Sayfa 8 / 16 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
211 ile 240 arası toplam 462 sonuç

Konu: Elhadji Maxi Update Full (v2)

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Trabzonspor'a son dakika sürprizi

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Trabzonspor'un ligin son haftasına kadar şampiyonluk yarışı içinde olacağını söylerken, Ersen Martin Transferinden vazgeçilmesini, Trabzonspor'un transferin son gününde istediği futbolcuyu transfer edememesi olduğunu açıkladı.

Kafkas, bir televizyon programında, taraftarların kendisine yönelttiği soruları yanıtladı.
    Kafkas, transferin son gününde ülkesinin milli takımında kaptanlık yapan bir santrfor oyuncu ile görüştüklerini belirterek, şöyle konuştu: "İş bitme noktasındaydı. Ersen Martin'i de İspanya Kulübü istiyordu. Ersen'in istemesi ve Ziya Doğan'ın da kabul etmesiyle onay verdik. İspanyol kulübüyle ön protokol yaptık. Ön protokolde, 31 Ağustos saat 23:59'a kadar transfer bedeli Trabzonspor'un hesabında olacaktı. Hemen bir gün sonra istediğimiz oyuncunun transferi bozuldu. İspanya Kulübü de 31 Ağustos'a kadar para yatırsa geri adım atma şansımız yoktu. Transferi son anda yapamadığımız için Ersen Martin ve Ziya hocayla görüşerek, ön protokole rağmen muvafakatname vermemeye karar verdik ve bu oyuncuyu göndermekten vazgeçtik."
    Kafkas, Trabzonspor'un her yıl şampiyonluk parolasıyla yola çıktığını belirterek, "Ama ligde her takım, her takımdan puan alabiliyor. 4 büyük kulübe karşı diğer takımlar iyi motive oluyorlar. Sürpriz sonuçlar alabiliyorlar. Ama Trabzonspor, ligin son haftasına kadar şampiyonluk yarışının içinde olacaktır. Bundan herkes emin olsun" dedi.
    Trabzonspor'un 24 yıldır şampiyon olamamasının bir baskı oluşturduğunu belirten Kafkas, şöyle devam etti: "Yönetim ve teknik heyet bazında sürekli değişiklikler oldu. Biz göreve geldikten sonra önce yeni bir kadro oluşturarak kabuk değiştirdik. Çünkü takımda ekip ruhu kaybedilmişti ve zorunluydu. Takımda bir ekip ruhu oluştu. Hepimizin eksiklikleri var. Teknik heyetin de eksiklikleri olmasına karşın arkasında duruyoruz. Başarıya istikrarla ulaşacağımızı düşünüyoruz."
    Teknik direktör Ziya Doğan'ın hiçbir oyuncuya ön yargılı davrandığını düşünmediğini kaydeden Kafkas, "Ziya hoca da kendi başarısını ister. Başarılı olursa teknik direktörlük hayatında hem ekonomik hem manevi olarak zirve yapacak. Başarılı olmak adına kendi bildiği doğrularla hareket ediyor" diye konuştu.

KAYNAK: LİGTV

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar çatladık patladık burda yaoyun kaç gündür yatıyo valla.kesin iyi bişey olacak ama fm dürtüsünü hepimiz biliriz.sabır taşına döndük

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara&İstanbul

ersen trabzonspora geri döndü arkadaşlar taraflar anlaşamadı para gelmedi vs nedenlerden ersen trabzonda yani hala.. haydi artık çıksın yama sabah akşma gözlüyorum takıntı haline geldi hehe..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

yani daha ne bekleniyo anlamış değilim.yarın ayın 6.sı.yarınmı çıkıcak acaba.kısa bi not düşülse çok iyi olacak.

yha gelsin artık el hadji patlıyacağız

İyi de adamın bu güncellemeyi çıkartmak gibi bir mecburiyeti mi var ?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

İyi de adamın bu güncellemeyi çıkartmak gibi bir mecburiyeti mi var ?

tabiki yok.ama v2 yapıldıktan sonra otomatik olarak beklenti yaratılmış olmuyomu.böyle bi cümleye ne gerek vardı anlamadım.o zaman hadji çıksın çıkarmıyorum desin bizde eywallah diyelim.başka kaynaklara gidelim.yanlışmıyım.???

Çıkaracak..
    Hatta bugün çıkaracağı üzerine konuştuk.
    Her gelen hadi çıkart çıkart diye yazıyor

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar kabul etmelisiniz ki, bu işleri yapmak zor ve uğraş veren bir durum. Burak Abi ve yardımcı olan arkadaşlarımız da en iyisini ve en düzgününü yapmaya çalışıyor.

