Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: Ankara, Gücünüze Gidecek... | 1. Sezon

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Default Ankara, Gücünüze Gidecek... | 1. Sezon

Merhaba arkadaşlar. Ankaragücü'nün içinde bulunduğu durumdan bahsetmeye pek gerek yok sanırım... Asırlık çınar, birilerinin çıkarları yüzünden a2 takım kadrosuyla Süper Lig maçına çıkmak gibi birçok şeye maruz kaldı. Bizim hedefimiz ise, bu büyük kulübü kötü günlerinden kurtararak yeniden hak ettiği yere getirmek ve uzun vadede finansımızı düzeltip, kupaları kaldırmak!

Yağmurlu geçen bir ilk yarının ardından, yedek formaya yetecek parası olmadığı için ıslak formayla ikinci yarıya çıktı geçen günlerde Ankaragücü. Yediremiyoruz! And içtik, bu kulübü bu günlerden kurtaracağız, ve sloganımız ise şu: ''Ankara, gücünüze gidecek!''

Zor olacak, çok zor. Ancak bunun üstesinden gelmek için elimizden geleni yapacağız...

Her şey arma için!

Kuralları okudum, kabul ediyorum.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Başarılar
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Başarılar

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    Sağolun.

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Başarılar
    Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Başarılar
    Teşekkürler arkadaşlar
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Başarılar.ilk sezon borçlara ve yetersiz kadroya rağmen yönetimin orta sıralarda bitirme beklentisi zorluk çıkartabilir.sezonu 14.bitirdiğimde kovmuşlardı beni..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by TheWizard View Post
    Başarılar.ilk sezon borçlara ve yetersiz kadroya rağmen yönetimin orta sıralarda bitirme beklentisi zorluk çıkartabilir.sezonu 14.bitirdiğimde kovmuşlardı beni..
    Sağol kardeşim, cidden bu büyük bir handikap, yönetim yüzsüz müdür nedir Bu kadroyla ligde kalmak bile mucizeyken mid-table finish istiyorlar en az. N'apalım artık, uğraşacağız

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

İşte oyundaki menajer profilim:

Oyunu biraz daha zorlaştırması için geçmişimi ''Sunday League Footballer'' şeklinde ayarladım. Oyundaki database'imde Türkiye dışında Portekiz'in de bulunması ise tamamen Atila Turan için, bakalım onu alabileceğimiz günleri görebilecek miyiz

**

Kadromuz ise böyle. Takviye şart.

**

ANKARAGÜCÜ'NÜN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ EREN AYDEMİR BASINA TANITILDI!

Toplantıdaki sakin tavırları dikkat çeken genç teknik adam, ''Bu göreve getirildiğim için çok mutluyum. İnşallah yönetim ve oyuncularla beraber kulübü bu pisliğin içerisinden kurtaracağız'' dedi. ''Takımda en güçlü bulduğunuz pozisyon hangisi?'' sorusuna ''Orta saha'' yanıtını veren Aydemir, ofansif bir futbol oynayacaklarını söyledi. Transfer yasağı hakkında da görüşleri sorulan Aydemir bu konuda net cevaplar vermekten kaçınırken, ''Biliyorsunuz ki serbest oyuncular dışında transfer yapamıyoruz. Kafamızda olan birkaç isim var. Önümüzdeki günlerde neler olur, hep beraber göreceğiz'' dedi. Toplantıdan sonra başkan Sami Altınyuva ile tesisleri ve stadı gezen Aydemir'in gözlerinden kararlılığı okunabiliyordu.
    Emek Ege - NtvSpor

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

zor olacak. Başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Nelson Rivas'ı tavsiye edebilirim defans hattına gelmek isterse
    Transfer yasağı işi daha çok yokuşa sürüyor.

Başarılar. Memleketimin takımına iyi bak En kötü 15.liği bekliyoruz

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by entolik View Post
    zor olacak. Başarılar
    Teşekkür ederim. Hem de çok zor olacak.

Nelson Rivas'ı tavsiye edebilirim defans hattına gelmek isterse
    Transfer yasağı işi daha çok yokuşa sürüyor.
    Stoper mevkiinde pek problem görmedim ama Nelson Rivas'a maaş da yetiremezdik zaten

Quote Originally Posted by DaRkLiqTh View Post
    Başarılar. Memleketimin takımına iyi bak En kötü 15.liği bekliyoruz
    Teşekkürler Valla bizim hedefimiz de ligde kalmak ama yönetim 15.'likte bizi kovar gibime geliyor

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Başarılar zor seçim ama üstesinden gelirsin

Eren'im varsa burda iş bitmiştir Başarılar kanki

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sezon planlamamıza iki oyuncumuzu reserve takımdan A takıma çıkararak başladık: Bayram Olgun ve Tonia Tisdell.

Genç kaleci Bayram'ı ilk 18'de en az 1 tane kulüp altyapısından çıkan 23 yaş altı oyuncu bulundurma zorunluluğundan dolayı A takıma aldım, Tisdell'in ise bize yararlı olabileceğini düşündüm. Bayram konusunda pek ümitli değilim ancak Tisdell sezon boyunca forma şansı bulacak.

**

Ankaragücü'nde transfer tamamlandı! İşte bu sezon takıma katılan oyuncular:

#30 / Salaheddine Sbai / Sol Bek

25 yaşındaki Tunuslu oyuncuyu büyük umutlarla aldım ancak bir hazırlık maçında 2-3 ay kadar sakatlandı, bu nedenle ligin ilk 2 ayı bizimle birlikte olamayacak. Sahalara dönene kadar güçlerinin fazla düşmemesi ve takımımıza katkı sağlaması en büyük dileğimiz.

#13 / Deniran Ortega / Santrfor

25 yaşındaki Nijeryalı forvetten beklentilerimiz büyük. Sezon boyunca yanındaki forvet arkadaşı ile birlikte en büyük gol umudumuz olacaklar. Bu sene forvetlerimiz iş yaparsa, ligde kalırız. Sana güvenimiz tam Ortega!

#9 / Ahmed Soukouna / Santrfor

21 yaşındaki genç oyuncumuz adeta yeni Emenike! Abisi Deniran Ortega'yla birlikte umarız bu sezon çok gol atacaklar. Gerçekten çok güzel bir forvet hattı kurduğumuzu düşünüyorum. Ligimizdeki ağır defansları hallaç pamuğuna çevirmeleri içten bile değil

**

İşte transferin genel görünümü:

Bu da staff kadromuzdaki değişiklikler. Gerçekten güzel bir personel kadrosu oluşturduğumuz kanaatindeyim.

Staff değişikliklerinden sonraki training levelları:

**

Sezon boyunca kullanmayı planladığımız taktiğimiz:

**

Artık Ankaragücü sezona hazır. Tek hedefimiz ligi 13. sıranın üstünde bitirebilmek.

VİRA BİSMİLLAH!

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by 37caylak37 View Post
    Başarılar zor seçim ama üstesinden gelirsin
    Sağolasın kardeşim

Quote Originally Posted by leventb12 View Post
    Eren'im varsa burda iş bitmiştir Başarılar kanki
    Sağol kanka, seni tekrar görmek güzel

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Transferler güzelmiş.Çok iyi kadro kurmuşsun

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

başarılar dilerim...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Başarılar arkadaşım

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Başarılar. Sağlam bi defansif taktikle takımı ilk 8e sokabilirsin. Ayrıca Murat Duruer iyidir, keşke takımda tutsaydın.

Ek olarak yeni yama çıktıktan sonra ki Ankaragücü kariyeri daha zorlu olurdu Turgutmuş, Tisdell miş kimse kalmadığı için takımda
    eto'o bitmiş.

Murat Duruer Konusunda Hemşerime Katılıyorum, Çok Yönlü Oynayabilen Bekte Bile Sırıtmayan Oyuncuydu. Takımdaki Maaş Fazlalıklarından Kurtulmak İçin Uğur, Serdar, Ediz Gibi Dengesiz Oyuncuları Göndermeni Tavsiye Ederim. Oynadığın Taktik Dizilişi Benimde Oynadığım Oyunda Aynıı Sistemin Oturduğunda Güzel Sonuçlar Alacaksın. Ergin Takımın En İyi Mevcut Forveti ve Takımı Tek Başına Nerdeyse Sırtlıyor

Bu Uğurda Başarılar

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Kariyerinde başarılar.Güzel bir seçim olmuş A.Gücü.Ortega transferi bence gereksiz olmuş ben Kartalspor kariyerimde süper lige çıktığımda almıştım çok verimsizdi.Umarım sana beklediğin katkıyı verir.

Nesil
    2006
    Yer
    ANTALYA-belek

Kardeşim başarılar diliyorum.bir ankaralı olarak takımın haline gerçekten çok üzülüyorum heleki ıslak forma muamması içler acısı transferler iyi ,takip edeceğim seni inş uzun soluklu olur ...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Transferler güzelmiş.Çok iyi kadro kurmuşsun
    Teşekkür ederim, elimizden geleni yaptık işte

Quote Originally Posted by nannar View Post
    başarılar dilerim...
    Çok sağolun hocam

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    Başarılar arkadaşım
    Sağol kardeşim

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Başarılar. Sağlam bi defansif taktikle takımı ilk 8e sokabilirsin. Ayrıca Murat Duruer iyidir, keşke takımda tutsaydın.

Ek olarak yeni yama çıktıktan sonra ki Ankaragücü kariyeri daha zorlu olurdu Turgutmuş, Tisdell miş kimse kalmadığı için takımda
    Valla kadro cidden çok 2. sınıf, ilk 8'e girmemizi imkansız olarak görüyorum ama yükselebildiğimiz kadar yükselmeye çalışacağız.

Bu oyun zor, yama çıktıktan sonraki ise eziyet olurdu

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Murat Duruer Konusunda Hemşerime Katılıyorum, Çok Yönlü Oynayabilen Bekte Bile Sırıtmayan Oyuncuydu. Takımdaki Maaş Fazlalıklarından Kurtulmak İçin Uğur, Serdar, Ediz Gibi Dengesiz Oyuncuları Göndermeni Tavsiye Ederim. Oynadığın Taktik Dizilişi Benimde Oynadığım Oyunda Aynıı Sistemin Oturduğunda Güzel Sonuçlar Alacaksın. Ergin Takımın En İyi Mevcut Forveti ve Takımı Tek Başına Nerdeyse Sırtlıyor

Bu Uğurda Başarılar
    Yollayacağım yollayacağım, seneye rahat bir 15 oyuncu falan yollayacağım takımdan ki şu maaş konusunda bir düzlüğe çıkalım, zira şu an haftalık -50k$ maaş bütçesindeyiz.

Ergin'i ben de beğeniyorum, santrfor mevkisinde deneyeceğim ve verim alırsam seve seve oynatacağım oyunculardan biri. Başarı dileklerin için teşekkürler

Quote Originally Posted by ommix View Post
    Kariyerinde başarılar.Güzel bir seçim olmuş A.Gücü.Ortega transferi bence gereksiz olmuş ben Kartalspor kariyerimde süper lige çıktığımda almıştım çok verimsizdi.Umarım sana beklediğin katkıyı verir.
    Teşekkür ederim Valla Ortega'nın özellikleri gayet iyi görünüyor ancak fos çıkma olasılığı tabi ki var. Ergin Keleş yedekte bekliyor, olmazsa onu oynatırız

Quote Originally Posted by bayramokachi View Post
    Kardeşim başarılar diliyorum.bir ankaralı olarak takımın haline gerçekten çok üzülüyorum heleki ıslak forma muamması içler acısı transferler iyi ,takip edeceğim seni inş uzun soluklu olur ...
    Sağolasın kardeşim, ben bir Ankaralı olmamama rağmen bu durum beni de derinden etkiledi ve bu kariyeri açmama sebep oldu.

Teşekkür ederim başarı dileklerin için

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Dayan ANKARAGÜCÜ... Başarılar..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Dayan ANKARAGÜCÜ... Başarılar..
    Çok teşekkürler...

başarılar memleketimin takımını iyi yönet

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar.
    TariboWest

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by zobuduk View Post
    başarılar memleketimin takımını iyi yönet
    Teşekkürler, inşallah

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Başarılar.
    Sağol Ümit

Bir Ankara takımını daha başarılı görmek beni sevindirir.
    Başarılar ve bol şans...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri