Sayfa 6 / 22 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
151 ile 180 arası toplam 637 sonuç

Konu: FM 2009 - Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Nesil
    2006
    Yer
    Kahramanmaraş

Abi anlamayacak ne var gol 66. dakikada olmus
    En ilginç olay budur

Default 1,5 sezonda Fenerbahçe'den Chelsea'ye :S

Arkadaşlar ilk sezonumda Fenerbahçe ile şampiyon oldum ve Türkiye Kupasını aldım,ŞL'de grubu son sırada tamamladım...ikinci sezonun ortasında (ki 4.sırada tamamladım) Chelsea Scolariyi kovdu ve beni istedi.Bu olay FM2008 de ancak çok başarılı 4-5 sezon geçirdikten sonra olabiliyordu,bu olay biraz saçma geldi bana...

arkadaşlar fm 2009 un yeni bir özelliği mi biliyorum ama 17 yaşında bir aml transfer ettim.training ile amr öğrettim.normalde en fazla accomplished olurdu.ama 2 sene maçlarda amr pozisyonda oynadıktan sonra amr bölgesi natural oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Dakika: 6

Yer: Orta saha civari

Macin ilk goruntusu

Oyuncum rakip takimdan bir oyuncuya faul yapiyor ve 2. sari karttan kirmizi kart goruyor :S

Hemen Reportsa girdim daha once sari kart gozukmuyor ve tek sari kart oyuncumun gordugu 6. dk daki pozisyon olarak gozukuyor.

Ama 10 kisi kaliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

36 yasindaki Ali Uyanik Kamerun U23 takiminda ilk 11 oynadi

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Ani Atağa Kalkıyoruz.Nihat Topla Buluşuyor 2 Kişiyi Geçiyor Golü Atıyor.Fakat Oda Ne.Golü Atan Kişi Vedron Corluka Gözüküyor....

Talking EN BARiz HATA !!

BU Seriyi NasıL bu şekilde piyasaya sürdüler acaba ?
    BENCE EN Büyük "HATA" BU...

Merhaba arkadaşlar ben oyunu oynadım kapatacaktım ancak canım sıkıldı macera olsun diye 0-0-10 ile sahaya çıktım yani ne defans var nede ortasaha kaledede hakan arıkan yani beşiktaşı yönetiyorum rüştü sakat ancak hakan arıkanın 1e1leri çok iyi maçta kayseri ile yani zirve ile ortasıraların arasında giden bir takım neyse maç başladı bitti maçın skoru Beşiktaş-3 Kayseri-2 ayrıca kayserinin 1 golüde penaltıdan ve kaleyi bulan 9 şutun 9uda kaleciyle karşı karşıya iken o zaman bundan sonra yeni taktiğimiz 1e 1 leri çok iyi olan bir kaleci almak ve 0-0-10 oynamak değilmi kayserinin beceriksizliğimi hakan arıkanın panter kesilmesi mi bilmem ama ben zorlu kayseri deplasmanından 3 puan aldım

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Anlı şanlı, üstelik kendi sahasında oynayan Milan için "futbol oynamak için sahaya çıkmamışlar." demek istemiyorum ama olanlar biraz da ona işaret ediyordu. Zaten Van Der Vaart gibi takımın en önemli yıldızının sakatlığı nedeniyle oynayamadığı maçta 10. dakikada Aydın, 34. dakikada diğer kozumuz Arda ve 45. dakikada da sol kanadın etkili ismi Di Maria sakatlanarak yerlerini sırasıyla Leto, Sabri ve Mehmet Yıldız'a bıraktılar. Arda'nın sakatlanmasıyla 4-4-1-1'e, Di Maria'nın sakatlanmasıyla da mecburen çift forvete döndük. Yine de maç ortada gidiyor, Asenjo kalede devleşiyordu. Sonra sahneye Alman hakem Florian Meyer çıktı ve 2. sarıdan Meira'yı oyundan ihraç ederek o da abalıyı boş geçmedi. Artık maç çok zorlaşmıştı ama GS savunmada sağlam oynuyor ve ani kontralarla Milan kalesini özellikle Ledesma ile yokluyordu. Maçın son anlarına girilmişken 89. dakikada hücuma çıkarken kaptırdığı topla hazırlıksız yakalanan GS'yi Reyes avlıyor ve herkese "buraya kadarmış" dedirtiyordu. Ne var ki öyle düşünmeyen birisi vardı: Sezon başında 11 milyon euro gibi astronomik bir ücretle transfer edilen Mevlüt Erdinç. Santrayı yapan GS top dolaştırırken savunmanın arkasına atılan bir topa hareketlenen Mevlüt topu kalecinin uzanamayacağı bir yere vurdu ve bu zor maçtan GS'nin 1 puan çıkarmasını sağladı. Maçın adamı ise yediği gole rağmen kalesinde harikalar yaratan Asenjo seçiliyordu. İşte bir maçın özeti.

Quote Originally Posted by mgokalparslan View Post
    Bir İBB faciasıda benden.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Kadıköy kabusu bitti. (İstatistiklere dikkat!)

Golü Baros attı Meira gözüküyor .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Meira dokunmustur
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by cureshot View Post

Anlı şanlı, üstelik kendi sahasında oynayan Milan için "futbol oynamak için sahaya çıkmamışlar." demek istemiyorum ama olanlar biraz da ona işaret ediyordu. Zaten Van Der Vaart gibi takımın en önemli yıldızının sakatlığı nedeniyle oynayamadığı maçta 10. dakikada Aydın, 34. dakikada diğer kozumuz Arda ve 45. dakikada da sol kanadın etkili ismi Di Maria sakatlanarak yerlerini sırasıyla Leto, Sabri ve Mehmet Yıldız'a bıraktılar. Arda'nın sakatlanmasıyla 4-4-1-1'e, Di Maria'nın sakatlanmasıyla da mecburen çift forvete döndük. Yine de maç ortada gidiyor, Asenjo kalede devleşiyordu. Sonra sahneye Alman hakem Florian Meyer çıktı ve 2. sarıdan Meira'yı oyundan ihraç ederek o da abalıyı boş geçmedi. Artık maç çok zorlaşmıştı ama GS savunmada sağlam oynuyor ve ani kontralarla Milan kalesini özellikle Ledesma ile yokluyordu. Maçın son anlarına girilmişken 89. dakikada hücuma çıkarken kaptırdığı topla hazırlıksız yakalanan GS'yi Reyes avlıyor ve herkese "buraya kadarmış" dedirtiyordu. Ne var ki öyle düşünmeyen birisi vardı: Sezon başında 11 milyon euro gibi astronomik bir ücretle transfer edilen Mevlüt Erdinç. Santrayı yapan GS top dolaştırırken savunmanın arkasına atılan bir topa hareketlenen Mevlüt topu kalecinin uzanamayacağı bir yere vurdu ve bu zor maçtan GS'nin 1 puan çıkarmasını sağladı. Maçın adamı ise yediği gole rağmen kalesinde harikalar yaratan Asenjo seçiliyordu. İşte bir maçın özeti.
    2009 da iken bu kadar transferi nasıl yaptın galatasaraya

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by lazo View Post
    2009 da iken bu kadar transferi nasıl yaptın galatasaraya

Linderoth'u 9, Nonda'yı 5, Appiah'ı 4, Kewell'ı 4, Baros'u 6, Orkun'u 4, Aykut'u 3 milyon euroya, hatta daha da fazlalarına satarsan (satış konusunda bu sefer çok iyi değildim; mesela diğer bir oyunumda başlangıçta Orkun'u City'ye tam 11 milyon euroya satmıştım.) yaparsın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

[img=http://img229.imageshack.us/img229/716/valeriotrapaninq7.th.png][img=http://img229.imageshack.us/images/thpix.gif]
    Arkadaşımızın PPM'lerinde de, "likes to be invisible" yazıyor. Sanırım değer ondan uçmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by cureshot View Post

Linderoth'u 9, Nonda'yı 5, Appiah'ı 4, Kewell'ı 4, Baros'u 6, Orkun'u 4, Aykut'u 3 milyon euroya, hatta daha da fazlalarına satarsan (satış konusunda bu sefer çok iyi değildim; mesela diğer bir oyunumda başlangıçta Orkun'u City'ye tam 11 milyon euroya satmıştım.) yaparsın.
    helal olsun gerçekten tebrikler
    kariyerindede başarılar galatasarayda

bunları gördüğüm iyi oldu 2009'u almamakla ne kadar güzel bir iş yapmış olduğumu anladım.adam gibi bir yama gelene kadar 2008 oynanacak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by AsSaSs1n View Post
    Merhaba arkadaşlar ben oyunu oynadım kapatacaktım ancak canım sıkıldı macera olsun diye 0-0-10 ile sahaya çıktım yani ne defans var nede ortasaha kaledede hakan arıkan yani beşiktaşı yönetiyorum rüştü sakat ancak hakan arıkanın 1e1leri çok iyi maçta kayseri ile yani zirve ile ortasıraların arasında giden bir takım neyse maç başladı bitti maçın skoru Beşiktaş-3 Kayseri-2 ayrıca kayserinin 1 golüde penaltıdan ve kaleyi bulan 9 şutun 9uda kaleciyle karşı karşıya iken o zaman bundan sonra yeni taktiğimiz 1e 1 leri çok iyi olan bir kaleci almak ve 0-0-10 oynamak değilmi kayserinin beceriksizliğimi hakan arıkanın panter kesilmesi mi bilmem ama ben zorlu kayseri deplasmanından 3 puan aldım
    herşeyi anlarım herşeyin açıklaması belki vardır ama bu ne kardeşim ya böyle saçmalık olurmu?
    Last edited by sardokar : 03.Aralık.2008 at 12:42 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

