1 ile 30 arası toplam 80 sonuç

Konu: izmer 96 v1 ,Hocam Arrigo Sacchi , Attractive Football

Hybrid View

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by mertsane View Post
    versiyon 10.1 mi 10.0 mı?
    versiyon 10.1
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by MetSel View Post
    abi burdada sen mi yazdin? tipa tipa benziyor da
    ben su siteye de yaziyorum http://www.fm-base.co.uk/forum/f72/izmer96s-4-3-3-attractive-football-t23478.html buyuk ihtimalle birisi ordan alip bu gosterdigin siteye kopyalamis benim taktigi ama olsun sorun yok keske bi adimizi yazmis olsa ama saglik olsun fm 09 daki taktigimdede ayni sorunlar olmustu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by hakaniolp View Post
    taktiği hoffenheimle uyguladım..sezon başından beri çok kötüydüm..hatta kovulup tekrar girdim..ama yine de bişey değişmedi..şu anda ise olmicak galibiyetler aldım taktik sayesinde..yapan arkadaşı tebrik ederim..
    herşeyden önce oyunun hücum yönünü sevenler için taktik muazzam diyeiblirim.rakip kim olursa olsun deplasmanda da olsa oyunun mutlak hakimi siz oluyorsunuz.yalnız arkadaşın da dediği gibi geri dörtlünüz hızlı ve top kapan cinsten olcak.çünkü hücumlar sırasında çok kontra yiyorsunuz.buna rağmen pozisyon bolluğu dikkat çekici
    taktik sahibine soru: güçlü rakipler karşısında öne geçtiğinizde bile hala hücum yapmaya devam ediyorsunuz.bu da rakipte yetenekli hızlı adamlar varsa gol yemenize sebep oluyor.öne geçtiğimizde rölantiye almak,ve defans güvenliğini ön plana almak için ne önerirsiniz sayın hocam
    valla samp. liginde cok onemli bir mac yada sampiyonlugu etkiliycek bir mac degilse genelde taktikle fazla oynamiyorum one gecince cunku rakip saldirirsa daha cok gol atiyorum ama soyle birsey yapabilirsiniz ortadaki forveti deep lying forward support olarak ayarlayin sag ve sol forvetide poacher olarak ayarlayabilirsiniz
    Last edited by izmer96 : 27.Kasım.2009 at 09:01 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by izmer96 View Post
    versiyon 10.1
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

ben su siteye de yaziyorum http://www.fm-base.co.uk/forum/f72/izmer96s-4-3-3-attractive-football-t23478.html buyuk ihtimalle birisi ordan alip bu gosterdigin siteye kopyalamis benim taktigi ama olsun sorun yok keske bi adimizi yazmis olsa ama saglik olsun fm 09 daki taktigimdede ayni sorunlar olmustu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

valla samp. liginde cok onemli bir mac yada sampiyonlugu etkiliycek bir mac degilse genelde taktikle fazla oynamiyorum one gecince cunku rakip saldirirsa daha cok gol atiyorum ama soyle birsey yapabilirsiniz ortadaki forveti deep lying forward support olarak ayarlayin sag ve sol forvetide poacher olarak ayarlayabilirsiniz
    Evet Şuanda süper gidiyor taktik yeni sezona girdim bununla ... Herkesi duman ediyoruz.Sonuçları paylaşırım.

Quote Originally Posted by izmer96 View Post
    versiyon 10.1
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

ben diyorum ki ortadaki central defender de diğeri gibi box to box olarak ayarlansa.defans daha sağlama alınmazmı.çünkü rakip ataktayken ve korner kullanırken 3 forvet+1 mc ilerde bekliyor.ben bi kaç maç denedim hücum biraz eksildi ama defansta daha kalaba olmaya başladık

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by hakaniolp View Post
    ben diyorum ki ortadaki central defender de diğeri gibi box to box olarak ayarlansa.defans daha sağlama alınmazmı.çünkü rakip ataktayken ve korner kullanırken 3 forvet+1 mc ilerde bekliyor.ben bi kaç maç denedim hücum biraz eksildi ama defansta daha kalaba olmaya başladık
    bu seneki oyunda zaten bi taktik yapiyim tum maclarda 90 dakka ayni taktikle oyniyim diye bir sey yok bu taktik mac icinde tabiki oynamalar yapilabilinir fakat sagdaki mc nin atak oynama nedeni sag ve sol forvetin amc gibi davrandiklari icin forvet hattinda gol atabilicek bir kisinin daha olmasidir bundar ibaret

Mesaj Yetkileri