading 18, gerçekten süper bir oyuncu, herkese öneririm. Bir de Türk pasaportu olan Rafael Marques'i kiraladım V.Manisaspor'dan, iki pivot santraforum var şu an hali hazırda, ikisinden de çok memnunum.

Azar Karadas'ın istatistikleri: 13 maç 8 gol 3 asist 4 maçın adamı, 7.79 ortalama
    Rafael Marques'in istatistikleri: 3 maç 4 gol 3 asist 2 maçın adamı, 7.29 ortalama
    Azar'ın o bitiricikle o kadar gol atması bile şahane Aldığın pivotları gerçekten iyi bulmuşsun Egemenciğim. Hadi bakalım, bu sene senden Avrupa'da başarı bekliyorum.

Quote Originally Posted by berkins View Post
    beyler slm öncelikle .benim sorunum her zaman ilk golü ben atıorum.ve hemen ardından yiyiorum.benim takımım rizespor iyi bi kadrom war taktigim 4-1-2-1-2 yani abi ilk golü ben atıorum hemen golü yiyiorum hatta 3-0 dan bile çeviorlar ..yani benim sıkıntım
    ilk golü ben atıorum ama hemen yiyorum
    golü attıktan sonra yememek istiorum bunun gol attıktan sonra gol yememe taktigini biliorsanız ve buraya benimle paylaşırsanız sevinirin lütfen şimdiden saolun

::::::::::::::::::::::SAYGILAR:::::::::::::::::::: ::
    Bunun benim taktiğim ile alakası yok. Sen kendi taktiğini kullanıyorsun. Ama istersen benim taktiklerimi kullanabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Bu taktikte güzelde, eskisi bence daha iyiydi üzerinde oynama yaptığın

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by spider3784 View Post
    Bu taktikte güzelde, eskisi bence daha iyiydi üzerinde oynama yaptığın
    Oynama yaptığımı değiştirmedim ki O iç saha taktiği olarak kaldı. Sadece deplasman ve Geriye düşünce kullanacağımız taktikleri yayınladım

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

O zaman içsaha taktiği daha iyi bence deplasman taktiğinde hep atak yiyiyorum
    Not:Söyleninleri aynen uygulamama rağmen

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

O zaman içsaha taktiği daha iyi bence deplasman taktiğinde hep atak yiyiyorum
    Not:Söyleninleri aynen uygulamama rağmen
    Deplasman taktiğini değiştirdim son versiyonda. Aslında iç saha taktiği ile tek farkı defansif çizgi. Atak yersen bile hep uzaktan cılız şutlar olur, senin yakaladıkların daha gollük olur. Zaten taktiğin amacı bu.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Ben ilk başta beğendim ama sonra malesef inanılmaz pozisyon görüyorum hiç bişiye yapamıyorum Takım Ajax

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Deplasman taktiğini değiştirdim son versiyonda. Aslında iç saha taktiği ile tek farkı defansif çizgi. Atak yersen bile hep uzaktan cılız şutlar olur, senin yakaladıkların daha gollük olur. Zaten taktiğin amacı bu.
    Daha çok yan toplardan gol oluyor, kanatlardan falan. Onda kontra atak uygulamaya çalışıyorum, beceremedim bir türlü.Defansif ya taktik diğerine göre o yüzden
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by canavar20 View Post
    Ben ilk başta beğendim ama sonra malesef inanılmaz pozisyon görüyorum hiç bişiye yapamıyorum Takım Ajax
    Ajax'ta pivot kimi oynatıyorsunki?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by canavar20 View Post
    Taktiği uygulayabilmek için yazdığım herşeye dikkat etmelisin. İlk mesajın her cümlesine dikkat et.

Daha çok yan toplardan gol oluyor, kanatlardan falan. Onda kontra atak uygulamaya çalışıyorum, beceremedim bir türlü.Defansif ya taktik diğerine göre o yüzden
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Ajax'ta pivot kimi oynatıyorsunki?
    Kontra opsiyonunu kapat, zaten açık değil normalde. İlla her takıma uyacak diye bir şey yok, ama genelde başarılı. Bir de tam değerlendirme yapmak için 15-20 maç denemek gerek. Yan toplardan gol yiyorsan daha çok oyuncular ile alakalı. Defansif çizgiyi geri çekebilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Fransa Ligi'nde medanın tahmini ile 15. sırada ligi bitirmesi gözüyle bakılan Nancy'nin 13 resmi maç sonucu oluşan fikstürü;

Shot at 2007-07-11

Lyon, Gelsenkirchen, Marsilya, Monaco gibi güçlü ekiplerle maç oynamış olmama rağmen mağlubiyet hala yok. İşte bu da oyuncularım. Sadece Gökhan Ünal transfer edildi..;

Shot at 2007-07-11
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Abi süper taktik gibi Bursaspor'a uyguluycam inşallah başarılı olur..

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

lütfen peluk kaleci antrenmanıda atsana elinde yoksada bi zahmet yaparsan çok sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Kaleciler için özel bir antremana lüzum yok.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Taktik süper oldu. Nedenmi nedeni şu: Ben liverpool ile kendi sahamda oynuyordum normal taktiğimi yaptım ama ilk 15 Dk. 1 gol yedim ve 1 atak bile yapamadım. Ve 15 dk. düşündüm ve kanat oyuncularının oklarını bir kademe uzattım ve ondan sonra 3-1 yaptım ve çok üstündüm bir firikik golü yedim önemli değil sonuç:3-2 Ve ondan sonra 5 maç gol bile yemedim süper gidiyorum. Pivot santfor Huntelaar hızlı santfor ilk tercih Babel sonra Kerlon ve Higuain'dir. Sağol

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ediyorum, başarıya ulaşman çok güzel..

asiqenc7 Misafir

ellerine saglik ilhan abi walla antreman isime yaradi drogba 2 kati daha iyi oldu

yaw kardeşim ben şunu anlamıyom ha hem menajerlik oynuyonuz hem başkasının taktiğini kullanıyorsunuz bu ne biçim bir zevk veriyo size 2. si ise zaten adamın yaptıı bu taktikte saydığı işte drl felan böyle olmalı dediği özellikler oyuncuda olsa adama ne yaptırsan bile sağlam iş çıkarır saçma bunlar kendiniz kurun taktiği ozaman daha zevkli olur.ayrıcada bu şekilde başkasının taktiğini kullananlar hiç demesin fm oynuyom die KISACASI SAHTE BAŞARIDIR BU

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by vheli View Post
    yaw kardeşim ben şunu anlamıyom ha hem menajerlik oynuyonuz hem başkasının taktiğini kullanıyorsunuz bu ne biçim bir zevk veriyo size 2. si ise zaten adamın yaptıı bu taktikte saydığı işte drl felan böyle olmalı dediği özellikler oyuncuda olsa adama ne yaptırsan bile sağlam iş çıkarır saçma bunlar kendiniz kurun taktiği ozaman daha zevkli olur.ayrıcada bu şekilde başkasının taktiğini kullananlar hiç demesin fm oynuyom die KISACASI SAHTE BAŞARIDIR BU
    Sende laf ettin şimdi ha

ne var abi yalansa söleyin yani haksız mıyım ki

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Yahu tamam sen öyle düşünebilirsin ama adam emek vermiş paylaşmış koymuş buraya isteyen alır oynar isteyen oynamaz.Ama buraya gelipte böyle yazmasan daha iyi bence.

Ayrıcada bunu demek kimseye düşmemiş...
    ayrıcada bu şekilde başkasının taktiğini kullananlar hiç demesin fm oynuyom die KISACASI SAHTE BAŞARIDIR BU
    Neyse yahu sen kendi taktilerini hazırla oyna. Zaten biz beceremediğimizden kendi taktiğimiz olmadığından bu taktiği alıp deniyoruz.

Zaten biz beceremediğimizden demene bende katılıyorum yani amacım söz dalaşı deil bende fikrimi söledim ayrıca nie bunu sölemek kimseye düşmesinki sen fm den para mı kazanıyon patronun mu varmış omu söylemeli bunları?...ben fm hastasıyım ama bunu da bil bence
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    patron olacak patronun deil yalnış anlaşılmasın

degerl' arkada;larim bu takt'kleri verdiiniz için saolun ama maçları kazanmak için kendi sahamızda ve deplasmanda yarı larda neler konuşmalıyız takımlarımızıla galibiyet için ?ev ve deplasmanda

Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Mesaj Yetkileri