1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Türkiye Alt liglerini kapanmıyor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Default Türkiye Alt liglerini kapanmıyor

Merhaba arkadaşlar. Daha önce nereden indirdiğimi bilmediğim Türkiye alt ligler yaması var. Yeni save açarken veritabanında onuda kullanmıştım. Fakat oyun yavaş olduğundan dolayı kapatmak istedim. İlk olarak 19-06-2018 yılında kapanacak dedi. Fakat kapanmadı 1 yıl süre arttı. O zaman ss almamıştım. Geçen sezon yine kapanmadı. Bu sefer ss almıştım. Bu yıl 20-06-2019 yılında kapanacak diyordu fakat yine kapanmadı. Yine 1 yıl ileri attı. Sizce neden bu böyle oluyor. Acaba bunu oyun içi editör ile kapatabilirmiyim. Sadece bunun için 12 TL vermeye gerek varmı? Elinde oyun içi editör olupta alt ligleri kapatabilecek birisi varsa oyunun savesini buraya yükleyebilirim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bir fikri olan yok mu?

Öncelikle Hoşgeldin Epeydir Görünmüyordun Gerçi Bende Yokum Ya Neyse

Komple Türkiye Ligini Kaldır Lig Lig Değilde Komple Ülkeyi Kapatmayı Denedin mi?

Editörden Olur mu Bilmiyorum. Editör Var Bende Ama Nasıl Olacağını Söylersen Denerim Ben

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Öncelikle Hoş bulduk. Sende Hoşgeldin. 1,5 aydır kariyer sayfasında kariyer yapıyoruz.
    Komple denemeyim Türkiye'deki puan durumunu göreyim dedim. Ama bu senelik bir deneyim. Editörden bende bilmiyorum. Ondan soruyorum. Ona göre alıp karıştıracağım.
    Last edited by pusathan01 : 13.Nisan.2017 at 13:12

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

270bin oyuncu nedir 60binle oynuyorum ben

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    270bin oyuncu nedir 60binle oynuyorum ben

Ben veritabanını epeyi geniş seçiyorum. Tabiki daha çok oyuncu bulabilmek için ama bu yüzden oyunum çok yavaşlıyor. Ama artık bu kadar büyük seçmeyeceğim. 120.000 den fazla oyuncu seçmeyeceğim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu ligler gene kapanmadı. Yine bir sene sonraya attı.

Kırmızı Olduğuna Göre Var Orda Bir Sıkıntı Komple Türkiye'yi Kaldırdın mı?

Sorun %100 Yamadan Kaynaklı. Eğer Komple Ülkeyi Kaldırmayı Denemediysen Tek Çaren Ülkeyi Kaldırmak Başka Yolu Yok.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post

Ben veritabanını epeyi geniş seçiyorum. Tabiki daha çok oyuncu bulabilmek için ama bu yüzden oyunum çok yavaşlıyor. Ama artık bu kadar büyük seçmeyeceğim. 120.000 den fazla oyuncu seçmeyeceğim.
    120 Binden Fazla mı Biz 20 Binden Fazla Seçtiğimizde Bilgisayar İntihar Ediyor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Komple kaldırmayı denedim. Ama kalkmıyor. Aynen bencede yamadan kaynaklı bir sorun var. Geçen sezon ligde maç ta oynanmadı. Hatta iki yıldır oynanmıyor. Bu sene geri başladılar.
    Bir de 20 takımlı bir lig yapmışlar. 2015-2016 sezonundaki takımlar var. Bu gidişle editörü alıp deniyeceğim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Fm Oyun İçi Editörü aldım. Lig açmayı ve kapatmayı denedim. Maalesef ki olmadı. Boşuna para vermiş oldum. Kullanılabilir özellikleri benim işime yaramaz. Şimdi bir sorum olacak. Ben bu oyun içi editörü kayıtlı oyunumdan nasıl kaldırabilirim?

Save Dosyasını Bana Bir Atsana Bir Şey Deneyeceğim.

Birde Oyunu Kurarken Editör Kullanılsını Tiklediysen Oyun içi Editörü Kaldıramazsın. Ancak Editörü Kaldirirsan Bu Mümkün.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Save Dosyasını Bana Bir Atsana Bir Şey Deneyeceğim. Birde Oyunu Kurarken Editör Kullanılsını Tiklediysen Oyun içi Editörü Kaldıramazsın. Ancak Editörü Kaldirirsan Bu Mümkün.
    Save dosyasını atamıyorum. Laptobumdan kaynaklanan internet sorunu yüzünden sistemi sıfırladım. Bundan dolayı tüm save ler gitti. Bir tek yeni kurduğum save kaldı. Onu da flasha atmıştım. Yeni açtığım kariyerde oyun içi editörün tikini kaldırdım. Bu sayede istesem de kullanamam. Yine de her şey için teşekkürler.

Mesaj Yetkileri