Sayfa 3 / 15 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 435 sonuç

Konu: Fetih 2017 Britanya ! | Yıkılmaz Kale St.James Park (2016-17)

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Transferler güzel, kadro çok çok iyi oldu. Dinamo Moskova zor bir kura ama eleyecek güçteyiz.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Kariyer sunumun harika,Transferlerde çok güzel aynı ülkeden alman uyumu da hızlandırır.Maçlarda çok iyi gidiyor.Dinamo karşısında başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Oynanan maçlarda gösterdi ki takım az gol yiyecek bulduğunu atacak, Rakibi geçmemiz biraz zor gibi.

Nesil
    2012
    Yer
    Hatay/İskenderun

Dinamoyu eleyeceğiz Mavi Ateş'i yakalım eritelim

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Taktikler değişik ama anlaşılan işe yarıyor

Kadronun kalitesi bariz bir şekilde artmış, transferler çok iyi ama Pepe'ye biraz fazla para vermişiz sanki..

AL gruplarına kalırız

sunum çok güsel başarılar viking

Spoiler: Alıntılar 

AVRUPA LİGİ PLAY OFF ELEMELERİ
    KARABÜKSPOR - DİNAMO MOSKOVA

Spoiler: Maç Detayları 

Taktiğimiz yavaş yavaş oturacak diye beklerken ben saha kenarında kalpten ölüp gideceğim sanırım... Takım; takım savunmasında çok iyi açık alan bıramıyorlar özellikle orta alanda ama ne hikmetse adamlar kanatlardan gelip takır takır çapraz koşular yapıyorlar. Ertuğrul'a kızıyorum ediyorum ama bir çok pozisyonda kalesinde devleşti adeta. Bizim için çok zor bir eleme olan Dinamo Moskova maçını, şansımızında yardımıyla penaltılarla kazanarak adımızı tarihimizde ilk kez UEFA Avrupa Ligi Gruplarına yazdırmayı başardık...

Gruba bakıyorum, grup bana bakıyor, takımların kadrolarına bakıyorum falan... öyle bir on dakika bakıştır ekranla... Yenilmiyecek rakip değil tabiki hiç birisi; ancak takım benim oynatmak istediğim gibi oynamıyor. Ya kumarımda ısrar edeceğim canavar bir takım çıkacak meydana, ya ısrar edeceğim 4.haftada kovacak yönetim beni... iki ucu puflu değnek anlıyacağınız... Neyse lig maçlarından sonra zaten bol bol dert yanacağım size, şimdi sıra Süper Lig'de...

1. HAFTA | KARABÜKSPOR - SİVASSPOR

2.HAFTA | MERSİN İ.Y. - KARABÜKSPOR

3.HAFTA | KASIMPAŞA - KARABÜKSPOR

4.HAFTA | KARABÜKSPOR - GALATASARAY

5.HAFTA | KARABÜKSPOR - RİZESPOR

[YOUTUBE="hxSckDoRIIg"]Galatasaray ve Rize Maçlarında Kenardaki Ben (Temsili)[/YOUTUBE]

Şimdi geldik en zor kısma, 5 haftalık periyodu ve maçları değerlendirmeye... Nesi var ki değerlendiriyim; ne olumlu bir top oynuyoruz nede sıkıcı galibiyetler alıyoruz.. 90 dakika boyunca maç bitsede gitsek havasında topçular... Genede bir kaç şey söylemek gerekirse Galatasaray maçını saymazsak, oyunun belli bölümlerinde takım gayet güzel oynuyor. Uefa elemelerinde döktüren Romenler ligde yoklar ! Sırra kadem bastılar sanki saman alevi gibi parlayıp sönüyorlar. Çok genç oldukları için üzerlerinede fazla gitmek istemiyorum ama bir an önce toparlanmaları, toparlanmamız gerek.
    Önümüzdeki hafta Grup maçları başlıyor ilk maçımız evimizde Torino'yla. Şu takım güçsüzde diyemiyorum grupta, hepsi tehlikeli takımlar... Bakalım şuanlık takım taktiğe alışana dek Allaha emanet gidiyoruz, sonumuz hayır olacak inşallah !

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ligin başında normal bunlar hocam. Hem oyuncular yeni hem taktik yeni olunca ister istemez oluyor. İstersen kaleye Mert' i kirala diyeceğim.

