Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon
241 ile 270 arası toplam 292 sonuç

Konu: FM 2007'de Gördüğünüz Hatalar - Sorunlar

ya bırakın; kiraladığım yabancı kontenjan dolduruyorsa, sakatlık için antremanları düşürdümde oyuncu özellikleri yükselmiyosa,cezalı oyuncum cezasızdan çoksa, 20 şut çekip rakibin 1 isabetli şutu olup beni yeniyosa (üstelik bu bayağı oldu bana) türkler her sene rum litvanya takımların eleniyosa , mourinho sürekli takım değiştiriyosa , 2.lig takımına ispanyol hoca geliyosa, altyapıma yabancı adlı ve yabancı oyucular atılıyosa, üstelik oyunu oynamak için her türlü zahmete katlandık, boşverin gitsin

bendeki sorun sadece su mac goruntuleri cok hizli ve kontrol edemiyosun

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

besıktasLa daha oyuna basLar basLamaz deLgado 7 ay rıcardınho 5 ay runje 4 ay sakatLandı ve haLada sakatLanmaya devam edıyorLar...ama turkıye Lıgı dısında hıc bır Lıgde boyLe sorun oLmuyor bu sartLar aLtında oynamıcam sanırım turkıye Lıgını
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Default oyuncu satamıyorum

Galatasaray ile 2 sezondur oynuyorum daha bi tane oyuncu satabildim.
    Mesala Hasan Sas ı Hasan Kabze yi ve bunun gibi birsuru oyıncuyu 2 sezondur elimde tutuyorum.Kadro iyice kabardı.
    Adamları transfer listesine koydum kuluplere onerdım ama tık yok.
    ilgilenener çıkıyo ama teklif yok.
    acaba bu oyunun bi sorunu mu.
    Yoksa ben bi yerde yanlış mı yapıyorum.
    7.0.1 yamasını yüklemeden önce sanki daha çok adam satıyordum.

manager i yukledik. manager e kayıt ekleyemiyoruz ole donuyor kalıyor. hatayı neden oldugu bilen varmı ??

Nesil
    2007
    Yer
    Old Trafford

Quote Originally Posted by mls67 View Post
    ya bırakın; kiraladığım yabancı kontenjan dolduruyorsa, sakatlık için antremanları düşürdümde oyuncu özellikleri yükselmiyosa,cezalı oyuncum cezasızdan çoksa, 20 şut çekip rakibin 1 isabetli şutu olup beni yeniyosa (üstelik bu bayağı oldu bana) türkler her sene rum litvanya takımların eleniyosa , mourinho sürekli takım değiştiriyosa , 2.lig takımına ispanyol hoca geliyosa, altyapıma yabancı adlı ve yabancı oyucular atılıyosa, üstelik oyunu oynamak için her türlü zahmete katlandık, boşverin gitsin
    katılıyorum kardeş
    Art arda kaç zemheri.Kuş uyur kurt uyur zindan uyurdu.Bir ben uyumadım kaç leylim bahar.Haretinden prangalar eskittim.Şaçlarına kan gülleri takayım..Bir o yana,bir bu yana...

bazen takımların amlemleri değişiyo

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bende SağoLsun Türkçe yamayı yükledim oyun hata vermeyi Başardı oLsun Yinede Ben fmm 2006 yetiniyom

9. Default

FM07 de çok kırmızı kart çıkıyor!Yaw her maçta mutlaka kırmzıı kartsız geçmiyor!

Oyuna başladığımda ben de çok sakatlık problemi yaşıyordum. Sonra antremanlara dikkat edince ve çok sağlam iki doktor alınca bu sorun gözle görünür oranda azaldı. Ayda en fazla 2 sakatlık yaşıyorum, onlar da maçlarda oluyor. Antremanda 8 ay sakatlanan oyuncuları olanlar olmuş, ben hiç yaşamadım belki de şansıma böyle olmuştur.
    Bu arada antremanda koçların çalıştıracağı bölümleri doğru ayarlamak çok önemli. Mesela Fitness'ı 1-5 arası olan bir koçu Strenght çalıştırmakla görevlendirirseniz, antremanda sakatlık yaşanması çok normal. Ben mesela her programa en fazla iki koç görevlendiriyorum, ikisi de o alanda uzman oluyorlar ve çalışma değeri en az 4 yıldız oluyor. Bu yöntem ile oyuncularım hem sakatlanmıyor, hem de moralleri yerindeyse değerleri hızla artıyor. Çoğu oyuncum potansiyel yeteneklerine ulaştı.
    Bunun dışında gözlemlediğim bazı hatalar şunlar:
    *Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde şampiyon oldum ve Süper Kupa'yı aldım, formunun zirvesinde olan oyuncularımın değerleri normalde 10-15 milyon artması gerektiği halde tek ytl bile artmadı, aksine azalanlar çoğunluktaydı. Nasıl iştir anlamadım, Alex Şampiyonlar Ligi'nde en iyi oyuncu seçildi, değeri 6 milyon.
    *Bir oyuncuya teklif götürdüğümde maaşını istediğinden 100.000 YTL bile fazla yazmama rağmen sırf appearance bonus'u biraz az verdim diye kabul etmiyor. Hayır, app. bonus'a istediği fiyatı da veremiyorum, yönetim maksimum fiyat koymuş onu aşamıyorsun. Ben de böyle saçma bir sebepten adamı alamıyorum.
    *Yine oyuncuya teklif götürdüğümde deneme yanılma yapmak istiyorum. Eğer oyuncu teklifimi kabul etmezse baştan klübe teklif götürmek gerekiyor. Bir oyuncuyu almak için en az 5 defa klübüne aynı teklifi veriyorum, onlar da sıkılmadan kabul ediyorlar. En azından klübü kabul ettiğinde oyuncuya teklif götürürken pazarlık masasına otursaydık, o istediğini söyleseydi biz de teklifimizi sunsaydık ve pazarlık yaparak bir şekilde orta yolu bulsaydık. Umarım bunu Fm2008'e koyarlar.
    *Maçta hakem düdük çaldığında, oyuncum topu rakibe vermek için resmen kendini parçalıyor. Önce topa gidip pas veriyor, top rakibi geçiyor, bu sefer tekrar topa koşup yine pas veriyor, top rakibin 1 metre uzağında olsa da bunu yapıyor ve rakip oyuncu da odun gibi bekliyor. Hayır, bu Time Wasting'i Often yapsam da oluyor. Anlamadım gitti.
    *Lig sonunda en iyi yabancı teknik direktör seçiliyorum. Oysa Türk olarak Türkiye Ligi'nde oynuyorum.
    *Oyuncularım en önemli Şampiyonlar Ligi maçında bile zayıf rakipleriyle oynayacakları milli maçlarına gidiyorlar. Tam finale çıkmak üzereyken 5 as oyuncumun Brezilya ile Bolivya ve Arjantin ile Guatemala maçlarına gitmesi çok can sıkıcı.
    *Daha önce de bahsedildiği gibi Fenerbahçe ile oyuna başlayınca takımda 7 yabancı bulunuyor ve sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Alex'le yeni kontrat yapamıyoruz. Sırf onu takımda tutmak için diğer yabancıları transfer listesine koydum, alıcı çıkmadı. Fiyatlarını düşürüp klüplere önerdim, ilgilenmediler bile. Son çare, sözleşmelerini iptal edeyim dedim ve tazminatı kabul ettim. Bu sefer de yönetim tazminatı ödemeyiz dedi. 3 ay öyle geçtikten sonra bir yabancımın sözleşmesini fesh etmeyi kabul ettiler de rahat nefes aldım. Bütün bunlar bana saçma geldi, madem gerçekteki gibi 6 yabancı sınırlaması koymuşlar, Fenerbahçe'nin oyun başında 7 yabancıya sahip olmasına nasıl göz yummuşlar. Sonra da kadrondaki oyuncuyu takımda tutmana izin vermiyorlar. Saçma...

Şimdilik aklıma bunlar geldi, umarım düzeltilebilecekler ilk yama ile düzeltilir de gereksiz sorunlara canımızı sıkmadan oyunu güzel güzel oynama şansına sahip oluruz.

Nesil
    2006
    Yer
    fenerbahçe cumhuriyeti

bence en büyük saçmalık kiraya verilen futbolcuların yabancı kontenjanından düşmemesi gerçekte böyle bir şey kesinlikle yok

12. Default

Valla beni bezdirdiler yaw her maç 3 adam kırmızı kart görür mü yaw nebiçim oyun bu + en bir kaç adam sakatlanıyo. yani oyunu zorlaştırmak yerine resmen suyunu çıkartmışlar

ha bide sey var turkiyede 6 yabanciniz oldugu halde denemeye getirdiginiz yabanciya sozlesme imzalatabiliyonuz. 7 yabanci gozukuyo

Arkadaşlar fm 2007 yi çok gerçekçi yapmaya çalışmışlar. Mesela takım moralinin her zaman yüksek olması lazım. Yoksa oyuncular çok agresif oluyor. Yani gerek maç öncesi konuşmalarda gerekse yarılarda ve maç sonrasında moral bozmamaya çalışmak lazım sonuç ne kadar kötü de olsa... Bunun yanında sakatlıkların çok olması koçlardan da kaynaklanıyo, koçları uzmanları olduklara alanlara verin. Ben genelde Türkiye liginde oynarım. İşsiz başlayıp Gebzespor (2.lig B)'a geçtim. Sezon boyunca ne bir kırmızı kart oldu ne de 2 haftadan fazla bi sakatlık ve düşcek gözüyle bakılıyordu şampiyon oldum bu ayrı mesele ama dediğim gibi yüzeysel fm oynamaktan kurtarıyo oyun. Yani eskiden büyük klüp alıp rastgele bir kadroyla bir çok takımı yenebiliyodunuz ama artık o yok işte. Taktik çok önemli onun için oyun güzel olmuş bence. Tabi hataları da yok değil kurulum sorunları ve bound hatası çok oluyo ama oyun içinde fazla hata yok açıkçası...

Lig B Sorunu Hic Manager Yok Kuluplerde

Default Sakin...

Site yöneticileri kurulumu en basit şekilde nasıl anlatırım diye kendini paralamış, en ince detayına kadar herşey ortada hala daha ismimi yazamıyorum vs. gibi yorumlar var. Yeni bir kullanıcı acın arkadaslar ingilizce yapın klavye ayarlarını fm oynarkende o kullanıcıya girin ... Yani bu olay bu kadar zormu, burdaki herkes az çok pc bilgisine sahip insanlar hiç mi akıllara gelmez bu olay. Dil sorununu kabul edin artık, Türkiye Liginide tabi kötü yaparlar, foruma yazmakla elimize bişey geçmiycek artık. Vallah bu tarz yorumalrı görünce buraya girmekten soğuyorum. Çok rahatsız olan varsa oynamayı keser başka oyuna başlar bu sorunda ortadan kalkar.

Şu hatalar konusunda da bi kaç yorumum var; Kimi arkadaşalr apperances fee düşük diye gelmiyo demiş ki bu fm 06'da da vardı, hatta şu kaleciye top atma olayı bana fm 06'da da oluyodu bu niye bu kadar büyütülüyor anlamıyorum. Oyuncu özelliklerindende yakınmayalım artık, Türkiye tarihinde kaç tane maradona ronaldo ronaldinho çıkarmış ki 2 günlük yıldızları süper bekliyoruz. Ligimizn kalitesi tamamen yansıtılmış yürekten kutluyorum yetkilileri. Sakatlık sorunuda o kadar yazmalarına rağmen, site yöneticlerinin o kadar uyarısına rağmen hala "bu nedir ya " tarzı msj yazan arkadaslar var. Training ve stafflara büyük iş düşüyor işte, kırmızı kart olayınıda oyunculara uyarı yaptıktan sonra hallediyosunuz.

Benim ricam hem site yöneticilerinden hem forum üyelerinden,
    Lütfen yorumlarımız daha bilgilendirici, işin eğlence yönün daha ağır bastığı daha zevk alıcağımız şeylerle ilgili olsun, "bu ne ya, ben bunu oynamam , karolsun Si Games " tarzı yorumları bir kenara bırakalım çünkü bu olay zicirleme gidiyor zevk alacak kişilerin bile şevki kırılıyor.Fm 06'nın ilk çıktığı günlerini hatırlatırım, sonuçda buda insan eseri kusursuz olması imkansız.Oyun sonuçda arkadaşlar zevk almamız lazım, stres olmak için oynamıyoruz. Site sorumlularınında bu konuda biraz daha hassas olmasını bekliyorum...

Saygılarımla, Bol Fm 07'li günler

omer-faruk-14 Misafir

Çooooooooooook...Saymakla bitmez.

arkadaşlar sürekli bu sorunu veriyo ne yapmam lazım

http://rapidshare.com/files/11072572...305_z.JPG.html
    arkadaşlar sürekli bu sorunu veriyo ne yapmam lazım

Default pilot takım?

arkadaşlar ben burdan 7.01 türkçe versiyonunu indirdim.Ama yükledikten sonra pilot takım falan göremedim. Ayrıca ingilizce fm 2007 nin bazı seçeneklerini de göremedim.Hatam varsa veya nasıl bulabileceğimi bilen varsa yardım etssin teşekkürler...

ben oyunu oynarken oyundan atıyor. oyunun yüklü olduğu klasörde hata olduğunu söylüyor. birkaç kez daha olmuştu böyle ama tekrar girip oyuna devam etmiştim. şimdi hep aynı yerde atıyor devam edemiyorum. offff 6. sezonumdu yaw. çözümü bilen var mı?

22. Default

yaw ben türkcell süperlig large face pack yükledim ama resimlerin hepsi yarım yarım cıkıo ne yapmam gerek

23. Default

Quote Originally Posted by osstation View Post
    ben oyunu oynarken oyundan atıyor. oyunun yüklü olduğu klasörde hata olduğunu söylüyor. birkaç kez daha olmuştu böyle ama tekrar girip oyuna devam etmiştim. şimdi hep aynı yerde atıyor devam edemiyorum. offff 6. sezonumdu yaw. çözümü bilen var mı?
    benide atıo bıktım artık YETERRRR DİORUM

O Galiba Patch Ile Alakali Tekrar Yukleyin

ya ben oyuna girebilsem anılarımı anlatıcam da bi türlü kuramıyorum
    setup a giriyorum dosya secip update yapıorum kuruo oyunu sonra oyunu acmaya calısıorum acılmıo please insert the correct cd room, select OK and restart application yazısı cıkıyor
    lutfen bana yardım edermisiniz kafayı yiyicem

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

yaw mika varynen psv de normalde ama oyunda celta vigo da
    sorun aslinda ne oldugum degil yaptigim seyler beni digerlerinden ayirir...

KoP cHoiR

hata degilde bir sey sorcam ben simdi lyondayim ama diger liglerde kimin sampiyon oldugunu nasil gorcem

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

SampiyonLar liginde Gore biLirsin eger baska Lig Secmediysen goremessin

29. Default maç bitti

ben 2011 de 16 lig maçı yaptım son maçı beklerken araya UEFA kupası maçları girdi. neyse elendim bi baktım başka maç yok. bu tabi şubat falan.şu anda kasımdayım ve bu zamana kadar TSL de kimse maç yapmadı.lig 16 maçta kaldı.

Nesil
    2006
    Yer
    19 EYLÜL HELL :)

harbiden yaa saçma bi olay ooo herkesin başına geliyyooo

Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon

Mesaj Yetkileri