Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 6789 SonSon
211 ile 240 arası toplam 268 sonuç

Konu: Turksportal 2006-2007 Güncellemesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eyvallah KardeŞ 10 Numara OlmuŞ Elİne SaĞlik

1- arkadaşlar oyundaki hataları düzeltmek adına bi hata daha veriyorum..psvde robert die bi brezilyalı oyuncu var.o real betise...

2-oyunda 2 tane danko lazovic var gerçek danko lazovic hollandanın vitesse takımında oynuo

3-javier irrureta oyunda boşta gözüküyo fakat real betiste gerçek takımı

İlk önce emeği geçen herkese çok teşekkürler,siz olmasanız oyunu şu anki kadrolarla oynamamız mümkün değil...
    Bundan sonraki versiyonda katkısı olması açısından bir kaç öneri(ben fenerli olduğum için daha çok onla ilgili):
    -Kerim Zengin mevkisi doğru,özellikleri ise çok düşük,gerçek hayatta çıkış içinde,ayrıca Ümit Milli oldu yanılmıyorsam
    -Can Arat özellikleri A Milli bir oyuncu için düşük olmuş(zaten oyunda hep Ümit Milli'ye çağrılıyor),Önder'le kıyaslarsanız bunu görürsünüz,en az Önder kadar iyileştirilmeli
    -Serkan Balcı pozisyonu bence doğru,orta saha değil kanat adamı olarak gösterilmiş,bence öyle kalmalı
    -Selçuk Şahin ve Kemal Aslan özelliklerinin düşük tutulması bence doğru,son iki üç senedir kendilerini geliştiremediler(ama yine de Kemal'in potansiyeli yüksek tutulabilir,sakatlığı atlattı bence patlama yapabilir)
    -Volkan Babacan ve Gürhan Gürsoy potansiyelleri bence çok düşük tutulmuş(en az GS'nin gençleri kadar yetenekliler),ikisi de çeşitli seviyelerde milli oyuncular
    -Kezman ve Deivid karşılaştırıldığında Deivid daha iyi gözüküyor,gerçek tam tersi,yani Kezman düşük Deivid yüksek yapılmış,Kezman'ın özellikle fiziksel özellikleri çok düşük
    -Paf takım çok kötü,en azından Umut'la birlikte paf'ın en iyisi olan Alper(almanya'dan geldi) ve birkaç oyuncu oyuna eklenebilir
    -Edu yanılmıyorsam 1 kez Brezilya A milli

-Mehmet Topuz özellikleri biraz yükseltilmeli,A Milli takım kariyeri(sayısını tam bilmiyorum) eklenmeli
    -Malik Fathi hala Ümit Milli gözüküyor,oysa 2 defa Almanya A Milli oldu
    -Caner Erkin yanılmıyorsam bir kaç hazırlık maçında A Milli takım formasını giydi

Yanlış anlaşılmasın,bunlar bilmişlik değil,sadece yamanın daha iyi olması için bir kaç ufak öneri.Hepinize kolay gelsin...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yauf azı ayrıntıları atlamıssın ama genede elerıne saglık (mesela kezmn ın 5.000.000$ alması yada tumer e sozlesme ımzalatamıoz dıslıke klub fb olması gıbı)

ayrıca bıde 2006_07 sezonundan baslayamadım ole olması gerekmıomu

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

arkadaşlar uyarılarınız ve önerilieriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Yapacağımız v2 versiyonda burda yazılanların hepsini dikkate alıcaz. Şu ana kadar inanılmaz bir ilgi gördü bu güncelleme hepinize tekrar teşekkürler...

ciao... ben buraya italiadan giriyorum avusturya sınırına yakın italianın bolzen kentinden. yama için sizi taktir ediyorum lakin ben italia liginden bayağı eksik gördüm milli takım teknik direktörü farklı. co-ownershipler halen aynı. çoğu bitti. kiralanmalarda aynı. ama bu yama fm italianın yaptığı yamadan daha iyi.
    de grazie

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

iyide italyada ı ve ğ harfleri senin klavyende ne arıyor?

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

ve ı harfi de ne arıyor desem...

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

eline sağlık

çok teşekkürler hazırlayanların eline sağlık

ya hata veriyor...

