Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 76 sonuç

Konu: Notts County Fc-atacan

Default Notts County Fc-atacan

Nottingham şehrinin takımı olan Notts County 1862 yılında kurulmuştur ve şu an futbol yaşamını devam ettiren kulüpler arasında dünyanın en eski profesyonel futbol kulübüdür.Maçlarını Meadow Lane Stadyumu'nda oynar.Lakapları Magpies (Saksağanlar)dır.

Renkleri siyah beyaz olan Notts County takımını çalıştırmaktan bir Beşiktaşlı olarak ayrıca mutluyum.Kariyerime Notts County takımı ile başlıyorum.Bu sene Npower lig 1 de mücadele edeceğiz.Tarihinde bir fa cup haricinde pek başarı olmyan bir kulüpteyim ama en eski futbol takımını çalıştırarak önemli başarılar kazanacağım.Hedefim 3 sene sonunda premier lig.Bunun dışında fa cup ve lig kupasında da elde edilecek ceyrek final veya yari final güzel sonuçlar olacaktır.

Şu an takımın başına yeni geçmiş durumdayım.Kulüpteki oyuncuların çoğunu çok yakından tanıyorum ve bilgi sahibiyim.Yavaş yavaş önce kadrodaki oyuncular sonra personele ilişkin detaylı grafikli bilgiler vermek istiyorum.İlk olarak kadronun revize edilmemiş olan halini paylaşacağım.Takımın başına geçtiğim gün itibariyle elimde bulduğum kadrodan bahsediyorum.Bu kadro 2-3 gun içinde revize olacak.Önce kiralık gönderilecek sonra satılacak oyuncular ve reserve takıma yollayacağım oyuncuları ve sonrasında bu sene ligde benimle beraber mücadele edecek saf kadroyu sizlerle paylaşacağım.Oyunun orjinali çıkana kadar yani cuma gününe kadar kadromu gidecekler kalacaklar şeklinde oluşturmayı planlıyorum.Personeller ve oyuncu transferlerini cuma gününden sonraya erteliyorum.Cumaya kadar detaylı bir şekilde inceleme yaptıktan sonra gidecekleri kararlaştırmış olurum.Düşünceleri olan arkadaşlar bu konuda yorum yapabilirler.Teşekkürler...

Last edited by asg23 : 30.Ekim.2012 at 19:48

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

İşte geldiğimde elimde bulduğum reserve takımdaki oyuncuların tamamının da katılımıyla oluşan brüt kadro...Şimdi yapmamız gereken yarar sağlamayacağına inandığımız oyuncuları a takımdan çıkarmaki,satmak,kiralamak.Düşünce anlayışım şu.Genç gelecek vaadeden ya da yetenekli katkı verecek veteran oyuncuların kalması.Arsene wenger modeli diyebiliriz.Ama biraz daha yarışın içinde olan bir takım olmalıyız.Ayrıca maaş katkı orantısı da çok çok önemli benim için.Maaşı yüksek olan ama katkısı az olan oyuncu gider.

NET OLMASA DA OYUNCULARA İLİŞKİN DÜŞÜNCELERİM:

Kaleciler
    Mitchelli satılık listesine koymayı düşünüyorum.speissi ise bir kaleci alırsam kiraya yollayabilirim.

Savunma
    Regan,wholey ve tom williams satılık listesine koyacağım bekler.stoperde ise leacock için kararsızım.2 iyi stoper almayı düşündüğüm için %51 olumsuzum.

Orta saha
    Boucaudun kiralık sözleşmesini feshedicem.tempest ve mahonu satılık listesine koyacağım.

Forvet
    Lee hughes ve arquini satılık listesine koyacağım.

İYİ TEKLİF

Bartosz bialkowski,neal bishop,hamza bencherif,enoch showunmi konusunda düşüneceğim.Alacağım oyuncular ve bu oyuncuların teklif alma durumlarına göre değerlendiririm.

YAPTIĞIM BU DEĞERLENDİRMELER HAKKINDAKİ VE GÖNDERMEYİ DÜŞÜNDÜĞÜM OYUNCULAR HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELERDİR?
    Last edited by asg23 : 30.Ekim.2012 at 19:41

4. Default

başarılar.
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

Kadroda Düşünmediğim Oyuncularla Birlikte Sezon Başındaki 27 Kişilik Brüt Kadro Yaklaşık 15-16 Kişiye Düştü.alacağım Ortalama Yaş üstü Yetenekli Veteran 8-9 Oyuncu Ve Genç 3-4 Oyuncuyla Hazırlık Döneminin Sonunda 27-28 Kişi Olacaktır.ancak Kiralık Göndereceklerimle Beraber Tahmini Olarak Sezona 22-23 Kişiyle Girerim.

Transfer Listesi

Npower Lig 1 Için Mükemmel Oyunculardan Oluşan Bir Liste Hazırladım.bu Listeden Alacağım 6 Oyuncu Bile Beni Bir üst Lige çıkarır.ancak Bu Oyuncularla Anlaşmak Zor Olacak Fark Yaratacak Bir Takım Için çalışmalara Devam...

Manninger-dawson
    Boenisch-del Horno
    Miguel-beye-grygera
    Silvestre-ben Haim-mensah-kroldrup
    Grella-reo Coker-hargreaves-hitzlerperger-malaury Martin
    Drenthe-mcfadden-mansare-alex-mascara-tom De Mul
    Carew-suazo-corradi-kutuzov-tchoyi
    Last edited by asg23 : 30.Ekim.2012 at 19:41

Heyecanlı bir kariyer olmasını umuyorum. Başarılar.

npower gibi düşük liglere gelebilecek oyuncuları ararken nelere dikkat ediyorsunuz? Örneğin o listedeki oyuncuları oluştururken ne gibi kriterleri göze alıp arama yaptınız? Bilgilendirirseniz memnun olurum.

Transfer yaparken alacağım oyuncular takımın seviyesini bir iki tık yukarı çekecek oyuncular olmalı ya da genç potansiyelli.ancak bir npower ligine böyle oyuncular getirmek zor denebilir.kadromu oluştururken 13-14 oyuncu yollayıp maaş ve katkı vermeyen oyuncu kalabalıklığını ortadan kaldırıyorum.tabi bu sene bonservisiyle oyuncu da almayacağım.serbest ve bu lig içinçok iyi oyunculardan kurulu bir takımı göreceksiniz ki hiç bütçeyi sarsmadan oluşturmaya çalışacağım.mesela Lee hughes,bialkowski,bishop ve bencherif en fazla maaş alan oyunculardan ancak yetenek katkı ve istediğim performans açısından bu orantıda fark yaratacak oyuncular değiller bu yüzden bu oyuncuları satıp hem para kazanacağım hem maaş yüküm azalacak hem de aynı maaşı verip daha iyi ve fark yaratacak oyuncularla anlaşacağım.
    Last edited by asg23 : 30.Ekim.2012 at 13:12

hocam o oyuncuları alırsan senı premıer lıgde bıle ıdare eder bana gore

Quote Originally Posted by balinger View Post
    hocam o oyuncuları alırsan senı premıer lıgde bıle ıdare eder bana gore
    Evet dediğin gibi bu oyunculardan 6-7 tanesini alabilirsem ki zor iş 3 senede premier lige çıkma hedefim için önemli adım atarım.ama Alex,hitzlerperger,hargreaves gelmesi zor oyuncular.stopere mensah,kroldrup veya silvestreden biri bile gelse yeterli.ama stoper önemli birini almam lazım.kaleye manningeri çok istiyorum daha yoklamadım ama sanırım gelir o.ortaya reo coker gelse ofansa da mascara ve mcfaddeni çok istiyorum.forvete carew suazo ikilisini bir alsam iş tamamdır.ondan sonra maçlarımı oynar rahat sekilde championshipe çıkarım ve gelsin gelecek sezonun takım planlaması.

KADRODA KALACAK GİDECEKLERİ YÜZDE 90 BELİRLEDİM.

İŞTE TAKIMDA DÜŞÜNÜLMEYEN VE RESERVE TAKIMA GİDEN OYUNCULAR

LİAM MİTCHELL
    CARL REGAN
    TOM WİLLİAMS
    JAKE WHOLEY
    GREG TEMPEST
    DEAN LEACOCK
    GAVİN MAHON
    HAMZA BENCHERİF
    ANDRE BOUCAUD
    YOANN ARGUİN
    LEE HUGHES

ELİMDE KALAN 16 KİŞİLİK NET KADRO

BARTOSZ BİALKOWSKİ
    FABİAN SPEİSS
    JULİAN KELLY
    ALAN SHEEHAN
    MANNY SMİTH
    KRYSTİAN PEARCE
    HAYDN HOLLİS
    NEAL BİSHOP
    GARY LİDDLE
    JOSS LABADİE
    JEFF HUGHES
    ALAN JUDGE
    JAMAL CAMPBELL-RYCE
    FRANÇOİS ZOKO
    ENOCH SHOWUNMİ
    TYRELL WAİTE

BU OYUNCULARDAN DA KARARSIZ OLDUKLARIM VE GELEN OYUNCULARA GÖRE HAZIRLIK KAMPI SONRASI GİDEBİLECEKLER

BARTOSZ BİALKOWSKİ
    NEAL BİSHOP
    ENOCH SHOWUNMİ

KİRALIK GİDEBİLECEKLER

FABİAN SPEİSS
    HAYDN HOLLİS
    TYRELL WAİTE

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by asg23 View Post
    Evet dediğin gibi bu oyunculardan 6-7 tanesini alabilirsem ki zor iş 3 senede premier lige çıkma hedefim için önemli adım atarım.ama Alex,hitzlerperger,hargreaves gelmesi zor oyuncular.stopere mensah,kroldrup veya silvestreden biri bile gelse yeterli.ama stoper önemli birini almam lazım.kaleye manningeri çok istiyorum daha yoklamadım ama sanırım gelir o.ortaya reo coker gelse ofansa da mascara ve mcfaddeni çok istiyorum.forvete carew suazo ikilisini bir alsam iş tamamdır.ondan sonra maçlarımı oynar rahat sekilde championshipe çıkarım ve gelsin gelecek sezonun takım planlaması.
    hahah söylenebilecek bir şey bırakmamışsın bile.

Başarılar diliyorum.
    Sentugo.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    hahah söylenebilecek bir şey bırakmamışsın bile.

Başarılar diliyorum.
    kadrodaki oyuncularla ilgili düşüncelerin neler?gideceklerle kalacaklarla ilgili?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oyunculara hakim olamadığım için yapacağım yorumlar gerçekçi olmaz. Takıma katılan oyuncular, istemediğin adamların yerine geldikten sonra sorun yok.
    Sentugo.

NOTTS COUNTY İLE SENELERDİR KARİYER YAPTIĞIM İÇİN HEM OYUNCULARI HEM İNGİLTERE ALT LİGLERİNİ YAKINDAN TANIYORUM.BUNUN RAHATLIĞIYLA MÜCADELEMİZE BAŞLIYORUZ.BU ARADA YÜZDE 90 4-3-3 OYNAYACAĞIZ.

İŞTE KADRONUN ŞU ANKİ TRANSFERSİZ SAF HALİYLE EN GÜVENDİĞİM 2 OYUNCUM

1.ALAN JUDGE

Asıl Mevkisi Forvet Arkası Ama Onu Sistem Gereği Bazen Hem Orta Sahadaki 3'lüden Ofansif Olanı Olarak Bazen De 4-3-3ün Ileri üçlüsünde Oynatıcağım.tam Bir Joker Oyuncu.uzaktan şutları Ve Ortalama üstü Tekniğiyle Yine Bu Sene 12 Gol 12 Asist Ortalaması üstüne çıkacaktır.

2.FRANÇOİS ZOKO

Böyle dengeli forvet oyuncuları her zaman iş yapar.Zokodan da iyi katkı gelecektir.

GELECEK VAADEDEN GENÇ OYUNCULAR

1.FABİAN SPEİSS

İyi bir kaleci alırsam büyük ihtimal 2.kaleci olarak bu gencecik cocuğa güvenicem.Büyük risk ama alıyorum bu riski.Maliyeti uygun iyi bir kaleci bulursam kiraya yollarım.

ASIL MESELEYE GELELİM.İŞTE GELDİĞİMDE GEÇEN SENE BU TAKIMDA EN ÇOK OYNAYAN BU SENE DE OYNAMASI BEKLENEN OYUNCULAR AMA BEN BU OYUNCULARI TAKIMDA GÖRMEK İSTEMİYORUM.ARTIK KADRO REVİZE EDİLMELİ.GENÇ TAKIM İSTİYORUM GENÇ,DİNAMİK.

1.GAVİN MAHON

GEÇEN SENE 31 MAÇTA FORMA GİYMİŞ 2.KAPTAN.

