1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Yüz Paketi-Logo&Forma Paketleri

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Default Yüz Paketi-Logo&Forma Paketleri

Belki çoğu kişi biliyordur ancak bilmeyenler için faydalı olabileceğini düşündüğümden yazmaya karar verdim

FM 2010 için indirdiğiniz Yüz-Logo-Forma paketleri aynı şekilde FM 2011 içinde uygun oluyor arkadaşlar.Oyuna 2011 DB'sinden giren oyuncular hariç(yani eski oyunda olan oyuncular için) etkili birşey bu.%99 oranında başarılı birşeydir.Tekrardan bu paketleri indirmek yerine eskiden indirmiş olduğunuz paketleri kullanabilirsiniz.Geçen sene için indirdiğim 3 Gb'lık paketi bu seride de kullanıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

aynı şekilde aynı yerlere m atıcaz ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Evet aynı şekilde atarsanız, aynı klasörlerle etkili olur..
    ama sorun çıkarmı belli olmaz. ona da % 99 garanti var mı acaba.?

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

%99 olayı yanlış anlaşılmış.Garanti anlamında demedim.%99 oranında uyumlu.Yani mesela 100 profil resminden 99 tanesini içeriyor oluyor(büyük yüz paketini kullanıyordum ben mesela.neredeyse bütün oyuncular var şu anda)
    Aynı şekilde aynı klasöre atıyoruz,cache dosyasını siliyoruz ve oyunumuza devam ediyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Oyuncuların hangi takımda atıldıklarının önemi olmuyor yinede gösteriyor oyunda. Mesela belgelerimde 18 takım var TSL'de. Diyelim Q7 bu sezon BJK'de. Ama sizde Inter'in paketi var ve Q7 Inter in yüz paketi dosyasında belgelerime atarsanız yinede gösterir.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Oyuncuların hangi takımda atıldıklarının önemi olmuyor yinede gösteriyor oyunda. Mesela belgelerimde 18 takım var TSL'de. Diyelim Q7 bu sezon BJK'de. Ama sizde Inter'in paketi var ve Q7 Inter in yüz paketi dosyasında belgelerime atarsanız yinede gösterir.
    Evet bunu belirtmeyi unutmuşum.Sağolasın

Susie'nin mega yüz paketini kullanın, ben öyle yapıyorum. 70-80000 yüz(cut-out stili), yani en büyük yüz paketi. Hepsi tek bir klasörde olduğu için bir oyuncunun birkaç resmi olma olasılığı yok. Her ay da update çıkıyor.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

100 paketten 99'u değil hepsi uyar eğer ki Unique ID'leri değişmediyse... Unique ID'ler oyuncuların, menejerlerin, takımların, kısacası hemen hemen herşeye verilen ID'lerdir ve bunlar FM'nin başından beri aynı. sadece yeni eklemeler oluyor. o yüzden eski paket %100 oranda çalışacaktır ancak transferler gerçekleştiği için oyuncuların yüz paketleri falan farklı görülecektir.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by tombul taho View Post
    100 paketten 99'u değil hepsi uyar eğer ki Unique ID'leri değişmediyse... Unique ID'ler oyuncuların, menejerlerin, takımların, kısacası hemen hemen herşeye verilen ID'lerdir ve bunlar FM'nin başından beri aynı. sadece yeni eklemeler oluyor. o yüzden eski paket %100 oranda çalışacaktır ancak transferler gerçekleştiği için oyuncuların yüz paketleri falan farklı görülecektir.
    Bu kadar detaylı anlatmakla uğraşmak istememiştim ama yazdığın gibi.ID değişmediği veya silinmediği sürece sizdeki resim-logo-forma aynen çıkar(ki ID'leri değiştirmiyorlar)
    %99'dan kastım;%1 db'ye yeni eklenen oyuncular(yeni ID verilen oyuncular) olmaz sizde

Mesaj Yetkileri