Sayfa 9 / 16 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
241 ile 270 arası toplam 470 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü 2008 - Teknik Problemleri

Herşeyi uyguladım, Oynamak için Çalıştırdım Masaüstü Yazılımını, Başla'ya bastım. Gillete Reklamı geçti, Sonra Yazılımın ikonu saatin yanına geçti oyun başlamadı.

Açtım yazılımı tekrar Path Not Found yazıyordu.

Bilgisayara yeniden başlat yaptım olmadı,Cacheyi sildim olmadı ?

Neden böyle oluyor , ?

Yol bulunamadı diyor galiba. 'Ayarlar'dan oyun klasörünü; 'C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008' yap, sorunun büyük ihtimal düzelecektir.

Zaten öyleydi. Ben Document klasöründen Sports İnteractive'yi tamamen silmiştim, Şimdi oyunu birkez normal açıp kapadım.

Sonra çalıştırdım Masaüstü Yazılımını düzeldi

Bide bana yardımcı olursanız cok sevinirim...

Yamayı ilk kurup oynadıgımda sorunsuz turkce ile oynadım...Ama ondan sonra herseyi yapmama ragmen hep ingilizce oldu...Yamayı yenıden kurdum ve denılen herseyi yaptım ama yok hala ingilizce

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by drummer_987 View Post

Yamayı ilk kurup oynadıgımda sorunsuz turkce ile oynadım...Ama ondan sonra herseyi yapmama ragmen hep ingilizce oldu...Yamayı yenıden kurdum ve denılen herseyi yaptım ama yok hala ingilizce
    ayarlardan cache i temizle dersen sorunun hallolabilir...

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Bu sorun muhtemelen oyundan çıktıktan sonra Turksportal masaüstü açık oldugu halde TM yazılımına tekrar girerek oyuna girdiğin için oluştu. Böyle bir sorun var. İki tane Turksportal masaüstü yazılımı açıkken oyuna girince türkçe olmuyor. Ya da çok az oranda türkçe oluyor. Dikkat edin buna bence.

Arkadaslar walla olabilecek soylenen herseyi uyguladım ve dikkat ettim...Yamayı falan tekrar silip kurdum ama malesef artık turkce olmuyor...Sadece ilk acılısta turkce olmustu su anda sadece spiker turkce malesef...İlginiz icin yinede sagolun

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Ama bu sorunun bir çözüm mutlaka var. İmkansız böyle birşeyin olması. Sen bir de Başlat > Çalıştır bölümünü girip oraya regedit yaz.
    Sonra:
    HKEY_CURRENT_USER > Software > Turksportal.net girdisini sil.

Sonra tekrar cache dosyasını silerek oyuna gir bakalım.

Quote Originally Posted by Ali Apaydın View Post
    Ama bu sorunun bir çözüm mutlaka var. İmkansız böyle birşeyin olması. Sen bir de Başlat > Çalıştır bölümünü girip oraya regedit yaz.
    Sonra:
    HKEY_CURRENT_USER > Software > Turksportal.net girdisini sil.

Sonra tekrar cache dosyasını silerek oyuna gir bakalım.
    Dostum sana ne kadar tesekkur etsem azdır ya...Sorun burdan kaynaklanıyormus sımdı oyunu sorunsuz turkce ile oynuyorum...Tam umidi kesip fm yi silmeyi dusunurken artık yenıden fm li gunlere...

Allah razı olsun kardes senden

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Dostum sana ne kadar tesekkur etsem azdır ya...Sorun burdan kaynaklanıyormus sımdı oyunu sorunsuz turkce ile oynuyorum...Tam umidi kesip fm yi silmeyi dusunurken artık yenıden fm li gunlere...

Allah razı olsun kardes senden
    Çok sevindim işe yaradığına. Hadi iyi oyunlar sana.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

sLm benm sorunum oyuna başla diyorum cache sil falan işaretli doğru klasör seçili fakat bi süre donuyo sonra patch not found diyo acaba yardımcı olabilirmisiniz
    Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

Quote Originally Posted by PcGamer View Post
    sLm benm sorunum oyuna başla diyorum cache sil falan işaretli doğru klasör seçili fakat bi süre donuyo sonra patch not found diyo acaba yardımcı olabilirmisiniz
    hocam bu sayfayı en basından sonuna kadar iyice arastır o sorunun cozumu vardı heralde...

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Arkadaslar Oyunu kurarken Advanced veya Express'ten hangisini secmemiz gerek?Express secerek oyunu kurdum ama bir türlü oyun Türkçeleşmiyor acaba bundan kaynaklanabilir mi ? Baslıktaki tüm tavsiyeleri denememe ragmen oyun bir türlü Türkçeleşmedi?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ne futbol sevdası varmıs bende :S Orjinal oyun aldım oyunu oynayamıyorum Kahretsinn gece gece
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Sabaha cok az kaldi ve ben hale oyunu Turkcelestirmeye ugrasiyorum..Offff Offff
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Oleeeyy beee Oleyyyyy Iste buuuu sonunda basardim..Oyunu Turkcelestirdim..Versiyon 8.0.2 yi yukledim ve oyun Turkcelesti..Bu kadarmis
    Last edited by PaVLeNKo : 22.Haziran.2008 at 04:03 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

İşte insanoğlu isteyince yapamayacaüı şey yok... 01.15-03.03 arasında büyük gayret ile oyunu sonunda türkçe oynama keyfi...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Benim kendimi kassamda Türkçe oynama şansım yok ne yazık ki Fıratcan Abi. Vista.

oyuna yükledigim tek yama bu ve crash dumps hatası verdi yükledikten 10 dk sonra varmıdır bi baglantısı...

Quote Originally Posted by inorax View Post
    Benim kendimi kassamda Türkçe oynama şansım yok ne yazık ki Fıratcan Abi. Vista.
    vistada olmuyormu ya

Default TM2008 yardım lütfen

80 ytl verip oyunun orginal cd sini satın alıp yükledim
    ve üstüne Turksportal Masaüstü 2008 Yayında başlığının altındaki programı indirip yükledim.

oyun açılıyor lakin türkçe hiç bir şey yok.

belirtilen yöntemleri denedim olmadı.

Forum yöneticilerinden Coşkun ÖZDEMİR arkadaşımızın yardımlarıyla Denediğim yöntemler:

Türkçeyi yükledikten sonra. Gizli klasörleri gösterip. Doccument Setting git. Sonra oradan Kullanıcı adına gir. Appilitian Datanın içine gir.SPort İNt. göreceksin. Oradanda FM 2008e gir ve CACHE dosyasını sil. TÜrkçeyi yükledikten sonra ayarlarda. Tampolanmış verileri sil kutucugunu işaretle. Lisans yerine Turksportal yaz yeter. Yapamazsan Msnemi ekle halledelim

Buna rağmen bir sonuç alamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımlarından dolayı Coşkun ÖZDEMİR'e teşekkür ediyorum.

NOT:
    Bu sadece bir bilgisayarda değil birden çok bilgisayarda denendi. sonuç yine aynı. ve bilgisayarların işletim sistemleri xp pro tr services pack 2 ve 3. kesinlikle vista değil.

Turksportal Masaüstü 2008 güncelleme kısmından v1.1 olarak güncellemeyi gerçekleştirdim.

banada lütfen yardımcı olun burda kafayı yıcem artık

vista'da ne zaman oynayabileceğiz bu oyunu? kaç aydır bekliyorum!! artık o kadar çok özledim ki hergün siteye girip çıktı mı diye kontrol etmekten yoruldum..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cuneyt123 View Post
    80 ytl verip oyunun orginal cd sini satın alıp yükledim
    ve üstüne Turksportal Masaüstü 2008 Yayında başlığının altındaki programı indirip yükledim.

oyun açılıyor lakin türkçe hiç bir şey yok.

belirtilen yöntemleri denedim olmadı.

Forum yöneticilerinden Coşkun ÖZDEMİR arkadaşımızın yardımlarıyla Denediğim yöntemler:

Türkçeyi yükledikten sonra. Gizli klasörleri gösterip. Doccument Setting git. Sonra oradan Kullanıcı adına gir. Appilitian Datanın içine gir.SPort İNt. göreceksin. Oradanda FM 2008e gir ve CACHE dosyasını sil. TÜrkçeyi yükledikten sonra ayarlarda. Tampolanmış verileri sil kutucugunu işaretle. Lisans yerine Turksportal yaz yeter. Yapamazsan Msnemi ekle halledelim

Buna rağmen bir sonuç alamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımlarından dolayı Coşkun ÖZDEMİR'e teşekkür ediyorum.

NOT:
    Bu sadece bir bilgisayarda değil birden çok bilgisayarda denendi. sonuç yine aynı. ve bilgisayarların işletim sistemleri xp pro tr services pack 2 ve 3. kesinlikle vista değil.

Turksportal Masaüstü 2008 güncelleme kısmından v1.1 olarak güncellemeyi gerçekleştirdim.

banada lütfen yardımcı olun burda kafayı yıcem artık
    8.0.2 yamasını da yükleyip dene bence.

programı kurdum oyuna gir dedigim zaman oyuna ait dosya bulunamamaktadır diyo bende ayarlar kısmındaki ayarları yapmaya calıştım ama tm 2008 lisans anahtarınız kımına ne yazıcamı bilemedim yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by 06underworld06 View Post
    programı kurdum oyuna gir dedigim zaman oyuna ait dosya bulunamamaktadır diyo bende ayarlar kısmındaki ayarları yapmaya calıştım ama tm 2008 lisans anahtarınız kımına ne yazıcamı bilemedim yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler
    Lisans Kısmına Turksportal yazıyorsunuz..

Masaüstü Yazılımında onlineFm var onu nasıl oynucaz?Sayfa Görüntlenemiyor diyor da ...

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by metonava View Post
    Masaüstü Yazılımında onlineFm var onu nasıl oynucaz?Sayfa Görüntlenemiyor diyor da ...

Sanırım "Hamachi" programı lazım..

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Birşey soracağım.Ben Vista kullanıyorum.Tutup şimdi bunu indirsem ne hata verir?Çalışma ihtimali hiç yok mu

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

İhtimal yok açmıyor yani
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İyi günler herkese.
    Geçen gün bilgisayara format attım. Formattan önce sorunsuz çalıştırabiliyordum Türkçe FM'yi.
    Formattan sonra da çalıştırdım 1 kere çalıştı Türkçe.
    Ama bugün açmak istedim.

Program açılıyor sorun yok.
    Ama açıldıktan 1-2 saniye sonra alttaki resimdeki hatayı alıyorum.

Update'de yapamıyorum.
    İnşallah sorunun çözümü vardır.

Quote Originally Posted by QsmAneLka View Post
    İyi günler herkese.
    Geçen gün bilgisayara format attım. Formattan önce sorunsuz çalıştırabiliyordum Türkçe FM'yi.
    Formattan sonra da çalıştırdım 1 kere çalıştı Türkçe.
    Ama bugün açmak istedim.

Program açılıyor sorun yok.
    Ama açıldıktan 1-2 saniye sonra alttaki resimdeki hatayı alıyorum.

Update'de yapamıyorum.
    İnşallah sorunun çözümü vardır.

Resim gözükmüyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gözüküyor ama yani bu devamlı gördüğümüz bir hata raporudur. Muhtemelen bilgisayarında virüs vardır diye düşünüyorum. Böyle hata raporunu çoğu zaman alıyoruz, hepimiz.

Sayfa 9 / 16 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Mesaj Yetkileri