1 ile 28 arası toplam 28 sonuç

Konu: Yeni Site

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Yeni Site

Sanırım yıllardır bahsedilen yeni site gelmiş Hayırlı olsun diyelim. Öneri ve eleştirileri buradan yaparsak sanırım daha kolay olacaktır.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Daha da güzel işler gelecek üzerinde çalışıyoruz. Henüz kullanıcı tarafından yapılacak girişleri devreye almadık. Dosyalar, Kariyer hikayeleri gibi, araştırma sayfaları da oldukça faydalı olacak. Geri bildirimlerinizi bekliyoruz. Ayrıca içerik konusunda görev almaya arzulu arkadaşlar bize iletişim formu üzerinden ulaşabilir.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Daha da güzel işler gelecek üzerinde çalışıyoruz. Henüz kullanıcı tarafından yapılacak girişleri devreye almadık. Dosyalar, Kariyer hikayeleri gibi, araştırma sayfaları da oldukça faydalı olacak. Geri bildirimlerinizi bekliyoruz. Ayrıca içerik konusunda görev almaya arzulu arkadaşlar bize iletişim formu üzerinden ulaşabilir.
    Yeni hali oldukça kullanışlı ve ilgi çekici gözüküyor. Tema olarak oldukça başarılı buldum ben şahsen. Araştırmalara geri dönüş için açılan sayfayı merakla bekliyorum.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Like butonu da koysanız fena olmaz gibi, günümüzün olmazsa olmazı

Nesil
    2014

Yeni site'ye geçerken katkım olmasını isterim açıkçası PRO üyeliğe nasıl geçiş yapabilirim ya da beklersem FM16 satışı yapacak mısınız? Geçen sene ki gibi [MENTION=4]Vieri[/MENTION]
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nihayet İlk izlenimim güzel. Sade ve göze hoş geliyor. Zamanla sadeliğini bozmaz umarım Mustafa Abi.
    FM Gazetesi

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Sadeliğini korumak en önemli hususlardan birisi [MENTION=35064]Ralph[/MENTION]
    [MENTION=297426]Barak[/MENTION] henüz Türkiye pazarına ait detaylar gelmedi. Yine playmono üzerinden satış olacak muhtemelen.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Çok güzel olmuş giriş sayfası , sadelik ön planda ki bu çok güzel bir husus gerçekten elinize sağlık
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Yenilik her zaman güzeldir ve şuan çok güzel bir arayüze sahip site. Minimal çizgide devam eden bir site çalışması olması dileğiyle...
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Sade bir tema olması çok iyi olmuş. Bu sitenin en güzel yanı yıllardır sade bir tema ve kullanışlı bir forum ortamının olmasıydı. Öyle de devam eder umarım.

Forumun eski hali çok keyifliydi. Eski hâlinden kastım forumdaki canlılık vs. Ben acayip özlüyorum o ortamı.

Hâla vakit geçiriyorum buralarda ama bi sakinlik var. Bu yeni site geliştirmeleriyle falan devam eder inşlAllah.

Nesil
    2003

En azindan arastirma icin aklimizda Turkiye veritabanindaki her oyuncu icin bir sayfa acmak ve bu sayfalardan hem kendi calismamiz olan veriler, hem de farkli sitelere erisim planliyoruz. Boylece futbolcularla ilgili bilgilere hizli ulasim icin tercih edilen adres olmak istiyoruz. Arastirma bolumundeki yeni profil resimleri de bu sayfanin onemli bir parcasi olacak.

Bununla beraber oyuncu ozelliklerinde ve bazi diger veritabani bilgilerinde degisim arzularinizi belirtebileceginiz bir sistem de dusunuyoruz ancak bu biraz daha uzun vadeli bir plan. Muhtemelen FM 2016 icin eskisi gibi forum uzerinden devam ederiz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    En azindan arastirma icin aklimizda Turkiye veritabanindaki her oyuncu icin bir sayfa acmak ve bu sayfalardan hem kendi calismamiz olan veriler, hem de farkli sitelere erisim planliyoruz. Boylece futbolcularla ilgili bilgilere hizli ulasim icin tercih edilen adres olmak istiyoruz. Arastirma bolumundeki yeni profil resimleri de bu sayfanin onemli bir parcasi olacak.

Bununla beraber oyuncu ozelliklerinde ve bazi diger veritabani bilgilerinde degisim arzularinizi belirtebileceginiz bir sistem de dusunuyoruz ancak bu biraz daha uzun vadeli bir plan. Muhtemelen FM 2016 icin eskisi gibi forum uzerinden devam ederiz.
    Bu bence cok güzel olacak. İstatistik dahili mi yoksa kontrat, genel bilgiler gibi mi ?
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hayırlı olsun yeni site. Turksportal'ın alıştığımız sadeliğini bozmadan oldukça güzel bir görünüş elde edilmiş. Tam entegrasyon da kısa sürede biter umarım.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Bu bence cok güzel olacak. İstatistik dahili mi yoksa kontrat, genel bilgiler gibi mi ?
    FM ozellikleri (arastirma bolumundeki gibi) ve cesitli diger istatistik vs. sitelerine baglanti. Bir bakima arastirma yaparken basvurdugumuz veriler.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Forumda bir değişiklik oldu mu ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Forumda bir değişiklik oldu mu ?
    Evet eski stiline geri döndü, bir ara serverlardaki sorunlar yüzünden forum değişmişti, eski stile geri çekildi -ki bana kalırsa oldukça kullanışlı ve göz yormayan bir stil bu.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Sanki bana aynı değişen bir şey yokmuş gibi geliyor başka bir yerden mi girmek gerekiyor anlamadım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    FM ozellikleri (arastirma bolumundeki gibi) ve cesitli diger istatistik vs. sitelerine baglanti. Bir bakima arastirma yaparken basvurdugumuz veriler.
    Merakla bekliyorum. Yabancı bir sitede benzeri bir sistem var, bütün database için. Fazlasıyla kullanışlı oluyor. Kendi sitemizde böyle bir sistemin -ki bu daha detaylı- olması çok güzel olacaktır kesinlikle.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Hayırlı uğurlu olsun. Herkese selamlar.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Sanki bana aynı değişen bir şey yokmuş gibi geliyor başka bir yerden mi girmek gerekiyor anlamadım

Nedense bu izlenim bende de var. Bende hiç bir değişikliği fark etmedim.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Nedense bu izlenim bende de var. Bende hiç bir değişikliği fark etmedim.
    Değişikliklik forumda değil, Turksportal.net'te. Siz de benim gibi hiç uğramıyorsunuz sanırım oralara

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Yazar Grubunun şartları sadece TSI Spor Meydanı ile sınırlanmıştır. Bunun dışındaki alanlarda yazar grubu zorunluluğu ortadan kaldırılmıştır.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Yazar Grubunun şartları sadece TSI Spor Meydanı ile sınırlanmıştır. Bunun dışındaki alanlarda yazar grubu zorunluluğu ortadan kaldırılmıştır.
    İkili Hesaplar Yine Takip Altında Olacak Değil mi? İlk Uygulama da Bunu Kontrol Etmek İşleri Kolaylaştırıyordu Şimdi Biraz Zorlaşabilir Takibi Zor Olabilir.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

evet böyle bir kontrol var
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hayırlı olsun, heyecanlandıran bir gelişme, umarım kısa sürede tüm planlanan uygulamaların gerçekleştiği site devreye girer. Gençliğimiz burada geçti, yeniden kendisine bağlayacak bir şekilde karşımıza çıkacak gibi duruyor yeni site, takipteyiz, beklemedeyiz. =)
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    06

[MENTION=4]Vieri[/MENTION] Forumda daha önceden var olan madalya ve ödüllerin yeniden aktif olabilmesi için bir çalışmanız var mıdır ? Bence foruma katılımı ve rekabeti körükleyecek ve de sonuç olarak buraya yarayacak bir geliştirme olacaktır.

Üstteki sekmeler arasına Rehberler'i eklemek gibi çalışma düşünüyor musunuz ? Rehberler kısmının elden geçirilmesini , FM 16 için bu konuda yeniden başlık açılmasını öneriyorum. Bir çok insan burayı rehberleri için kullanmak istiyor fakat erişilmesi şu anda zor gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Yeni hali gerçekten daha iyi görünüyor sayfanın.. Turnuva kısmı ve kariyer hikayelerinin üste alınması, üyelerin takip etmesi açısından çok mantıklı. Genel olarak benim hoşuma gitti teşekkür ederim kendi adıma, düzenleyen arkadaşların eline sağlık...

Nesil
    2006
    Yer
    06

İyi güzel de turnuvalar kısmı sadece başlık olarak duruyor . Yani canlandırılması konusunda adım atacak kimse yok mu . Ben gönüllü olabilirim bu işe kimse yapmayacaksa

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri