1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Fransız kalmak istemiyoruz | P.S.G | 11.2

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Smile Fransız kalmak istemiyoruz | P.S.G | 11.2

Bunaltıcı sıcaklarda içinizi biraz olsun serinletmek istiyorum arkadaşlar.Siteye yeni katıldım umarım beraber eğleniriz bu benim ilk konum dolayısıyla ilk kariyerim eğer bir kusurum olursa affola.

Paris Saint-Germain'in maçlarını yaptığı Parc des Princes stadyumundan bir görüntü.

Bizi yalnız bırakmayacaklarına inandığım taraftarlarımız.

Arkamızdaki adam.Başkanımız.

Takımın Kilit Oyuncuları

Mevlüt Erdinç.Bu sene ona çok güveniyorum.

Mamadou Sakho.Genç ve güçlü.Kuaförden futbola zaman kalırsa güzel olacak.

Stephane Sessegnon.Hızlı ve teknik.Etinden ve sütünden yararlanmak istiyoruz.

Hedeflerimiz

Kısa Vadedeki Hedeflerimiz
    UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalmak.
    Ligde ilk 5'e girmek.
    Fransa Kupası'nda yarı final oynamak.

Uzun Vadedeki Hedeflerimiz
    Fransa futbolunun zirvesine çıkmak.
    Avrupa kupalarında finaller oynayan bir takım olmak.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Hoşgeldiniz. Başarılar diliyorum.

Başarılar.

Pastore yi kadroya katmanı bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar dilerim.
    TariboWest

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Transferlerimiz

Genel Bakış

Vincent Enyeama.Nijeryalı panterimiz.Tek eksiği fiziksel özellikleri ama sonuçta o bir kaleci.Adler'i,Neuer'i,Casillas'ı getiremiyorsak ondan başka seçeneğimiz yok.

Adam Vass.Macaristan uyruklu ortasaha oyuncumuz defansif yönü kuvvetli olan bir oyuncu.Bana göre Mascherano'nun 1 gömlek altında yer alıyor.Top kapma,markaj,pas,dayanıklılık,güç ve hırs gibi özellikleri onun artısı.

Dimitri Payet.Fransız kanat oyuncumuz.Her iki ayağını da kullanabilen bir kanat oyuncusuna sahip olmak büyük bir ayrıcalıktır.Genç yaşı,hızı,top tekniği,şut atabilme yeteneği ve oyun zekası ile ileride çok canlar yakacak gibi duruyor.

Nestor Ortigoza.Paraguay uyruklu orta saha oyuncumuz.Oyunu iki yönüyle de oynayabilen ortasaha oyuncularının oyundaki önemi çok büyüktür.Penaltı kullanma,pas,yaratıcılık,top kapma ve dayanıklılık gibi özellikleriyle göz dolduruyor.

Christian Benitez.Ekvator çizgisinden gelen bu müthiş yetenek hızı,tekniği,bitiriciliği,pozisyon alma becerisi,soğukkanlılığı ve hırslı yapısıyla dikkat çekiyor.

Darwin Quintero.Bu sene üçüncü forvetimiz olacak olsa da her an diğer arkadaşlarından formayı kapabilir.1.63 boyundaki bu süper bücür yüksek hız kapasitesi ve bitiriciliği ile göz dolduruyor.

Roland Juhasz.Bir başka Macar transferimiz.İri cüssesi ve yüksek marking yeteneği ile tam bir stoper.Kornerlerde rakip takıma kan kusturacağa benziyor.Sakho ile uyum yakalarsa rakip forvetlerin korkulu rüyası olmaya aday.

Anthony Annan.Yeni Makalelemizi bulduğumuza inanıyorum.Ganalı bu arkadaş bir önlibero olmasına rağmen çabukluğuyla göze batıyor.Üstün top çalma yetisiyle rakip oyun kurucuların kabusu olabilir.

Cheikou Kouyate.Henüz 20 yaşında olan Senegalli ön liberomuz yaşına göre harika bir fiziğe sahip.

Mate Ghvinianidze.Gürcü asıllı stoperimiz 23 yaşında.Vasat bir oyuncu olan Mate ilerleyen yıllarda gelişim gösterebilir.

Gael Kakuta.Hücum bölgesinin hemen her bölgesinde oynayabilen 19 yaşındaki bu yetenek kiralık olarak kadromuzda.Chelsea onu alabilmek için bir daha transfer yapmamayı göze almıştı.

Rafael Dias.Portekizli genç oyun kurucuyu Sochaux takımından kiralık olarak kadromuza kattık.

Sezon Öncesi Kadromuz ve Dizilişimiz

Hazırlık Kampımız

Maçlar asistan tarafından oynanmıştır.

İLK KUPAMIZI KAZANDIK !

Maça Marsilya hızlı başladı.İlk 20 dakika Marsilya ataklarıyla geçti.Sonra takım toparlandı ve oyunun kontrolü bize geçti.İlk gol Nene'nin frikikiğinden geldi.Daha sonra baskıyı arttırdık ve kornerden dev adamımız Juhasz ile golü bulduk.Brandao'nun golüyle irkilsek de Mevlüt golü yapınca rahatladık ve kupayı müzemize götürdük.

Öncelikle Başarılar... Adam Vass'a 3.2M gibi büyük bir para verdiğini görünce "bu adam işi bilmiyor 11.3 de o kadar para etmez fiziği çok düşmüş" dedim kendi kendime...Ama sonradan 11.2 oldugunu görünce nokta atışı yaptıgını vurgulamak istedim. İstikrarlı bir oyuncu ama uyum sorunu yaşıyor cogu yerde... Biagianti'yide Catania'dan alırsan orta saha cok güçlü olur... Gael Kakuta'yı da umarım satın alma opsiyonlu almışsındır... Yoksa pişman olabilirsin...

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

OM galibiyeti çok iyi başarılar

Transferler iyi olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Başarılar, biraz fazla olmuş transferler ama iyi oyuncular hepsi
    malatyAdana!

Başarılar ama favorim lille

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Yeniden takım kurulmuş. Umarım PSG eski günlerine döner. Marsilya maçını kazanman da bunu doğrular nitelikte. Başarılar.
    TariboWest

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Ligue 1 Başladı.

Maçın hakkı beraberlikti.İki takım da güzel oynadı.Böylesine zor bir maçtan 1 puan çıkarmak yine iyidir ama galibiyetle başlamak isterdik.

Çok iyi oynadık ben beraberlik koparırsak iyidir diye düşünürken rahat bir skorla geçtik rakibi.Zorlu deplasmandan 3 puan ve 3 gol ilerki haftalarda işimize yarayacak.

Bizim klasımızın altında olan rakibimizi kolay bir şekilde yendik.Ama keşke evimizde gol yemeseydik.Neyse ki 4 gol attık ve rahatladık.

Zor rakibimiz karşısında elbette zor anlar yaşadık fakat genelde oyun bizim elimizdeydi.Attığımız bir golle galip gelmesini bildik.

Genel kadro olarak yedek ağırlık çıkmığımız maçta fazla zorlanmadık biz de kasmadık ve turu geçtik.

Deplasmanda Sochaux karşısında biraz zorlandık.Sverkos çok tehlikeli ataklar yaptı tek başına.Ancak kırmızı gördüler ve oyun koptu.3 puan bizim.

Mesaj Yetkileri