Nesil
    2005
    Yer
    ali sami yen

v2 nezaman çıkcak niye kimse bilgi vermiyo kaç gundur bekliyorum tek bi gelişme olmadı biraz çabuk olsak da fm 2007 den önce gelse? zaten dunyalarca hata yoktu varolanlar da nekadar geç duzeltilebilir ki

Allah ellerinive kollarınıza kuvvet versin çok teşekkür ederim uzun zamandır bekliyoduk çünkü

Nesil
    2006
    Yer
    karşıyaka

ya bende sürekli şöle bi hata verio indirmeye çalışırken deli olucam ya bu çıktı diye bütün yaz uğraştığım kendiminkini sildim bi baktım inmio o günden beri oynayamıyorum oyunu(

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80040e14'

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'espoir' USING latin5) LIMIT 0,1' at line 1

/tsi/v2/cm/interactive/login2.asp, line 41

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

eline sağlık yeni üyeyim

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by bursa12
    eline sağlık yeni üyeyim
    hoşgeldin...

Quote Originally Posted by erkanzengin
    v2 nezaman çıkcak niye kimse bilgi vermiyo kaç gundur bekliyorum tek bi gelişme olmadı biraz çabuk olsak da fm 2007 den önce gelse? zaten dunyalarca hata yoktu varolanlar da nekadar geç duzeltilebilir ki
    merak etme en az hatayla çıkarılmaya çalışılıyor.. çıkarılsa bile hata vardır elbet gözden kaçan..
    fm 2007'den önce çıkar

2 ligden bütün transferler yapıldı demişsiniz ama karşıyakada hala geçen sezonun kadrosu var

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/kartal/yakacık

birde rizede allyson yok

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Arkadaşlar güncelleme yapımını sanırım çok basit bir iş olarak kabul ediyorsunuz. Unutmayın ki ne kadar beklerseniz gelecek olan versiyondaki hata oranı o kadar düşük olacaktır. Biraz daha sabır ve anlayış çerçevesi içerisinde hareket etmeniz en iyisi olacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/kartal/yakacık

arkadaşım bir dahaki sürümde de aynı şey olmaması için sadece bilgilendiriyorum sizin emeğinizi küçümsediğim falan yok ayrıca hakanın boyu gerçekte 191 ama oyunda 186

sabır sabır ya sabır çatlicaz artık bir an önce v2 çıksada rahatlasak...bide ben bişey sölemek istyiorum galasaraya baktımda yıldız yok ama yıldızlar topluluğu gibi bişey olmuş o genç mehmet topal oyunda 2 3 sene sora ilerleyince makelele oluyor.arda fazla abartılı bence..aynı şekilde ferhat var gs de oda aynı..yani sanki biraz gerçek dışı olmuş bi gözden geçirirseniz sevinirim.ama tabi siz daha iyi bilirsiniz sadece kendi görüşümü sundum teşekkürler iyi çalışmalar...

Sheriff Misafir

Nuri Şahin kötü olmuş bea

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/kartal/yakacık

birde arkadaşlar rize de beshir ve allyson yok

arkadaslar ben ındırırken bı anda hepsı ınıo ve eksık dosya hatası verıo bı bakarmısınız su lınke

ya ındırıyorum 33mg byat ama sadece 3-4 magbyt ındırıp bırakıo anlamadım bu ısı ben

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

arkadaşlar rapid linkinde sorun yok şu an ondan indirebilirsiniz

Quote Originally Posted by ibrahimovic R
    arkadaşım bir dahaki sürümde de aynı şey olmaması için sadece bilgilendiriyorum sizin emeğinizi küçümsediğim falan yok ayrıca hakanın boyu gerçekte 191 ama oyunda 186

arkdşm merak ettğm bişey var boyunun 191 veya 186 olması bence bu oyunda mantaliye olarak pek bişey değiştirmio.yani boyu yüksek olan kafa toplarına daha iyi çıkar diye düşünüosan yanılıosun.o sadece oyunun bence bi süsü.ama bu benm kendi fikrim.çünkü hiçbi etkisi yok kilonun boyunun.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

arkadaşlar çok büyük bir aksilik olmazsa bu hafta içersinde v2 versiyonu çıkarıcaz. Dikkatinizi çekicek bir çok yenilik için uğraşıyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

sabırsızlıkla yeni verisyonunuzu bekliyorum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

of ya olmuyor rapıd lınkını verebılırmısınız lutfen sıteden ındıremıyorum bır turlu

Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 6789 SonSon

Mesaj Yetkileri