1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Juan Pablo Pino

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Default Juan Pablo Pino

oyunda hızlanması artıralabilecek bir oyuncu diye düşünüyorum. pa ve ca oranlarına bakabilir miyiz?
    Last edited by perpetua : 19.Aralık.2010 at 15:50

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

11.2 de düzenlenmiş hızlanması, hızlanma yeterli sanırım

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

tebrikler cok iyi bir profil olmus

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

pinonun potansiyeli ardanın c.a.sından 4 puan daha az.ben p.a. 155 olmalıdır diye düşünüyorum

etrafta sakat adam geri yollanır diye söylentiler çıkmıştı fakat bir anda parlayıverdi.çok bencil biri gibi fakat sorumluluktan kaçmıyor,cesareti de iyi bir oyuncu. ek olarakçevikliğinin 14 veya 15 olmasını beklerdim ,daha çok 15.ama çok da itiraz edemem bu profile.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Finishing biraz daha düşmeli bence 8 falan olabilir bu adama 10 bile fazla

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

pozisyon alma ı ve topsuz alan biraz daha arttırlabilir özellikle pozisyon alma onun dışında yerinde bir profil

finishing bir puan artmalı bana göre. onun dışında son derece iyi bir profil...

Adam koşarken ani dönüş yaptığı zaman hiç savrulmuyor.profil güzel olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    finishing bir puan artmalı bana göre. onun dışında son derece iyi bir profil...
    artmalı mı? yok artık. aksine düşmeli. çok çok başarısız bu konuda.

Quote Originally Posted by nerazzuri View Post
    artmalı mı? yok artık. aksine düşmeli. çok çok başarısız bu konuda.
    10' luk finishingi olan bir oyuncuya göre çok iyi goller atıyor. Az pozisyona giriyor ama genelde kaçırmıyor. Composure ya da finishing bence artmalı...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Az pozisyona giriyor ama genelde kaçırmıyor.
    Adeta Pino'yu anlatmışsın. Biraz ağır, çok iyi çalım atamıyor ama şutları düzgün, iyi frikik kullanan ve oyun kurabilen bir oyuncu bence de.

Not: Tekniği yüksek oyuncular finishing'i az bile olsa güzel goller atabilir. Fakat Pino'nun şutları genelde çerçeveyi bulmakta zorlanıyor.

Decision ve Determination'u 3e falan düşmesi gerekir. 30 metreden kaleye vuruyor. Karşı karşıya kalınca kaleciyi geçmeye çalışıyor. Oyun zekası olmayan bir futbolcu.

Quote Originally Posted by ozaniel View Post
    Adeta Pino'yu anlatmışsın. Biraz ağır, çok iyi çalım atamıyor ama şutları düzgün, iyi frikik kullanan ve oyun kurabilen bir oyuncu bence de.

Not: Tekniği yüksek oyuncular finishing'i az bile olsa güzel goller atabilir. Fakat Pino'nun şutları genelde çerçeveyi bulmakta zorlanıyor.
    Tam tersini düşünüyorum..Pino'nun en önemli özelliği hızı bence.. Bence çok pozisyona giriyor çok kaçırıyor.Takımda doğru dürüst oyun kurucu olmadığından fazla pozisyon bulamıyor..Oyun zekası çok düşük ve bencil.Oyun kuramadığını düşünüyorum.Kararları çok kötü.Aldığı her yerden vuran oyuncu..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben ironi yapmıştım orada.

Benim oyunumda genelde asist oynadı. Kaleyi çok az düşünüyor.

Maçta kaçırması olağan bir şey forvet değil zaten adam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hagi geldikten sonra sakatlanana kadar çok iyi performans gösterdi. Özellikle birden hızlanıp adam geçmesine hayran kaldım. Ve bu çalım denemelerinde başarılı olma yüzdesi oldukça yüksekti. Dribbling daha fazla yükseltilmemesi gerektiğini biliyorum. Top sürerken yüksek becerisi yok. Ama o teknik ve hızlı çalımlarını göz önünde bulundurmak lazım. Acceleration 18, pace 15 gibi bir şey nasıl olur acaba?

(Bu arada, ben bu konulara yazıyorum ama güncelleme için geç kaldık galiba. Neyse gelecek sene vs. Tartışmış oluruz en azından. )

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Pa'sının artmasını isteyenler; Bu hiçbirşeyi değiştirmez.Profesyonellik özelliği 7. Bu şartlarda gelişmeden çok gerileme olması bile muhtemel.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Finishing biraz daha düşmeli bence 8 falan olabilir bu adama 10 bile fazla

10 bile fazla mı? Attığı uzaktan golleri görmedin herhalde. Uzun şutlar 16 olmalı.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Allah aşkına sizde kaç tane uzaktan gol attı.Tamam iyi vuruyor,sert vuruyor da çoğu isabetsiz.Long Shoot 14 bile fazla bir sayı bence
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Zaten doğru dürüst 10-15 maç oynadı. 10-15 maç içerisinden üç tane uzaktan gol atmıştı. Oyun içerisinde ise taktiğe göre değişiyor. 11.1 11.2 ve 11.3 versyionlarında sürekli Pino'nun profili ile oynadılar. Gerçeğe en yakın profili 11.3'te oluştu. Top ayağına oturduğunda 3-4 tane atabilen hızlı ve iyi pas atan bir oyuncu oyunda
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Long Shots artacaksa Decisions düşmeli.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Allah aşkına sizde kaç tane uzaktan gol attı.Tamam iyi vuruyor,sert vuruyor da çoğu isabetsiz.Long Shoot 14 bile fazla bir sayı bence
    Hayır, çoğu isabetli. Buralarda uzaktan şut konusunda gördüğüm en başarılı futbolculardan. Rastgele uzaktan şut denemiyor. Ayağına oturtarak topun kaleye ve sert gitmesini sağlıyor. Düzgün vuramadığı şutların sayısı az.

Sizde uzaktan kaç tane gol attı derken? Long shot değeri gollere göre mi şutlara göre mi belirleniyor? Long shot 15 ve üstü olanlar her sezon 5-6 tane uzaktan gol mü atıyor da Pino'ya 14 fazla?

Mesaj Yetkileri