Lige çok kötü başlamışız hocam hızlı toplanmamız lazım. Grupta denk takımlar var çıkabiliriz.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Lige kötü bir başlangıç yapmışız ama kadro uyumu arttıkça galibiyetler gelecektir..

Umarım bu alışma sürecini çabuk atlatırız.

AL grubu ne zor ne de kolay, çıkabiliriz.

Nesil
    2012
    Yer
    Hatay/İskenderun

Ligde pek iyi başlamamış ama olsun düzelirler, sendeki transfer harekatı benden fazlaydı o yüzden düzelir uyum arttıkça dert etme, gruba gelince lider de çıkabiliriz Allah korusun sonuncu da olabiliriz, baş başa diş dişe bir grup uyum sağlanınca çıkacağımızı düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Tarafsız için cok güzel bir grup olmuş uefa keyifli olur o gruptaki maçlar ama 4 takım içinde zor olucak , ligi cok kafana takma takım uyumu yakaladıgı taktirde seri şekilde yukarılara tırmanırsın kolay gelsin
    You'll Never BeatThe Irish !

6.HAFTA | BURSASPOR - KARABÜKSPOR

7.HAFTA | KARABÜKSPOR - TRABZONSPOR

8.HAFTA | AKHİSAR BLD. - KARABÜKSPOR

9.HAFTA | ESKİŞEHİRSPOR - KARABÜKSPOR

10.HAFTA | KARABÜKSPOR - BEŞİKTAŞ

Ligde nihayet 10.hafta sonunda rahat bir nefes alabildik ! İkinci 5 maçlık periyotta takımda artık bazı şeyler yerlerine oturmaya başladı. Deplasmanda alınan Bursa galibiyetiyle takım bizde burdayız diye mesaj vermek istedi diğer rakiplerimize, ki bencede artık böyle birşey gerekiyordu.
    Ardından Trabzon, Eskişehir ve Beşiktaş gibi ligin sağlam takımlarıyla yapılan maçlarıda kayıpsız atlatmamız özgüvenimizi iyice yerine getirdi.
    Bir diğer nokta ise forvette Kumbela ve Iancu'nun formsuzluğundan sıkılıp Aybars'ı ilk 11e almamdı. Adamdan hiç böyle bir performans beklemiyordum, sürekli 11de oynamak istiyorum deyip duruyordu bende diğerleri formsuz diye onu oynattım ve adeta bu haftaların bombası oldu.. Umarım böyle devam eder.

UEFA AVRUPA LİGİ G GRUBU
    1.HAFTA | KARABÜKSPOR - TORİNO

2.HAFTA | CELTİC - KARABÜKSPOR

3.HAFTA | VİLLARREAL - KARABÜKSPOR

İşte 2 ayda herşey tersine döndü ! Ligde alınan güzel sonuçlar Avrupa'yada yansıdı. İspanya'nın, İskoçya'nın, Torino'nun takımlarını dize getirdik ! Hemde deplasmanlarda !
    Evimizde yendiğimiz Torino'dan sonra, Celtic ve Villarreal'ide deplasmanda mağlup etmemiz takıma inanılmaz bir güven ve inanç aşıladı. Takıma baktığımızda 2 ay önceki maçlardan ve skorlardan eser yoktu. Tabi ki henüz %100 hazır değildik fakat; oynanan oyunlar alınan skorlar Gelceğe umutla bakmamızı sağlıyordu !

Öyle ki takımımız Avrupa dikkat çektiği başarılı oyunu sayesinde, UEFA'nın sitesinde kapak oluyordu. UEFA Karabük'ün daha önce hiç bir başarısı olmadığına ve takımın başında ise gene hiç bir başarısı bulunmayan İsveç'li Lothbrok'un bulunduğunun altını çiziyordu...

Taraftarlarımızda bu gidişatımıza kayıtısz kalmıyor; gerek sanal ortam gerekse normal hayatlarında iyi gidişatımızı kutluyorlardı...

maşallah diyelim nazar değmesin bu performansla bi çeyrek yada yarı final neden olmasın .

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Muazzam tek kelimeyle Arada bir Akhisar nazar boncuğu olsun özellikle avrupa performansı çok çok iyi bu futbolun tam olarak istedigin hali alması demek ligde cok kolay bir şekilde ilk 3 demek yolun açık olsun
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ohh Ohh ne güzel galibiyetler almışız.
    Yalnız dikkatimi çeken Rotariu nun performansı oldu. Çok istikrarsız bir rota çiziyor.

11.HAFTA | KARABÜKSPOR - ERCİYESSPOR

12.HAFTA | KARABÜKSPOR - BAŞAKŞEHİR

13.HAFTA | GENÇLERBİRLİĞİ - KARABÜKSPOR

14.HAFTA | BALIKESİRSPOR - KARABÜKSPOR

15.HAFTA | FENERBAHÇE - KARABÜKSPOR

Süper Ligde ilk 5 maçta galibiyet alamadık, takım alışma sürecindeydi nerdeyse rezil oynadık bazı maçlarda fakat, 5. maçtan sonra takım öyle bir kimliğe büründü ki sıradan anadolu takımlarına fark atar duruma geldi. Avrupa maçlarında kırk yıllık avrupalıymış gibi top oynadı. Son Fenerbahçe maçında deplasmanda 2 golle öne geçmesine rağmen, bir anlık konsantrasyon kaybıyla kalesinde 2 gol gördü ve aldığı maçı hediye etti rakibine adeta...
    Sizlere, taraftara, camiaya verdiğim sözü yavaş yavaş yerine getirmemin mutluluğunu yaşıyorum. Takımın şuanki performansından oldukça memnunum. Fakat bir iki can sıkıcı sakatlık yaşadık, İshak Doğan 3 hafta, Annan ise yaklaşık 2 hafta sahaya çıkamıyacak. Burda bir parantez İshak için açmak istiyorum, sol bek oynamasına rağmen her maçta minimum 5 şutu var kaleye ve isabetli şutlar bunlar, Karabük'ün Roberto Carlos'u diyebiliriz.. nazara geldi bu aralar ama sakatlıktan döndükten sonrada aynı performansı göstereceğine eminim...

UEFA AVRUPA LİGİ
    4.HAFTA | KARABÜKSPOR - VİLLARREAL

5.HAFTA | TORİNO - KARABÜKSPOR

6.HAFTA | KARABÜKSPOR - CELTİC

Spoiler: Puan Tablosu 

Tarihimizde ilk defa katıldığımız turnuvada; gruplardan alnımızın akıyla çıktık ! Villarreal'i, Torino'yu, Celtic'i hakederek, ezerek yendik ve 1. sırada gruptan çıkmayı başardık. Şimdi artık çekilecek kura sonucunda gelecek rakibimizi bekliyoruz...

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler çok güzel bir dönem geçirmişiz. Ligde iyi seri yakalamışız.
    Al de Torino mağlubiyeti olmasa namağlup çıkacakmışız. Maçın başında 3-0 geriye düşmemiz herhalde ani ataklardan dolayı oldu. Bu mağlubiyeti getirmiş. Neyse o da nazar boncuğu olsun.

Müthiş maçlar çıkarmışız bu gidişle ilk üçe bile gireriz bu sene.

Nesil
    2012
    Yer
    Hatay/İskenderun

Dediğimiz gibi uyum sorunu geçince şahlanmışız, AL'de kura şansı olursa 2 turu da atlarız diye düşünüyorum Aybars atıyor da İshak'da ondan aşağıda kalmıyor 1-0'lık 2-3 maçta tek golü atıp 3 puanı getirmiş

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Vay neler kaçırmışım Ama süper gidiyoruz Avrupada Çeyrek Final bekliyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Avrupa'da başarılar olmasa döküntüyüz ^^
    Herkese puanı verirsin Bursa'ya gelince erkek kesiliyorsunuz
    Başarılı olucak bu kariyer belli

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Superiz super.

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Mükemmel bir sunumun var. Süper gidiyoruz resmen, bu gidişle ligte ilk 3'e bile gireriz. Takipteyim.

16.HAFTA | KARABÜKSPOR - GAZİANTEPSPOR

17.HAFTA | SİVASSPOR - KARABÜKSPOR

18.HAFTA | KONYASPOR - KARABÜKSPOR

19.HAFTA | KARABÜKSPOR - MERSİN İ.Y.

20.HAFTA | GALATASARAY - KARABÜKSPOR

Spoiler: SÜPER LİG PUAN DURUMU 

Şu 5 maçlık periyotta takım rayına iyice oturdu diyebiliriz. 2 ay önce söylediğim gibi takım %100 oynamıyor demiştim şuan herşey rayına oturdu. Verdiğim komutları, taktiğin gereklerini sahada en iyi şekilde uygulayan, hem bireysel olarak hemde takım olarak hataları en aza indirgeyen bir takım çıkardık ortaya. İkinci olarak yıldızlarımızdan aldığımız verimlerde skorlarla paralel arttı. Başta Staciu olmak üzere Romenlerin uyumu arttı ve artık daha çok skora katkı yapar duruma geldiler.
    Puan tablosuna baktığımızda ise 20. hafta itibariyle zirve yarışının içinde olduğumuzu artık daha somut olarak herkese gösterdik. İlk 5 içindeki puan farkını zaten görüyorsunuz, takım aniden çöküşe geçmezse eğer şampiyonluk hiçte uzak değil !

BU ARADA NİCUSOR STANCİU DÜNYA'DA YILIN GENÇ FUBOLCUSU, ALTIN ÇOCUK SEÇİLDİ !

Herşey çok iyi gidiyordu... Kulüpte işler yolundaydı, çocuklar sanki kırk yıldır beraber top koşturuyormuşlarcasına inançla bağlıydılar birbirlerine ve bu sayede zirveye doğru adım adım yürüyorduk..
    Neyse sonunda devre arası geldi 2 3 günde olsa kısa bir tatil yapacaktık. Gerçi tatili ben yapacaktım Tobi'yi Karabük'te bırakmıştım takımın başında, yönetime İsveç'te özel işlerim olduğunu söyleyip bir kaç günlüğüne kaçmıştım sadece. Bu arada Türkiye Kupası maçları başlıyordu ama benim Tobi'ye güvenim tamdı, genç oyunculara şans vermesini lig boyunca kullanamadığım oyuncuları oynatmasını ve herkesin şans bulması gerektiği söyledim.. Zaten oldukça yoğun bir dönemden geçecektik, ocak ayı boyunca kupa maçları şubatta lig derken birde Avrupa Ligindeki maçlarımızda başlıyordu.. bütün oyuncuları formda tutmamız lazımdı, herhangi bir sakatlık meydana gelirse diye...

Gene her zaman ki gibi bunları anlatırken size uçağım Stockholm'e indi. Köln'e giderken arkama bile bakmamıştım, bir dahada kolay kolay gelmem diyordum ama geldim gene buralara... doğdum topraklar, büyüdüğüm yerler.. herkesi, herşeyi tanıyordum; her ne kadar acılarda yaşatsa, sevdiklerimide alsa elimden bu şehir, çıkarıp atamıyordum içimden...
    1 yıldır ayrıydım bu şehirden, Tobi'de yanımdaydı biraneside kapanmıştı, alan adam dindar katolik hııyarın tekiymiş; on numara mekandı halbu ki. Yeni bir mekan açılmış '' Vertigo'' diyorlardı ismine, biraz kafa dağıtmaya ihtiyacım vardı gerçekten; hem Tobi'nin ki gibi biranede değil bildiğiniz dumtıss dumtıss diskoydu sabahlar olmasın yaniii.. Neyse akşam mekana giderim diyerek eve doğru yola koyulmuştum ama; eve gitmedim, gidemedim.. bilmiyorum korktum sanırım geçmişimle tekrar yüzleşmekten 8 yıldır girmedim o eve, hayatımın geçtiği, anılarımın, çocukluğumun resminin duvarlarına kazındığı o eve...
    Otele yerleştim bende, eşyalarımı falan bıraktıktan sonra 1-2 saat kadar uzanmıştım uyuyakalmışım, akşamda olmuştu dışarı çıktım yemek yedim, boğaza karşı oturdum biraz.. Vakitte gelmişti.. Kutsal cumartesi gecesi...

