Sayfa 198 / 447 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
5,911 ile 5,940 arası toplam 13405 sonuç

Konu: Fenerbahçe Sohbet Alanı

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Cnnturk bir türlü karara bağlayamadı işi. 1 hafta önce de "Uefa'nın kararı yarın belli olacak" demişlerdi.

Topuz olayına gelince; insanında sabrı bir yere kadar. Son raddeye gelince dayanamamış. Ne yalan söyleyim ben olsam aynı tepkiyi verirdim. Bu arada gs transfer konusuna her hangi bir taraftar yorum yapınca " burası bizim forumumuz gidin" diyenler burada niye yorum yapıyor anlamış değilim? Ha keza bana göre herkes istediği yere yorum yapabilir, sonuçta burası TARAFTAR sitesi değil diye biliyorum.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Hatta bu sefer kovmakla kalınmamış, dövülmüş.

Nesil
    2006
    Yer
    DENİZLİ

karar verilmiş(fedarosyon ve uefa tarafından) herkes öyle herkesin içinde kafasına göre konuşamaz konuşur diyorsanız aha sonu böyle olur

Nesil
    2011
    Yer
    Bursa

Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Av. Deniz Tolga Aytöre, yargı süreci devam etmekte olan 3 Temmuz sürecine dair, bilgilendirmelerde bulundu.

Aytöre, yargı sürecini etkilemeye yönelik, sığ ve seviyesiz açıklamaların suç teşkil ettiğini ifade etti.

İşte Aytöre'nin açıklamaları:

"Bir hukukçu olarak devam eden bir yargılama süreci hakkında yorum ya da değerlendirme yapmamın doğru olmadığını düşünmekteyim. Kanaatimce yargılayanlara ve yargılananlara gösterilecek saygının aynı oranlarda olması hukuki bir gerekliliktir.

Kesinleşmemiş yargı kararları üzerine yorum ve değerlendirme yapanlar ya toplumu kaos ve kargaşa ortamına sürüklemek ya da devam eden yargı sürecini etkileme çabası içindedirler ki bu tasarrufların her ikisi de suçtur."

Aytöre "Saman, saban, tarla, hasat gibi kelimelerin Anadolu’da neyi çağrıştırdığı açıktır. Bu nedenle bu açıklamayı muhatap almamız ne yazık ki ’Mümkün değildir’. Bizim muhattabımız olsa olsa hasat zamanında kasasındaki 1.000.000 Dolar’lık açığı nereye harcadığını açıklayamayan ’Çiftçinin kendisi’ olabilir" diyerek Adnan Öztürk'e göndermelerde bulundu.

Deniz Tolga Aytöre "Stat konusu herkesin malumudur. Umarım bu tespitleri yapanların statları Fenerbahçelilerin ’kendi emek ve alın terleri’ ile inşa ettikleri Şükrü Saracoğlu Stadı’ndan daha şehre yakın ve daha merkezi bir yerdedir" dedi.

Quote Originally Posted by murat taşlı View Post
    karar verilmiş(fedarosyon ve uefa tarafından) herkes öyle herkesin içinde kafasına göre konuşamaz konuşur diyorsanız aha sonu böyle olur
    Mahkeme kararını unuttun sanırım...

Nesil
    2011
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Stan13 View Post
    Yargı süreci devam ediyor

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

olum bak git oruç oruç

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Aynen aynen

Nesil
    2006
    Yer
    DENİZLİ

Quote Originally Posted by Stan13 View Post
    hayır unutmadım benim içn bağlayıcı olan uefa ondada sorun olmadığına göre boşa laf tüketmeye gerek yok kupa yerine bardak alınca ts garip işler yapıyor tokadı yiyor yapacak bişey yok.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by murat taşlı View Post
    hayır unutmadım benim içn bağlayıcı olan uefa ondada sorun olmadığına göre boşa laf tüketmeye gerek yok kupa yerine bardak alınca ts garip işler yapıyor tokadı yiyor yapacak bişey yok.
    Mahkemenin beyni yıkanmaz , gizli görüşmelerle iş bağlanmaz o yüzden o sizi bağlamıyor değil mi TFF ve Uefa ile görüşmek bedava diğer kulüplerle olduğu gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Mahkemenin beyni yıkanmaz , gizli görüşmelerle iş bağlanmaz o yüzden o sizi bağlamıyor değil mi TFF ve Uefa ile görüşmek bedava diğer kulüplerle olduğu gibi.
    Özel Yetkili Mahkeme diye bir şey duydun mu ? Türkiye'de varmış galiba ? Bu mahkemenin esas olayı gizli görüşmeler zaten. Var olma amacı.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

http://www.youtube.com/watch?v=dMTR8eN8Q6E

Çok güzel bir çalışma olmuş. izlemenizi tavsiye ediyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Güzel olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Fenerbahçeli futbolcularda alışılmış bir şey insanlara dayılanmak.
    Galatasaraylı teknik direktörler gibi diyorsun?

Nesil
    2006
    Yer
    DENİZLİ

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    bu yoruma sadece gülerim tff ve uefa nın beynini yıkayanlar mahkemenin yıkayamıyorlar sizin işinize öyle geliyor olmasın şu yorumuna ayrıca güldüm.. TFF ve Uefa ile görüşmek bedava diğer kulüplerle olduğu gibi. ne yani mahkeme paralımı? oda bizdemi yok?

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

İnsanların bir yıllık emeklerine laf edilmesinin karşılığı azdır bile. 60-70 liranız gitti ortalığı birbirine katıyonuz. Adam 1 sene 34 x 90 oynadı şikeciler diye camide bu sözlere maruz kalıyor. Bu emek değil mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    İnsanların bir yıllık emeklerine laf edilmesinin karşılığı azdır bile. 60-70 liranız gitti ortalığı birbirine katıyonuz. Adam 1 sene 34 x 90 oynadı şikeciler diye camide bu sözlere maruz kalıyor. Bu emek değil mi?
    ibret isteyenler.. Alin size ibretlik bi yorum.. Alkişliyorum.. Eline saglik

Nesil
    2006
    Yer
    11

*27 golle Romanya gol kralı olan forvet Wesley Kadıköydeki Fenerbahçe-Vaslui maçında kırmızı kart cezası nedeniyle yok.

*Vaslui takımın hocası görevine 9 gün önce başlamış.

*Fenerbahçe seri başı olursa Fenerbahçe 'nin rakipleri arasında Almanya'nın Mönchengladbach, İspanya'nın Malaga, Fransa'nın Lille, İtalya'nın Udinese takımlarının yanı sıra Dinamo Kiev, Panathinaikos ve Kopenhag takımlarından birini eleyen takım yer alacak. Bu takım Motherwell, Club Brugge ya da Feyenoord olabilir.Seri başı olamazsak bir sonraki turdaki muhtemel rakiplerimiz: Braga - Dinamo Kiev - Panatianikos - Kopehnag - Spartak Moskova

*Ertem Şener : Fenerbahçe Vaslui'ye göre çok güçlü ama Vaslui, futbol tabiri ile 'pis bir takım' çok dikkatli olmak lazım sağı sollu belli değil aman dikkat!!

*Serdar Kesimal:" Rakibimizin adını ilk kez duydum"

Vaslui başkanının faşist açıklamaları geçmişten kalma kuyruk acılarının en güzel örneği.Bizimde 400 yıl sırtımızda at koştursalar bizde böyle tepki verirdik

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Wesley'in olmayışı iyi haber.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by Lim10 View Post

*Fenerbahçe seri başı olursa Fenerbahçe 'nin rakipleri arasında Almanya'nın Mönchengladbach, İspanya'nın Malaga, Fransa'nın Lille, İtalya'nın Udinese takımlarının yanı sıra Dinamo Kiev, Panathinaikos ve Kopenhag takımlarından birini eleyen takım yer alacak. Bu takım Motherwell, Club Brugge ya da Feyenoord olabilir.Seri başı olamazsak bir sonraki turdaki muhtemel rakiplerimiz: Braga - Dinamo Kiev - Panatianikos - Kopehnag - Spartak Moskova
    bu takimlarin hepsi bizi zorlar isi ciddiye almamiz lazim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Seri başı olmamalıyız.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Seri başı olunduğundaki muhtemel rakipler daha güçlü sanki.
    So what?
    Saike

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

hani ingiltere, italya, ispanya ligi dördüncüleri falan?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

nasıl ya seri başı olursak doha kolay rakip gelmesi gerekmiyor mu nasıl sistem bu

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

İtalya'dan Udinese,İspanya'dan Malaga var...İngiltere'de Chelsea Ş.L'yi aldığı için direk gitti e Arsenal'de 3. oldu eleme oynayacak takım yok bu yüzden İngiltere'de 4 takım direk gruplardan başlıyor...

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Herşeyi bir kenara bıraktım.

Başkanlarının söylediği şeyler hiç hoş değil, kuyruk acısından başka birşey de değil.Ne sanıyorsanız kendinizi ?

Futbol ile bazı şeyleri ayrı tutmak gerek.Bakıyorsun takım olarak rakip üstün geriyede böyle nası alta düşürürüm çabası oluyor.Ancak bu saçmalamaktan başka birşey değil.

Turu geçmekten ziyade fark atmamızı istiyorum.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post
    Herşeyi bir kenara bıraktım.

Başkanlarının söylediği şeyler hiç hoş değil, kuyruk acısından başka birşey de değil.Ne sanıyorsanız kendinizi ?

Futbol ile bazı şeyleri ayrı tutmak gerek.Bakıyorsun takım olarak rakip üstün geriyede böyle nası alta düşürürüm çabası oluyor.Ancak bu saçmalamaktan başka birşey değil.

Turu geçmekten ziyade fark atmamızı istiyorum.
    Takım başkanının açıklamalarını özelden atarmısın?

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Vaslui gelmeseydi iyiydi.Biz oyunu rölantiye alıp oynuyoruz gibime geliyor özellikle son gs maçında aykut hoca'nın "oyun tam istediğimiz gibi gidiyordu amacımız böyle devam edip 70. dakikalarda gol bulmaktı fakat dia'nın kırmızı planlarımızı bozdu"lafıda bunu doğrular nitelikte buna göre kapanan takımlara karşı çok rahat zorlanırız vaslui de rumen takımı olduğuna göre iyi kapanabilirler.

Başka bir konu ise iyi dribling atabilen,oyuncu geçebilen bir tane adam lazım bize,dia bunu yeryer yapıyordu yine örnek verecek olursak son gs maçında bulduğumuz bütün pozisyonlar dia'nın kanatlarından geldi çünkü iyi adam geçebildiği için bir anda içeri dalabiliyordu.Bizim gibi takıma dia gibi oyun sıkıştığında açabilecek adam lazım bence.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Takım başkanının açıklamalarını özelden atarmısın?
    Bana da lütfen

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

hiç kimse endişelenmesin vasuli masuli dişimizin kovuğunu doldurmaz. benim çekincem 2. turda gelebilecek valencia, tottenham falan gibi takımlardı. onlar da yokmuş zaten. bence işi sıkı tutarsak şampiyonlar ligi'ndeyiz.

Mesaj Yetkileri