Sayfa 6 / 10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
151 ile 180 arası toplam 297 sonuç

Konu: Boş Gezenin, Boş Kalfasıyım. 1 Sezonluk tatildeyiz. ( 2022-2023)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Faroe adalarıdır büyük ihtimal.Ligdeki bu ara da bayağı can sıkıcı olsa gerek.
    Malesef ki uzun bir ara iyi olmuyor. Acaba o dönem San Marino da bir etkinlik veya festival falan mı varda böyle bir ara verme gereği duyuyorlar.

Bu arada tahminin yanlış çıktı.

İlk Dünya Kupası elemeleri olan 1994 FIFA Dünya Kupası elemelerinde İngiltere, Hollanda, Norveç, Polonya ve Türkiye'den oluşan bir gruba düştüler. İlk maçta Norveç'e 10-0 yenildiler. Türkiye'ye 4-1 yenildikleri maçta, penaltı dışındaki ilk gol, ilk deplasman golü ve ilk Dünya Kupası elemeleri golünü attılar. Rövanşında ise 0-0 berabere kalarak ilk puanlarını kazandılar. Son maçları olan İngiltere maçında Davide Gualtieri Dünya Kupası elemeleri tarihinin en hızlı golünü 8,3 saniyede atarak tarihe geçti. Ancak maçın sonunda İngiltere'ye 7-1 yenilmekten kurtulamadılar.[9] Elemeleri on maçta 46 gol yiyerek, bir puanla tamamladılar.[10

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu nedir arkadaş ya. Bu başkanı bir türlü prof olmaya ikna edemedim. Ne istersem yarısına yok çekiyor. Bir gitsede kurtulsam. Prof olsak bu oyuncuyu bedavaya kaptırırmıydık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarıysa başarı daha ne istiyorki.Sözleşme yenileme yapmak isterse şart koy hocam.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarıysa başarı daha ne istiyorki.Sözleşme yenileme yapmak isterse şart koy hocam.
    Amatör olduğumuz için sözleşme bitiş süremiz yok. Süresiz takımın başındayız. Ta ki kovulana kadar buradayız.
    Keşke dediğin gibi olsada şart koşabilsem. Son iki konuşmamızda (Prof olmak için) sonunda işi bırakırım dedim. Bıraz ozaman dedi. Bende geri vitese attım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

işin çok zor be hocam.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Valla hemde nasıl zor. Ya bu milli takımdan bir cacık olmaz. Ama bir kaç sağlam salatalık (argosu yıldız şeklinde çıktı. ) bulsam cacık yapacağım.
    San Marino ligi
    Lig artık bizim için tam çerez oldu. Şuanda ligi namağlup bitirmek üzereyiz. Son maç kaldı. Toplu paylaşım yapacağım.

Bir türlü kardeş kulüp bulamadık.

Milli takımda aynı bildiğiniz gibi gidiyor. Geçen Dünya kupasında en azından gol atıyorduk. Şu anda onuda beceremiyoruz.

İngiltere maçına kaç taraftar gitmiş de o kadar harcama yapmışlar anlamadım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

100. Maçımıza çıkıyoruz. Taraftarlarımız sosyal medyadan desteklerini esirgemiyorlar.

San Marino Ligi
    Ligi bitirdik.

Ligi namağlup bitirdik.

En yüksek puan rekorunu kırdık.

Oyuncularımız ligi sildi süpürdüler.

Play off 4. turda oynayacağız. San Marino Kupası çeyrek finalinde de Falgore ile eşleştik.

Türkiye de yine şampiyon BJK oldu. 4 yıl üst üste oldular.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Toplu sonuçlar

San Marino kupasını yeniden müzemize götürdük. Avrupa liginde mücadele edeceğiz. Bu kupa ile birlikte San Marino onur listesinde en tepeye çıktık.

Bu sezon Ligi nağmağlup bitirmemize rağmen Şampiyon olamadık. 8 maçtır yenilmediğimiz rakibimize finalde yenildik. Normal lig puan durumunda 20 puan fark atmıştık. Bu sistem bence berbat. Güzelim geçen sezonda sonu yapamadık.

Taraftarımız genç forvetimizi yılın oyuncusu ilan ettiler.

Oyuncularımız

Gençlerimiz

Gol krallığı sıralamasında 3 oyuncumuz var.

Ya bu başkan beni öldürecek. Adamdan aralık ayında zaten alt yapı tesislerini istemişti ve yapılıyordu. Şimdi gene alt yapı tesislerini geliştirme projesini açıkladı. Ve kasamızdaki parayı harcadı. Ben o para ile bu sezon prof olmayı planlıyordum. Hem stoper hem forvet oyuncumuz bu nedenden dolayı kaybedeceğiz. Baldi Galleni ve Squicciarini 'nin peşinde Seri A takımları var. Bu çocukları transfer sezonunda bedelsiz kaptıracağız. Önemli olan alacağımız bonservis değilde sonraki satıştan yüzde alamayacağız.

2,5 M Tl miz saha bakımı gideri adı altında hiç olmuş. Hangi torpilliye verdi bu başkan merak ediyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupa klüp sıralamasında epeyi yükselmişiz.

Avrupa Şampiyonası Elemeleri

Sayemizde Enes galiba Türkiye tarihine geçti.
    İlk gol anında oyuncuların puanı

Oldu sonunda galibiyeti almasını bildik. Hemde resmi maçta aldık. Uzun taktik arayışlarından sonra kendi taktiğim klasik 4-4-2 de karar kıldım. Dünya sıralamasında 176. sırada olan Faroe Adalarını yenmeyi başardık.
    Maçtan önce kısa bir toplantı yaptık.

Maç sonunda oyuncularımızın sevinci görülmeye değerdi.

İlk deplasman golümüzü veren tarihi gazete manşeti

Galibiyet güzel olmuş tebrikler

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by EfsaneFenerli View Post
    Galibiyet güzel olmuş tebrikler
    Teşekkür ederim. Darısı devamına inşallah diyelim

1 Temmuz itibari ile daha önce anlaştığımız gençler geldi. Rus ve Sırp olan gençlerimizi 2017 yılı mart ayında almıştık. Şimdi geldiler. Daha önce bahsetmiştim Fmrte ile bulduğumu söylemişdim. 6 yabancı kuralı nedeniyle bu tür bir araştırmanın gereksiz olduğu kanısına vardım. Bu sezon da temsilciler perulu bir genç önerdiler. Özelliklerini göremediğim için öylesine sözleşme önerdim. Kendisi kabul etti. Şimdi ise geldi. Toplu paylaşım yapıyorum. Eğer istediğiniz bir profil olursa paylaşabilirim. 14 tane genç almışız.

Avrupa liginde Macaristan ikincisi Debrecen ile eşleştik. Benim pek umudum yok. İlk maçı evimizde oynayacağız. Adamlar Macaristanın GS-BJK-FB si gibi oldukları için beni ezip geçeceklerdir.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupa Ligi
    Debrecen ile evimizdeki maçta mağlubiyet aldık. Ama bana göre bunun en büyük sebebi forvetimiz Mussi'nin ortalığı karıştırmasıydı. Sezonun ortasından sonra süre alamadığı için isyan ettiğinde bir çok oyuncuyu ki bunların arasında kaptanlarımızda olmak üzere kendi safına katmıştı. O dönem üçlü forvete geçerek hemen her maç oynatıp sıkıntısını gidermiştim. O dönem iki kaptanımız ile de konuşturmama rağmen inat etmişti. Bende ligi kaybetmemek adına ses etmemiştim. Sezonun son maçlarında 4-4-2 ye dönüp ik kupayı da almak istedim. Bu yüzden pek forma giyemedi. Şimdi temmuz ayının başı resmi maçların olmamasına rağmen yine isyan çıkardı. Bu maçta da tüm takımın morali bozuktu. Maçı da kaybedince kendisini kovdum. Amatör olmanın en güzel yanı bu tür oyuncuları rahat kova biliyoruz.

Debrecen maçı

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupa Ligi 2. Ayak
    Eleneceğimizi biliyordum ama oyuncularımın bu kadar kötü oynayacağınıda düşünmüyordum.

Bu sonuçla birlikte elendik. Kasamıza 1 M TL civarı para girdi. Prof olmak için yönetimle konuşmayı bile düşünmedim. Çünkü daha önce kasamızda 4 M TL den fazla para olmasına rağmen kabul etmemişlerdi. Sonunda yönetim iki isteğimizi kabul ettiler. Yenilince haklı olduğumu görerek bir istatistikçi ile bir tane 19 yaş altı antrenör almamıza izin verdiler. 0 olan 19 yaş altı antrenörümüz artık 1 tane oldu.

Son Milli maçımızda aldığımız galibiyet ile en yüksek sıralamamıza ulaştık.

En iyi menajer en iyi oyuncu ve en iyi genç oyuncu ödüllerini aldık.

Uluslar arası A lisansınıda aldık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligi mağlubiyet almadan bitirmemize rağmen şampiyon olamamız çok şaşırtıcı.Bu nasıl bir lig kuralı gerçekten anlaşılır gibi değil.Milli takımdaki ilk galibiyetin içinde tebrik ederim umarım devamı en kısa zamanda gelir.Prof olduk anladığım kadarıyla.Hayırlı olsun.Türkiye liginde neden 20 takım var ?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ligi mağlubiyet almadan bitirmemize rağmen şampiyon olamamız çok şaşırtıcı.Bu nasıl bir lig kuralı gerçekten anlaşılır gibi değil.Milli takımdaki ilk galibiyetin içinde tebrik ederim umarım devamı en kısa zamanda gelir.Prof olduk anladığım kadarıyla.Hayırlı olsun.Türkiye liginde neden 20 takım var ?
    Malesef ki bu lig kuralı bizim açımızdan hiç iyi olmadı. Milli takım iiçin teşekkürler. Umarım devam eder. Deplasman için farklı taktik ile çıktım. Sırbistan deplasmanında 4-0 yenildik. Zaten yenileceğimiz maçlarda en azından az gol yiyelim. Malesef prof olamadık. Başkan parayı çarçur etti. Türkiye ligini bende anlamadım. Alt ligler için indirip kurduğum yamada bir şey var. İlk sezonda mesela Adanaspor yerine Mersin vardı. Galiba bir önceki seneyi baz almış ve sayıyı arttırmış. Ondan dolayı bug olmuş olabilir. Ondan dolayı ligi kapatamıyorumdur. 3 yıldır alt ligleri kapatamıyorum. Her yıl bir sonraki seneye atıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Merhaba arkadaşlar. Son lig süprizinden sonra bu sezon alt yapıdan ( başka takımlardan çaldıklarımız) gelen oyuncularıda yetiştirmek ve tecrübe kazanmaları açısından ligde bolca rotasyon ile gidiyorum. Şu anda ligde 1 mağlubiyetimiz var. Lig maçlarını ara da paylaşacağım.

Milli takımda Faroe adalarını bir tek yenebildik. Grubu yine sonuncu tamamladık. Evimizde yendiğimiz takıma deplasmanda 3-1 yenildik. Faroe adaları evinde Sırbistan ile berabere kalınca biz 3 puanla sonuncu olduk. Son zamanlarda milli takım beni umutlandırıyor. Genç forvetimiz Agostini den sonra bu sezon sık sık sağ bekte görevlendirdiğim genç Terenzi yi de milli takıma gönderdik. Şimdi diyeceksiniz ki zaten milli takım hocasısın sen seçiyorsun. Fakat ben şu dönemde asistanın önerdiği kadroyu onaylıyorum. Şu anda elimizin altında bunlar olduğu için yapabileceğimiz pek bir şey yok. Evimizde Türkiyeyi elimizden kaçırdık. Az kalsın tarih tekerrür edecekti ama olmadı. Belki bir sonraki grupta olabilir.
    Milli takımın sonuçlarını ve grup puan durumunu şu anda işte olduğum için akşam eve gelince paylaşacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupa Şampiyonası Elemeleri

Yine yeniden grubu sonuncu bitirdik. Ama en azından galibiyetle kapattık.

İlk yarı iyi direndik. İlk gole kadar her zaman dediğim gibi iyi idik. Ama o golü yedikten sonra takım inancı kalmadı.

Elimizden kaçan Türkiye ile yaptığımız maç

Bu da 17 lik sağ bekimiz

Şu anda inter alt yapısından yetişme bir sağ bek ile görüşüyoruz. Büyük ihtimalle bize gelecek gibi görünüyor. Gelirse takımdaki yabancı sağ bekimiz Morbidelli'ye teşekkür edip yollarımızı ayıracağız. Şu anda profilini tam olarak göremiyorum. Ama geldiğinde profilini paylaşacağım. Başkada bir transfer yapmayacağız.

Tesislerimizin son hali bu şekilde oldu. Geldiğimizden beri iki defa alt yapıyı bir kezde antrenman tesislerini geliştirdik. Artık prof olana kadar bir geliştirme hamlesi yapmayacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Lihtenştayn Milli takımı bizi hocası olarak istiyor. Daha buradaki görevimizi bitirmediğimiz için nazikçe ret ediyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Dünya Kupası Avrupa elemelerinde gruplarımız belli oldu.

Yeni aldığımız İnter'in alt yapısından yetişme sağ bekimiz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sendeki sağbekte yeni olanda lig içim çok iyi hatta yeni olan süper.Bu gruptan da Kıbrıs ve Maltayı yenebiliriz hocam.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sendeki sağbekte yeni olanda lig içim çok iyi hatta yeni olan süper.Bu gruptan da Kıbrıs ve Maltayı yenebiliriz hocam.
    Aynen haklısın hocam. Zappa gerçekten çok iyi oynuyor. İlk maçında çok kötü oynadı dedim fosmu çıkacak diye ama sonra döktürmeye başladı.

Dediğin gibi grupta Malta ve Kıbrısı evimizde yenebiliriz. Ama deplasmanda pek emin değilim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

San Marino ligini bitirdik. Daha şampiyon olmak için play of maçları var.

Kupa da yine namağlup lider çıktık. Çeyrek finaldeyiz.

Bu sene alt yapımızdan harika bir sağ kanat çıktı. Bu kariyer de ilk kez böyle bir oyuncu alt yapımdan çıktı. San Marino Milli takımının iskeletini oluşturmaya devam ediyoruz. Gelecek sene ara ara forma giyer bir sonraki sene forma sayısı artar 3. yılında ise daimi olur.

Bu arkadaşta ortalama düzeyde ama işimize yarayacak alt yapımızdan çıkan başka bir oyuncumuz

Bu arkadaşımızda diğer klüplerin alt yapısından çıkan bir oyuncu. Başkada kayda değer bir şey çıkmadı. Ama yinede araştırmaya devam ediyoruz. Yalnız benim anlamadığım hep kalecileri iyi çıkıyor. Şu anda gözlemcilerim 3-4 tane kaleci buldu ama kalede sıkıntımız yok.

Simdi hikayelerini okuduktan sonra ilgimi cekti de baktim San Marino'nun nüfusu 33.000'mis. Buna ragmen 2 gruplu lig 15 takimin olmasi gercekten sasirtici. Ben de FM kariyelerimde kücük liglerden ve alt liglerden takim calistirmayi seviyorum. Özellikle bu takimlari alip 5-6 sezonda 1. ligin tepesine oynayan takima cevirmek cok zevk veriyor insana. Valla takiminla bir de Sampiyonlar Ligine katilirsan o zaman cok sasiracagim Bu amatör oyuncularin profesyonellige gecme isini nasil beceriyorsun? Ben yapamadim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by zigalkomaxim View Post
    Simdi hikayelerini okuduktan sonra ilgimi cekti de baktim San Marino'nun nüfusu 33.000'mis. Buna ragmen 2 gruplu lig 15 takimin olmasi gercekten sasirtici. Ben de FM kariyelerimde kücük liglerden ve alt liglerden takim calistirmayi seviyorum. Özellikle bu takimlari alip 5-6 sezonda 1. ligin tepesine oynayan takima cevirmek cok zevk veriyor insana. Valla takiminla bir de Sampiyonlar Ligine katilirsan o zaman cok sasiracagim Bu amatör oyuncularin profesyonellige gecme isini nasil beceriyorsun? Ben yapamadim.
    Evet az bir nüfusa sahip ama tarihi çok uzun bir ülke San Marino. Ligleri çok garib bir lig olduğunu söyleyebilirim. Sezon ortasında 40-43 günlük bir tatil oluyor. Ligi lider bile bitirsen iki grubun ilk üçleri play off da oynuyor. Yenilen bir tur daha oynuyor. Yani benim geçen seneki namağlup ligi bitirmeme rağmen son final de 2-1 yenilip şampiyonluğu verebiliyorsun.
    Şampiyon olan ŞL de liğ ikincisi ve San Marino Kupasını alanlar AL de mücadele ediyor. Tabi iki kupayı da aynı takım alırsa lig 3. AL ye gidiyor. 4,2 M TL kasamda para olmasına rağmen başkan profesyonel yapmadı. Yani biz hala amatör olarak mücadele ediyoruz. Şu anda kasamda 3,2 M TL var. En az 2 sene sonra oda Avrupa kupalarına katılabilirsek profesyonel olabiliriz. Hem ŞL de hem AL de ilk turlarda galiplere değil de elenenlere para veriyorlar. ŞL lede ilk turda elendiğin de kasana yaklaşık 1,7 M TL para giriyor. Zaten senin kulüp profesyonel olduktan sonra sözleşme önerdiğinde oyuncularında profesyonel olurlar.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yine yeniden San Marino kupasını 4 kez müzemize götürüyoruz.
    San Marino kupası Çeyrek Final

San Marino Kupası Yarı Final

San Marino Kupası Final

Geçen sezon Lig şampiyonluğunu finalde verdiğimiz Tr Penne den intikamımızı kupada alıyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

San Marino Ligini de bitirdik.

4.tur maçını kazanarak geçen senede Büyük Yarı Finalde karşılaşıp yendiğimiz Tre Penne ile eşleştik. Yine aynı sonuç ile geçtik. Acaba tarih tekerrür eder mi diye bir düşünce de oluşmadı değil.

San Marino Ligi Final
    Neyseki geçen seneki gibi yine Tre Penne ile eşleşmedik. Zaten Tre Penne'yi yendiğimizde Ateş Altında diye bir başarıyı da kazanmış olduk. Öncelik ile bu başarının ne olduğunu açıklayayım. Bu başarının açıklamasında 10 rekabet maçı kazandınız yazıyordu. Ben Tre Penne yi ilk sezondan beri 10 kez yendiğim için almışız. Bu süre zarfında 2 beraberlik 1 mağlubiyet aldık.

Maçın ilk yarısı 1-0 bitince dedim tamam tarih tekerrür etti. Geçen sezon gibi kupayı vereceğiz demiştim. Arkasından da 2- mağlup duruma düşünce yine şampiyonluğu kaptırdığımı düşünmüştüm. Ama çıkmadık candan umut kesilmez misali kaleyi gördüğünde vur yüklen diyerek full hücuma döndüm. Bunun sonucunda da son dakikalarda harika çocuğumuz prensim Agostinin golü ile Şampiyon olduk. Prensim deyince aklıma Fm14 kariyerimdeki forvetim Ümüt GÜL geldi.

San Marino kupasını aldığımız da yönetim bize jest yapıp 5 olan antrenör sayımızı 6 , 7 olan gözlemci sayımızı 8 ve 1 olan 19 yaş altı antrenörümüzü 2 ye çıkarmıştı. Biz de fırsattan istifade deyip boş kadroları doldurmuştuk. Şampiyon olmamız neticesinde bir jest daha yaparak personel sayımızı 8 antrenör,9 gözlemci, 4 19 yaş altı antrenöre çıkardılar. Biz yine bu işe sevinerek hemen personel arayışlarına başladık. Öncelikle 1 olan Kondisyonerimizi 2 yapmaya kadar verdik. Hücum antrenörümden memnun değildim. Bu yüzden bir tane daha alacağım. Alt yapımız içinde bir kondisyoner bir hücumcu almaya karar verdim. Buna karar vermemin en büyük nedeni bugün okuduğum linki aşağıda olan makaleden dolayı oldu.
    http://www.enginyazar.com/2015/12/18...cu-yetistirme/
    Ayrıca arkadaşlar size tavsiyem FM17 dosyaların içinde eski FM14 te bulunan rehberleri okumanızdır. Bence hala geçerliliğini korumaktadırlar. Bir de isteyen aşağıdaki videoyu izlesin. Bence mutlaka izlesin. Bir şeyler öğrenebiliyorsunuz. Bu videodaki arkadaşın yaptığı gibi bende bir excel dosyası yaptım. Oyuncuların gelişimini çok rahat görebiliyorsunuz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Artık klasikleşen bir anket oldu. İki yıldır Agostini kazanıyor.

Avrupa Millet Ligi grubumuz açıklandı. Lider olamasak bile 2. olabiliriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupa kulübler sıralamasında epeyi yükseldik.

San Marino ligi
    Bu sene gol kralı çıkaramadık. Ama prensimiz ikinci oldu. Takımımızın gol rekorunu kırdı.

Ligdeki itibarımız arttı. 4. sıraya yerleştik.

Kulüp olarak değerimiz de 3,6 M TL olmuş.

Başkan yeni hedefleri açıkladı. Hani bir söz vardır ya " Kaşık ile verip Kepçe ile almak" aynı o şekilde oluyor. Adama yalvarıyorum hiç bir şey vermiyor. Bir de ŞL de ikinci tur istiyor. Sen önce bizi profesyonel yap biz ikinci tura çıkarız.

Şl de birinci turdaki rakibimiz belli oldu. Andorra şampiyonu ile oynayacağız. Onlarda yarı profesyonel bir kulüpler. Yenebiliriz diye düşünüyorum. Ama ikinci turdaki rakibimiz bizden kat kat üstün bir takım oldu.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Genç sol kanatımız yılın yabancısı ödülünü aldı.

Transfer geçmişimiz
    Bir çok oyuncumuz ile yollarımızı ayırdık. Sağ beke sağlam bir italyan ( İnterin alt yapısındna yetişen Zappa) daha önce aldığımızı için yabanc kontenjanının azaltmak amacıyla Morbidelli ile vedalalıp kendisini yolcu ettik. ŞL maçlarından sonrada Montabelli ile yollarımızı ayıracağım. Yolladıklarımızın hemen hemsi genç oyunculardı. Biz hepsi ile ilgilenemediğimiz için ve potansiyelleri pek olmadığından dolayı gönderdik. Bundan sonrada mecbur kalmadıkça yabancı almayacağız ve eli ayağı düzgün olmayan gençleride almayacağım.

Şampiyonlar Ligi 1. Ayak

Evimizde rakibimizi gole boğduk. İlk maçtan turu garantiledik.
    Şampiyonlar Ligi 2. Ayak

Biraz zorlansakta deplasmanda da rakibimizi yenip çek rakibimiz ile eşleştik. Bari çok yemeden elenelim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yine yılın menejeri ödülünü aldık.

ŞL de turu geçseydik karşılaşacağımız muhtelif rakiblerimiz bunlar olacaktı.

Avrupa Şampiyonasını Belçika kazandı.

Şl 2. tur 1. ayak
    Maç öncesi konuşmayı asistana yaptırdım. Bu yüzden de oyuncuların kafası karıştı. Belki ondan kaybetmiş de olabiliriz. Ama zaten rakibimize denk değildik.

ŞL 2. tur 2. ayak
    Bu sefer ben yaptım. Kötü de başladık. Özellikle bir kaç oyuncumuz çok kötü oynuyordu. Değiştirdik taktikle oynadık. Ama gücümüz yetmedi.

Bu netice ile elenince kasamıza 1,8 M TL civarı para girdi.
    Profesyonel konuşması çıkmadan başka bir konuşma yapmak istemiyorum. Hem personel isteyebiliyoruz hem tesisleri geliştirebiliyoruz hemde alt yapı antrenörlüğünü geliştirmeyi konuşabiliyoruz. Ama bizim önceliğimiz profesyonel olmak olduğu için es geçiyoruz. Şu anda hep dediiğim gibi hem forvetimiz hem stoperimizi Seri A takımları izliyor. Ayrıca Rus forvetimizi de Dinamo Moskova takımı izliyor.

ŞL den elenince kadroda revizyon yapmak istiyorum. Ligimizde bulunan 6 yabancı kuralı yüzünden bazı oyuncularımızı dönüşümlü oynatıyorum. Bu yüzden bazı arkadaşları göndereceğim. Bu arkadaşların birisi sağ kanat ve sağ bekte oynuyor. Diğeri ise hem kaptanımız hemde uzun zamandır forvetimiz idi.

Bu arkadaş ta Zappa yı alınca gönderdiğimiz eski kaptanımız ve sağ bekimiz idi. İlk yıldan beri bizde oynuyordu.

Bu sayede gençlerimize de önem verebileceğiz. Bu sezon Sağ kanatta sıklıkla şans vereceğim alt yapımızdan çıkan 120 pa lı genç oyuncumuz.

Sayfa 6 / 10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Mesaj Yetkileri