2.LEE HUGHES

GELDİĞİMDE TAKIMDAKİ 1.SANTRAFORDU.GEÇEN SENE 40 MAÇ OYNAMIŞ.10 GOL ATMIŞ.BÖYLE FUTBOLCU İSTEMİYORUM.

Last edited by asg23 : 30.Ekim.2012 at 19:25

Bir Nottingham Forest sempatizanı olarak başarılar dilerim.

KARARSIZ KALDIĞIM 3 OYUNCU

BU OYUNCULAR BEN GELMEDEN ÖNCE TAKIMIN ÖNEMLİ PARÇALARI OLARAK DÜŞÜNÜLEN 3 OYUNCU.ANCAK %60 GÖNDERECEĞİM BU OYUNCULARI

1.BARTOSZ BİALKOWSKİ

TAKIMIN 1.KALECİSİ OLARAK DÜŞÜNÜLEREK TRANSFER EDİLMİŞ.KARİYERİNDE 6 FARKLI TAKIM OLAN 25 YAŞINDAKİ KALECİ KARİYERİ BOYUNCA SADECE 32 RESMİ MAÇ OYNAMIŞ.SANIRIM GÖNDERECEĞİM.DURUMU ALACAĞIM KALECİLERE BAĞLI.ANCAK DÜŞÜNSENİZE YERİNE GELECEK BİR MANNİNGERİ.OFF OFF OFF...

2.NEAL BİSHOP

TAKIMIN 1.KAPTANI VE GEÇEN SEZON 40 MAÇA ÇIKMIŞ.ANCAK TAKIMDA BİRŞEYLERİN DEĞİŞMESİ LAZIM.BU OYUNCU HAKKINDA OLUMSUZUM.ÇOK SADE BİR OYUNCU.DAHA ÇİFT TARAFLI OYUNCULAR İSTİYORUM.

3.ENOCH SHOWUNMİ

GEÇEN SEZON 3 GOL ATMIŞ BİR OYUNCU SANTRAFOR OLARAK ALINIYORSA O OYUNCUYU ALAN ADAMA DİYECEK BİR ŞEY YOKTUR.AH AH BU MAAŞLARA ÇOK İYİ SERBEST OYUNCULAR BULURUM BEN...

Quote Originally Posted by grjonny View Post
    başarılar.
    Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Bir Nottingham Forest sempatizanı olarak başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by hakankaraduman View Post
    Heyecanlı bir kariyer olmasını umuyorum. Başarılar.

npower gibi düşük liglere gelebilecek oyuncuları ararken nelere dikkat ediyorsunuz? Örneğin o listedeki oyuncuları oluştururken ne gibi kriterleri göze alıp arama yaptınız? Bilgilendirirseniz memnun olurum.
    Teşekkürler
    Last edited by asg23 : 30.Ekim.2012 at 23:18

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

göndereceklerini bir an önce gönder ne öyle ya
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Demo ile mi oynuyorsunuz ?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

lig konumu itibarıyla çift taraflı oyuncu bulmak zor eğer dmc kullanıcaksanız güzel bir dmc veyahut mücadeleci ortasaha bana göre Neal Bishop ama tercih sizin başarılar

Quote Originally Posted by asg23 View Post
    KARARSIZ KALDIĞIM 3 OYUNCU

BU OYUNCULAR BEN GELMEDEN ÖNCE TAKIMIN ÖNEMLİ PARÇALARI OLARAK DÜŞÜNÜLEN 3 OYUNCU.ANCAK %60 GÖNDERECEĞİM BU OYUNCULARI

1.BARTOSZ BİALKOWSKİ

TAKIMIN 1.KALECİSİ OLARAK DÜŞÜNÜLEREK TRANSFER EDİLMİŞ.KARİYERİNDE 6 FARKLI TAKIM OLAN 25 YAŞINDAKİ KALECİ KARİYERİ BOYUNCA SADECE 32 RESMİ MAÇ OYNAMIŞ.SANIRIM GÖNDERECEĞİM.DURUMU ALACAĞIM KALECİLERE BAĞLI.ANCAK DÜŞÜNSENİZE YERİNE GELECEK BİR MANNİNGERİ.OFF OFF OFF...

2.NEAL BİSHOP

TAKIMIN 1.KAPTANI VE GEÇEN SEZON 40 MAÇA ÇIKMIŞ.ANCAK TAKIMDA BİRŞEYLERİN DEĞİŞMESİ LAZIM.BU OYUNCU HAKKINDA OLUMSUZUM.ÇOK SADE BİR OYUNCU.DAHA ÇİFT TARAFLI OYUNCULAR İSTİYORUM.

3.ENOCH SHOWUNMİ

GEÇEN SEZON 3 GOL ATMIŞ BİR OYUNCU SANTRAFOR OLARAK ALINIYORSA O OYUNCUYU ALAN ADAMA DİYECEK BİR ŞEY YOKTUR.AH AH BU MAAŞLARA ÇOK İYİ SERBEST OYUNCULAR BULURUM BEN...

Kaleci dışındakileri sat bence

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    göndereceklerini bir an önce gönder ne öyle ya
    Şu an oyuna başlamadım.sadece demodan kadroyu tanıyorum kalacak gidecek oyuncuları belirliyorum.cuma günü oyun çıktıktan sonra başlayacağım.

Quote Originally Posted by petrol_fb12 View Post
    Demo ile mi oynuyorsunuz ?
    Oyun oynuyor sayılmam kadroyu belırlıyorum.transfer personel hazırlık maçları bütçe şu an hiç biriyle ilgilenmiyorum.gidecekleri belirliyorum.cuma oyun çıktıktan sonra aktif bir şekilde oyuna başlayıp sizi de detaylı ve hoş şekilde bilgilendiricem.

Quote Originally Posted by ablukaalarm34 View Post
    Kaleci dışındakileri sat bence
    Bishop konusunda kararsızım.

Quote Originally Posted by mustangshelby View Post
    lig konumu itibarıyla çift taraflı oyuncu bulmak zor eğer dmc kullanıcaksanız güzel bir dmc veyahut mücadeleci ortasaha bana göre Neal Bishop ama tercih sizin başarılar
    Teşekkürler...haklısın ama yine de kendi çapında bunu yapabilecek oyuncular var.fakat dediğin gibi bishop sert ve iyi top kapan oyuncu niyeyse ona olumsuz bakıyorum.

bartosz bialkowski ve enoch showunmiyi reserve takıma yolladım.hydn hollis,tyrell waite,fabian speiss ve bishopla ilgili kararımı hazırlık maçlarından sonra vericem.bu oyuncular da dahil şu an as kadroda kalan oyuncu sayısı 14.
    Last edited by asg23 : 31.Ekim.2012 at 13:26

VE İŞTE ARTIK GÜNLER GEÇTİ TEKNİK DİREKTÖR OLARAK NOTTS COUNTY'NİN BAŞINA GEÇMEME 24 SAATTEN AZ BİR ZAMAN KALDI.2 KASIM CUMA GÜNÜ ÖĞLEDEN SONRA TAKIMIN BAŞINA RESMEN GEÇECEĞİM.

YAKLAŞIK 1 HAFTADIR İNCE ELEYİP SIK DOKUYARAK KADRODAKİ OYUNCULARI ELEDİM.27 KİŞİLİK KADROYU TRANSFERSİZ VE İLK HALİYLE 14'E İNDİRDİM.BU 14 OYUNCU İÇİNDE GENÇ TAKIMDAN 2 OYUNCU VAR.1-2 TANE DE TRANSFERİNE DAHA SONRA KARAR VERECEĞİM OYUNCU.

İŞTE 14 KİŞİLİK KADRO

İŞTE GİDECEK OYUNCULAR

Transferlere başlasan artık diyorum bekliyoruz =)

Quote Originally Posted by ablukaalarm34 View Post
    Transferlere başlasan artık diyorum bekliyoruz =)

oyunun orjinalini bekliyorum.yarın olsun da bir an önce alıp başlayacağım.oyuna başladığımda çok hızlı bir şekilde her şeyle ilgilenip grafiklerle sslerle paylaşacağım zaten.transferler,personel,alt yapı,genç oyuncular,hazırlık maçları,kulüp yapılanması nasıl olur herkes görecek

takibe devam lütfen...
    Last edited by asg23 : 01.Kasım.2012 at 19:28

Beşiktaşımdan ve Dünyanın en büyük taraftarından bir beste araklayalım.

Nottingham Forresttan topçu almayın taraftarı çıldırtmayın
    Bu taraftar arkanızda gelsin artık transferler...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri