1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Son Yamaya Göre... (Futbolcu,Taktik)

Default Son Yamaya Göre... (Futbolcu,Taktik)

arkadaşlar ben fm 2006 oynuyorum ve son updateli halini yükledim yalnız uyuz olduğum bi konu var antremanlarım şahane koçlarım olağanüstü taktik hem 4-4-2 wings hemde 4-1-2-1-2 (değişiyor) futbolcularımdan bahsemteye gerek yok neredeyse tüm güçleri 20 harika bi kadro yapı olarak ama başarı gelmiyor ama yamasız halinde baya bi başarılı olmuştum hatırlıyorum bunda ş.liginde çeyrek final süper yarı final sürpriz oluyor benim için bana yardımcı olacak bi arkadaş varmı bu konuda şimdiden teşekkürler gerek taktiksel olarak gerekte taktiğime göre mevkisine futbolcu olarak....

VOLKAN BABACAN

RATİNHO İBR. TORAMAN VİNCENT KOMPANY MARCELO

FREDDY GUARİN

UĞUR YILDIRIM İBR. AKIN

RİCARDİNHO

GÖKHAN GÜLEÇ BURAK YILMAZ

ivan Misafir

Quote Originally Posted by Czech View Post
    arkadaşlar ben fm 2006 oynuyorum ve son updateli halini yükledim yalnız uyuz olduğum bi konu var antremanlarım şahane koçlarım olağanüstü taktik hem 4-4-2 wings hemde 4-1-2-1-2 (değişiyor) futbolcularımdan bahsemteye gerek yok neredeyse tüm güçleri 20 harika bi kadro yapı olarak ama başarı gelmiyor ama yamasız halinde baya bi başarılı olmuştum hatırlıyorum bunda ş.liginde çeyrek final süper yarı final sürpriz oluyor benim için bana yardımcı olacak bi arkadaş varmı bu konuda şimdiden teşekkürler gerek taktiksel olarak gerekte taktiğime göre mevkisine futbolcu olarak....

VOLKAN BABACAN

RATİNHO İBR. TORAMAN VİNCENT KOMPANY MARCELO

FREDDY GUARİN

UĞUR YILDIRIM İBR. AKIN

RİCARDİNHO

GÖKHAN GÜLEÇ BURAK YILMAZ
    zaten başarılı olamassınki kadrona baksana bu forvetlerle iş yapamazsın takımda BOBo varsa bikere ona 1 maç dahi kesik atmıycksn direk oynyck Defans çok sağlam orta sahada idare eder DMC süper ama guarin...Dediğim gibi forvet al kendinee forvetin yok

Quote Originally Posted by ivan View Post
    zaten başarılı olamassınki kadrona baksana bu forvetlerle iş yapamazsın takımda BOBo varsa bikere ona 1 maç dahi kesik atmıycksn direk oynyck Defans çok sağlam orta sahada idare eder DMC süper ama guarin...Dediğim gibi forvet al kendinee forvetin yok
    ya adam son yamayı yüklemeden önce bu kadroyla başarılıymış baksana.yamayı yükledikten sonra başarılı olamamış diyo sen takımdan bahsediyon.hemi forvet fıstık gibi bende şu anda beşiktaşta bu iki forvet uçuruyodu.sonra ben burak yılmazı aldım fenere ben fenerim.yani forver süper

kardeşler yorumlar güzel seneye forvetimizede takviye yaparız ama daha fazla yorum ve yardım lütfen şimdiden teşekkürler...

sol kanata ibrahim akın güzelse yıldızsa hiç değiştirme ama bana göre oraya caner erkin sezer öztürk ikilisinden birini yada alabilirsen tuncayı al

hiçbir fikrim yok.belki de bir rastlantıdır

psikolojik
    yenmeye odaklan.neden yeniliyorum deme

Quote Originally Posted by leondogus View Post
    sol kanata ibrahim akın güzelse yıldızsa hiç değiştirme ama bana göre oraya caner erkin sezer öztürk ikilisinden birini yada alabilirsen tuncayı al
    sezerde bende canerde

o zaman oynat derim ben İbrahim'den memnun değilsen veya alternatif arıyorsan özellikle de Sezer'i

ne kadar yorum o kadar başarı desteklerinizi esirgemeyin yanlış olan şeyleri söyleyin bizimde haberimiz olsun...

Mesaj Yetkileri