Sayfa 62 / 64 İlkİlk ... 12526061626364 SonSon
1,831 ile 1,860 arası toplam 1907 sonuç

Konu: Football Manager 2015 | 15.3.2

Quote Originally Posted by Ralph View Post
    Şu kariyere bir bakabilir misiniz?

Adam İspanya 4. liginden takımı alıp her sene küme çıkmış. Üstelik hiç transfer yapmamış. Nasıl oluyor?

One Day We'll Basque in Glory II - Page 3
    Bu Alt Yapıyı Bir Tek Ben mi Kullanamıyorum Nedir? Adama Sağlam Adamlar Gelmiş Alt Yapıdan

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bu Alt Yapıyı Bir Tek Ben mi Kullanamıyorum Nedir? Adama Sağlam Adamlar Gelmiş Alt Yapıdan
    Yalnız gelen adamların hepsi mükemmel. Ben anlamadım bu adamı. Hiç oyuncu transfer etmeden nasıl bunları yapabiliyor?
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    06

Yalnız gelen adamların hepsi mükemmel. Ben anlamadım bu adamı. Hiç oyuncu transfer etmeden nasıl bunları yapabiliyor?
    Regen çıkış tarihinde save load olabilir mi? Çünkü her sene çok iyi oyuncu hiçbir altyapıda oyun dahi olsa olamaz

Tapatalk'tan gönderilmiştir.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Regen çıkış tarihinde save load olabilir mi? Çünkü her sene çok iyi oyuncu hiçbir altyapıda oyun dahi olsa olamaz

Adam Avrupa Ligi'ni almış en son. Hiç transfer yapmadan bide. Taktiğinde de über birşey yok fakat yorumları okudum bir kişi de çıkıp dememiş hile, save-load falan yapıyorsun

Şaşırtıcı cidden
    Steam ID : byildirim04

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Adam Avrupa Ligi'ni almış en son. Hiç transfer yapmadan bide. Taktiğinde de über birşey yok fakat yorumları okudum bir kişi de çıkıp dememiş hile, save-load falan yapıyorsun

Şaşırtıcı cidden
    Ben kimsenin başarısına birşey demem.Farkettiysen regenlerinin her sene kliteli olduğundan bahsedilmiş. Her sene! Bunun üzerine söyledim ..

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Ben kimsenin başarısına birşey demem.Farkettiysen regenlerinin her sene kliteli olduğundan bahsedilmiş. Her sene! Bunun üzerine söyledim ..

Noldu ya bi içerledin sen Sakin ol kötü birşey demedim

Nesil
    2006
    Yer
    06

Noldu ya bi içerledin sen Sakin ol kötü birşey demedim
    Komiksin dostum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şaşırtıcı cidden
    Benimde aklıma geldi hile hurda işleri ama dediğin gibi bir kişide yazmamış. Herkes şok olmuş tebrik etmiş falan.
    FM Gazetesi

Benimde aklıma geldi hile hurda işleri ama dediğin gibi bir kişide yazmamış. Herkes şok olmuş tebrik etmiş falan.
    Dostum o her işin altında buzağı aramak bir tek türk toplumunda var. adamlar öyle veya böyle tadını çıkarıyor işte oyunun, önemli olan da o değil mi?

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Türkiye ligindeki malum hataları düzeltmemeleri resmen ukalalıklarını gösteriyor.İmza kampanyası organize edilmeli yahut gelecek seri alınmamalı. Sanki hayrına oyun yapıyorlar ki seneye güncelleyeceğiz gibi pişkin bir açıklama var ortada. Güncellemenin olayı da oyundaki sorunları düzeltmek değil midir? 50 euro para veriyoruz üzerine de enayi yerine koyuluyoruz. Eğer bu durum düzelmezse bozuk parayla masanın üzerinde dostlarla oynarım daha iyi.
    Last edited by BaGa TaRKaN : 10.Nisan.2015 at 17:31 Reason: Argolara Dikkat! İmla Hataları Düzeltildi.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Komiksin dostum

Eyvallah

Quote Originally Posted by doncarlo View Post
    Türkiye ligindeki malum hataları düzeltmemeleri resmen ukalalıklarını gösteriyor.İmza kampanyası organize edilmeli yahut gelecek seri alınmamalı. Sanki hayrına oyun yapıyorlar ki seneye güncelleyeceğiz gibi pişkin bir açıklama var ortada. Güncellemenin olayı da oyundaki sorunları düzeltmek değil midir? 50 euro para veriyoruz üzerine de enayi yerine koyuluyoruz. Eğer bu durum düzelmezse bozuk parayla masanın üzerinde dostlarla oynarım daha iyi.
    50 Euro mu.. Ben 40 liraya aldım.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Şaka mı ya?

Daha hiç bir, elleme oynama yapmadım.

Meireles ve Alper sakatlandı.

Yok yani kimse kusura bakmasında, bu saatten sonra bedava orjinal dağıtsınlar alırsam iki olsun.

Beşiktaş ile oynuyorum, 2. sezondayım, Türkiye Kupası maçı için tatile çıktım, döndüğümde maç kadrosunda numara kontenjanı dolduğundan dolayı daha önceden numara veremediğim bir topçuma 40 numara verilerek oynatıldığını gördüm.

Numara kontenjanı 28'e kadar değil miydi? 40 numara nasıl verilmiş?

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Quote Originally Posted by Vatanarchy View Post
    Beşiktaş ile oynuyorum, 2. sezondayım, Türkiye Kupası maçı için tatile çıktım, döndüğümde maç kadrosunda numara kontenjanı dolduğundan dolayı daha önceden numara veremediğim bir topçuma 40 numara verilerek oynatıldığını gördüm.

Numara kontenjanı 28'e kadar değil miydi? 40 numara nasıl verilmiş?

Bu oyunda her şey olabilir buna inandım artık değil 40 numara C.Ronaldo bile olabilirdi o mevkide

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Acaba yetkililer 15.3.2 sürümü için bir türkiye ligleri güncellemesi yayınlayabilirlermi? Sonuçta hata onların ceremesini biz çekiyoruz.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    Acaba yetkililer 15.3.2 sürümü için bir türkiye ligleri güncellemesi yayınlayabilirlermi? Sonuçta hata onların ceremesini biz çekiyoruz.
    Katılıyorum verdiğimiz paranın karşılığı bu olmamalı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

numara sorunu bende yok...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Arkadaşlar herkesten rica ediyorum lütfen seneye bu oyuna para vermeyelim.Kimse almasın isterlerse dil seçeneğini kaldırsınlar pek umrumuzda olmaz nasıl olsa birileri yama çıkartıyor.Ancak tepkimizi göstermemiz lazım.

Numara sorunu felandan ziyade şimdi dikkatimi çekti. Türkiye Milli takımı ile almanyada çıkan regenleri alamıyorum kadroya. Sizde de öyle oldu mu? Malum almanyada çıkan oyuncular ilk başlarda alman vatandaşı ama yanında türk vatandaşlığı olarakta çıkıyor. Tamam bazı kaliteli oyuncular almanyaya gidiyor. Fakat özellikleri iyi olmayan bir oyuncuya bakıyorum hiç birinde türkiye milli takımına seç yok. Sadece ilk vatandaşlığı türk olanlar alınabiliyor. Bu sorun bence büyük bir sorundur.

Benim bir sorum olacak. Türkiye liginde alt takım kontrollerini alabiliyormuyuz. Alabiliyorsak nereden oluyor

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    Benim bir sorum olacak. Türkiye liginde alt takım kontrollerini alabiliyormuyuz. Alabiliyorsak nereden oluyor
    Resmi olarak en düşük 2. Lig var ancak yama ile BAL ligine kadar alabilirsin. Yamayı forumun Veritabanı Güncelleştirmeleri kısmında bulabilirsin.

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Resmi olarak en düşük 2. Lig var ancak yama ile BAL ligine kadar alabilirsin. Yamayı forumun Veritabanı Güncelleştirmeleri kısmında bulabilirsin.
    Cevap için teşekkür ederim. Soruda ben tam olarak açmamışım konuyu. Şu şekil diyeyim. Mesela ben Galatasarayı çalıştırıyorum. As takım dışında 19 yaş altı takımlarının yönetiminide ben yapmak istiyorum bu mümkünmü

Mümkündür. Takımdaki Görev Sorunluluklarıydı Yanlış Hatırlamıyorsam Oraya Girip 19u ve 21u Takımlarını da Kendi Kontrolüne Alabilrsin.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Mümkündür. Takımdaki Görev Sorunluluklarıydı Yanlış Hatırlamıyorsam Oraya Girip 19u ve 21u Takımlarını da Kendi Kontrolüne Alabilrsin.
    bulamadım o dediğin yeri

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    bulamadım o dediğin yeri

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    Yetkililerden Ayrı Bir Data Dosyası Bekliyoruz

N550JK kullandığım bilgisayar. Maç motorunda fan sesi fazla çıkıyor. Herkeste böyle bir durum var mı?

Quote Originally Posted by fenerliyildiz2 View Post
    N550JK kullandığım bilgisayar. Maç motorunda fan sesi fazla çıkıyor. Herkeste böyle bir durum var mı?
    Evet. Maça girerken ve maç esnasında fan birden çıldırıyor. Feci kasıyor. Sebebini çözemedim.

Quote Originally Posted by Vatanarchy View Post
    Evet. Maça girerken ve maç esnasında fan birden çıldırıyor. Feci kasıyor. Sebebini çözemedim.
    Bilgisayar aynı model mi? Eğer öyle ise başka oyunlarda da böyle bir durum yaşadınız mı?

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri