1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: maç motoru problemi!

Default maç motoru problemi!

arkadaşlar benim spikerim türkçe ancak çok ilgnç bir hata yaşıyorum. ilk yarı herşey normal gidiyor team talkumu da yapıyorum. ancak 2.yarı herşey değişiyor spikerin anlattığıyla gördüğüm maç çok farklı oluyor ve maç sonuçları spikere göre sonuçlanıyor. bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Bu hata ile ilgili açılmış çok sayıda konu var forumda ama sanırım bunun çözümünü kimse bulamadı. Neden kaynaklandıgına dairde bir fikrim yok. Ancak korsan oyunlarda çokça rastlanıyor gibi bir izlenim var.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bilgisayarınızda bir virüs taraması yaptırın. Sanırım bir virüsten dolayı kaynaklanıyor bu sorun.

ben diyom cache klasörünü sil bende geçiyo eğer geçmiyosa oyun açıkken sil

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Bu hata ile ilgili açılmış çok sayıda konu var forumda ama sanırım bunun çözümünü kimse bulamadı. Neden kaynaklandıgına dairde bir fikrim yok. Ancak korsan oyunlarda çokça rastlanıyor gibi bir izlenim var.
    Evet emre abi korsan oyunlarda sıkça rastlanıyor.Resmi sitedende bir açıklama yapılmıştı sanırsam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

2-3 ay öncesine bir sistem geri yükleme yap. Ben bu şekilde çözdüm sorunu...

aynısı bende de oluyor bi türlü çözemiyorum ya sistem geri yükleme sonuç vermiyor

Quote Originally Posted by rhifat View Post
    aynısı bende de oluyor bi türlü çözemiyorum ya sistem geri yükleme sonuç vermiyor
    Arkadaşım Sistem Geri yüklemede biraz şansın olması lazım.Sitem geri yüklemenin %90'ı olmuyor.Geriye kalan şanslı dilimde gerçekleşiyor.

arkadaşlar ayrıca herşeyi sildim format attım oyunu sıfırdan yükledim ama sorun hala devam ediyor

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Aynı hatayı bende de veriyor... Lütfen Yardım edin.... Turksportal Masaüstü'nü

yükledikten sonra ortaya çıktı. İlk yarı her şey normal. Sonra spiker ve oyun kendi

kafasına göre ilerliyor... Yardm edin...
    Last edited by El Barto : 23.Temmuz.2008 at 23:25

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Spikerde sorun yaşayan arkadaşlar şimdi iki dosya upload ettim. İlkini yani bunu

http://rapidshare.com/files/131923813/turkish.ltc.html

Program Files => Sport Interactive => FM 2008 => data => languages => Turkish language içine atın.

Bunuda

http://rapidshare.com/files/131924016/english.ltc.html

Program Files => Sport Interactive => FM 2008 => data => languages içine atıp bir deneyin

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Üstte yazdıklarımı bir uygular mısınız?

Konuyada buradan devam edelim.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=53117

Mesaj Yetkileri