Biraz daha bekleyin en kaliteli ve hatasıza en yakın olan güncelleştirmelerden biriyle oynayacağız. Zaten eksikler olursa bunu hep birlikte düzeltebiliriz.

Merak etmeyin çok güzel bir güncelleştirme ile oynayacağız. Sadece biraz sabredelim.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

içimden bi ses çok az kaldı diyo.umarım yanılmıyorumdur.şu update çıksın bi tane tavuk kesecem valla

Bence yemin etme

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara&İstanbul

bence bu yamaa saat 7buçukta çıkar.. ne kadar gereksiz forum kirliliği yapıyorum ama gözümüz yollarda kaldı.. diğer yabancıların yaptıklarından indirdim 2tane adamlar kendi liglerini bile düzgün yapamıyolarken elhadji ve yardımcı olan burdaki arkadaşlarımızın ne kadar başarılı işler yaptığı ortada takdir ediyorum vala helal olsun bu işi biliyolar..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Heyecan dorukta

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Arkadaşlar tüm kontrol daha yapılmadı galiba, dün gece en son o şekilde bırakmıştık datayı.Bugün ise Burak abiyle görüşemedim daha, umarım geri kalan kontrollerin hepsini yapmıştır.

Yapmadıysa da canı sağolsun

Gerçekten kolayı bir iş değil arkadaşlar.

Biraz sabırla bekleyin, belki bu gece belki yarın.Kesin bir tarih verilmiyor !

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by yıldo_23 View Post
    içimden bi ses çok az kaldı diyo.umarım yanılmıyorumdur.şu update çıksın bi tane tavuk kesecem valla
    Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Bence yemin etme
    Artık çok geç kesmesi lazım.Bir adak oldu.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Valla abim bu gece belki, ama büyük ihtimal yarın.

Hala uğraşıyoruz.Kadroları yeniden tek tek güncellemeye çalışıyoruz.
    bu iş iyice mehmet akif ersoyun dizelerindeki gibi oldu yabelki bu gece belki yarın.belki yarın belki yarından da yakın

Yarına kaldık desenize

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara&İstanbul

allahtan ümit kesilmez ama..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnanıyorum bugün gelecek

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Ümraniye

Burak abi konu açıyor.Oleyyyy.
    20alex20...

Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
    Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...

Necip Fazıl Kısakurek

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Evet hala devam edıyor konu açma işlemi sabırsızlıkla beklıyorum.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar bugün kavuşuyoruz heralde..boşuna konu açmıyo heraldehadi hayırlı olsun.gözümüz aydın diyim ben size.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

O kadar sevinmeyin bence, çok acele ettirdiniz, sorunlar hatalar olabilir.

Buna razı olacaksınız artık.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Valla Murat abi azcık hata olmadan da olmaz abi o da yamaın tuzu biberi uğraşmanız yeter yeni oyuncularla oynamak yeter bizlere emeginize sağlık çoooooooookkkkkkkk teşekkürler.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Arkadaşlar indirebilirsini hayırlu uğurlu olsun.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Çok sağol Burak abi eline koluna yüreğine sağlık...
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

fm2008 icin yama hazırlanıodu ne oldu hazırlayabildiniz mi?yada fm07 elhadjinin hazırlamıs oldugu yama olur mu fm08 icin?ingilizce pek sarmıoda oyun

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Default Elhadji Maxi Update Full (v2)

Merhaba arkadaşlar, Türkiye ligini daha oynanabilir kılmak için daha önce çıkardığım update' in son versiyonuyla karşınızdayım. Bu versiyonda sevgili TSI araştırmacılarının da fikirlerini ve yardımlarını aldım. Ayrıca forumlarda ki eleştiriler, istekler de göz önüne alındı. Bakalım neler yapmışız.

1) TSL, Lig A ve Lig B takımlarının, repleri, bütçeleri, kadroları, oyuncu güçleri, ezeli rakipleri, favori oyuncuları, teknik kadroları güncellendi.

2) Avrupa ve Türk klüplerinin finansları düzeltildi.

3) Ca' sı şişkin, abartılı olan çoğu oyuncunun ca ve pa' sı gerçeğe uygun hale getirildi. Ör: Engin Hossoy, M. Ali Çakmak, Bayram Bektaş

4) Hakemliği ve futbolculuğu bırakmış bazı kişiler datadan silindi. Ör: Kemalettin Şentürk, Erol Ersoy

5) Bazı Avrupa liglerinin orjinal isimleri eklendi. Ör: Bundesliga, T-Mobile Bundesliga, Belçika Jupiler League

6) Altyapılarda bulunmayan bazı oyuncular eklendi. Datada olmayan hakemler eklendi. Ör; Barış Mekik

7) Wederson, Ayman, Bebbe gibi sonradan Türk vatandaşlığına geçen oyunculara T.C. vatandaşlığı eklendi.

8) Eren Sen ve Ferdi Elmas gibi oyunda T.C. vatandaşlığı olmayan oyunculara T.C. vatandaşlığı eklendi.

9) Alt liglerde oynayıp Ca' ları 110' un üzerinde olan oyuncular gerçeğe uygun hale getirildi. Ör: Sergen Yalçın, Güngör Öztürk, Furkan Baştan

10) Türkiye' nin gelecekte çok şeyler beklediği genç oyuncuların, Pa' ları arttırıldı ve milli takımlara seçilmeleri sağlandı. Ör: Alişan Şeker, Ali Güzeldal, Berkay Samancı, Mehmet Batdal

11) TSL' de abartılı CA' lar ve oyuncu özellikleri normale indirildi. Ör: Jefferson, Alex Yordanov, Edu Dracena.

12) Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal' ın hemen Kayseri' den ayrılmaları engellendi. Mehmet Topuz' un minimum fee relause ücreti kaldırıldı. Zaten gerçekte sözleşmesinde böyle bir madde yok.

13) Şahsen çok yakından takip ettiğim Lig A' da 200' e yakın oyuncuyla yakından ilgilenildi. Oyuncular SI kriterlerine göre girildi. Oyuncuların mevkileri, özellikleri ve Ca' ları gerçeği yansıtacak şekilde oyuna aktarıldı.

14) Lig A' nın önemli futbolcuları artık sıradan oyuncu gibi değiller. Her biri takımını sırtlayabilecek özelliklere sahip. Ör: Mohamed Ali, Şadi Çolak, Sertan Eser, Taner Demirbaş.

15) Lig B' de terfi olan takımların moralleri ve repleri artırıldı. Lig B' deki önemli takımlar bilgilerim dahilinde yeniden düzenlendi.

16) Avrupa futbolunda bu sene ivme kazanan oyuncuların Ca' ları ve oyuncu özellikleri artırıldı. Ör: Artur Boruc, Kader Keita.

17) Oyunda girilmemiş olan bir çok takımın nickname' i oyuna aktarıldı.

18) Türkiye llglerindeki takımların ve teknik adamların tercih ettikleri taktikler gerçeğe uygun olarak oyuna aktarıldı.

19) Ve aklıma gelmeyen bir çok yenilik.

Bu çalışma 7.0.2 orjinal datanın üzerine yapılmıştır. 7 aylık bir çalışmanın ürünü TSI farkıyla sizlerle.
    İddia Ediyorum Türkiye Lig Hiç Bu Kadar iyi olmamıştı.
    Kurulum: C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db Rardan çıkan dosyayı bu alana atınız
    .
    Emeği Geçenler: Bu çalışmada emeği geçen Çoşkun, Halil, Ömer, Deniz ve Serhat(nekop)' a teşekkür ediyorum. Umarım bu çalışma 2008 için altyapı olur. Eleştirilerinizi bekliyoruz.

Yasal Hakkı: Tüm hakkı bana ve TSI' a aitti izinsiz hiçbir sitede veya yayın organında yayınlanamaz

Not: Yama 7.0.2 ile uyumludur, kayıtlı oyunlarla çalışmaz. Tarafımdan virüs testine tabi tutulmuştur herhangi bir virüse rastlanmamıştır. Aksi durumda sorumluluk kabul edilmez.
    Sorularınız için forumdan özel mesaj atabilirsiniz. İyi Oyunlar...

Link: http://www.turksportal.net/dosya/fm/28628/bilgi/

Burak Kural (Elhadji)
    TSI Araştırmacısı & Turksportal Editörü
    www.turksportal.net

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Eline emeğine sağlık Burak hemen indirdim zaten

Bir de Giresunspor'u yaptık mı tamamdır

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Arkadaşlar teşekkürler yorumlarınız için. Bir şeyler eklemek istiyorum, lig A' da özellikleriyle dikkati çeken oyuncuların hemen hemen hepsi şu an TSL takımlarının listelerindeler. Eskiden fm araştırması oyuncu keşfederdi. Kısmetse uzun bir aradan sonra bu araştırmayla tekrar oyuncuları keşfetmeye başlayacağız.

Sayfa 8 / 16 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Mesaj Yetkileri