1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Mac sırasında mevki değişimi

Default Mac sırasında mevki değişimi

Arkadaşlar merhaba ben barcelona ile oynuyorum ilk başlrda sorun yoktu fakat şimdi oyunda oyuncuların mevkisi ben değiştirmeden değişiyor mesela sağ kanatta oynattığım bir adam forvetteki ile kendi kendine yer değiştiriyor düzeltiyorum sonra tekrar değişiyor ama tesadüfmüdür bilmiyorum genelde sağ kanattaki adam ile forvetin sağındaki değişiyor.yardımcı olursanız sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

İlk kez duyduğum bir problem klasik bir öneri olacak ama kayıtlı dosyanızı saklayıp oyunu yeniden kurmayı deneyebilirsiniz. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız varsada yardımcı olacaklardır.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Oyuncu komutlarından şu oyucyla yer değiştir seçeneğini aktif hale getirmişsindir. Taktik ekranından oyuncu komutlarından bir bakar mısın? Yer değiştiren oyuncuların birinde mevki değiştir yada swap gibi birşey yazan yer tam hatırlamıyorum sorun orada olabilir.

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Oyuncu komutlarından şu oyucyla yer değiştir seçeneğini aktif hale getirmişsindir. Taktik ekranından oyuncu komutlarından bir bakar mısın? Yer değiştiren oyuncuların birinde mevki değiştir yada swap gibi birşey yazan yer tam hatırlamıyorum sorun orada olabilir.
    senin dedğini kontrol ettim onun ilgili değil ama çıldırtıcak beni ya oyunu kapadım onun yuzunden bndeki v8.0.0 sanırım ondan olabilirmi?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Hazır bir taktik kullanıyorsanız o taktikte sağ kanat ile sağ fc swap position olarak seçilmiştir.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

versiyonla alakalı olacağı kanısında değilim. Eğer dediğim gibi değilse birde DisCo'nun dediğini yap istersen.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Aynisi Banada Oluyordu Racing Kariyerimde... Aguero yu Amc ye cekip Forvete birini aliyordum. Aguero bir zaman sonra forvete aldigimla yer degistiriyordu. Swap positionla alakasi yok

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Oyuncunun mentalitesi ilede alakalı olabilir.Biraz kısmayı deneyin.

Mesaj Yetkileri