[YOUTUBE="09S0mjzhO4E"]DİSCO VERTİGOO !!![/YOUTUBE]

Ulan o kadar heveslendim be ! Ulan insanın hevesimi bu kadar mı kursağında kalır arkadaş! Lanet olası discoya girmemle çıkmam bir oldu. Neden mi ?Tıklayın şunuda görün !
    Karı, kız düşürelim diye geldiğimiz yer gay bar çıktı ! Kapıdan girerken zaten anlamalıydım badili *****lar, sliple gezen elemanın teki.. kafası falan güzel soyundu sandım ben ne bileyim 35 yaşında vikingim böyle rezalet görmedim ! Eyyy ulu Thor aşkına hayallerimin hayal olduğuna mı yanayım, rezilliğin içine düştüğümemi... Demek ki 8 yıl uzak kaldığın bir şehre memleketin bile olsa güvenmemek gerekiyormuş.. Vertigo'dan uzaklaştıktan sonra sahile doğru yürüdüm biraz, canım epey sıkılmıştı bu duruma..

Bankta oturmuş öylece denizi izliyor, gökyüzüne bakıyordum.. bir ara dalmışım içim geçmiş gözlerimi açtığımda karşıdan bir kadın geliyordu, başı yere eğik hıçkıra hıçkıra ağlıyordu yüzünü göremiyordum.. Saat gecenin 3'ü.. Giderek yaklaşıyordu.. kim bu kadın diye içimden geçirirken başını kaldırdı hala ağlıyordu... ve göz göze geldik.. Klara.... Türkiye'de bir şarkıcı var Sıla ismi, onun bir şarkısını dinlemişim nedendir bilinmez Klara'yla göz göze gelince o şarkı çalındı birden kulaklarımda..

[YOUTUBE="nEwzdKKfV-U"]Sıla - Seni Görmeseydim Eğer[/YOUTUBE]

Vakit geceydi şehirde, ıssız, karanlık... Baktım, bir şarkı almış gidiyor dudaklarımı... Ayağa kalktım, karşımdaydı işte... Yıllar önce uğruna ölebileceğim kadın, ölesiye sevdiğim ama beni bir hoşçakala sığdıran kadın karşımdaydı...Beni bir telefon mesajına sığdıran kadın.. Buğulu gözleriyle öylece karşımdaydı...
    (Devam edecek..)

Avrupa'da muthis isler basarmisiz.. ligde de sampiyonluk sansimiz bile var, boyle devam et

Hem futbol var üstüne bir de Türk dizisi havası

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Lig harika gidiyor. Puan farkı az ikinci yaro kapatırız.

Bence bir daha o veritgo mu neyse onun yakınlarından bile geçme derim. Zaten Ulu Thor'u da kadın yaptılar sanada bir şey yapmasınlar.

Klaraya gelince bence yüz verme. Erkek adam üzgün bir bayanı teselli eder ama daha fazlasını yapma sana telefon mesajı ile by diyenden hayır gelmez. Gel biz seni ,bizim burda helal süt emmiş bir türk kızı ile baş göz ederiz.

gene kalbin kırılır hocam bulaşma ligde çok iyiyiz

2.TUR | KARABÜKSPOR - GİRESUNSPOR

3.TUR | KARABÜKSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ

4.TUR | BAŞAKŞEHİR - KARABÜKSPOR

5.TUR | KARABÜKSPOR - HATAYSPOR

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL RAKİBİMİZ

Güzel gidişatımızı kupada da sürdürdük. Rotariu'yu İshak'ın yerine sol bek oynattım kupa maçlarında, orta sahada oynadığından daha çok verim aldık. Bakalım jokerimiz olacak gibi genç Romen. Rakibimiz olamıyacak takımlar geldi hepsini farklı skorlarla yenerek çeyrek finale kadar geldik. Çeyrek finalde ise güçlü bir rakip edindik kendimize. Ligdeki rekabet kupayada yansıyacaktı. Her iki maçta zor olacak ama ilk maçtan avantajlı bir skor alıp kupada yarı finale çıkacağımızı düşünüyorum.

Türkiye'de durumlar böyleyken, herşey yolunda gidiyor kupada ligde favori konumdayız bizden beklenmeyen şeyler yapıyoruz. Ülke sınırları içindeki bu başarımız Avrupa'yada yansıdı grubumuzu 1. olarak tamamladıktan sonra 1. eleme turunda gene bir İspanyol rakip çıktı karşımıza;
    Sevilla FC

Sayfa 3 / 15 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri