Sayfa 9 / 32 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
241 ile 270 arası toplam 953 sonuç

Konu: FM 2007'de ne nerde? Şu nedir? Neyi nasıl yaparım? Acemiler, sorularınız buraya!!!

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

forvetlere verebilirsin bu talimatı yer değiştirirler.etkili oluyor bazen.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by jaku88 View Post
    Mrb ilhan kardeş başta formun çok hoşuma gitti güsel bir düşünce yalnız acemilerde değil sorunu olan herkesin yazması bir konu!!!

benim sorunumda şu kendi profilimizde oyuncu klüb bağlılığı bir tür yükseltemiyorum onu nasıl yükseltebiliriz şimdiden tşkler
    Yakaladığınız başarılarla, size başka kulüplerden gelen menajerlik tekliflerini reddederek...
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default oyuncu satmak

arkadaşlar ben oyunda fenerbahçeyi aldım. 2009 yılındayım kadrom da şuan çok iyi. Higuin, kezman, gökhan güleç, deived, hatta zaman zaman serhat forvetlerim. kadroyu türkleştirmek için gökhan güleç ile serhatı aldım yalnız deivedi ne yaptıysam satamadım.

özellikleri iyi koyduğum zman gol de atıyor, hatta geçen yıl gol kralı olup takımın kişileri arasına girdi. Ancak gereksiz bana. transfer listesine koydum, kulübün ihtiyacı yok dedim bir kişi çıkmadı. olmadı bütün teklifleri kabul et dedim gene bir kişi çıkmadı.

şuadamı nasıl satabilirim? fikri olan var mı? takası denedim gene olmadı

4. Default

slm.tam bir acemi olarak soruyorum) editor dosyasını sitede bulamadım ve daha once indirdigim bir editor dosyasını da kullamadım.editor dosyasını nerde bulabilrim??nasıl kullanırım???
    bu konu da yardımcı olacak cıkarsa cok sewinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul un ücra köşeleri

Quote Originally Posted by izmircan1907 View Post
    slm.tam bir acemi olarak soruyorum) editor dosyasını sitede bulamadım ve daha once indirdigim bir editor dosyasını da kullamadım.editor dosyasını nerde bulabilrim??nasıl kullanırım???
    bu konu da yardımcı olacak cıkarsa cok sewinirim
    arkadasım masaustundekı fm dosyasına sag tık >ozellıkler >hedef bul de
    acılan klasorde bulabırsın

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

edit yanlis mesaj

ya klubunede bağlı

Leoucwhsua Misafir

Default DATA sorunu

tam olarak sorunmu bilmiyorum ama datayi buyuk secmeme ragmen bazi liglerdeki oyuncular cikmiyor .ve tum oyunculari burdan al secenegi var ordan bazi ligleri isaretliorum o zaman cikior ama o da sadece o liglerimi gosterior

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Arkadaşım ben datayı Küçük ALıyorum Sen OyuncuLarı Burdan AL seçeneği Varya Onu Hepsi Yap 1-2 Lig secersen o LigLerden ßaşka Oyunca ALamazsın.!!!!

Benim Sorunun Su>>ben Kendim Oyunun Db Sine Girdim Ordan Bazi Son Transferleri Yaptim (ornek:carew A.villada) Hatta Ardanin Ozelliklerini Yukseltp Bazi Pozisyon YanliŞliklarini Ayarladim..
    Ama Oyuna Girdigimde Yeni Oyun AÇiorum Fakat Orda Hangi Database KullanacaĞimi Sormuo..701 Ile Ayni Yere Koydum Database Ama Yinede Olmadi Bi Yardim Lutfenn....!!!!
    TŞk!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ForeverGs View Post
    Benim Sorunun Su>>ben Kendim Oyunun Db Sine Girdim Ordan Bazi Son Transferleri Yaptim (ornek:carew A.villada) Hatta Ardanin Ozelliklerini Yukseltp Bazi Pozisyon YanliŞliklarini Ayarladim..
    Ama Oyuna Girdigimde Yeni Oyun AÇiorum Fakat Orda Hangi Database KullanacaĞimi Sormuo..701 Ile Ayni Yere Koydum Database Ama Yinede Olmadi Bi Yardim Lutfenn....!!!!
    TŞk!!!

Zannedersem oyununuz orjinal değil. Sorun burda.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaşlar, sırf bu tarz konular açmayın diye acemiler için konu açtım, lütfen bu tarz soruları oraya yazınız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

O seçeneği seçersen o ülkedeki tanınmış oranı yerel olan oyuncularda gözüküyor...

14. Default

arkadaşlar teknik direktör olamıom nasıl olcam yaw yardım ederseniz çok sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yeni kullancıı diyorum next diyor diyorum last name falan dio oralara birşey yazılmıyor kaldım orda

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Coşkun Özdemir ve Burak Duran Demişki..!!

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Evet bir çoğunuzda bu problem var oyunu açıyorsunuz fakat isim soyadı ekleyemiyorsunuz... Bunun çözümü aslında çok basit... C/Documens and settings/Bilgisayarınızın Adı... oraya gelince application data klasörünü göreceksiniz eğer görünmüyorsa bunun sebebi gizli dosyaları göster seçeneğini işaretlemeyişinizdendir. Bunun için yukarıdan araçlar/klasör seçeneklerini tıklayın orda üst sekmeden görünümü seçin ve gizli olan dosyaları göster seçneğini işaretleyin. Sonra menüde application data görünecektir buraya girip sports interactive klasörüne girin ve fm 2007 klasörünü silin böylece menajer ekleyememe problemi ortadan kalkmış olacaktır....

Saygılarımla;
    Burak Duran
    Turksportal Sorumlu Yöneticisi

Quote Originally Posted by husooooo20 View Post
    arkadaşlar teknik direktör olamıom nasıl olcam yaw yardım ederseniz çok sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yeni kullancıı diyorum next diyor diyorum last name falan dio oralara birşey yazılmıyor kaldım orda
    Sorunun Cevabı Üstteki CoskunÖzdemir Adlı Yöneticiler Tarafından Anlatılmış

16. Default

tessekkur ederim arkadasim cok saol

arkadaslar transfer teklifi yaparken ortak diye bir secenek var ve sanirim oyuncunun bonservisine ortak olmamizi onermemize yariyo ama hemen hemen hicbir oyuncuda seccilemiyo yani kapali bu ozellik dusundugum gibiyse nasil kullanabilirim yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by GENCFENERLI View Post
    arkadaslar transfer teklifi yaparken ortak diye bir secenek var ve sanirim oyuncunun bonservisine ortak olmamizi onermemize yariyo ama hemen hemen hicbir oyuncuda seccilemiyo yani kapali bu ozellik dusundugum gibiyse nasil kullanabilirim yardimlariniz icin simdiden tesekkurler
    Senin sattığın oyuncu yada aldığın oyuncunun bonservis bedelinin yarısı başka takımda oluyo Diyelim sen o oyuncuyu alırken Oyuncunun parası ne kadarsa Sen o kadar para veriyosun diyelim Onların hepsini 2 klup paylasıyo bunların oranıda var %10 %20 %50 felan

19. Default

ya arkada;lar oyunu yeni yukledim nasil oynanacagini bilmiyorum allahini sewen yardim ets'n 3 4 saatt'r ugrasiyorum su oyuna bi turlu baslayamadim kayserisporu aliyorum ok ama nasil baslio oyun bastan bi anlatin hadi gozunuzu sewiim herkes anasinin karnindan ogrenmedia

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by melik10711 View Post
    ya arkada;lar oyunu yeni yukledim nasil oynanacagini bilmiyorum allahini sewen yardim ets'n 3 4 saatt'r ugrasiyorum su oyuna bi turlu baslayamadim kayserisporu aliyorum ok ama nasil baslio oyun bastan bi anlatin hadi gozunuzu sewiim herkes anasinin karnindan ogrenmedia
    Siz kendiniz uğraşın bence çünkü hiç bilmiyorsunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by melik10711 View Post
    ya arkada;lar oyunu yeni yukledim nasil oynanacagini bilmiyorum allahini sewen yardim ets'n 3 4 saatt'r ugrasiyorum su oyuna bi turlu baslayamadim kayserisporu aliyorum ok ama nasil baslio oyun bastan bi anlatin hadi

Oyunu sorunsuz kurdunuz mu peki

Eğer Tam bilmiyorum diyorsanız.!!

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24781

Buradan yapabilirsiniz Eğer herşey tamam ise oyuna başlayalım.

İlk Olarak''Menejer Ekleyin '' üst tarafta Devam Et var orayı Tıklayın günleri ilerletin..

Sonraki günlerde belki takımdaki oyuncularınıza gelecek tekliflere size sunulabilr, sizde bunlara cevap verirsiniz Sol tarafta Reddet ve ya Kabul et seçenekleri olur onlarla transferleri yapabilirsiniz

Günler ilerledikçe tabi sezon başı olduğu için hazırlık maçları oynanacaktır hazırlık maçlarında ise Takımınızı Kurmadan maça çıkmanız mümkün değil

GK - Kaleci

DC - Defans

MC - Orta saha

FC- Forvet

MR - Sağ Açık DR - Sağ bek

ML - SoL acık DL - Sol bek

Bunlara göre takımınızı kurabilirsiniz tabii ki en önemlisi oyuncuları doğru yerlerde oynatmanız.

Sonra ise 1-2-3-4 diyerekten 12 'e kadar yedek seçebilirsiniz.

Kırmızı İşaretliler genelde Cezalı ve yaut Sakattır onları işretlediğinizde maça başlamanız mümkün değil

Şimdilik sanırım bu kadar yeterli olur eğer takıldığın yerler olursa bu sabit başlığa yazarsan YARDIMCI OLuRUz..

Ya arkadaşlar benim de FM2007 editör sorunum var,oyunu orjinal aldım ama oyunun kendi editöründen yaptım değişiikliklerin oyunda gözükmesini sağlayamıyorum.

Yeni oyun aç dedimizde orda versiyonlar çıkıyor.orjinal,7.1,7.2 diye ama editörde save e verdiğim isim çıkmıyor.

yardım ederseniz sevinirim,şu fenerdeki mateus deli etti beni,oyuna başlamadan onu yollicam.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by masso View Post
    Ya arkadaşlar benim de FM2007 editör sorunum var,oyunu orjinal aldım ama oyunun kendi editöründen yaptım değişiikliklerin oyunda gözükmesini sağlayamıyorum.

Yeni oyun aç dedimizde orda versiyonlar çıkıyor.orjinal,7.1,7.2 diye ama editörde save e verdiğim isim çıkmıyor.

yardım ederseniz sevinirim,şu fenerdeki mateus deli etti beni,oyuna başlamadan onu yollicam.
    Değişiklikleri yapıp kaydettiğiniz klasörün yeri Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2007 / db olmalı. Onu kontrol edin.

peluk dostum çok sağol,dedin gibiymiş.program files daki fm2007 nin içine atıyomuş.şimdi belgelerime aldım oldu.
    tekrar teşekkürler

25. Default

Nasıl skin yapabiliriz?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by alioktay View Post
    Nasıl skin yapabiliriz?
    FM 2006 veya FM 2007 grafik çalışmaları bölümüne bakın, forumumuzdaki.

27. Default

BENİM SORUNUM ŞU: Oyunda mesela Brezilya'dan 18 yaş altı oyunculara TEKLİF DAHİ YAPMAK yasak görünüyor FAKAT bakıyorm Manchester United 16 yaşındaki oyuncuyla 2 yıl sonrasına (18 yaşına bastığı AN) için TEKLİF ETMİŞ VE ANLAŞMIŞ!!!

BİLGİSİ OLAN ACİLL söyleyebilir mi???????????????? 2-3 sene sonrasına nasıl anlaşabiliyorz oyuncularla???

Default ss

oyuncu özellikleri: teknik, zihinsel ve fiziksel..
    bunların maç esnasında oyuncuya kazandırdıkları nelerdir? örneğin; yaratıcılık, maç esnasında oyuncunun oyun kurabilme becerisidir gibi.. diğer özellikleri de siz yorumlayabilirseniz çok tşk ederim

29. Default

ya ayarlara gırıorum oyundan atıo yardım plssss

ingilterede en fazla 5 yedek alınıyo bu sınırlamayı 7 ye çıkartabilirmiyiz

Sayfa 9 / 32 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Mesaj Yetkileri