Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 58 sonuç

Konu: Düzelmesi için Dua Ettiğiniz FM Saçmalıkları

Lightbulb Düzelmesi için Dua Ettiğiniz FM Saçmalıkları

1. Ligin düşme hattından bir takımla oynarken sanki CL finaliymiş gibi asılmaları ve ne olursa olsun kazanmaları.

2. 0-0 berabere giden maçta son 20 dakika gol bulunca santradan hemen sonra rakibin de gol atması.

3. Penaltıda kaleci hareket ederse kurtaracak olduğunu bilme saçmalığı.

4. Futbolcunun şut özelliği nadirende olmasına rağmen saçma sapan şutlar atması (tribüne, taça falan).

5. Vefasızlık olayı çok fazla. Mesela 10 yıl takımda oynamış oyuncu 35'ine gelince 'Yedekler' takımına gönderilip, sözleşmesi fesh edilmemeli. Jübile olayı getirilebilir oyuna.

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Oyuncuların bizden uçuk bir maaş isteyip başka bir takımda çok ucuza gitmesi.
    Daha aklıma gelmeyenler olduğuna eminim, sizde katkı da bulunursanız güzel bir liste olur.
    Last edited by Uche : 18.Eylül.2013 at 02:26

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Oyuncuların bizden uçuk bir maaş isteyip başka bir takımda çok ucuza gitmesi.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Hocam 3. şık hariç dediklerine katılmıyorum. Bunları genelleyemezsin. Örneğin düşme hattındaki takımlar bizleri yenemez diye bir şey yok. Son 20 dk'da biz atınca rakipler de atıyor demişsin ama bunu her maçta istisnasız yaşamazsın, 1-2 maçta olur ama saçmalık değildir. Ancak 3. şıkka kesinlikle katılıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

kale atışlarında topun rakibe gidip gol yememiz ya da atmamız...

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Hocam 3. şık hariç dediklerine katılmıyorum. Bunları genelleyemezsin. Örneğin düşme hattındaki takımlar bizleri yenemez diye bir şey yok. Son 20 dk'da biz atınca rakipler de atıyor demişsin ama bunu her maçta istisnasız yaşamazsın, 1-2 maçta olur ama saçmalık değildir. Ancak 3. şıkka kesinlikle katılıyorum.
    Çok sık oluyor hocam gol atıp yeme olayı. Yani son 20 dakika falan gol attığın her maçta mutlaka yiyorsun, adeta o maçın berabere biteceği önceden ayarlanmışçasına.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Quote Originally Posted by Uche View Post
    Çok sık oluyor hocam gol atıp yeme olayı. Yani son 20 dakika falan gol attığın her maçta mutlaka yiyorsun, adeta o maçın berabere biteceği önceden ayarlanmışçasına.
    Ben hiç rastlamadım bu olaya. Her maç olacağını da sanmıyorum, yine de yaşanabilir bir şey. Ama penaltı kurtarma olayı çok fazla. Hayatında penaltı kaçırmamış Balotelli, oyunda kullandığının yarısını kaçırdı.

Bunlardan başka oyunda direğe çarpan top sayısı çok fazla. Özellikle bu seride oynadığım maçlarda frikik atarken 5-6 kere ya direğe çarpar ya da baraja takılır. 7. frikik gol olur. Normal şutlarda da direğe çok takıldığım oluyor. Azalması lazım.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Uche View Post
    1. Ligin düşme hattından bir takımla oynarken sanki CL finaliymiş gibi asılmaları ve ne olursa olsun kazanmaları.

2. 0-0 berabere giden maçta son 20 dakika gol bulunca santradan hemen sonra rakibin de gol atması.

3. Penaltıda kaleci hareket ederse kurtaracak olduğunu bilme saçmalığı.

4. Futbolcunun şut özelliği nadirende olmasına rağmen saçma sapan şutlar atması (tribüne, taça falan).

5. Vefasızlık olayı çok fazla. Mesela 10 yıl takımda oynamış oyuncu 35'ine gelince 'Yedekler' takımına gönderilip, sözleşmesi fesh edilmemeli. Jübile olayı getirilebilir oyuna.

Daha aklıma gelmeyenler olduğuna eminim, sizde katkı da bulunursanız güzel bir liste olur.
    1. Ne yapsın? Küme düşmesine izin mi versin oyuncular? Siz nasıl takımı motive ediyorsanız yapay zeka da motive ediyor.

2. Savunma yaptırın takıma kalan sürede. Bunu utanç tablosu olarak kabul etmeyin. Rakip, süre az olduğu için gol amacı ile yüklenecek tabi, tüm riskleri alacak.

4. Taktiğiniz ile alakalı olabilir. Pas açısı bulamayan, baskı yiyen oyuncular sık sık dan dun kaleye deneyebilir.

5. Jübile maçı organizasyonu yapılabilecek zaten.
    https://twitter.com/milesSI/status/367968651183259648
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

açılan ortaların yarısından fazlası üst direğe çarpıyor ve frikiği 9 olan oyuncu bile frikikten gol atıyor

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Kaleciler bazen gelen şutu öyle bir çeliyor ki top taca kadar gidiyor. Fiziksel olarak biraz daha gerçeğe yaklaşılırsa güzel olur. (2D maç motoru)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FM 12'de maçın başlangıcında ve sonunda önemli bişey yoksa göstermiyordu. Bunda çok gereksiz pozisyonlar izletiyor her maç başı ve sonu.
    FM Gazetesi

-bazen mac 0 0 giderken oyun öyle bi hızlanıyorki senin oyuncu degiştrmene fırsat vermeden mac bitiyor.(genişletilmiş özette.) .
    -ses olayına bence bi gercekcilik getirilsin. hep aynı düzeyde ses var. gol olsada rakip gol atsada. örnegin deplasmanda gol atınca bi sessizlik çökse. yada son dakikalarda gol olunca baya bi ses gelse.
    -bi oyuncu oluyor. yedek oturtuyosunuz onu genelde. sonra rotasyon amaclı ilk 11e koyuyonuz 2 3 mac oynuyo o orda. sonra ne hikmetse 2 3 mac oynamasına ragmen gelip size ilk 11de oynamak istedigini sölüyo. iyide mal zaten 2 3 mactır oynuyon neyin kafasındasın diyesi geliyo insanın
    -transfer sacmalıkları zaten söylenmeye bile gerek yok. 2014te 10 milyon olan ademilsona adam 55 milyon istiyo.
    -şut özelligi 19 20 olan bi oyuncunun (douglas costa ) senede cektiği atıyorum 100 şutun 80i taca 10u auta 5i kaleciye 5ide iceri giriyo. bu adamın şutu 11 olsa anca böle bi istatistik olur. adama uzaktan sutu kapatıyom hala heryerden bamgüm vuruyo. bazılarıda hic vurmuyo. örnegin strootman 4 yıldır bende cektigi şut sayısı 10u gecmemiştir. dogal olarak golde atamıyo
    -türk takımlarının sacmalıklarını giderilmesi gerek. şu takımların bütce ve gelirlerini ayırca tanınmışlıklarını arttırılması gerek. bugün bi antepe milevski karabüge pedersen galatasaraya drogba snijder fenerbahceye meireles kuyt gibi adamlar geliyosa oyunda neden gelmiyo ? ayrıca şuda var. ben kendim editörden yabancı kontejyanını kaldırdım. bjk fb gs bütce arttrdım eşit düzeyde tanınmışlık arttı. fb ve gs cok iyi adamlar aldık. beşiktaşta para var hala sacma sapan adam alıyolar transfer yapıyolar mal mal.
    -şu fazla paraya verene gitme ve vergi olayı cok abartılmış. olabildigince örnek vererek anlatıyorum. eriksene ben(fenerbahce) , real madrid , manchester united ve dordmund teklif yaptık. ben maaşta istediginden 1 milyon euro fazla verdim. adam beni tercih etti. burda mantık ?
    -kuralar resmen önceden belirleniyo sanki. bi kere tesadüf ikinci tur kurası cekildi cl de. kuradan sonra elektrk gitti oyunun bi hafta öncesine döndüm save dosyasından. aynı takımlar eşleşti. dikkatimi cekti. bi sonraki sene gene aynısını denedim gene aynı takımlar eşleşti.
    -arkadaş türk regen cıkmıyo oyunda. eski serilerde müthiş adamlar cıkardı. sag bek sol bek kaleci her mevkiye adam bulurdun nerdeyse gelecek vaadeden potansiyali 4,5 yıldız 4 yıldız olan. bu seride hic bulamadım nerdeyse ya. ne benim takımımda ne başka takımda. ee böle olunca oyunda kontejyanda olunca bu sefer oyun biyerden sonra kitleniyo. kalkıp gelecek potansiyali 2,5 yıdlız olan adam alamıcagına göre sıkıntı oluyo bu sefer.
    -ben dünyanın hic biyerinde görmedim her lig macından önce basıntoplatısnı lig maclarından sonra zorunlu oluyo tamam eyvallahta her mactan öncede toplantı yapılmazki basınla arkadaş bune böle

benim hatrladıklarım bunlar. belkide biz cok fazla sey bekliyoruz ama daha iyisini gördügümüz icin bunu bekliyoruz. bi fm 12 bi fm 11 bi fm 10 ve daha altı seriler. cok cok daha iyidi. ya 11de ya 10nda. sıkılmadan 2035e kadar oynadım tek takımla. sacma sapan 3D motor geliştirceklerine oyunun baska yönlerine önem versinler. bu oyunun zaten zevki 2D ile cıkıyo. kalkıp bana pes fifa gibi görsellik versede ben 2D ile oynamayı secerim. uzun lafın kısası umarım güzel bi oyun cıkarda verdigimiz paraya deger

gercek hayatta bır hoca oyuncusuna uzaktan sut cekme derse cekmez.ne olursa olsun cekmez yanı .

Saçmalık olarak değil de böyle olsa daha gerçekçi olur diyebileceğim bi kaç nokta var ;
    1) Transfer konusu.Örnek vereyim Kerim Frei değeri 3M euro Beşiktaş bu sene Kerimi 3.2 M Euroya transfer etti fakat biz oyunda almaya çalıştığımız zaman 15M euro dan bi kuruş aşağı düşmüyolar.Buna artık bi son vermeli eğer verilmiyosa bari biz de öyle satalım.mesle ben Bale yi 71 milyona aldım diğer kariyerimde 40a man utd ye trasfer olmuştu ve de aynı zamandı oyuncunun gelmek istememesi.Buna da göz atılabilir

2)evet taktik baya önemlidir futbolda ama sonuçta taktiği uygulayanlar da futbolculardır.Taktiğim kötü olsa da oyuncular olumlu yönde hiç mi insiyatif almaz arkadaş .saçma sapan uzaktan şut çekiyolar.ben çekme diyosam çekmezsin bu kadar basit.taktikte sorun olsa da çekilmez yani.Veli kavlağın çıldırttığı tek insan ben değilimdir heralde

3)Regenler kesinlikle azaltılmalı azaltılmıyosa bile bu kadar kaliteli regenler çıkmamalı.potansiyeli 199 olan defans çıktı bende 2. sezonda.16 yaşında ama markajı top kapması ve hatırlamadaığım 4 5 özelliği 18 falandı

4)takım konuşmaları geliştirilecek zaten daha çok seçenek eklenmeli

5)Antremanların haftalık olmasını da anlamış değilim açıkçası günlük olmalı ve günleri biz belirlemeilyiz.

6)Saha dışı organizasyonlara katılabilmeli takım yemeği vb şeyler.takımın moralini etkileceyek şeyler.Medyanın soruları da çok dar her toplantıda aynı şeyler sorulmasından sıkıldım açıkçası

7)Oyuncular insiyatif almalı demiştim zaten mesela 1 - 0 öndeyken takım kendiliğinden sahasına gömülebilir siz talimat vermden.illa olumlu olacak diye bişey yok.

aklıma şimdilik bu kadar geldi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by steave View Post
    gercek hayatta bır hoca oyuncusuna uzaktan sut cekme derse cekmez.ne olursa olsun cekmez yanı .
    +1 .................
    FM Gazetesi

ve de bi sorum var arkadaşlar ben fm oynamaya Fm 13 le başladım biraz acemiyim bazı konularda sorum şu oyuncu profilleri hazırlanırken (özellikleri CA PA değerleri) bi önceki sezona göre mi belirleniyor yoksa aynı yılın sezon başına göre mi ? yani Fm 2014 31 ekimde çıkacak baktığımız zaman takımlar 2 buçuk ayılık performans ortaya koyuyorlar.Bu 2.5 aylık dilim de değerlendirmeye katılıyor mu ?

Quote Originally Posted by legolasaragorns View Post
    ve de bi sorum var arkadaşlar ben fm oynamaya Fm 13 le başladım biraz acemiyim bazı konularda sorum şu oyuncu profilleri hazırlanırken (özellikleri CA PA değerleri) bi önceki sezona göre mi belirleniyor yoksa aynı yılın sezon başına göre mi ? yani Fm 2014 31 ekimde çıkacak baktığımız zaman takımlar 2 buçuk ayılık performans ortaya koyuyorlar.Bu 2.5 aylık dilim de değerlendirmeye katılıyor mu ?
    Hayır sadece 1 önceki sezon verileri ve performansları dahilinde oluşturuluyor profiller. Daha sonraki güncellemeler ile ise (ara transfer gibi) oynanan sezon biraz yansıtılıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

şu uzaktan şut saçmalığını çözsünler başka birşey istemiyorum ben.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Angry

saçma sapan ve sık sık uzaktan şut denemeleri ve oyun ilerledikçe yapay zekanın gerizekalılaşması (trabzonspor,gençlerbirligi vs gibi takımların küme düşmesi,fethiyesporun gibi takımların uefaya katılması,galatasarayın barcelonadan hiç bir farkı kalmaması maç kaybetmemesi bunlar Türkiye ligi için gördügüm saçmalıklar) Türkiye liglerine biraz daha özen!!!

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

1- Uzaktan Şutlara ACİL ÇÖZÜM!

2- Uzaklaştırılıp Yavaş Yavaş Giden Topu Yakayamamak ÇOK ÇOK ACİL ÇÖZÜM! (Güzel Bir Atakta Bu Oluyor Çıldırıyorum)

Yani arkadaşlar inanın fmyi 2008den beri çok sıklıkla oynayan birisiyim şu yazdıklarınızın hiçbirisi başıma gelmedi sadece gol attığın maçlarda çok çabuk yeme olayı oda bu yazdığınız durumda en çok benim lehime olmuştur ilk 10 dakika 3 gol yiyip sonra 4-3 e çevirmek falan gibi özellikle eşleşme olayında hiçbir zaman aynı takımlarla eşleşmedim çok göze batar şekilde ve de bence sakatlık olayının düzelmesi taraftarıyım ihtiyaç duyulan oyuncular bir anda 4-5 ay sakatlanması çok sık oluyo bana kalırsa buna biraz daha filtre gelmesi lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by batuhangal View Post
    şu uzaktan şut saçmalığını çözsünler başka birşey istemiyorum ben.
    Quote Originally Posted by Eguet View Post
    saçma sapan ve sık sık uzaktan şut denemeleri ve oyun ilerledikçe yapay zekanın gerizekalılaşması (trabzonspor,gençlerbirligi vs gibi takımların küme düşmesi,fethiyesporun gibi takımların uefaya katılması,galatasarayın barcelonadan hiç bir farkı kalmaması maç kaybetmemesi bunlar Türkiye ligi için gördügüm saçmalıklar) Türkiye liglerine biraz daha özen!!!
    Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    1- Uzaktan Şutlara ACİL ÇÖZÜM!

2- Uzaklaştırılıp Yavaş Yavaş Giden Topu Yakayamamak ÇOK ÇOK ACİL ÇÖZÜM! (Güzel Bir Atakta Bu Oluyor Çıldırıyorum)
    Ben bundan şikayetci değilim, evet uzaktan çok şut vuruluyor ama sadece şut vurma ayarlandığı zaman vurmaması ayarlanması yeterli bence

Yavaş giden toplarda ben hiç bir sıkıntı yaşamadım, oyunculara yanlış taktik vermiş olmayasın sakın?

Quote Originally Posted by Bujsas View Post
    Yani arkadaşlar inanın fmyi 2008den beri çok sıklıkla oynayan birisiyim şu yazdıklarınızın hiçbirisi başıma gelmedi sadece gol attığın maçlarda çok çabuk yeme olayı oda bu yazdığınız durumda en çok benim lehime olmuştur ilk 10 dakika 3 gol yiyip sonra 4-3 e çevirmek falan gibi özellikle eşleşme olayında hiçbir zaman aynı takımlarla eşleşmedim çok göze batar şekilde ve de bence sakatlık olayının düzelmesi taraftarıyım ihtiyaç duyulan oyuncular bir anda 4-5 ay sakatlanması çok sık oluyo bana kalırsa buna biraz daha filtre gelmesi lazım.
    Al benden de o kadar

bence kulüp itibarları daha çabuk artmalı mesela fenerbahçeyle 3. sezonumda şampiyonlar ligini aldım ama itibar şampiyon olduktan sonra anca kıtasal oldu mesela gerçekte city'nin şampiyonlar liginde hiç bir başarısı yok ama oyunda 1-2 sene sonra dünya çapında oluyo

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by tevez15 View Post
    bence kulüp itibarları daha çabuk artmalı mesela fenerbahçeyle 3. sezonumda şampiyonlar ligini aldım ama itibar şampiyon olduktan sonra anca kıtasal oldu mesela gerçekte city'nin şampiyonlar liginde hiç bir başarısı yok ama oyunda 1-2 sene sonra dünya çapında oluyo
    O ligin itibarına bağlı, Lig itibarı ne kadar çoksa o ligde 1. 2. veya daha düşük bir pozisyonda bitirdiğinde alacağın itibar artar. Yani atıyorum sen Türkiye liginde 1. bitirip 100 itibar alıyorsan İngiltere Ligi şampiyonu 500 itibar alıyor. (Sayılar sallamadır) Yani senin şampiyonluğun = İngiltere Liginin 10. sırasındaki takım gibi bir şey oluyor İtibarların değişiklik göstermesinin sebebini böyle biliyorum ben. Hatta benim oyunumda NPower Championship (İngiltere 2. Ligi) Türkiyeden daha itibarlı bir lig, tabi ben baya ilerledimde yani Türkiye Şampiyonluğu, NPower'dan bile daha az itibar kazandırıyor demek istiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Tevez benden (Trabzonspor) haftalik £80,000 isteyip sonrada gidip Arjantine haftalik £17,000e imza atmasin.

Mac motoru 10 kere degismesin, bu seride 10 tane degisik taktik yaptik. Ugrastirmasinlar bizi. FM12 mac motoru gibi olsun, 4-2-3-1 oynatabilelim rahat rahat.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Maç 2-0 olsa bile ikinci yarı rakip 2-1'e çevirdiğinde mutlaka 2-2 oluyor.

Bir de bazı maçlarda değişiklik ve taktiki değişiklik yapamıyorum. Bilmiyorum sizde de oluyormu?
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Maç 2-0 olsa bile ikinci yarı rakip 2-1'e çevirdiğinde mutlaka 2-2 oluyor.

Bir de bazı maçlarda değişiklik ve taktiki değişiklik yapamıyorum. Bilmiyorum sizde de oluyormu?
    O sıkıntı son dakikalarda oyunu soğutmaya çalışmıyorsan her defasında oluyor, önerim 70 den sonra 1 farkla öndeysen oyuncularına kanatları kullanma talimatı ver, en azından top kaptırırlarsa engelleme şansın olur, ortada kaptırınca kesin gol atıyorlar. Ayrıca tempoyuda düşürüp risksiz oyna dersen daha az hata yapıyorlar.

duacı olunan çoğu şeyin maç motoruyla ilgili olduğunu görüyoruz ve bence gerçek menajerlik deneyimi yaşamak isteyen oyunseverler maç gösteriminin 3d olmasından kesinlikle memnun değiller ben dahil.

bu oyunu sevmemizin en önemli nedeni, çok sevdiğimiz futbol üstüne hayal dünyamızı kurabilmemizdir.
    cm serilerinde altta yanıp sönerdi gol olunca, golü hayal ederdik,

yeni bir regen çıkardı ortaya poyuna posuna bakar sahada onu hayal ederik,

tribünleri, saha koşullarını, stadyumları hayal ederik.

ama gelip de önümüze hatalarla, buglarla dolu bir 3d koyduklarında biz bunu yemedik, bende yemedim.

satış stratejisi, çok kişiye ulaşmak, oyunu daha çok kişiye oynatmak falan bu savunulabilir ama ben bu oyunu tek başıma oynuyorum ve satış rakamları da umurumda değil.

bu yüzden madem bir dua gerekiyor, o zaman 3d olayının kaldırılması olsun bu oyunda.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

4.600 $ ücret alan oyuncunun benden 1.000.000 $ istemesi

475.000 $ bonservisi olan adama 15.000.000 $ istenmesi

bana saçma geliyor . 20 katı filan gibi bir düzenleme olsa güzel olur

Nesil
    2006
    Yer
    London

Bende bir umut düzelir diye belirtmek istiyorm bir noktayı.

İngiltere veya herhangi bir ligin 4. 5. ligindeki bir takımla oyuna başlıyorsun, 7, 8 sene çabalayıp çabalayıp premier lige çıkmayı başarıyorsun. İnanılmaz başarılar elde ediyorsun. 4-5 sene çabalayıp avrupa ligine gidebiliyorsun, 14-15 sezon sonunda avrupadan gelen para ile bir kadro kurmaya başlıyorsun, 4-5 sezon böyle gittikten sonra premier ligin aşırı derecede fazla olan geliri + avrupa kupaları geliri derken bir anda avrupa kupası şampiyonluğunu görüyorsun, bir bakmışsın ki ligde ilk 4 e girip şampiyonlar ligine kalmaya başlamışsın, bir süre sonra orda da lig şampiyonluğunu gördükten sonra 20 sezonunu bir takımda geçirmeyi bırak akıl almaz başarılara imza atıyorsun. Şampiyonlar liginde ilk gruplar derken bir anda çeyrek finaller, yarı finaller, finaller derken bir bakmışsın ki 5-6 sezon sonunda şampiyonlar liginin zirvesindesin. Tabi bu 25-26 senelik dönemde takımın itibarını 1 yıldızdan 4 yıldıza kadar çıkarıyorsun. Belkide hayal olan bir çok başarılara imza atıyorsun, kendi itibarın zaten Kıtasal oluyor bir süreden sonra. Dünyanın en iyi menajerlerinden biri olarak tanınıyorsun. Hangi milli takım boşalsa adın geçmeye başlıyor. Hepsini geçtim, takımın efsanesi arasına girmişsin, adına statlar yapılmaya başlamış, nerdeyse artık takımla adın anılmaya başlamış ama gel gör ki burda yapabileceğim her şey bitti diyip Türkiyeye veya elin en düşük liginden bir takıma başvuruyorsun ve aldığın cevap;

"Türkiye xxx'in ilgisine gülüp geçiyor."

Sonra dönüp Real Madrid gibi yüksek itibarlı bir takıma başvuruyorsun ve sana ertesi gün kontrat öneriyor.

Ve bu artık gerçekten sinir bozucu bir hal almaya başladı. Bence bir an önce düzeltilmesi gerekiyor.

bonservis ücretlerinin normale çekilmesi gerek. değmeyecek orta derece 3 yıldızlı bir futbolcuyu transfer ederken sırf takımında banko oynuyor diye bize 15 milyon euro'lara kitlemeleri önlenmeli. futbolcuların her sene yeni kontrat istemeleri önemli bir sorun kesinlikle düzeltilmeli. onun haricinde frikikler düzeltilmeli. örnek c.ronaldo 20 frikik vuruyo ama etkili serbest vuruş kullanır özelliği yüzünden top hep barajda kalıyor senede 1 golü geçemiyor. etkili serbest vuruşu Allah rızası için düzeltsinler o kadar çok gıcığıma gidiyor ki anlatamam. bir de uzaktan şut atar özelliği olanlar çok saçma şutlar atıyor bazen dağa taşa gidiyor top.

oyun motorunu da yenileyip özellikle dünya çapı olan özel yeteneği iyi olan futbolculara özel hareketler çalımlar koyarlarsa iyi olur, örnek cm 4 de todorov kimsenin yapamadığı farklı çalımlar yaparak rakiplerini geçerdi. orta sahaların oyuna etkisi arttırıılmalı. örnek bir xavi iniesta tek başına maç kazandıracak hamleler yapamıyor. orta sahalar zayıf, kanatlar daha etkili oynuyor.

regenleri de el atıp toparlamak lazım bir özelliği yüksek olup diğer özellikleri alakasız düşük olan regenler çok çıkıyor saçma sapan. yüzleri falan da düzeltilmeli. 2014 ü bekliyoruz.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri