Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 242 sonuç

Konu: Turksportal İstifa (!)

Nesil
    2003

Default Turksportal İstifa (!)

Neden?: Araştırmacılar Fenerbahçe'ye haksızlık yapıp, Galatasaray'ı abartmıştır.

Kanıt?: İşte aşağıda 2011/12 sezonu oyunda 10 defa tekrar tekrar oynatıldığında ortaya çıkan ortalama puanlar.
    Code:
    Fenerbahçe	76.4
    Trabzonspor	68.1
    Gaziantepspor	63.6
    Galatasaray	63.4
    Büyüksehir Bld.	60.3
    Bursaspor	60.2
    Besiktas	60.0
    Eskisehirspor	49.1
    Antalyaspor	46.9
    Manisaspor	43.3
    Kayserispor	40.6
    Sivasspor	40.5
    Gençlerbirligi	39.1
    Samsunspor	32.4
    Orduspor	31.3
    Mersin I.Y.	28.4
    Karabükspor	26.7
    Ankaragücü	18.7
    Sonuç: Fenerbahçe'nin 10 yılda ortalama puanı 102 değildir. İstifa kaçınılmazdır. 10 yılda 7 şampiyonluk yetmez. 10 yılda 10 şampiyonluk olmalıdır.

Oyun eline geçtiğinde isteyen aynısını denesin ve buraya assın. Üç gündür kopmayan patırtı kalmadı.

2. Default

çok yerinde bir post olmuş ama keşke daha önce yayınlasaydınız bu kadar gereksiz kavga da çıkmasaydı forumda.

Olmaz Hocam Beşiktaş Gerilerde Kalmış, Derhal Bırakın Bu İşleri

Tühh! Smilleyler Beyaz Olmuyormuş

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

kesinlikle istifa ! antep ne öyle ya 3. sırada yuh ) işin şakası bi yana güzel gönderme olmuş.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Kalite olarak geçen senenin çok altında olan Fenerbahçe'nin bu kadar baskın olması şaşırttı beni açıkcası.Kaldı ki taraftarı olduğum takım yani.

Sabrınızın tükenmesini de çok iyi anlıyorum Allah kolaylık versin ne diyeyim.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

bu neyin kanıtı anlamadım. sonuçta şansa bağlı değil mi şampiyonluk olayı. ben başka takımları yönetirken antep de şampiyon oluyor... başka biri 10 kez yapsa 7 gs şampiyon olacak belki kim bilebilir? en mantıklısı profile bakarak konuşmak yine...

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Ama Emre'nin özellikleri gerçekten çok düşük Ömer Abi,Emre'nin Xavi'den,Iniesta'dan,Fabregas'tan,Pirlo'dan düşük olmaması gerekirdi,onlardan hiçbir eksiği yok hatta fazlası var.Bence de başta Cengiz Abi olmak üzere araştırma ekibi istifa etmeli. (!)

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

bu neyin kanıtı anlamadım. sonuçta şansa bağlı değil mi şampiyonluk olayı. ben başka takımları yönetirken antep de şampiyon oluyor... başka biri 10 kez yapsa 7 gs şampiyon olacak belki kim bilebilir? en mantıklısı profile bakarak konuşmak yine...
    Bir insanın anlatabildiği karşısındakinin anlayabildiği kadarmış. NOKTA!
    I'm back...

Quote Originally Posted by FoRZa SKiNCLuB_I9o3 View Post
    Ama Emre'nin özellikleri gerçekten çok düşük Ömer Abi,Emre'nin Xavi'den,Iniesta'dan,Fabregas'tan,Pirlo'dan düşük olmaması gerekirdi,onlardan hiçbir eksiği yok hatta fazlası var.Bence de başta Cengiz Abi olmak üzere araştırma ekibi istifa etmeli. (!)
    sabrinin orta açması 14 olursa yine hakikaten bütün türk araştırmacıları istifa etmeli. çok ciddiyim.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quote Originally Posted by malpince View Post
    sabrinin orta açması 14 olursa yine hakikaten bütün türk araştırmacıları istifa etmeli. çok ciddiyim.
    Bende ciddiyim zaten.Dünden beri neden Emre Xavi'den daha düşük yapılmış diye isyan ediyorum SI Forumlarında,bakabilirsiniz.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Aşk-ı Şehir View Post
    Bir insanın anlatabildiği karşısındakinin dinleyebildiği kadarmış. NOKTA!
    Dinleyebildigi degil, anlayabildigi kadar deseydin keske. Maalesef dogrusu da o.

Bu İş Artık Çok Fazla Uzadı Artık Kabak Tadı Veriyor Her Yazılan

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Lüzumsuz sataşmalara gerek yok.Geliştirme fikri olan mantıklı şekilde belirttiğinde cevabını alıyor zaten.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

bence her 2 konuyada tez kilit vurula !

