1 ile 30 arası toplam 70 sonuç

Konu: Recep Niyaz [13.0]

Hybrid View

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Recep'i her maç oyunda oynatmaya özen gösteriyorum. Doğal olarak verim alamıyorum, özellikle önde olduğum maçlarda alıyorum ki kafası rahat olsun diye. Baskı olmadan oynamasını söylüyorum; ama ne bir pas ne bir şut var. Geliştiğini göremiyorum.

Recep zaten bu sezon çok fazla şans buldu; az buçuk fikir sahibi olabiliriz.

Göztepe maçında gol sırasında dikkat etiyseniz, vuruşundan daha çok golü nasıl attığı önemli. 17 yaşında bir oyuncu o topu takip ediyor ve sonrasında gole ulaşıyor. Bu kendi yaşıtlarına göre ne kadar yetenekli olduğunun göstergesidir.

Takımda her futbolcu onun en yetenekli olduğunu söylüyor. Alex, Volkan gibi. Kendi yaşıtalrı ile maça çıktığı zaman farkını ortaya koyuyor 3-4 gol atabiliyor bir maçta rakip farketmeden.

O nedenle Recep belki bir Messi olamaz. Ama şuan Türk futbolunun Messi seviyesinde ki geleceğe sahip olan bir oyuncu gibi.

İsteğim ise şu, biz nasıl 17 yaşında iken Rooney'i oyunda keşfettik isek, İngiliz, Alman, İspanyol fm oynayanlarında bizde ki Recep'i keşfetmeleri, Türkiye'nin gelecekte ki en yetenekli oyuncusunu görmesini isterim. Ne yazık ki 15-20 yaş altında ona yaklaşacak başka bir isim yok.

Kesinlikle katılıyorum, bir şans verin Recep'e oyunda, zaten genç oyunculara verilen PA hep bir kumar değil midir? Verin -9'u ama o da yetmez profesyonellik, azim vb değerleri hep boş bunları makul değerlerle donatın, mesela top kapma ve markaj gibi işine yaramayacak özellikleri de düşük sayılarda vermek boş bırakmaktan daha akıllıca olur bence. Nedeni de oyunun saçma sapan sayılarla doldurma ihtimali. Mesela benim bir oyunumda markaj 6 top kapma 9 çıktı sizce böyle mi daha gerçekçi yoksa iki değere de atıyorum 3 verilmesi mi daha gerçekçi olur?

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Kesinlikle katılıyorum, bir şans verin Recep'e oyunda, zaten genç oyunculara verilen PA hep bir kumar değil midir? Verin -9'u ama o da yetmez profesyonellik, azim vb değerleri hep boş bunları makul değerlerle donatın, mesela top kapma ve markaj gibi işine yaramayacak özellikleri de düşük sayılarda vermek boş bırakmaktan daha akıllıca olur bence. Nedeni de oyunun saçma sapan sayılarla doldurma ihtimali. Mesela benim bir oyunumda markaj 6 top kapma 9 çıktı sizce böyle mi daha gerçekçi yoksa iki değere de atıyorum 3 verilmesi mi daha gerçekçi olur?
    Eğer oyunda atanmaya bir değer olur ise, kullandığımız bilgisayarlar bizim ramde ki karşılığımıza gelen değerleri atayabilir izin verilen değerler içinde. Oyunda eğer böyle bir yazılım var ise bazen kafasına göre değer koyabiliyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Eğer oyunda atanmaya bir değer olur ise, kullandığımız bilgisayarlar bizim ramde ki karşılığımıza gelen değerleri atayabilir izin verilen değerler içinde. Oyunda eğer böyle bir yazılım var ise bazen kafasına göre değer koyabiliyor.
    Tam olarak ne anlatmak istediğinizi anlamadım. Ram ile ne alakası var?

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Tam olarak ne anlatmak istediğinizi anlamadım. Ram ile ne alakası var?
    Ya bazı bilgisayar yazılımları eğer bir bilgi atanmadığı zaman karşılığında ramde ki değeri yazar. Tabii oyunda bu iş böylemi bilmiyorum.

Mesaj Yetkileri