bana mantıksız geldi sizede gelcektir.maçı 3d görünümünde izlerken penaltılara kalan bir maçta oyuncuların nerde durguna dikkat ettiniz mi ortasaha yuvarlağı içinde değil ceza sahasının az ilerisinde.bu gerçeğe uygun yapılamaz mıydı?

adamların toplamda 1 kaleyi bulan 0 şutları var ama maçın adamı kalecim oluyor.

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

abi o ne yaaa 10-0... Ben de de trabzon çook iyi herkeziyeniyolar..
    turksportal...

Default En büyük rakipim Rapid Wien =p

Bu bölüme yazmak ne kadar doğru emin olamadım ancak maç biter bitmez bu görüntüyü sizlerle paylaşmak istedim =) Rakip yerine koymamak böyle sonuçlar doğuruyor herhalde =p ama bir maçtada 4 penaltı olup 3'ü kaçmaz ki =p

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sinan turan adlı oyuncunun değerleri hari ka ancak 2010 yılına kadar ulusal anlamda maç oynayamaz cezası var. Dopingden sanırım. Free transfer olarak aldım ama 2010 a kadar oynatamayacğım

Quote Originally Posted by sardokar View Post
    bunları gördüğüm iyi oldu 2009'u almamakla ne kadar güzel bir iş yapmış olduğumu anladım.adam gibi bir yama gelene kadar 2008 oynanacak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

herşeyi anlarım herşeyin açıklaması belki vardır ama bu ne kardeşim ya böyle saçmalık olurmu?
    İster inan ister inanma malesef gerçek ama bence kayserinin beceriksizlizliğinden oldu ama hakan arıkanında 1e1 leri iyi tabi 9 kere kaleciyle karşı karşıya kalıp 1 gol atabildiler diğeride penaltıdan bizimkilerde nasıl penaltı yaptı anlamıyorum defans yok hadi ortasaha gitti defansa ama top kapmayı yumuşak yaptım

ya benim arkadas gol atıyo hakem golu veriyo futbolcular seviniyo fakat skorboardda hic bisey yok 5-6kez aynı sey oldu

Default Böylesi görülmedi :)

Bu forumda ARNEAS nicki ile kayıtlı arkadaşımız ile oynadığımız multi oyunda olana bakın;

Kayseri - Hacettepe maçı...

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Ahaha oneya öyle Kayserililer paralarını alamayınca maça çıkmamışlar felan asdfasdf

knowledge 4. sezona gelmeme rağmen bir değişiklik göstermedi
    fm 2008 de 5 sezonda 13 ülkede bilinio iken bunda hala iki ülke
    üstelik arjantini çalıştırıyorm arjantinden bi kişi bile beni tanımıor mu bu nası iştir :S

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Talking

Quote Originally Posted by byvirus View Post
    --------------------------------------------------------------------------------

1-tatile çıkamıyorum
    2-belli bi süre oynadıktan sonra hata mesajı alıp oyun kapanıyor
    3-2d maç esnasında çıkan pop-up penceresi takılıp kalıyor,kapanmıyor
    4-genç oyuncular hariç as oyuncularımın hiçbiri kontrat yenilemiyor
    5-mesajlara cevap verdigim zaman yanlarda çıkan sarı ya da kırmızı renkli noktalar silinmiyor(önemsiz görünebilir ama cevap verdip vermedigimi anlayamıyorum)
    6-top kalecimde,önünde kimse yok herkes orta saha çizgisinde ama dönüp topu taca atıyor hiçbi anlam veremedim ve bu birden fazla oldu(kalecim volkan belki o yüzdendir diycem ama volkan bile o kadar salak degil )
    7-benim futbolcular maça hap alıp çıkıyor heralde arada dönüp kendi kalelerine şut çekiyorlar,ugur boral bile aml oynarken kendi kalesine şut çekti ve gol attı...
    8-ve şuan aklıma gelmeyen bisürü sorun
    9-sabırsızlıkla bekledigim oyundan 4 günde SOĞUDUMMM
    arkadaşım sen oyunu nerden aldın ne yaptın helal olsun vallaha bu kadar hata
    bende bir tek 1 oluyo sadece bir kerede 2 oldu

Sayfa 6 / 22 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Mesaj Yetkileri