1 ile 30 arası toplam 94 sonuç

Konu: İsveç'de Ne Arıyorum?

Hybrid View

Çok heycanlı devam et :-)

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Ben ne aradığını çok iyi biliyorum ama konuşup işin gizemini kaçırmıyım şimdi Hadi başarılar Berk.
    Bence de sen böyle kalmalısın Özgür

Quote Originally Posted by vuque View Post
    Başlığı görünce ilk aklıma gelen
    "Ne işim var burda adamı Börk"
    Neyse başarılar dileyelim bakalım.
    Sağ olasın kardeşim

Quote Originally Posted by ASLAN1905 View Post
    Çok heycanlı devam et :-)
    Teşekkür ederim.

-----

Türkiye - Ankara - 11.20

Bakkaldan çıktıktan sonra sigaramı yakıp elimi arka cebime atıyorum.Oliver'in numarayı kağıttan telefona geçiyorum.Arıyorum,arıyorum defalarca arıyorum ama cevap yok.İki ihtimal var ya bu adam sarhoşken Dünya'nın en kral adamıyken ayılınca kimseyi tanımıyor ya da işi var bizim sarı kafanın.Kız arkadaşımı da çok ihmal ettim aslında bu aralar.Biraz kendi kabuğumdan sıyrılıp onunla da ilgilensem fena olmayacak.Gökçe'yi arıyorum Oliver'in aksine anında telefonu açıyor.Sesi biraz kötü noldu diye de sormaya gerek yok aslında.Nedeni belli..Buluşmak istediğimi anlatacaklarımın olduğunu söylüyorum.Sözleşip koyuluyoruz yola otobüse binip buluşacağımız yere varıyorum.Sessiz,sakin güzel bir yer insanın içini açıyor.Gökçe geliyor yine melek gibi beyaz bir mont üstüne de beyaz bir şapka dünya tatlısı.Anlatıyorum sıkıntılarımı,kimseyi anlatamadığım dertlerimi biraz da olsun Gökçe'ye döküyorum.Sarılıyor sımsıkı ben yanındayım diyor nereye gidersen nerede olursan ol yanındayım ben.Nereye gidersem gideyim yanımda mısın diyorum.Nereye gidersen git diye yanıtlıyor.Her şeye rağmen hayatın her kötülüğüne rağmen arkamda yanımda olan birisi var.Her şey yoluna girmeye başladı artık bir şeyleri riske atacağım baltaya biraz da olsun sap olabilmek için ..
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Mesaj Yetkileri