Sayfa 654 / 896 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
19,591 ile 19,620 arası toplam 26862 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri | Lazar Markovic

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    O biraz büyüsün
    20 yıl sonra Belalınız hazı o zaman

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

@SaLviO

Genç dedi hocam kundaktaki bebek lazım demedi
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    Bursa

Aykut hoca zamanında dauma bunu dediyse harbi komedi

Görev yaptığım dönemde Aykut hoca biliyorsunuz sportif direktördü ve genelde de transferlerle ilgili birlikte adım atıyorduk. Tatile giderken kendisine kanat oyuncusu almamız gerektiğini söyledim ve 8 kişilik bir liste verdim. Birkaç gün sonra beni aradı ve "istediğin oyuncuyu bulduk" dedi. Gökhan Ünal'dan bahsediyordu. "Aykut hoca" dedim, "Guiza ve Semih dahil 4 tane forvetimiz var. Bize yeter. Gökhan'a ihtiyacımız yok." Ama Kocaman ısrarla bu oyuncunun alınmasını istedi ve Gökhan'a şu benzetmeyi yaptı; "Siz merak etmeyin, Türkiye'nin Drogba'sını alıyoruz" Çok gülmüştüm sonrasında...

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

aykut hoca bunu dediyse benim gözümde bitti.. gökhan fenere gelmeden önce türkiyenin sayili forvetlerindendi fakat türkiyenin drogbasi felan fazla ucuk olmus.. birkere oyun stilleri cok farkli gökhan drogbanin sol bacagi dahi olamaz

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by barahir View Post
    20 yıl sonra Belalınız hazı o zaman
    Büyüsün büyüsünde sonrası belli olmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Valla Aykut hocanın bugünkü yaptığı transferlerle hiç uyuşmuyo yukarda anlatılan olay.. Ama doğru olsa bile, ee yani?

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Valla Aykut hocanın bugünkü yaptığı transferlerle hiç uyuşmuyo yukarda anlatılan olay.. Ama doğru olsa bile, ee yani?
    yani daum demek istiyorki aykut oyuncudan anlamiyor ben daha iyi anliyorum onun yaptigi sacma sapan transferleride biliyoruz he birde stoch b sinifi oyuncu gibi bir lafida vardi oda aklima geldi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    yani daum demek istiyorki aykut oyuncudan anlamiyor ben daha iyi anliyorum onun yaptigi sacma sapan transferleride biliyoruz he birde stoch b sinifi oyuncu gibi bir lafida vardi oda aklima geldi
    Ben de onu dicektim, kendisi çok anlıyo transferlerden.. Aykut Hocanın aldığı oyunculara bakarsak hep takdir ettim şimdiye kadar.. Boş geçtiği adam azdır..

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

bugüne kadar aykut hocanin yaptigi hatali denebilecek transfer varsa o dia olabilir fakat onda aykut hocanin sucu yok dia kötü oyuncu degil ortama ayak uyduramadi..

Nesil
    2011
    Yer
    Bursa

Valla geçen sene Aykut Hocadan beklenti azdı bu sene onu zor bi iş bekliyo herkesde beklenti yüksek bu senede ilk turda elenmeyiz umarım

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

daum varken transferi yönetim yapardı. şimdi aykut hoca kendisi imzalatıyor
    (/s)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    aykut hoca bunu dediyse benim gözümde bitti.. gökhan fenere gelmeden önce türkiyenin sayili forvetlerindendi fakat türkiyenin drogbasi felan fazla ucuk olmus.. birkere oyun stilleri cok farkli gökhan drogbanin sol bacagi dahi olamaz
    iyi de adamcağız chelsea'nin drogba'sı demeiş zaten, türkiye'nin drogbası demiş. İngiltere'yle Türkiye arasındaki uçurumu düşünürsek mantıklı bir karşılaştırma olmuş bence

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by ForsakeN View Post
    iyi de adamcağız chelsea'nin drogba'sı demeiş zaten, türkiye'nin drogbası demiş. İngiltere'yle Türkiye arasındaki uçurumu düşünürsek mantıklı bir karşılaştırma olmuş bence

ben zaten ihtimal vermiyorum aykut hoca'nin böyle birsey demis olabilecegine.. büyük ihtimal daum'un sallamasidir.. aykut hoca genelde bu tip kiyaslamalar yapmaz pek..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Daum ne anlar Gökhan İnler'i işe yaramaz diye göndermiş adam

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Geçmiş sezonlara nazaran transferde çoğu ilerlemeyi sağlamış durumdayiz. Gelecek adına umut verici bir durum son olarak bu işleri yürütecek profesyonel bir araştırma ekibimiz olursa tadından yenmez. Bilindik oyunculara milyonlar saçmak yerine parlamayi bekleyen yıldızları gun yüzüne çıkarmak bizım adımıza daha yararlı olacaktır.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Zaten artık bundan sonraki aşama Güney Amerika'dan genç oyuncu alıp yıldız yapmak.. Bunu da yaparsak tam olur

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Zaten artık bundan sonraki aşama Güney Amerika'dan genç oyuncu alıp yıldız yapmak.. Bunu da yaparsak tam olur
    tff'nin absürd uygulamaları varken bu zor. 2 sene sonra 5 yabancı oynatmak zorundayız.
    (/s)

Fenerbahçe, Joseph Yobo transferinde sona çok yaklaştı... Sarı-lacivertli kulüp Everton ile yaptığı pazarlıklar sonucunda aradaki fiyat farkını 1 milyon euro'ya kadar indirdi.

Fenerbahçe, 2 sezondur kiralık olarak forma giyen Joseph Yobo'nun bonservisini almak için girişimlerini hızlandırdı. Everton kulübüyle yapılan pazarlıklar sonucunda İngiliz kulübü istediği fiyatta 3,5 milyon euro'ya kadar indi. Bu gelişme üzerine 2,5 milyon euroluk yeni bir teklif sunan sarı-lacivertli yönetim Everton'un kararını beklemeye başladı. Aradaki 1 milyon euroluk farka rağmen teknik direktörö Aykut Kocaman'ın mutlaka transfer edilmesini istediği Yobo'yu almakta kararlı olan sarı-lacivertli yönetim pazarlıklarını sürdürecek.

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Daum zaten genelde sezonu 14-15 oyuncuyla kapatan bir teknik adam. Aynı şey 40 kere daha başına gelse, 40'ında da Gökhan Ünal kulübeye mahkum olurdu. Bunu bildiği için dalgasını geçiyor muhtemelen.
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    Daum ne anlar Gökhan İnler'i işe yaramaz diye göndermiş adam
    Gökhan ve Önder Çengel'i Daum değil yönetim istemedi. Daum'da, Gökhan'da açıkladı bunu zaten.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by NisRoc View Post
    Gökhan ve Önder Çengel'i Daum değil yönetim istemedi. Daum'da, Gökhan'da açıkladı bunu zaten.
    Eyvallah aklımda öyle kalmış

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Volkan,GG,Egemen,Yobo,Hasan,Fernandes,Mehmet Topal,Q7,Stoch,Kuyt,Sow

11 i olsun. Pektemek i de değişmeli oynatırız. onu da alalım.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    Volkan,GG,Egemen,Yobo,Hasan,Fernandes,Mehmet Topal,Q7,Stoch,Kuyt,Sow

11 i olsun. Pektemek i de değişmeli oynatırız. onu da alalım.
    Almeida 'da bizden olsun Dediğine göre klübü kapatıyoruz Baskette Galatasaray Futbolda siz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

kaliteli adamı herkes ister bu adamlar Avrupa da olsa getirmesi zor olur. aynı seviyedeki adamı buraya getirmek için uçuk maaşlar vermek gerekir. ama bu adamlar burada almak o kadar zor olmaz. ama almayız özellikle Q7 yi
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Muhammet Q7 iyi hoş da , o orta saha biraz fazla rahat geçilir yahu Fernandes ofansif zaten , Topal da 2 stoperin arasına giriyor genelde Maldonado gibi . Şaka maka Fernandes ve Pektemek'i ben de isterim o ayrı mesele.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    kaliteli adamı herkes ister bu adamlar Avrupa da olsa getirmesi zor olur. aynı seviyedeki adamı buraya getirmek için uçuk maaşlar vermek gerekir. ama bu adamlar burada almak o kadar zor olmaz. ama almayız özellikle Q7 yi
    Q7 1 Sezon daha kalsın Aybabanın gözüne girecektir.Fernandes'i Beşiktaş çok ucuza kapattı ordan açığını Quaresmaya fazla vererek giderdi Hertürlü hata Caner + Bienvenu'yle Quaresma takas olsa iyi olur aslında.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Coşkun bence Fernandes i o kadar ofansif görmemek lazım. Beşiktaş ta oyun kurucu olmadığı için o görevi üstlendi. yoksa bana kalırsa git gel yapabilir. bir de Kuyt sağ açık oynarsa geriye de gelir Topuz gibi. Solda Q7 ortada Stoch ohh yemede yanında yat. Mehmet Topal o kadar geriye yaslanmıyor yahu arada şut bile çekiyor Maldonado nun bizdeki ilk maçını hatırlıyor musun , çok iyi oynamıştı , adam geçirmiyordu.. Topal işte bizde o görevi layıkıyla yapacak inşallah

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Q7 1 Sezon daha kalsın Aybabanın gözüne girecektir.Fernandes'i Beşiktaş çok ucuza kapattı ordan açığını Quaresmaya fazla vererek giderdi Hertürlü hata Caner + Bienvenu'yle Quaresma takas olsa iyi olur aslında.
    Caner her yerde oynuyor , yarım yamalak da değil oynuyor adam vermeyiz onu. Bienvenu ye de katar ve Fransadan teklifler varmış. Aykut hoca Fransadan teklifler gelince durakşamış heralde satmasak mı gibisinden kalabilir e gidebilir de. giderse kesin bir forvet alırız ve ilk kapısını çalacağımız adam Pektemek olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kaya Çilingiroğlu'na göre Fernandes Fener yolunda-imiş.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Fenerbahce'nin, Besiktas'a Fernandes icin teklifi: Özer + Sezer + 3M€ (via @KAYABJK)

Mesaj Yetkileri