1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Gerceğe uygun taktik nasıl olabilir?

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli

Default Gerceğe uygun taktik nasıl olabilir?

arkadaşlar artık futbol neredeyse chealse ve barcelona gibi büyük kulüplerde dağil bloglar halinde oynanmaya başladı defans güvenliğini asla geri planda bırakmayıp top rakipteyken komplo kapanıp pozisyon fırsatı vermeyip en uctaki adam bile geri gelip top cıkarıyo top kendindeyken tempolu bir şekilde dar aln paslarıyla karşı kaleye gidiyo bizde böyle bir taktik yapazmıyız 3 gündür uğraşıyorum bi sonuç alamadım yardım ederseniz sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/kartal/yakacık

ewet aradığım taktik böyle yani hiç dilse defanstaki hatayı sıfıra indirmek önemli

Defansta tabiki kişisel hatalar olacaktır ama öyle bir taktik olmalı ki takım oyununda sorun olmamalı...Ben uğraşcam bakalım Neticeyi belirtirim ...

takım oyunundaki sorun, oyuncuların "team work" ve "work rate" özellikleriylede alakalı...

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli

ben şunu denedim oyuncular arsında pozisyon değiştirerek defanstaki acıklar kapanıyo ama kurguyu kuramıyom

Quote Originally Posted by sasanargiz
    Defansta tabiki kişisel hatalar olacaktır ama öyle bir taktik olmalı ki takım oyununda sorun olmamalı...Ben uğraşcam bakalım Neticeyi belirtirim ...
    neticeyi bekliyorum kolay gelsin

oyunda takımların birçoğu bahsettiğin gibi oynuyor.Rakibin taktiğini görme programıyla nasıl bir taktik olduğunu görebilirsin.Daha sonra o taktik üzerinde istediğin oynamaları yapabilirsin.

Mesaj Yetkileri