Sayfa 9 / 12 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
241 ile 270 arası toplam 340 sonuç

Konu: Fm 2011 Oyun İçi Bilgi Alışverişleri

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Oyuna biraz daha kontrollü başlarsan bunun gibi raporların azalacağını görebilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Evet taktik olarak 4-3-3 dizilişini kullanıyorum. Oyun felsefem atak. O halde maçın ilk 20 dakikasında biraz daha kontrollü olup daha sonra atak yapmak lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oyun felsefen atak kalsa da Tempoyu düşürebilirsin sonrasında gol bulamıyorsan tempoyu artırırsın.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    Direkt ülke seçeneğinden Brezilya'ya göndersek scout'u lig seviyesi belirtmeden ne fark edecek ?
    öyle de olur maddi açıdan iyiysen
    1. ligde eli ayağı düzgün bi adamı alamıyosun beş on m dan aşağı
    o yüzden ikinci üçüncü ligden dedim ki ucuz olsun hemde takıma gelsinler

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

gs ile oynuyorum para yok pul yok. nasıl adam alacagız arkadaslar? sözleşmesi biten adamlara yöneliyorum maaş bütçesini karşılayamıyorum. atila turanı bile alamadım maaş yüzünden. yönetime istek yaptım çıt yok

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

eldekilerle helva yapıcaksın o zaman

Default amc

amc bölgesine afellay veya alexis sanchezi alın ikisinden birini mutlaka aln koyun kadroya şampiyon yapsın

stopere galeanoyu kesinlikle alabilirsiniz süperr

orta sahaya da nuri şahine bi bakın derim

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Oyuncuya bir oyuncudan özel ders aldırmayı nasıl yapıyorduk.Private chat'a baktım ama bulamadım

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Tutoring kısmına gir daha sonra ders alacak oyuncunu seç.
    Last edited by doncarlo : 01.Temmuz.2011 at 13:28

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by guarin14 View Post
    Oyuncuya bir oyuncudan özel ders aldırmayı nasıl yapıyorduk.Private chat'a baktım ama bulamadım
    Development sonrada tutoring.

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

eyvallah sağolun.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Valla bu oyuncuların uçuk maaş isteme olayı canımı sıkıyor. K.Yaka'dan 22 yaşında yerli bir oyuncu alacaktım. 80K bonservis verdim sözleşmede 300.000 € istiyor. Karşıyaka'da yıllık 30 bin küsüre oynayan adam. Bende iptal ettim transferi. Maaş konusunda diğer arkadaşlar ne gibi bir politika izliyor merak ettim...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Valla bu oyuncuların uçuk maaş isteme olayı canımı sıkıyor. K.Yaka'dan 22 yaşında yerli bir oyuncu alacaktım. 80K bonservis verdim sözleşmede 300.000 € istiyor. Karşıyaka'da yıllık 30 bin küsüre oynayan adam. Bende iptal ettim transferi. Maaş konusunda diğer arkadaşlar ne gibi bir politika izliyor merak ettim...

fmnin kafayı yedirten özelliği deli ediyo buda beni yapıcak bişi yok vereceksin parayı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Off sende daha uçuk bir rakam istemiş. Bu konuda yapay zeka çok kötü...

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Elde ettiğin transfer gelirinin hepsini kullanamıyor musun?20 mn€'ya adam sattım yönetim bana 5'ini verdi.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

taktitle almayı dene bakalım. Bir de edit budget bölümü var yönetimle ilgili yerde. ordan maaş bütçeni transfere aktarabiliyorsun. mesela yılık maaş toplamlarına kulüp 60 milyon € ayırmışken senin oyuncular toplam 40 milyon € alıyorsa aradaki 20 milyonu transfer bütçesine aktarabiliyorsun.
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Quote Originally Posted by nannar View Post
    taktitle almayı dene bakalım. Bir de edit budget bölümü var yönetimle ilgili yerde. ordan maaş bütçeni transfere aktarabiliyorsun. mesela yılık maaş toplamlarına kulüp 60 milyon € ayırmışken senin oyuncular toplam 40 milyon € alıyorsa aradaki 20 milyonu transfer bütçesine aktarabiliyorsun.
    Daha arada 20 milyon € oluşacak kadar büyümedik hocam .Yanlış hatırlamıyorsam adamı sattıgın an para sana geçiyorduk transfer bütçesinin üstüne ekleniyordu.Bu oyunda belli bir yüzdesini sana veriyor anca

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Borcun felan varda hepsini vermiyor.Finansla alakalı.

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Quote Originally Posted by C h A o S View Post
    Borcun felan varda hepsini vermiyor.Finansla alakalı.
    Stad yaptırıyorlar 26.5 mn € borç gözüküyor ondan mı acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ya bu online maçlarda korner bugunu nası engelleyebiliriz bilen var mı her maçta iki üç dört gol yiyom valla

oyun kurabilen bi defans arıyorum 2m euro bütçe var önerisi olan varmı ? genç olması ii olur

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kadromda bir çok genç oyuncu var. Şu an Shevchenko boşta sırf onları eğitmesi için alayımmı ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

al al ama fazla maaş verip kadro içi dengesizlik olmasın

Beyler ben serbest bir oyuncuyla anlaşmaya çalışırken adam ben senle görüşmüyorum dedi gitti. ekran falan kızardı. Bu adamın bana kızgınlığı geçer mi geçerse ne zaman geçer? Henok Goitom'u alacaktım beleşten, kızdırdım adamı

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Beyler ben serbest bir oyuncuyla anlaşmaya çalışırken adam ben senle görüşmüyorum dedi gitti. ekran falan kızardı. Bu adamın bana kızgınlığı geçer mi geçerse ne zaman geçer? Henok Goitom'u alacaktım beleşten, kızdırdım adamı
    medyaya demeç vererek az yağ çekerek belki alırsın ama o zamana kadar kaparlar adamı

gs icin ilk sezonda alınabilecek genc stoper ve sağ/sol kanat önerilerinizi alabilirmiyim arkadaslar?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

hasan ali kaldırımı al sola atila turan da olabilir stoper rafael tolo sanırım onu alabilirsin
    boyatayıda alabilirsin oda iyi iş yapar man city de

peki forvete vaclav kadleci mi yoksa christian benitezi mi alsam?ilk versiyonda oynuyorum oyunu

Dostum bence Benitez'i al. Alır almaz başlar atmaya. Kadlec için bir sezon falan sabır gerekiyor. Ben Suarez'in yedeği yaptım onu, müthiş işler çıkarıyor. Yedekten gelerek 22 golü var şu an.

Benim de bir sorum var. Alttaki resimde gördüğünüz gibi Suarez'in sadece ligde oynadığı maç ve attığı gol sayısı gözüküyor. Diğer istatistikleri gözükmüyor. Diğer oyuncularda böyle bir şey yok. Neden böyle oldu anlayamadım.

Arkadaşlar oyunda de gea yı aldım. aldıktan 2-3 ay sonra bayaa iyiydi sonra performansı düştü. Daha sonra da mutlu olduğu antreman programından mutsuz olmaya başladı.

Performans sorun değil ama antreman programından naısl mutlu edebilirim?
    düşürüyorum yükseltiyorum fark etmiyor.

Sayfa 9 / 12 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Mesaj Yetkileri