1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Yanlış İşlev Hatası

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Exclamation Yanlış İşlev Hatası

Oyunu sildim tekrar yükledim ve bu hatayı aldım . Oyunu yüklemeden oyunla ilgi herşeyi silmiştim ...???

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

http://forum.turksportal.net/vb/show...ten+kald%FDrma şu başlıktan yararlanarak oyunu tekrar silin. Sonra tekrar yükleyiniz. Muhtemelen oyunu silerken bir hata olmuş.

Birde Yoksayarak kurmaya devam et oyun çalışacakmı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

pitch_top_right.dds dosyasını bana yollarsaa sevinirim bide öyle deniyim olmuyo yoksayınca aynı hata yine geliyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şimdi abisi halloldu mu?Çnükü şöyle bir durum var.Hadi o dosyayı aldın peki yoksayınca setup devam etmiyorsa yine o sorunu yaşarsın.

Bir de senden şöyle bir şey denemeni isteyeceğim acaba diyorum romun çalışma sırasında engellenmesinden dolayı mı oluyor anlamam lazım. DVD deki tüm dosyaları aynen bir klasörün içine kopyala.ve ordan çalıştır.Bakalım aynı yerde aynı hatayı verecek mi?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

DVD den atamıyorum . Setup 2 . bin de hata veriyor . Demek ki dvd hatalı . Bide orginal hemen geri yolluycam ..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Evet abisi.Sorunu anlamış olduk böyle.Aklıma o gelmişti.Zaten bu tür hatalarda ya bu ya da rom'un belli süreden sonra faaliyeti durdurması ile alakalıydı.Seninki bu yönde.Türkiye'den aldıysan değiştirmende sorun olmaz.Gösterirsin durumu değiştirirler.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

BABA hamdinin dediği gibi rom dan kaynaklanan bir durum teşekkür ederim sana
    dvd rom ve dvd rw war dvd rom a takmışım o da engelleniyomuş . TEKRAR TEŞEKKÜRLER SİLEBİLİRSİNİZ

Mesaj Yetkileri