Anket Sonuçlarını Görüntüle: ?

Voters
19. You may not vote on this poll
  • İstanbul BŞB

7 36.84%
  • Galatasaray

10 52.63%
  • Berabere

2 10.53%
Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon
151 ile 180 arası toplam 186 sonuç

Konu: TSL 31. Hafta | İstanbul Bşb. - Galatasaray

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Galatasaray önemli bir 3 puanı aldı ve izlediğim en rahat maçlardan birisiydi. Takımı konuşmaya gerek yok. Herkes görevi geldiği anda kusursuz yerine getirdi.

Maçın hakeminde bir standart vardı. İki taraf içinde kartlarını kullanmadı. Ancak eleştirileceği nokta bu pozisyonların tartışmasız kartlık olmasıydı. Tabi kartları es geçince bu tarz pozisyonlarda maç içinde artmaya başladı. Lincoln'e yapılan faullere gelince ben şöyle düşünüyorum. Çoğu pozisyonda fizik gücü eksikliğinden dolayı yerde kalıyor. Bazende faul yapılıyor hakem çalmıyor. Alex'e çalınan faullere bakınca Lincoln'ün hakkını yediklerini düşünüyorum.

İlk golde faul var deniyor ancak benim düşünceme göre faullük bir pozisyon değildi. Rakibe müdahale var deniyor ama Arda bıraksaydı da rahat rahat uzaklaştırsamıydı. Sonuç olarak rakibinin durumunu bozuyor ve bu bozma oyun kuralları içinde diye düşünüyorum.

Servet'in çalımları içinse şunu söyleyebilirim. Pozisyon tekrarında ekrana gelen seyircilerden birisi yürü be yürü be diye bağırıyordu. Sanırım bu taraftarına yaşattıklarını özetliyor.

Emre Güngör'de çok isabetli bir transfer olduğunu kanıtladı. Acayip beğeniyorum.

Lig değerlendirmesine gelirsek kimseye bağlı değiliz. Maç sonucu beklemeyeceğiz. Her takım avantajı kendinde görüyor ama asıl avantaj Galatasaray'dadır.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

İlk golde faul ile alakası yok .Çok güç kullanmıyor buna da faul verilmez yani .
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    34

Hakettiğimiz Maçı Lehimize Hata Olmadan Herkezi Susturarak Eze Eze Aldık..
    Şampiyonluğumuz Hayırlı Olsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

maç öncesi galatasarayın rahat bir galibiyet alacağını tahmin ediyordum öylede oldu
    galatasaray açık oynayan takımları yener ama kapalı savunmaları aşmakta zorlanıyor
    i.b.b nin önliberosunda tijikuzu ve efe gibi sadece kesici özellikli oyuncuların oynaması belediyesporun organize olamamasına neden oldu galatasarayıda çok fazla pozisyona sokmamalarına rağmen 3-0 gibi net bir skorla yenildiler

ilyasın olmaması çok şeyi değiştirdi
    Fikirlerim burada

bence cevat hoca ve ekibinin hakkınıda vermek lazım sahaya orta sahayı güçlendirip tek forvetle cıkması cok iyi oldu sanıyorum ki haftaya fener macındada böyle cıkacak sahaya iyi oynadık kazandık!..

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Servet, Ümit Karan'a ve Kral'a dribbling dersleri versin yahu..adam her hafta sov yapiyor..

Final maci Ali Sami Yende

İlk gol Faul...

Bu sene hakemler ile en çok puan alan Takım GS...

Ama atı alan üsküdarı geçmiş haftaya kazanırlarsa şampiyon ...

En iyisi GS için Lincoln'ü Alex gibi kullanmayı öğrendiler...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Çok iyi bir sistemimiz oldu..Lincoln bu sistemde çok iyi oynar

Cevat hoca ve ekibi belediyeyi çok iyi analiz etmişler..Ona göre bir taktikle cıktılar..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    İlk gol Faul...

Bu sene hakemler ile en çok puan alan Takım GS...

Ama atı alan üsküdarı geçmiş haftaya kazanırlarsa şampiyon ...

En iyisi GS için Lincoln'ü Alex gibi kullanmayı öğrendiler...
    Okadar da olucak ikili mücadele o zaman her gol faul olur mu ..İncelesen ayıklasan kim bilir daha neler çıkar arda öle de bariz itmiyor o itme oyun kuralları içindedir benim görüşüm..

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

ilk gole faul diyenler ingilterede hiçmi maç seyretmezler acaba

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

HaLa ne uzatıyorsunuz ki, yok o kadar dokunma mı oLur, yok İngiLtere biLmem ne. KuraLLar basit, açın bakın.

FauL işte hemde kraLı. HaLa neyi savunuyorsunuz anLamıyorum yahu.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Faul var yok, bu sezon böyle bitecek.

Tebrikler G.Saray'a...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İlk gol foul deniliyor. Kralı fln deniliyor, ben katılmıyorum. Kerim yerinde arda, arda yerinde kerim olsaydı o pozisyona penaltı verilir miydi ? Hayır... Merak ettim 2. gol de Lincoln kendini yere attı, ona sarı ve dolayısı ile oyun duracagından gol gecersiz ve 3. gol de ofsayt diyen var mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bizim attığımız tüm goller faullü ve kural dışıdır. Her takım futbolcusu, yöneticisi ve taraftarı, başarısızlığın oluşturduğu yıkıntıdan böyle avuntularla kurtulmaya çalışabilir. Biz yolumuza bakıyoruz.

3 maçımız kaldı. Şampiyon olacağız veya olamayacağız. Sıfırdan kurulu bir takım Galatasaraylılık ruhuyla bugünlere geldi. Bu benim nazarımda başarıdır.

Ya Servet'in o çalımlarını izleyebileceğim bir yer varmı acaip merak ediyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Benim icinde "Revizyon" geciren takim icin büyük basari..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by PesimiSTyLa View Post
    İlk gol foul deniliyor. Kralı fln deniliyor, ben katılmıyorum. Kerim yerinde arda, arda yerinde kerim olsaydı o pozisyona penaltı verilir miydi ? Hayır... Merak ettim 2. gol de Lincoln kendini yere attı, ona sarı ve dolayısı ile oyun duracagından gol gecersiz ve 3. gol de ofsayt diyen var mı ?

Ya arkadaşım iyi güzeLde, eğer o iLk pozisyonLar dediğimiz gibi oLsaydı bu 2 ve 3. goLden bahsedebiLecekmiydin meseLa. Biz onLarda birşey var demiyoruz ki. GaLibiyeti haksız aLdınız da demiyoruz.

Ama ortada yaLnış veriLmiş bir karar var, oyuna etki edip etmediğini biLemeyiz. Bunuda kabuLLenmek gerek. Yoksa bir herşeye muhaLefet oLmaktan zevk aLmıyoruz. Sadece söyLüyoruz bu da çok doğaL bir durum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Tamam işte bende görüşüm olarak ilk goldeki pozisyonda foul calmak yersiz olur diiyorum. Orada Kerim kontrolsuz ilerliyor ve sonuç. Arda nın öyle cok büyük foul olacak bir müdahale yaptığını düşünmüyorum...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Tamam sen görüşünü beLirttin, bende beLirttim, Orda başka bir durum yok, Uzamanasına da gerek yok değiL mi Emre ?

Sonuçta herkesin bakış açısı farkLı, görüşLeri farkLı. ÖnemLi oLan şimdi ki gibi bu görüşLeri düzgün biçimde aktarabiLmek.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Faulden çok Volkan' ın topu taça atmaması ve Lincoln' ün baskısına topu kaptırması çok büyük hata. Volkan gibi fena olmayan bir stoperin yapmaması gerekn bir olay. Sol ayağını kullanan stoperin az bulunduğu ülkemizde kendisinden çok şey bekleniyordu.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Tamam sen görüşünü beLirttin, bende beLirttim, Orda başka bir durum yok, Uzamanasına da gerek yok değiL mi Emre ?

Sonuçta herkesin bakış açısı farkLı, görüşLeri farkLı. ÖnemLi oLan şimdi ki gibi bu görüşLeri düzgün biçimde aktarabiLmek.
    Evet öyle uzaması yersiz Hayrettin abi (: Senin görüşün o yönde; benimki degil...

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Ilk gol faul, Hakan Balta'nın hareketi K.kart, Emre Güngör'ün hareketi K.Kart, Tjikuzu'nun hareketi K.Kart.. Işin tuhaf tarafı hiç biri sarı kart bile görmedi Gs'nin kazanacağı kesindi ztn

Her macta hakem hatalari oluyor,ama dün en cok bizim aleyhimize oldu.Ibbliler Lincolnü bictiler,net 4-5 tane tehlikeli yerden frikigimiz verilmedi,Disikuzu atilmadi oyundan.Ilk golde de faul yok bana göre,yukarida bir arkadasimiz güzel demis,Arda Keremin yerinde olsaydi hakem ona penalti verirmiydi ? Sanmiyorum.

Hakan Balta cok sert girdi,kirmizi kart gerektiriyordu,Emre rakibin üstüne yürüdü diye kirmizi kart mi hakediyor Her macta böyle cok pozisyon var,ozaman her macta 4-5 tane kirmizi kart olur.

Ya neyse,olan ile ölenin arkasindan fazla konusmaya hic gerek yok,kazandik mi kazandik! Hakkimizla da kazandik,Ibbnin kaleye sadece 2 sutu vardi. Bu kadar ..!

Nesil
    2006

Dünkü maç beklediğim skorda bitti. İyiikide öyle bitti. Haftaya zevkli bir maç izleyecez.

Dün Servet neler yaptı öyle, bir ömre bedel çalımlardı; ama ne yazıkki Türk Futbolcusunda olan birşey o kadar çalımdan sonra o topu o kadar kötü kullandı ki hiçbir anlamı kalmadı.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by Bay Önder View Post
    Dünkü maç beklediğim skorda bitti. İyiikide öyle bitti. Haftaya zevkli bir maç izleyecez.

Dün Servet neler yaptı öyle, bir ömre bedel çalımlardı; ama ne yazıkki Türk Futbolcusunda olan birşey o kadar çalımdan sonra o topu o kadar kötü kullandı ki hiçbir anlamı kalmadı.
    Önder abi Servet o topu iyi kullansaydi, suan daha iyi bir ligde oynayan bir futbolcu olurdu..

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Önder abi Servet o topu iyi kullansaydi, suan daha iyi bir ligde oynayan bir futbolcu olurdu..
    Önder değil, Batuhan.

Zaten o topu iyi kullanlar şuan Avrupa oynuyor, Emre, Nihat, Tuncay ve Tugay gibi...

Servet bu performansı ile mutlaka Euro 2008'den sonra yurt dışına transfer olacaktı. Altın çağını yaşıyor. G.Saray şampiyon olursa Servet'in katkısı büyük olacaktır. Kalli'nin bir sözüne katılıyorum onbir tane Servetim olsun demişti keşke olsada oynatsa G.Saray...

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Yine hakemlerle kazandık, oynadığımız futbol zaten maçın ortada geçtiğini ve beraberliği hakettiğini gösteriyordu. Ancak sağolsunlar yardımcılarımız bizi üzmediler, kazandık ve mutluyuz..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Hakan balta pozisyonu Sarı kart,tjikuzu Lincoln'e salladıgı tekme sarı kart ama tjikuzu cift sarıdan atılması lazımdı(Çok sert fauller yaptı)..Nedense hiç sarı görmedi..Benim düsüncelerim bunlar..Emre güngörü ve Aykut Ercetini umarım Fatih Terim görür.Maç hakkında konusmaya gerek yok..Fenerbahce maçına konsantre oldum

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Yahu Hakan Balta sert bir hareket yaptı bilinçli deil k.k olsa itiraz edemezdik ama tjikuzu'nun oynadıgı futbol deildi efe ile birlikte kasapçılıga soyundular yazık...Neyse bitmiş bir maç...

Nesil
    2006

Ayhan maç başlarında hakem ile argo konuşuyor. Burada sarı kart görmesi lazım ve gördüğü sarı kart ile haftaya oynamaması lazım.

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon

Mesaj Yetkileri