Sayfa 663 / 896 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
19,861 ile 19,890 arası toplam 26862 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri | Lazar Markovic

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Fernandes'i alalım başka bir şey istemem. Salih iyi hoş ama Fernandes sınıf atlatır.
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    herkes salih'ten söz ediyor. hiç izlemedim antrenmanları.

madem çok iyi bu çocuk, yapmayalım ortasaha transferi.
    ceza gelirse bencede almayalım fakat bu çocukta avrupa lig kupa üçlüsünü kaldıramaz gibi geliyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Ayrıca bu ceza konusu tekrar neden horladıki? Ceza falan gelmez bize.
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Disiplin Kurulu'ndan bir şey çıkmaz, Costa Diarra gibi isimler ikna edilemediği için transfer gecikti, stoperde de birçok alternatif deneniyor, Nokta transferler yapılacağından şüphem yok ama Yobo'dan neden vazgeçildi anlamıyorum ya da neden son çare olarak görülüyor ilginç.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by sananes View Post
    Ayrıca bu ceza konusu tekrar neden horladıki? Ceza falan gelmez bize.
    Hortlayan bir durum yokki. En baştan beri bu şekilde idi zaten. Son kararı Disiplin Kurulu verecek Fenerbahçe ile ilgili. Sonuçta orada devam eden dosyası var F.Bahçe'nin.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Hortlayan bir durum yokki. En baştan beri bu şekilde idi zaten. Son kararı Disiplin Kurulu verecek Fenerbahçe ile ilgili. Sonuçta orada devam eden dosyası var F.Bahçe'nin.
    Bir karar almak için önce bir soruşturma açmak ardından savunma istemek gerekli değil mi? Buradan bir ceza çıkmaz en kötü ihtimalle önce soruşturma açılır ardından savunma istenir

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ceza gelirse, geçen sene Beşiktaş avrupada oynadığı için tüm ülkeye ceza gelir, Fenerbahçe'ye özel ceza gelmez. Fenerbahçe'ye de ceza gelebilir ama eğer mahkemeyi UEFA ciddiye alıyorsa, önce Türkiye'ye ceza verir, sonra Fenerbahçe'ye.

O nedenle herhangi bir ceza beklemiyorum, orta saha transferinde muhtemelen görüşülen isimler var ama net bir şey yok, alternatiflere yönelmediler sanırım henüz.

Defans için de Yobo garanti gibi görünüyor olabilir ama artık ben Yobo'yu istemiyorum. Daha doğrusu alınacak yabancı defans eldekilerden çok çok üstün olmalı, benzer seviyede olmalarını istemem ama en son tercih yine Yobo olur, her türlü gelir Fenerbahçe'ye.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Ceza gelirse, geçen sene Beşiktaş avrupada oynadığı için tüm ülkeye ceza gelir, Fenerbahçe'ye özel ceza gelmez. Fenerbahçe'ye de ceza gelebilir ama eğer mahkemeyi UEFA ciddiye alıyorsa, önce Türkiye'ye ceza verir, sonra Fenerbahçe'ye.
    Daha önce bunu ben de söylemiştim tekrar yazmayayım diye Serkan sağolsun alıntı imkanı sağladı : ) Bu düşünceleri tekrar yenileyerek ekleyeyim Fenerbahçe ceza alsa da yine eğlensek diye düşünmeden önce gelmesi olası bir cezanın sadece Fenerbahçe'yi kapsamayacağını, Beşiktaş'ın durumu yüzünden direk TFF'nin cezalandırılacağını unutmamak gerek. Eğlenelim diye beklenti içinde olurken üzülmeyin sonra.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Burada da aynı şey, yine hortlamış ceza verilecek-verilmeyecek tartışması. Sahi bugün Uefa Disiplin Kurulu toplanacaktı ne oldu? 1 hafta sonraya mı ertelendi yoksa 1 ay sonraya mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by NisRoc View Post
    Burada da aynı şey, yine hortlamış ceza verilecek-verilmeyecek tartışması. Sahi bugün Uefa Disiplin Kurulu toplanacaktı ne oldu? 1 hafta sonraya mı ertelendi yoksa 1 ay sonraya mı?
    Sanırım müfettiş henüz incelemesini bitirmemiş olacak ki, bugünkü toplantıda Fenerbahçe'nin durumu ele alınmamış

Nesil
    2006

Salih'in mevkisini bile bilmezken, çok iyi yorumlar okumak gerçekten güzel.

Fenerbahçe, şampiyonlar ligi ön elemedeki skorlara görede transfer yapabilir. İlk turu geçmemiz için şuan ki kadro normal şartlar altında yeterli, o tur geçilmesi halinde ya UEFA ya Şampiyonlar Liginde en az 6 maç garanti ki bu duruma görede transfer gerçekleşir.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

İlk ön elemede elensek de tamamen kapamıyoruz ki Avrupa defterini.

Ama alınacak oyuncu ne kadar gecikirse uyum süreci de ona göre işleyeceğinden şu ön eleme gelmeden almak lazım.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    herkes salih'ten söz ediyor. hiç izlemedim antrenmanları.

madem çok iyi bu çocuk, yapmayalım ortasaha transferi.

aslında var ya salih tam fernandes'in oyun tipinde bir adam. ama tabi arada çok büyük yaş farkı var.

Salih 2 sene sonra milli takımın banko oyuncusu olur, harika bir yetenek. Umarım Aykut Hoca çok şans verir Salih'e, gerçekten gelecek vaat ediyor.

Tuncay ilk geldiği zaman forma şansı bula bula yıldız oldu, geldiği nokta belli, umarım Salih'e de olabildiğince forma şansı verilir.

Nesil
    2011
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Salih 2 sene sonra milli takımın banko oyuncusu olur, harika bir yetenek. Umarım Aykut Hoca çok şans verir Salih'e, gerçekten gelecek vaat ediyor.

Tuncay ilk geldiği zaman forma şansı bula bula yıldız oldu, geldiği nokta belli, umarım Salih'e de olabildiğince forma şansı verilir.
    Tuncay bizde yetenekliydi forma bula bula parladı ama geldiği nokta pekde iç açıcı değil

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

Salih'in okuluyla bizim okul Trükiye finalini berbaer oynadı bu Salih maçı tek başına kazandırdı daha sonra dünya 2.si oldular ,yaş grubundaki diğer oyunculardan çok daha ilerde

Salih'in iyi eğitilmesi lazım, umarım üzerine düşerler. Hem takımdaki yetenekli ve tecrübeli isimler ilgilenmeli hem de teknik ekip. Gelişimini iyi yönlendirirlerse büyük yıldız kazanır Türk futbolu, aksi halde sönüp gider.

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post

Aykut Hoca hiç gençlere önem vermiyor bana göre. Dia olsun Stoch olsun hep önünü kesiyor oyuncuların benim görüş açım böyle aksini iddaa eden teziniz varsa seve seve dinlerim. Salih eğer as oyunculara yakın tempo gösterirse bol bol forma şansı bulur ancak başka türlü ihtimal vermiyorum Salih'in Fenerbahçe'de şans bulabilecegine.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Dia Stoch bunlara önem vermiyor diyorsunda bunları kulübe getiren Aykut hoca,oyuncu antremanda çalışmazsa tabi formayı vermeyecek.Bak Stoch çalıştı formayı kaptı Dia ne yaptı şampiyonluk maçında kırmızı kart gördü,Gökayada şans verdi ama Gökay yerinde saydı.Gözlemleyip yorum yaparsak daha güzel olur.

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Dia Stoch bunlara önem vermiyor diyorsunda bunları kulübe getiren Aykut hoca,oyuncu antremanda çalışmazsa tabi formayı vermeyecek.Bak Stoch çalıştı formayı kaptı Dia ne yaptı şampiyonluk maçında kırmızı kart gördü,Gökayada şans verdi ama Gökay yerinde saydı.Gözlemleyip yorum yaparsak daha güzel olur.
    Stoch tam forma girdiği sırada oynatmayan da Aykut Kocaman sonuçta. Sonuçta oyuncuyu gidip Aykut hoca izlemiyor scoutlar gelip Aykut hocaya böyle böyle oyuncular var diyor ondan sonra araştırmaya başlıyor ben şahsen Dia'ya yazık olduğunu düşünüyorum o kadar oturup 1 maçta oynatıp o maçta da kırmızı kart gördü diye futbolcu gönderilmez.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Hoca kendide izliyor sadece scoutlarla olacak iş değil ki,misal Stoch Twente maçında dikkatini çekmişti Bienvenüde Young Boys maçında sonra not alıp izledi performanslarını,ben Aykut hocanın hakkı olana forma verdiğine inanıyorum Salihide sıkça kullanacağını düşünüyorum,elinde kaliteli,vaad eden genç olursa kullanmaktan çekinmez,Aykut hoca döneminde şu genç oyuncuya yazık edildi dediğin biri varmı ?

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Hoca kendide izliyor sadece scoutlarla olacak iş değil ki,misal Stoch Twente maçında dikkatini çekmişti Bienvenüde Young Boys maçında sonra not alıp izledi performanslarını,ben Aykut hocanın hakkı olana forma verdiğine inanıyorum Salihide sıkça kullanacağını düşünüyorum,elinde kaliteli,vaad eden genç olursa kullanmaktan çekinmez,Aykut hoca döneminde şu genç oyuncuya yazık edildi dediğin biri varmı ?
    Dia var işte örnek olarak. İnşallah Salih şans bulur o çocuğun geleceği cidden parlak benim gönlümde yatan da bu ama ben Aykut hoca'nın pek şans vereceğini düşünmüyorum bunu dile getirmek istedim.

Nesil
    2011
    Yer
    Bursa

Salihin 1 yılı var sonra banko orta saha olabilir umarım yanılmam.

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

En az 3 transfer gerekiyor şuana kadar beni tek heycanlandıran oyuncu Salih ne yazık ki.Biraz da Kuyt.İki tane direk oynayacak çok verimli olacak arzulu hırslı kaliteli adam lazım stopere Yobo olabilir ortasahaya kimi alıyorlarsa alsınlar bir an önce.Savaşçı golcü bir ortasaha olması lazım.Sow lada yürümez bu tekne Bİenvenü hedeflerimize uygun bi oyuncu değil forvete de Cardozo ismi geçiyor alınırsa harkulade olur

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Saat 19:07'de bir transferin açıklanacağı söyleniyor.Cardozo imiş sanırım, bakalım bekleyip göreceğiz...

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Sneijder haberlerini okuyorum .. Anzhi'ye transfer olmadı mı bu adam ?

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by CRaCPoT View Post
    Sneijder haberlerini okuyorum .. Anzhi'ye transfer olmadı mı bu adam ?
    Henüz net değil diye biliyorum.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Çok ütopik ama keşke olsa

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe için sürpriz iddia!
    Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'nin Bayern Leverkusen'in Alman forveti Stephan Kiessling'i listesine aldığı iddia edildi.

19 Temmuz 2012 Perşembe - 13:03
    DHA

Fenerbahçe transfer çalışmalarını sürdürürken etkili bir forvet oyuncu da almanın hesaplarını yapıyor. Bayern Leverkusen forması giyen Stephan Kiessling'in listenin ilk sırasında olduğu öğrenildi.

Teknik direktör Aykut Kocaman ile Asbaşkan Ali Yıldırım'ın transfere son şeklini vermek için Bad Erlach'taki kampta da kafa kafaya verdikleri ve forvet için Kiessling'te karar kıldıkları öğrenildi.

SAĞ KANATTA KUYT, SOLDA KİESSLİNG, ORTADA SOW

Aykut Kocaman'ın sağ kanatta Kuyt, sol kanatta Kiessling ve ortada Sow üçlüsünü aynı takımda oynatmayı arzu ettiği ve 28 yaşındaki alman futbolcunun transferinin gerçekleşmesini dilediği belirtilirken, Leverkusen kanadında bir problem çıkması halinde Sercan Sararer ile kontaktın kesilmediği ve alternatif olarak transferi üzerinde çalışıldığı öğrenildi.

YOBO'DA İŞLER İYİYE GİDİYOR

Stoper mevkiine bir takviye yapacak olan Fenerbahçe Yobo konusunda olumlu gelişmeler elde etti. Everton Kulübü'nün yumuşamaya başladığı ve bonservis bedelini 2.5 milyon Euro'ya indireceği tahmin edilirken, Yobo da bu gelişmeden memnun. Fenerbahçe teknik heyeti Yobo'dan son derece memnun kalırken, Nijeryalı oyuncunun aile yaşantısı, takım arkadaşlarıyla uyumu ve kalitesinin ortada olması sarı-lacivertlileri risk taşıyacak bir başka transfere, bir başka stopere itmekten alıkoyuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

alman olsun 3. ligden gelsin iş görür enke bile milli olmuştu beyenmemeiştik

Mesaj Yetkileri