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Dinleyebildigi degil, anlayabildigi kadar deseydin keske. Maalesef dogrusu da o.
    haklısınız, ha bu arada yeri gelmişken söyleyim, ben 10 kere Alex muhammet gibi yansıtılmış demedim oyunda. alexin tekniği sadece ve sadece tekniği bak sadece diyorum sadece ve sadece bak buraya unutma SADECE TEKNİĞİ(anla diye tekrarladım) muhammetten iyi. diğer özellikleri kıyaslanmaz zaten... bak yine diyorum muhammet tekniği iyi diye alexten iyi oynayacak demiyorum. muhammetin sadece tekniği alexten kötü diyorum. diğer özelliklerini bir kenara bırakıyorum, sadece teknikten bahsediyorum. bak sadece teknik maç motorundaki performans değil. profildeki sadece teknik olan kısımdan. alexin tekniği muhammetinkinden daha büyük yani. ha buna rağmen anlamamış numarası yapacaksanız bu konuyu bir daha açmam. zaten size göre şikeciyiz, ama bunu oyuna yansıtamadınız niyeyse...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Kalite olarak geçen senenin çok altında olan Fenerbahçe'nin bu kadar baskın olması şaşırttı beni açıkcası.Kaldı ki taraftarı olduğum takım yani.

Sabrınızın tükenmesini de çok iyi anlıyorum Allah kolaylık versin ne diyeyim.
    Sasirtmasin.

Niang belki gitti ama Semih 19-20 gol atiyor. Stoch 8-10 golu buluyor. Dia 14-15 asist yapiyor. Bu istatistiklere, bu oyuncular gercekte ulasamiyor ama oyunda ulasiyor iste.

bazı arkadaşlar çok hızlı cevap yazıyor biraz okuyup gözden geçirip tartması lazım ilk akla geleni yazmamak lazım neticede görüntü kirliliğide oluyor.

Sasirtmasin.

Niang belki gitti ama Semih 19-20 gol atiyor. Stoch 8-10 golu buluyor. Dia 14-15 asist yapiyor. Bu istatistiklere, bu oyuncular gercekte ulasamiyor ama oyunda ulasiyor iste.
    semih 19-20 gol fazla olmuş. diğerleri olacak zaten. stoch bir maç oynadı 1 gol 1 asist. dia 1 maç oynadı 1 gol. gerçekte ulaşmaya bakacaksanız bjk felç kalır. quaresma simao almeida guti bunlar toplam lugano kadar gol atamamıştı 2. yarıdaki bjk-fb maçında... ama bir de oyuna dönüyoruz yardırıyorlar...

Nesil
    2003

haklısınız, ha bu arada yeri gelmişken söyleyim, ben 10 kere Alex muhammet gibi yansıtılmış demedim oyunda. alexin tekniği sadece ve sadece tekniği bak sadece diyorum sadece ve sadece bak buraya unutma SADECE TEKNİĞİ(anla diye tekrarladım) muhammetten iyi. diğer özellikleri kıyaslanmaz zaten... bak yine diyorum muhammet tekniği iyi diye alexten iyi oynayacak demiyorum. muhammetin sadece tekniği alexten kötü diyorum.
    Merak ettim. Muhammed'i kac defa izledin de kesin olarak ve hic bir farkli gorusu kabul etmeden Muhammed'in teknigi, Alex'den iyi degil diyorsun?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Sasirtmasin.

Bunu sizden öğrenebiliyor muyuz bilmiyorum takımların moral motivasyon değeri falan oluyodu yanlış bilmiyorsam editorde.Fenerbahçe'de o kısım nasıl acaba

Merak ettim. Muhammed'i kac defa izledin de kesin olarak ve hic bir farkli gorusu kabul etmeden Muhammed'in teknigi, Alex'den iyi degil diyorsun?
    muhammeti tam olarak sıradan bir a2 maçında tam anlamıyla izledim. onu da hatırlamıyorum ama teknik 19luk bir şey gösteremedi bana. öyle sağdan soldan son dakikalarda oyuna girdiklerine dikkat etmedim fazla. zaten sorun da muhammeti izleyememem. gökayı a2 maçlarında görüyoruz çok iyi diyince kıstas değil dendi de muhammet için kıstas mı oldu ya da oynadığı son dakikalar mı kıstas alındı? yoksa haber programlarında ve de gazetelerde çıkması mı kıstas oldu?

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Bence yönetim böyle saçma sapan şeyleri görmezden gelirse daha rahat eder herkes...Ne bileyim saçma sapan şeyler söyleyenlere cevap verme gereksinimi duymayın bu kadar da tartışma çıkmaz...Ayrıca bi söz vardır bilirmisiniz kimse üstüne alınmasın tabi...Cahil'le tartışmaya girmeyin ben hiç kazanamadım...Gerçekten çok doğru bir söz...

Quote Originally Posted by vedat1987 View Post
    Bu üslupla yazılmış post kalırken benim Fenerbahçe başkanıyla alakalı yaptığım görüşün spor taraftarlığı gerekçesiyle silinmesi çok enteresan. Zannedersem Fenerbahçe taraftarlığı dışındakiler sadece suç teşkil ediyor.
    alıntı yaptığım mesajı okudunuz mu?o benim yorumumdan önce o yorum olmasaydı benim yorumum da olmazdı merak etmeyin.

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Bence yönetim böyle saçma sapan şeyleri görmezden gelirse daha rahat eder herkes...Ne bileyim saçma sapan şeyler söyleyenlere cevap verme gereksinimi duymayın bu kadar da tartışma çıkmaz...Ayrıca bi söz vardır bilirmisiniz kimse üstüne alınmasın tabi...Cahil'le tartışmaya girmeyin ben hiç kazanamadım...Gerçekten çok doğru bir söz...
    yalnız yıllardır haklı çıkmayanlar araştırmacılar değil Fenerbahçeliler...

Nesil
    2003

semih 19-20 gol fazla olmuş. diğerleri olacak zaten. stoch bir maç oynadı 1 gol 1 asist. dia 1 maç oynadı 1 gol. gerçekte ulaşmaya bakacaksanız bjk felç kalır. quaresma simao almeida guti bunlar toplam lugano kadar gol atamamıştı 2. yarıdaki bjk-fb maçında... ama bir de oyuna dönüyoruz yardırıyorlar...
    Lugano gecen yil 20 gol atmis da benim haberim yokmus.
    Guti: 7
    Quaresma: 3
    Simao: 5
    Almeida: 5

Quaresma disinda oyunda olasi bir performansin altinda kalan yok esasinda. Quaresma'nin ozelliklerinin dusuk oldugunu soyleyen arkadaslara da cevabim bu olurdu. Bir 4 ay daha sans verelim, ondan sonra da gorursunuz Quaresma'yi.

vedat1987 Misafir

yalnız yıllardır haklı çıkmayanlar araştırmacılar değil Fenerbahçeliler...
    İyide arkadaşım adam 10 yıllık puan ortalamalarını postlamış Fenerbahçe açık ara önde. 10 yılda 7 kez şampiyon olmuş daha ne istiyorsunuz anlamıyorum. Yapılan en iyi takım Fenerbahçe TSL'de. Size Turksportal araştırmacıları ne verebilir daha.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Sen de haklisin. Ama bu arkadaslarin yaptiklarinin, bazilarini oyunu daha denemeden sogutacagi ihtimalini de gozardi etmemek lazim bence.

Bir de tabii en buyuk odul, bu agresif arkadaslari FM severlere kazandirmak olur. Mesela bir ara arastirmayi en sert dille elestiren bir arkadasin su anda arastirma ekibinin onemli bir parcasi olmasi gibi. Eskiler extensor'u hatirlar saniyorum.

Lugano gecen yil 20 gol atmis da benim haberim yokmus.
    Guti: 7
    Quaresma: 3
    Simao: 5
    Almeida: 5

Quaresma disinda oyunda olasi bir performansin altinda kalan yok esasinda. Quaresma'nin ozelliklerinin dusuk oldugunu soyleyen arkadaslara da cevabim bu olurdu. Bir 4 ay daha sans verelim, ondan sonra da gorursunuz Quaresma'yi.
    orada cümle düşüklüğü yapmışım.2. yarıdaki bjk-fb maçına kadar olacaktı. sonra takip etmedim çünkü diğer 4lüyü. ki yine altında kalmışlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

muhammeti tam olarak sıradan bir a2 maçında tam anlamıyla izledim. onu da hatırlamıyorum ama teknik 19luk bir şey gösteremedi bana. öyle sağdan soldan son dakikalarda oyuna girdiklerine dikkat etmedim fazla. zaten sorun da muhammeti izleyememem. gökayı a2 maçlarında görüyoruz çok iyi diyince kıstas değil dendi de muhammet için kıstas mı oldu ya da oynadığı son dakikalar mı kıstas alındı? yoksa haber programlarında ve de gazetelerde çıkması mı kıstas oldu?
    Seni biraz izledim diyorsun. Ona o puanı veren araştırmacı arkadaş emin ol senden daha fazla izleyip ona göre notlar çıkartıp Muhammed konusunda bilgili insanlarla fikir alışverişi yapmıştır.
    eto'o bitmiş.

Quote Originally Posted by vedat1987 View Post
    İyide arkadaşım adam 10 yıllık puan ortalamalarını postlamış Fenerbahçe açık ara önde. 10 yılda 7 kez şampiyon olmuş daha ne istiyorsunuz anlamıyorum. Yapılan en iyi takım Fenerbahçe TSL'de. Size Turksportal araştırmacıları ne verebilir daha.
    ben en iyi takım olmasını istemiyorum, doğrusu neyse onu olmasını istiyorum. burak'ın finishinginin artmasını istiyorum s.inanın belki de creavitysinin 16 olmasını istiyorum. muhammetin tekniğinin 19 olmamasını istemiyorum. sabrinin hızlı olmasını ama orta açmasının 14 olmamasını istiyorum. yobonun konsantrasyonunun 10 olmasını istemiyorum. alexin konsantrasyonunun 7 olmasını istemiyorum. kazımla servetin hızının aynı olmamasını istiyorum. bütün olay bu yani...

Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri